Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αχ φιλενάδα μου μακάρι να το έκανα. Αν και δε θεωρώ τον εαυτό μου γουρλου,  δεν ξέρεις πόσο θα το ήθελα. Αν μπορούσα θα σας κολλούσα εγκυμοσύνη όλες. 

Εύχομαι σε όλες γρήγορα με μπεμπέ στην κοιλίτσα. Όχι απλώς γρήγορα στην επόμενη προσπάθεια η καθεμία. 

Και σε όσες προλαβαίνουν τα καλά της Χρυσάνθης. Ούτε καν προσπάθεια και αναμονή έτσι τσουυυυυυπ. 

❤️❤️

 

Αχ πόση χαρά να ακούμε τέτοια υπέροχα νέα κάθε φορά που περιμένουμε αποτέλεσμα! Ας συνεχίσει Θεέ μου το σερί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@xrisanthiiiiiiii!!!!!

Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!!! 

Το πίστευα από χθες. Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια. 

Έτσι βρε κορίτσια να γελάσει και μας λίγο το χειλάκι μας. Κάτι γίνεται βλέπω είχαμε και τη @zland αυτή τη βδομάδα. Άντε αλλάζει το γούρι μαζί με την εποχή. 

@Kokotsalo @Mariapretty @Zefi87 συνεχίστε το καλό σερί. 

Κορίτσια μου καλή συνέχεια σε όλες. 

Εύχομαι εμβρυομεταφορα και τεράστια χοριακη. 

@sansa μου κάνε υπομονή. Δεν είναι άσχημο και ένα ωαριακι στη β φάση. Εύχομαι να προχωρήσει. Θα πάνε όλα καλά στο τέλος θα δεις. 

Ευχαριστούμε πολύ Πιου?? μακάρι κορίτσια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα θετικη η χοριακη με 75 μοναδες την αναμενομενη μερα περιοδου... δεν ξερω αν ειναι καλο τ νουμερο αλλα ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα να δουμε αν θα διπλασιαστει... ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια ..τελικα γινονται θαυματα μετα απο 6 χρονια εμεινα εγκυος φυσιολογικα ενω πηγαινα για εξωσωματικη...!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Τι ωραία νέα είναι αυτά!!! Μπράβο Χρυσάνθη μου!!!! Με το καλό να διπλασιαστεί κ να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι,αλλά έλεος πια.Μια ζωή ένα,με το ζόρι δύο;Δεν αντέχω άλλο.Με την ψυχή στο στόμα.Τώρα άντε να δούμε τί οδηγίες θα μου δώσουν.Εμένα όταν γονιμοποιούνται προχωράνε,το θέμα είναι στη γονιμοποίηση και αν είναι ένα δύσκολο.Δε ξέρω πια πόσο υπομονή να κάνω.

Αχ βρε κοριτσάκι μου... θα αποζημιωθείς για όλα αυτά που έχεις περάσει. Θα έχεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά κ θα φαίνονται όλα τόσο μακριά... ας είναι ένα το ωαριάκι κ ας είναι το τυχερό σου. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα θετικη η χοριακη με 75 μοναδες την αναμενομενη μερα περιοδου... δεν ξερω αν ειναι καλο τ νουμερο αλλα ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα να δουμε αν θα διπλασιαστει... ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια ..τελικα γινονται θαυματα μετα απο 6 χρονια εμεινα εγκυος φυσιολογικα ενω πηγαινα για εξωσωματικη...!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Αχ από χθες σε παρακολουθώ με τόση αγωνία είμαι τόσο συγκινημένη και τόσο χαρουμενη γλυκιά μου που τα καταφερες ειναι μια χαρά το νούμερο μην αγχωνεσαι Ποπο μπράβο σου τι χαρά είναι αυτη να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη γλυκιά μου να το χαρείς Ποπο ο άνδρας σου φαντάζομαι χαρά θεέ μου τελικά είναι μεγάλος οπως καθε φορά λέω @χρυσανθη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Τι ωραία νέα είναι αυτά!!! Μπράβο Χρυσάνθη μου!!!! Με το καλό να διπλασιαστεί κ να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη!!!!!❤️

να εισαι καλα κοριτσι μ ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

Αχ από χθες σε παρακολουθώ με τόση αγωνία είμαι τόσο συγκινημένη και τόσο χαρουμενη γλυκιά μου που τα καταφερες ειναι μια χαρά το νούμερο μην αγχωνεσαι Ποπο μπράβο σου τι χαρά είναι αυτη να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη γλυκιά μου να το χαρείς Ποπο ο άνδρας σου φαντάζομαι χαρά θεέ μου τελικά είναι μεγάλος οπως καθε φορά λέω @χρυσανθη

δεν μπορεις να φανταστεις την χαρα κ των δυο μας νομιζουμε πως καποιος μας κανει πλακα.... πηρα στο μικροβιολογικο να μαθω τ αποτελεσμα κ με πηραν τα κλαματα.... ειναι το πιο ωραιο συναισθημα π εχουμε ζησει..!! σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες σ...ειναι δωρο θεου..!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Μπραβο βρε χρυσανθη!!!! 

Συγχαρητηριαααα!!!! 

Δινεις πολυ κουραγιο και ελπιδα σε ολες!!!! 

Ευχομαι ολα να σας πανε καλα!!!! 

Με το καλο η επαναληψη την Δευτερα, να μας ενημερωσεις ε;;;; 

εννοειτε πως θα σας ενημερωσω ειστε το γουρι μ αλλωστε... απ την μερα π γαρφτηκα σε αυτο το φορουμ ολο θετικα πραγματα μ συμβαινουν!!!! ειναι η θετικη ενεργεια π εχουν ολα τα κοριτσια εδω χωρις κακιες κ ζηλιες κ αυτο ειναι πολυ ομορφο...!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

δεν μπορεις να φανταστεις την χαρα κ των δυο μας νομιζουμε πως καποιος μας κανει πλακα.... πηρα στο μικροβιολογικο να μαθω τ αποτελεσμα κ με πηραν τα κλαματα.... ειναι το πιο ωραιο συναισθημα π εχουμε ζησει..!! σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες σ...ειναι δωρο θεου..!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

 @χρυσανθη αχ μωρέ με κανεις και κλαίω ισως είμαι και ευαίσθητη αλήθεια σου λέω δεν μπορεις να φανταστεις πόση χαρά μου εχεις δώσει να μας λες τα νέα σου εγώ θα σε διαβάζω συνέχεια και για το νούμερο είναι πολύ καλό να ξέρεις 75 σε αναμενόμενη μερα περιόδου πολύ καλά μην αγχωνεσαι να το χαρείς με ακούς και μην πεις τιποτα σε σοι και τέτοια κρατήστε το για τον εαυτό σας ακόμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sansa είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι,αλλά έλεος πια.Μια ζωή ένα,με το ζόρι δύο;Δεν αντέχω άλλο.Με την ψυχή στο στόμα.Τώρα άντε να δούμε τί οδηγίες θα μου δώσουν.Εμένα όταν γονιμοποιούνται προχωράνε,το θέμα είναι στη γονιμοποίηση και αν είναι ένα δύσκολο.Δε ξέρω πια πόσο υπομονή να κάνω.

Οι άνθρωποι έχουν τεράστια αποθέματα υπομονής σκέψου μόνο ότι όταν θα γίνεις μάνα θα πρέπει να οπλιστείς με πάρα πολύ υπομονή γιατί δεν είναι εύκολο να μεγαλώνεις παιδιά, έχεις πάντα έγνοιες ανησυχίες κλπ. Οπότε σκέψου αυτό που περνάμε σαν κάτι περαστικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

 @χρυσανθη αχ μωρέ με κανεις και κλαίω ισως είμαι και ευαίσθητη αλήθεια σου λέω δεν μπορεις να φανταστεις πόση χαρά μου εχεις δώσει να μας λες τα νέα σου εγώ θα σε διαβάζω συνέχεια και για το νούμερο είναι πολύ καλό να ξέρεις 75 σε αναμενόμενη μερα περιόδου πολύ καλά μην αγχωνεσαι να το χαρείς με ακούς και μην πεις τιποτα σε σοι και τέτοια κρατήστε το για τον εαυτό σας ακόμη

προς το παρον πουθενα μεχρι να δω οτι ολα πανε καλα..... μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες να ειθναι καλο τ νουμερο.. σ ευχαριστω παρα μ παρα πολυ για τα καλα σ λογια!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα θετικη η χοριακη με 75 μοναδες την αναμενομενη μερα περιοδου... δεν ξερω αν ειναι καλο τ νουμερο αλλα ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα να δουμε αν θα διπλασιαστει... ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια ..τελικα γινονται θαυματα μετα απο 6 χρονια εμεινα εγκυος φυσιολογικα ενω πηγαινα για εξωσωματικη...!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Μπράβοοοο κορίτσι μου!!!δεν φαίνεται καλά η δεύτερη γραμμή από τη φωτό αλλά δεν πειράζει η ουσία είναι ότι είσαι έγκυος!!6 χρόνια??και δεν είχατε επιχειρήσει εξωσωματική τόσα χρόνια?πως κ πήρες αυτή την απόφαση? μπραβο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Να ξερεις οτι η κυστεις αφαιρουνται ή με ανοιχτο χειρουργειο, οποτε η αναρρωση ειναι χρονοβορα ή με λαπαροσκοπηση οποτε ειναι συντομοτερη περιπου μιας εβδομαδας. Στα λεω για να μην εκτεθεις.

Μπορεις να πεις οτι η κυστη ειναι ή στην δεξια ωοθηκη ή στην αριστερή. Επίλεξε μια πλευρα. 

 

Αχα κατάλαβα!!σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!άρα πάμε για κύστη στην δεξιά με λαπαροσκόπηση!νομίζω μια βδομάδα συν 2μερες το Σαββατοκύριακο αν συμπέσουν μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Μπράβοοοο κορίτσι μου!!!δεν φαίνεται καλά η δεύτερη γραμμή από τη φωτό αλλά δεν πειράζει η ουσία είναι ότι είσαι έγκυος!!6 χρόνια??και δεν είχατε επιχειρήσει εξωσωματική τόσα χρόνια?πως κ πήρες αυτή την απόφαση? μπραβο σου!!

 σ ευχαριστω πολυ... δεν ειχαμε σκεφτει την εξωσωματικη γιατι ειχα λαθος γιατρο π μ ελεγε οτι δεν εχουμε τιποτα κ οταν αλλαξα γιατρο κ το ψαξαμε παραπανω βρηκαμε το δικο μ προβλημα ...ειχα υδροσαλπιγγα κυστη κ συμφισεις π τα αφαιρεσα κ εμεινα με μια σαλπιγγα κ ο συζηγος προβλημα με το σπερμα οπου πριν ενα μηνα μαθαμε οτι διορθωθηκε με βιταμινες κ εγινε αψογο σε ολες τις παραμετρους κ μολις σημερα επιβεβαιωσα την εγκυμοσυνη ενω περιμενα ν αδιαθετησω για να ξεκινησω την εξωσωματικη!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Θα σου στειλω εγω παιδι μου οτι γνωματευση θελεις!!!!

Αχαχαχαχ κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!εσύ σε τι κλάδο είσαι??μήπως μας χρειαστείς!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

 σ ευχαριστω πολυ... δεν ειχαμε σκεφτει την εξωσωματικη γιατι ειχα λαθος γιατρο π μ ελεγε οτι δεν εχουμε τιποτα κ οταν αλλαξα γιατρο κ το ψαξαμε παραπανω βρηκαμε το δικο μ προβλημα ...ειχα υδροσαλπιγγα κυστη κ συμφισεις π τα αφαιρεσα κ εμεινα με μια σαλπιγγα κ ο συζηγος προβλημα με το σπερμα οπου πριν ενα μηνα μαθαμε οτι διορθωθηκε με βιταμινες κ εγινε αψογο σε ολες τις παραμετρους κ μολις σημερα επιβεβαιωσα την εγκυμοσυνη ενω περιμενα ν αδιαθετησω για να ξεκινησω την εξωσωματικη!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Είδες τελικά όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!όλα για καλό!!τελικά σας βγήκε σε καλό ο άσχετος γιατρός!!!κ εμείς πρόσφατα ανακαλύψαμε θέμαε το σπέρμα γι'αυτό πάμε σε εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

προς το παρον πουθενα μεχρι να δω οτι ολα πανε καλα..... μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες να ειθναι καλο τ νουμερο.. σ ευχαριστω παρα μ παρα πολυ για τα καλα σ λογια!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Δεν θα σου έλεγα ψεμματα είναι καλό το νούμερο να εχεις πίστη και όλα καλά θα πάνε να ευχαριστεις τον Θεο και την Παναγία κάθε μέρα για το δώρο που σου έκαναν και να μην φοβάσαι τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

Είδες τελικά όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!όλα για καλό!!τελικά σας βγήκε σε καλό ο άσχετος γιατρός!!!κ εμείς πρόσφατα ανακαλύψαμε θέμαε το σπέρμα γι'αυτό πάμε σε εξωσωματική 

κ εγω περιμενα ν αδιαθετησω για να ξεκινησω την διεγερση κ τελικα ηρθε η εγκυμοσυνη..κ ευχαριστω τν θεο γι αυτο πραγματικα....!!! ολα για καποιο λογο γινονται...!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Δεν θα σου έλεγα ψεμματα είναι καλό το νούμερο να εχεις πίστη και όλα καλά θα πάνε να ευχαριστεις τον Θεο και την Παναγία κάθε μέρα για το δώρο που σου έκαναν και να μην φοβάσαι τιποτα

ευχαριστω τν Θεο καθε μερα π ξυπναω κ εχω την υγεια μ ποσο μαλλον π μ εστειλε αυτο το δωρο..πιστευω πολυ πως ειναι απο Εκεινον....

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

ευχαριστω τν Θεο καθε μερα π ξυπναω κ εχω την υγεια μ ποσο μαλλον π μ εστειλε αυτο το δωρο..πιστευω πολυ πως ειναι απο Εκεινον....

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Φυσικά και είναι απο εκείνον και είσαι ευλογημένη να ξέρεις να εχεις πίστη να μας λες τα παντα Εχω τόση χαρά σήμερα μαζί σου αν θες πιστευε το χαχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Φυσικά και είναι απο εκείνον και είσαι ευλογημένη να ξέρεις να εχεις πίστη να μας λες τα παντα Εχω τόση χαρά σήμερα μαζί σου αν θες πιστευε το χαχχαχαχαχ

το πιστευω γιατι μ μεταδιδετε την χαρα σας ... κ σας ευχαριστω πολυ γιατι οι περισσοτερες κοπελες εδω ειμαστε αγνωστες μεταξυ μας κ ομως εχουμε τοσα κοινα κ τοσο αληθινη σχεση κ επικοινωνια..να ειστε σιγουρες πως θα μοιραζομαι μαζι σας καθε εξελιξη... οπως ειπα ειστε τ γουρι μ εχω περιπου 1 μηνα στο φορουμ κ εχω δεχθει πολυ θετικη ενεργεια κ αγαπη...!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrisanthi μπράβο κορίτσι,συγχαρητήρια,εύχομαι όλα να πάνε καλά.Nikona μου είχαμε μιλήσει πιο παλιά και είχαμε τον ίδιο γιατρό;Δε θυμάμαι τίποτα κορίτσι,για ποιόν λες αν επιτρέπεται;Τελικά οι ορμονικές είναι πολύ καλές μου είπαν,θέλουν αύριο να πάω για υπέρηχο,γιατί πάμε για ένα και θέλουν να δουν πώς εξελίσσεται,σήμερα ήταν 11χιλ.Δε ξέρω κορίτσια μακάρι να γίνει ένα καλό εμβρυάκι,υπάρχει όμως και ο κίνδυνος να μη γονιμοποιηθεί.Θα δούμε.Περιμένω να τελειώσει η ωοληψία με το καλό για να ξεκινήσω τις αντιβιώσεις και τις πλύσεις.Αχ τί έχω να τραβήξω πάλι.Ο Νίκας μου είπε στο τηλέφωνο ότι σύμφωνα με το παράθυρο εμφύτευσης τα κατεψυγμένα έμβρυα των 3 ημερών θα τα βάλω με τέσσερις μέρες λήψης προγεστερόνης,ελπίζω στο κέντρο να μην διαφωνήσουν,γιατί δε θα τα πάμε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sansa είπε:

Xrisanthi μπράβο κορίτσι,συγχαρητήρια,εύχομαι όλα να πάνε καλά.Nikona μου είχαμε μιλήσει πιο παλιά και είχαμε τον ίδιο γιατρό;Δε θυμάμαι τίποτα κορίτσι,για ποιόν λες αν επιτρέπεται;Τελικά οι ορμονικές είναι πολύ καλές μου είπαν,θέλουν αύριο να πάω για υπέρηχο,γιατί πάμε για ένα και θέλουν να δουν πώς εξελίσσεται,σήμερα ήταν 11χιλ.Δε ξέρω κορίτσια μακάρι να γίνει ένα καλό εμβρυάκι,υπάρχει όμως και ο κίνδυνος να μη γονιμοποιηθεί.Θα δούμε.Περιμένω να τελειώσει η ωοληψία με το καλό για να ξεκινήσω τις αντιβιώσεις και τις πλύσεις.Αχ τί έχω να τραβήξω πάλι.Ο Νίκας μου είπε στο τηλέφωνο ότι σύμφωνα με το παράθυρο εμφύτευσης τα κατεψυγμένα έμβρυα των 3 ημερών θα τα βάλω με τέσσερις μέρες λήψης προγεστερόνης,ελπίζω στο κέντρο να μην διαφωνήσουν,γιατί δε θα τα πάμε καλά.

σ ευχαριστω παρα πολυ ...ευχομαι κ σ εσενα να πανε ολα καλα κ συντομα να κανεις τ ονειρο σ πραγματικοτητα!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

το πιστευω γιατι μ μεταδιδετε την χαρα σας ... κ σας ευχαριστω πολυ γιατι οι περισσοτερες κοπελες εδω ειμαστε αγνωστες μεταξυ μας κ ομως εχουμε τοσα κοινα κ τοσο αληθινη σχεση κ επικοινωνια..να ειστε σιγουρες πως θα μοιραζομαι μαζι σας καθε εξελιξη... οπως ειπα ειστε τ γουρι μ εχω περιπου 1 μηνα στο φορουμ κ εχω δεχθει πολυ θετικη ενεργεια κ αγαπη...!!

 

Ναι όντως οι ξένοι είναι πιο καλοί και απο τους δικούς σου ανθρώπους αχ ωραιααα κάνε αγκαλιτσες με τον άνδρα σου ναι όλα τα κορίτσια εδώ μεσα είναι τελειαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansaμου μπραβο που ειναι καλες οι ορμονες.

Ελπιζω κι εγω να μην διαφωνησει ο γιατρος με τις οδηγιες του Νικα. 

Ειχαμε μιλησει νομιζω σε αλλπ φορουμ. Κ σε προσωπικο. Για τον Τσακο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...