Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καθόλου στα 9 έχει μείνει. Κ έχουν εμφανιστεί και άλλα 3...8αρια...και μου είπε να. Ξανά πάω το Σάββατο... Τον προηγούμενο μήνα είχε μια κοπέλα που από 11 σε 3 μέρες πήγε 23.... Και γι αυτό είπε να με δει πρώτα το Σάββατο και μετά ξανά τη Τετάρτη.... (η κοπέλα είναι τώρα έγκυος!) 

Τι σου είπε αυτός; Θα μεγαλώσει; Ή θα εκφυλιστεί; Ή μπορεί να μεγαλώσει κάποιο άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καθόλου στα 9 έχει μείνει. Κ έχουν εμφανιστεί και άλλα 3...8αρια...και μου είπε να. Ξανά πάω το Σάββατο... Τον προηγούμενο μήνα είχε μια κοπέλα που από 11 σε 3 μέρες πήγε 23.... Και γι αυτό είπε να με δει πρώτα το Σάββατο και μετά ξανά τη Τετάρτη.... (η κοπέλα είναι τώρα έγκυος!) 

θα πάρουν φόρα την επόμενη φορά που θα πας μην αγχώνεσαι... κ εσύ εγγυούλα θα είσαι σύντομα το πιστεύω.. κάθε επίσκεψη τον πληρώνεις?? ? α κ κάτι άλλο.εσύ είχες πει πως δοκίμασες το λιπαντικό?? το πήρα κ λέω να το χρησιμοποιήσω σ αυτό το κύκλο...ακροβατικά μ φαινεται θα κάνω για να το βάλω. πρέπει να διαβάσω τις οδηγίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Τι σου είπε αυτός; Θα μεγαλώσει; Ή θα εκφυλιστεί; Ή μπορεί να μεγαλώσει κάποιο άλλο;

Δεν ξέρουμε.. Θα δείξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

θα πάρουν φόρα την επόμενη φορά που θα πας μην αγχώνεσαι... κ εσύ εγγυούλα θα είσαι σύντομα το πιστεύω.. κάθε επίσκεψη τον πληρώνεις?? ? α κ κάτι άλλο.εσύ είχες πει πως δοκίμασες το λιπαντικό?? το πήρα κ λέω να το χρησιμοποιήσω σ αυτό το κύκλο...ακροβατικά μ φαινεται θα κάνω για να το βάλω. πρέπει να διαβάσω τις οδηγίες...

Όχι δνε ήμουν εγώ κορίτσι.... Την 1η επίσκεψη έδωσα 50 ευρώ. 2η τίποτα. 3η σήμερα 50 ευρώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Α οκ υπάρχουν κι άλλες στα κιλά μου και λιγότερα από μένα!!?

Αν τα κιλά σου επηρεάσουν τη περίοδο σου τότε ν ανησυχείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

 

Βρε κορίτσια, φάτε λίγο!!! ???

44 κιλά ήμουν στην έκτη δημοτικού ???

Και η @Starrr νομίζω είσαι 50 κιλά;

Δηλαδή εγώ που παίζω στα 59-60 είμαι η αφράτη της παρέας; ??????

Kι εγω μαζι σου ,μην αμησυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τζίφος.... Τίποτα..... Το Σάββατο πάλι... 

Υπομονη κορίτσι μου!Φτάνει να μεγαλώνει και να φτάσει το επιθυμητο μέγεθος την καταλληλη στιγμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Υπομονη κορίτσι μου!Φτάνει να μεγαλώνει και να φτάσει το επιθυμητο μέγεθος την καταλληλη στιγμη.

Για να φτάσει το επιθυμητό μέγεθος θα περάσουν 10 μέρες. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για να φτάσει το επιθυμητό μέγεθος θα περάσουν 10 μέρες. ?

ωωω !Ποσο μεγαλώνει την ημέρα;;;Γιατι τοσο αργά;;Δεν σου ειπε κατι ο γιατρος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

ωωω !Ποσο μεγαλώνει την ημέρα;;;Γιατι τοσο αργά;;Δεν σου ειπε κατι ο γιατρος;;;

Μου είπε ότι εξαρτάται... Κανονικά πρέπει 1,5... Αλλά το Σάββατο ήταν 9 και σημερα πάλι 9.. Αλλά μπορεί να κάνει το μπαμ κ να ανέβει απότομα... Εξαρτάται κάθε μήνα... Απλά θέλουμε να δούμε όσο και να αργήσει μέχρι που θα φτάσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μου είπε ότι εξαρτάται... Κανονικά πρέπει 1,5... Αλλά το Σάββατο ήταν 9 και σημερα πάλι 9.. Αλλά μπορεί να κάνει το μπαμ κ να ανέβει απότομα... Εξαρτάται κάθε μήνα... Απλά θέλουμε να δούμε όσο και να αργήσει μέχρι που θα φτάσει. 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και όλα να πάνε καλά! Μπορεί να είναι το τυχερό σου ωαριάκι!Πότε δεν ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Έλα να κάνουμε παρέα 2 αφράτο ύλες από Σεπτέμβρη με το άγχος της σύλληψης έχω φτάσει 63 κιλα

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο! 3 κιλά έβαλα με τις ελεύθερες επαφές! Δηλ τζάμπα το σεξ, ό,τι καίω σε θερμίδες το βάζω κατόπιν ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Για να φτάσει το επιθυμητό μέγεθος θα περάσουν 10 μέρες. ?

Σίγουρα όμως η παρακολούθηση που κάνεις θα σε διαφωτίσει όσο τίποτα άλλο για την ωορρηξία σου, που προφανώς είναι και το σημαντικότερο θέμα που έχεις να κοιτάξεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σίγουρα όμως η παρακολούθηση που κάνεις θα σε διαφωτίσει όσο τίποτα άλλο για την ωορρηξία σου, που προφανώς είναι και το σημαντικότερο θέμα που έχεις να κοιτάξεις.. 

Ναι... Μου είπε βέβαια ότι μπορεί να είναι και τυχαία... Θα δούμε 1 η 2 κύκλους... Και θα ξεκινήσουμε μετά φαρμακευτική αγωγή... Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω υπομονή..... Αλλά θα τον εμπιστευτώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όχι δνε ήμουν εγώ κορίτσι.... Την 1η επίσκεψη έδωσα 50 ευρώ. 2η τίποτα. 3η σήμερα 50 ευρώ... 

Τωρα έχω μια απορία . Είπες πως είναι ίδιο το ωαριακι σου.. αλλά έχεις υγρά κ είδες κ ψιλοθετικουλι τεστ.. ε πως γίνεται?? Παρακολουθήσε το να δούμε θα δείξει θετικό ενώ καν δεν έχει σκάσει το ωάριο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι... Μου είπε βέβαια ότι μπορεί να είναι και τυχαία... Θα δούμε 1 η 2 κύκλους... Και θα ξεκινήσουμε μετά φαρμακευτική αγωγή... Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω υπομονή..... Αλλά θα τον εμπιστευτώ.. 

Μόνο αν συγκρίνει κύκλους θα καταλάβει αν χρειάζεσαι αγωγή ή αν έτυχε απλώς... Φυσικά κι ανυπομονείς κι είναι λογικό, αλλά σκέψου πόσο βασικό να έχεις γνώση του τι συμβαίνει μέσα σου και να ξέρεις τι πρέπει να κάνεις! Υπομονή λοιπόν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τωρα έχω μια απορία . Είπες πως είναι ίδιο το ωαριακι σου.. αλλά έχεις υγρά κ είδες κ ψιλοθετικουλι τεστ.. ε πως γίνεται?? Παρακολουθήσε το να δούμε θα δείξει θετικό ενώ καν δεν έχει σκάσει το ωάριο??

Ε ναι. Σήμερα δεν είχα υγρά. Μου είπε ο γιατρός μπορει κ να το δούμε να πηγαίνει 15 μετά 10 μετά 18 και 23....δηλ υπάρχουν κ σκαμπανεβάσματα... Απλά εγώ θεώρησα πωσ θα ήταν καλύτερος κύκλος αφού οι εξετάσεις ήταν οκ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι. Σήμερα δεν είχα υγρά. Μου είπε ο γιατρός μπορει κ να το δούμε να πηγαίνει 15 μετά 10 μετά 18 και 23....δηλ υπάρχουν κ σκαμπανεβάσματα... Απλά εγώ θεώρησα πωσ θα ήταν καλύτερος κύκλος αφού οι εξετάσεις ήταν οκ. 

Καλημέρα! Υπάρχει περίπτωση να μικρύνει το ωοθυλάκιο, και να ξαναμεγαλώσει; Δεν το έχω ξανακούσει αυτό... 

Βρε κορίτσια, είναι δυνατόν να κάνω ωορρηξία από αριστερά και να έχω τσιμπήματα και πονάκια δεξιά; Θα τρελαθώ δηλαδή!

Σήμερα είμαι στην 11η μέρα, επαφές μέχρι στιγμής 7η και 10η. Δεν το έχουμε καταπιέσει καθόλου για πιο πολλές επαφές, έτσι κι αλλιώς το πήραμε απόφαση πως για μας θα αργήσει το δεύτερο μπεμπουλίνι. Δεν σημαίνει βέβαια πως σταματάμε τις προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Υπάρχει περίπτωση να μικρύνει το ωοθυλάκιο, και να ξαναμεγαλώσει; Δεν το έχω ξανακούσει αυτό... 

Βρε κορίτσια, είναι δυνατόν να κάνω ωορρηξία από αριστερά και να έχω τσιμπήματα και πονάκια δεξιά; Θα τρελαθώ δηλαδή!

Σήμερα είμαι στην 11η μέρα, επαφές μέχρι στιγμής 7η και 10η. Δεν το έχουμε καταπιέσει καθόλου για πιο πολλές επαφές, έτσι κι αλλιώς το πήραμε απόφαση πως για μας θα αργήσει το δεύτερο μπεμπουλίνι. Δεν σημαίνει βέβαια πως σταματάμε τις προσπάθειες.

Καλημερούδια.. εγώ βρίσκομαι στην 10η μέρα κ έχω ξεκινήσει ήδη τις επαφουλες μου.. θα πάμε δυναμικά μέχρι την 16η. Παρατήρησα στο ημερολόγιο μου πως τους τελευταίους δύο μήνες 16η για τον α β λόγο δεν ερχόμαστε σε επαφή σταματάμε δηλαδή στην 15η. Πολύ κακώς γιατί άνετα μπορεί να κάνω κ τότε.. να Μ πεις άμα ήταν να γίνει θα γινόταν γιατί αντέχει το σπέρμα κάποιες μέρες .. για να δούμε .. πάντως ανυπομονώ για τις επαφές μου γιατί θα χρησιμοποιησω το λιπαντικό χαχαχα είναι περίεργη να δω πως είναι...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Υπάρχει περίπτωση να μικρύνει το ωοθυλάκιο, και να ξαναμεγαλώσει; Δεν το έχω ξανακούσει αυτό... 

Βρε κορίτσια, είναι δυνατόν να κάνω ωορρηξία από αριστερά και να έχω τσιμπήματα και πονάκια δεξιά; Θα τρελαθώ δηλαδή!

Σήμερα είμαι στην 11η μέρα, επαφές μέχρι στιγμής 7η και 10η. Δεν το έχουμε καταπιέσει καθόλου για πιο πολλές επαφές, έτσι κι αλλιώς το πήραμε απόφαση πως για μας θα αργήσει το δεύτερο μπεμπουλίνι. Δεν σημαίνει βέβαια πως σταματάμε τις προσπάθειες.

Που το ξέρεις ότι κάνεις ωορρηξία από αριστερά???. Και από αριστερά περίμενα αυτό τον μήνα. Και τελικά φαίνεται το ωοθυλακιο από δεξιά... Μου είπε ο γιατρός δεν ε πάει εναλλάξ. Εγώ νόμιζα εναλλάξ πως πήγαινε... Ναι λέει έχει δει περιπτώσεις με σκαμπανεβάσματα και με μέσα σε 3 μέρες από 11 να πάει 23....τι να σου πω... Θα δούμε... Απλά μου είπε θα ταλαιπωρηθώ γιατί κάθε 3 μέρες κάνω υπέρηχο, και βέβαια πληρώνω.... Αλλά αφού το πήραμε απόφαση... Θα τα κάνουμε... Σήμερα θα κάνω κ άλλο ένα τεστ που έχω να δω αν υπάρχει διαφορά με το προχθεσινή που έκανα.... Γιατί προφανώς τα τεστακια δηλ η ορμόνη πάει πιο μπροστά από το μεγάλωμα των ωοθυλακιων.. Επίσης το Σάββατο είχε 1 9αρι και 2 7αρια..και χθες είχα 1 9αρια 3 8αρια κ 1 7αρι....δηλ βγήκαν κ άλλα.... Και ανέβηκαν πολύ παραπάνω από 1 χιλιοστό την ημέρα. Δηλ 2 έφτασαν στο 8 μέσα σε 3 μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Που το ξέρεις ότι κάνεις ωορρηξία από αριστερά???. Και από αριστερά περίμενα αυτό τον μήνα. Και τελικά φαίνεται το ωοθυλακιο από δεξιά... Μου είπε ο γιατρός δεν ε πάει εναλλάξ. Εγώ νόμιζα εναλλάξ πως πήγαινε... Ναι λέει έχει δει περιπτώσεις με σκαμπανεβάσματα και με μέσα σε 3 μέρες από 11 να πάει 23....τι να σου πω... Θα δούμε... Απλά μου είπε θα ταλαιπωρηθώ γιατί κάθε 3 μέρες κάνω υπέρηχο, και βέβαια πληρώνω.... Αλλά αφού το πήραμε απόφαση... Θα τα κάνουμε... Σήμερα θα κάνω κ άλλο ένα τεστ που έχω να δω αν υπάρχει διαφορά με το προχθεσινή που έκανα.... Γιατί προφανώς τα τεστακια δηλ η ορμόνη πάει πιο μπροστά από το μεγάλωμα των ωοθυλακιων.. Επίσης το Σάββατο είχε 1 9αρι και 2 7αρια..και χθες είχα 1 9αρια 3 8αρια κ 1 7αρι....δηλ βγήκαν κ άλλα.... Και ανέβηκαν πολύ παραπάνω από 1 χιλιοστό την ημέρα. Δηλ 2 έφτασαν στο 8 μέσα σε 3 μέρες... 

Καλημέρα και απο εμενα!Το καλο της ολης υπόθεσης ειναι οτι υπάρχουν πολλά ωάρια και οτι προχωρανε.Τωρα που το παρακολουθεις στενα ,πιστεύω θα βγάλεις καποια ακρη. Στοιχίζει βέβαια ,αλλά τι να κάνουμε;;;

Οσο για τα τεστακια ,το ιδιο συνέβαινε και σε εμένα.Η ορμόνες έδειχναν πριν γίνει η ωορρηξια. Οπότε και τα εγκατέλειψα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα και απο εμενα!Το καλο της ολης υπόθεσης ειναι οτι υπάρχουν πολλά ωάρια και οτι προχωρανε.Τωρα που το παρακολουθεις στενα ,πιστεύω θα βγάλεις καποια ακρη. Στοιχίζει βέβαια ,αλλά τι να κάνουμε;;;

Οσο για τα τεστακια ,το ιδιο συνέβαινε και σε εμένα.Η ορμόνες έδειχναν πριν γίνει η ωορρηξια. Οπότε και τα εγκατέλειψα. 

Ε ναι οι ορμόνες δείχνουν πριν γίνει η ωορρηξία.... Απλά εγώ κατάλαβα ότι κάτι δνε πάει καλά. Όταν ανέβαινε κατέβαινε κ ξανά ανέβαινε... Από τα τεστακι δηλ... Γι αυτό θεώρησα πως υπάρχει κάτι που δεν γίνεται σωστά. Πάντως θα "απαιτήσω" να πάρω χάπια τον επόμενο κύκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr το ωοθυλάκιο που ωριμάζει είναι στην αριστερή ωοθήκη το είδαμε στον υπέρηχο. Μπορεί να είναι αντανακλαστικός πόνος, ή το έντερο. Τι να πω. 

Όντως, δεν γίνεται εναλλάξ η ωορρηξία. Μπορεί να γίνεται σερί κάποιους μήνες από τη μία ωοθήκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Που το ξέρεις ότι κάνεις ωορρηξία από αριστερά???. Και από αριστερά περίμενα αυτό τον μήνα. Και τελικά φαίνεται το ωοθυλακιο από δεξιά... Μου είπε ο γιατρός δεν ε πάει εναλλάξ. Εγώ νόμιζα εναλλάξ πως πήγαινε... Ναι λέει έχει δει περιπτώσεις με σκαμπανεβάσματα και με μέσα σε 3 μέρες από 11 να πάει 23....τι να σου πω... Θα δούμε... Απλά μου είπε θα ταλαιπωρηθώ γιατί κάθε 3 μέρες κάνω υπέρηχο, και βέβαια πληρώνω.... Αλλά αφού το πήραμε απόφαση... Θα τα κάνουμε... Σήμερα θα κάνω κ άλλο ένα τεστ που έχω να δω αν υπάρχει διαφορά με το προχθεσινή που έκανα.... Γιατί προφανώς τα τεστακια δηλ η ορμόνη πάει πιο μπροστά από το μεγάλωμα των ωοθυλακιων.. Επίσης το Σάββατο είχε 1 9αρι και 2 7αρια..και χθες είχα 1 9αρια 3 8αρια κ 1 7αρι....δηλ βγήκαν κ άλλα.... Και ανέβηκαν πολύ παραπάνω από 1 χιλιοστό την ημέρα. Δηλ 2 έφτασαν στο 8 μέσα σε 3 μέρες... 

Εμένα ο γιατρός μου είναι στο δημόσιο κ έτσι θα του δίνω εγώ ότι θέλω δε θα πληρώνω επίσκεψη αλλά έχω θέμα με τη δουλειά. Άντε να πω μια μέρα ότι θέλω να κάνω τεστ Παπ .. τις υπόλοιπες?? Εννοείται ότι δε θέλω να πω τι σκοπό εχω.. δε ξέρω νομίζω με 1 φορά αν πάω πχ 13η θα μπορεί να υπολογίσει να Μ πει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...