Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πάμε όλες δυναμικά για την επόμενη φορά και εύχομαι να είναι και η τυχερή μας!!! Που την έκανες αν επιτρέπεται; 

Στη μονάδα πίσω από το Λητώ την έκανα. Fertility 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;  χρονια πολλα το ξέρω εχω εξαφάνιση λίγο η γιορτές λίγο τα χαρτιά για επιτροπή δεν προλαβενα να σας διαβάσω... μακάρι να έχετε ευχάριστα νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Στη μονάδα πίσω από το Λητώ την έκανα. Fertility 

Όλα θα πάνε καλά την επόμενη φορά...τουλάχιστον δεν θα χρειαστεί να ξανά πάρεις φάρμακα...Αυτό είναι θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Όλα θα πάνε καλά την επόμενη φορά...τουλάχιστον δεν θα χρειαστεί να ξανά πάρεις φάρμακα...Αυτό είναι θετικό!!

Ναι ευτυχώς! Η αλήθεια είναι ότι από την αρχή δεν τα ήθελα τα φάρμακα... Σκεφτόμουν το φυσικό κύκλο, αλλά κάπως έγινε και τα πήρα. Δεν νομίζω ότι θέλω να το κάνω έτσι ξανά. Θα το συζητήσω με το γιατρό μου βέβαια. Πρώτα όμως θα δώσω την ευκαιρία στα 3 που έχουμε! Μετά βλέπουμε! 

Εσύ αν επιτρέπεται σε ποια μονάδα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ναι ευτυχώς! Η αλήθεια είναι ότι από την αρχή δεν τα ήθελα τα φάρμακα... Σκεφτόμουν το φυσικό κύκλο, αλλά κάπως έγινε και τα πήρα. Δεν νομίζω ότι θέλω να το κάνω έτσι ξανά. Θα το συζητήσω με το γιατρό μου βέβαια. Πρώτα όμως θα δώσω την ευκαιρία στα 3 που έχουμε! Μετά βλέπουμε! 

Εσύ αν επιτρέπεται σε ποια μονάδα είσαι? 

Έχω κάνει 3 φορές σε δημόσιο νοσοκομείο (Παν. Ιωαννίνων)...Τώρα θα αλλάξω γιατρό και έχω κανονίσει ραντεβού για 16 του μήνα στον Μαντούδη στο Γέννημα...θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Έχω κάνει 3 φορές σε δημόσιο νοσοκομείο (Παν. Ιωαννίνων)...Τώρα θα αλλάξω γιατρό και έχω κανονίσει ραντεβού για 16 του μήνα στον Μαντούδη στο Γέννημα...θα δείξει...

Ότι νιώθεις εσύ καλύτερα κοριτσάκι μου! Σου εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου! 

Και σε όλες βέβαια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ότι νιώθεις εσύ καλύτερα κοριτσάκι μου! Σου εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου! 

Και σε όλες βέβαια!!! 

Σ' ευχαριστώ πολύ...Επίσης κουκλίτσα μου...Είναι δύσκολες και ψυχοφθόρες αυτές οι διαδικασίες αλλά αν δεν υπάρχει άλλος δρόμος πρέπει να το παλέψουμε όσο μπορεί η καθεμιά μας βέβαια, γιατί και η κάθε γυναίκα το βιώνει διαφορετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ...Επίσης κουκλίτσα μου...Είναι δύσκολες και ψυχοφθόρες αυτές οι διαδικασίες αλλά αν δεν υπάρχει άλλος δρόμος πρέπει να το παλέψουμε όσο μπορεί η καθεμιά μας βέβαια, γιατί και η κάθε γυναίκα το βιώνει διαφορετικά!

Συμφωνώ απόλυτα! Είμαστε όμως έτσι φτιαγμένες να αντέχουμε τα πιο δύσκολα...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Liveloula88 πως είσαι? Έκανες την ωοληψία?

Καλά είμαι Bloublou μου.Εσύ;Ναι την έκανα χθες και περιμένω σήμερα να με ειδοποιήσουν για την γονιμοποίηση και την ετ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από εμένα !!! 

Ξεκινησα πάλι το μάζεμα των αυγων ..... πήραμε ένα ωάριο σε φυσικό πάντα κύκλο και την Δευτέρα και γονιμοποηθηκε .... ξέχασα ν άκρως την αντιβίωση μετά την ωοληψια ελπίζω να μην έπαθα τίποτα :(((( 

αυτα τα νέα μου ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα !!! 

Ξεκινησα πάλι το μάζεμα των αυγων ..... πήραμε ένα ωάριο σε φυσικό πάντα κύκλο και την Δευτέρα και γονιμοποηθηκε .... ξέχασα ν άκρως την αντιβίωση μετά την ωοληψια ελπίζω να μην έπαθα τίποτα :(((( 

αυτα τα νέα μου ..... 

Γεια σου @Papadakis!καλή επιτυχία!ελπίζω αυτή η φορά να ειναι τυχερή!πρεπει να παιρνουμε αντιβιωση μετα την ωοληψία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα !!! 

Ξεκινησα πάλι το μάζεμα των αυγων ..... πήραμε ένα ωάριο σε φυσικό πάντα κύκλο και την Δευτέρα και γονιμοποηθηκε .... ξέχασα ν άκρως την αντιβίωση μετά την ωοληψια ελπίζω να μην έπαθα τίποτα :(((( 

αυτα τα νέα μου ..... 

Πολύ ωραία κορίτσι μου. Εύχομαι να μαζέψετε γρήγορα όσα εμβρυακια έχετε πλάνο. Δε νομίζω μωρέ τώρα με την αντιβίωση. Δε ρωτάς μήπως την πάρεις τώρα εκ των υστέρων; 

Αν και νομίζω ότι έγινε έγινε. Δηλαδή δεν έγινε τίποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου για αλλη μια φορα θέλω τα φωτα σας...είχα μια αποτυχημενη προσπαθεια...με την διέγερση στην ωοληψια πήραμε 15 ωοθηλακια οπου μονο 5 ειχαν ωάριο, γονιμοποιηθηκαν 3 και προχώρησαν 2, γεγονος που οφείλεται στο αυξημενο βαρος μου (ο μικρος αριθμός ωαρίων καθως το φαρμακο μεταβολιζεται στο λιπος και δε φτανει στις ωοθήκες) οπως μου ειπε ο γιατρός καθως δεν υπάρχει καποιο αλλο προβλημα... μου συνέστησε λοιπόν απωλεια βαρους πριν απο νεα προσπαθεια... ειχατε καποια παρομοια εμπειρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@Geo2009 η επόμενη θα είναι και τυχερή σου κοπέλα μου ..... καλά κανείς και το βλέπεις έτσι ....

 

Σ'ευχαριστώ κούκλα μου! Καλή επιτυχία και σ'εσενα! Εγώ πήρα αντιβίωση μετά την ωοληψία, δεν ξέρω αν είναι υποχρεωτικό, καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σήμερα έκανα την ετ!24/5 χοριακή....

Καλή αναμονή Liveloula88 και θετική σκέψη!!! Όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σήμερα έκανα την ετ!24/5 χοριακή....

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! Στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σήμερα έκανα την ετ!24/5 χοριακή....

Τέλεια!!! Να πάνε όλα όπως πρέπει! Καλή αναμονή τώρα! Θα σου κάνουμε παρεούλα όλες αυτές τις δύσκολες μέρες♡

Ξεκίνησα και εγώ από χθες με ενέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Τέλεια!!! Να πάνε όλα όπως πρέπει! Καλή αναμονή τώρα! Θα σου κάνουμε παρεούλα όλες αυτές τις δύσκολες μέρες♡

Ξεκίνησα και εγώ από χθες με ενέσεις.

Σε ευχαριστώ πολύ!❤

Καλή αρχή και καλή επιτυχία!Όλες θα τα καταφέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σήμερα έκανα την ετ!24/5 χοριακή....

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Υπομονή και αισιοδοξία. Και ένα υπέροχο αποτέλεσμα σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Υπομονή και αισιοδοξία. Και ένα υπέροχο αποτέλεσμα σου εύχομαι. 

Σε ευχαριστώ πολύ!❤?Με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...