Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

Καλή χρονιά κορίτσια μου ?εύχομαι πολλά μωράκια για το 19.λοιπον εγώ σήμερα είμαι στην 26 ημέρα του κύκλου μου.... Σήμερα περίμενα περίοδο αλλά για κάποιο λόγο πηγα στο φαρμακείο πήρα τεστ και βγήκε αχνό ροζ... Λέω δεν κάνουμε δουλίτσα έτσι πετάξου για μια χοριακη και βγήκε μετά από 2 ώρες 0,33....ο μικρόβιολόγος είπε είναι θετικό αλλά σε τρεις μέρες να κάνω επανάληψη... Να χαρώ βρε κορίτσια????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια μου ?εύχομαι πολλά μωράκια για το 19.λοιπον εγώ σήμερα είμαι στην 26 ημέρα του κύκλου μου.... Σήμερα περίμενα περίοδο αλλά για κάποιο λόγο πηγα στο φαρμακείο πήρα τεστ και βγήκε αχνό ροζ... Λέω δεν κάνουμε δουλίτσα έτσι πετάξου για μια χοριακη και βγήκε μετά από 2 ώρες 0,33....ο μικρόβιολόγος είπε είναι θετικό αλλά σε τρεις μέρες να κάνω επανάληψη... Να χαρώ βρε κορίτσια????? 

ναι εισαι εγκυος απλα θελουμε να μεγαλωσει σε τρεις μερες ειναι νωρις και γιαυτο

ευχομαι να τριπλασιαστει οταν ξανα πας και να ειναι ολα τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

ναι εισαι εγκυος απλα θελουμε να μεγαλωσει σε τρεις μερες ειναι νωρις και γιαυτο

ευχομαι να τριπλασιαστει οταν ξανα πας και να ειναι ολα τελεια

Το 0.33 χοριακη είναι θετικό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το 0.33 χοριακη είναι θετικό? 

Δεν ξέρω θα δούμε σε τρεις μέρες... Ο μικρόβιολόγος είπε θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια μου ?εύχομαι πολλά μωράκια για το 19.λοιπον εγώ σήμερα είμαι στην 26 ημέρα του κύκλου μου.... Σήμερα περίμενα περίοδο αλλά για κάποιο λόγο πηγα στο φαρμακείο πήρα τεστ και βγήκε αχνό ροζ... Λέω δεν κάνουμε δουλίτσα έτσι πετάξου για μια χοριακη και βγήκε μετά από 2 ώρες 0,33....ο μικρόβιολόγος είπε είναι θετικό αλλά σε τρεις μέρες να κάνω επανάληψη... Να χαρώ βρε κορίτσια????? 

Μήπως είναι 33 η χοριακη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Δεν ξέρω θα δούμε σε τρεις μέρες... Ο μικρόβιολόγος είπε θετικό 

Δίπλα δεν γράφει φυσιολογικές τιμές?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δίπλα δεν γράφει φυσιολογικές τιμές?? 

33 είναι όχι 0.33...εγω έκανα λάθος... Μου το είπε από το τηλεγωνο γι αυτό μπερδεύτηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ναι βρε αγάπη από βιασύνη έγραψα 0.33...33 είναι 

 

Πες το έτσι βρε και με τρόμαξες! Και βέβαια είναι θετικό! Συγχαρητήρια!!! Δηλαδή είχες προαίσθημα κι έκανες τεστ; 

Λοιπόν κορίτσια φεύγοντας από τη δουλειά πετυχαίνω απέξω να παρκάρει ο κούριερ. Ώπα λέω εδώ είμαστε! Μπαίνει που λέτε σε άλλο κτίριο... εγώ απέξω να του την έχω στημένη! 10' τον περίμενα μες στο κρύο! Μόλις βγαίνει τον σταματάω, του λέω το και το, δεν μου φέρατε αυτό που περιμένω, παίρνει επιτόπου τηλ, εν τέλει, θα μου το φέρουν αύριο.

Άμα είναι απελπισμένος ο άνθρωπος ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ναι βρε αγάπη από βιασύνη έγραψα 0.33...33 είναι 

 

Αν είναι 33 τότε καλώς ήρθες στο κλαμπ!!!!εύχομαι μια τεράστια επόμενη χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πες το έτσι βρε και με τρόμαξες! Και βέβαια είναι θετικό! Συγχαρητήρια!!! Δηλαδή είχες προαίσθημα κι έκανες τεστ; 

Λοιπόν κορίτσια φεύγοντας από τη δουλειά πετυχαίνω απέξω να παρκάρει ο κούριερ. Ώπα λέω εδώ είμαστε! Μπαίνει που λέτε σε άλλο κτίριο... εγώ απέξω να του την έχω στημένη! 10' τον περίμενα μες στο κρύο! Μόλις βγαίνει τον σταματάω, του λέω το και το, δεν μου φέρατε αυτό που περιμένω, παίρνει επιτόπου τηλ, εν τέλει, θα μου το φέρουν αύριο.

Άμα είναι απελπισμένος ο άνθρωπος ???

Χαχαχαχ αχ πόσο σε καταλαβαίνωωωωω έλα σωπα μια μέρα είναι θα περάσει.... Εδώ πρέπει να έχουμε υπομονή για 9 μήνες 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αν είναι 33 τότε καλώς ήρθες στο κλαμπ!!!!εύχομαι μια τεράστια επόμενη χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Ευχαριστώ πολύ μακάρι όλα να πάνε καλά αυτή την φορά.... ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Χαχαχαχ αχ πόσο σε καταλαβαίνωωωωω έλα σωπα μια μέρα είναι θα περάσει.... Εδώ πρέπει να έχουμε υπομονή για 9 μήνες 

 

Ευχαριστώ πολύ μακάρι όλα να πάνε καλά αυτή την φορά.... ❤️❤️❤️❤️❤️

Όλα καλά θα πάνε!μίλησες με τον γιατρό σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Όλα καλά θα πάνε!μίλησες με τον γιατρό σου?

Θα τον πάρω το απόγευμα γιατί το έμαθα τώρα 2:30 ώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ναι βρε αγάπη από βιασύνη έγραψα 0.33...33 είναι 

 

α οκ γιατι κι εγω στο μυαλο αμεσως ειπα 33 και τωρα ειδα οτι 0,33

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

α οκ γιατι κι εγω στο μυαλο αμεσως ειπα 33 και τωρα ειδα οτι 0,33

Όχι 33... Μακάρι να ανέβει, θα σας πω την Παρασκευή που θα πάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Θα τον πάρω το απόγευμα γιατί το έμαθα τώρα 2:30 ώρα... 

Ωραία παρτον να δεις πως θα κινηθείς.σιγουρα θα σου πει επανάληψη και να πάρεις κάποιες βιταμίνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ναι βρε αγάπη από βιασύνη έγραψα 0.33...33 είναι 

 

Μπραβο!Μια υπέροχη και τελιομηνη εγκυμοσυνη σ ευχομαι!Να πανε ολα καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια μου ?εύχομαι πολλά μωράκια για το 19.λοιπον εγώ σήμερα είμαι στην 26 ημέρα του κύκλου μου.... Σήμερα περίμενα περίοδο αλλά για κάποιο λόγο πηγα στο φαρμακείο πήρα τεστ και βγήκε αχνό ροζ... Λέω δεν κάνουμε δουλίτσα έτσι πετάξου για μια χοριακη και βγήκε μετά από 2 ώρες 0,33....ο μικρόβιολόγος είπε είναι θετικό αλλά σε τρεις μέρες να κάνω επανάληψη... Να χαρώ βρε κορίτσια????? 

Να χαρεις!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά πήγε ο Ιανουάριος κορίτσια κι ακόμη είμαστε στα μισά! Άντε να ακούσουμε κανένα ευχάριστο ακόμη μπας και πάρουμε κουράγιο όσες μένουμε για Φλεβάρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου και εγω αναμένεται 19 αν και δεν είχα τις επαφές που ήθελα αλλά οκ δεν πτουμε

Κι εγώ αναμένω 21 με 22... Ελπίζω να μην έρθει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου και εγω αναμένεται 19 αν και δεν είχα τις επαφές που ήθελα αλλά οκ δεν πτουμε

Τι επαφές είχες κορίτσι?? Γιατί το λες έτσι.... Κ εγώ περιμένω το Σάββατο να δω σε τι φάση είναι το ωοθυλακιο να ξεκινήσουμε επαφές, όπως μας πει.... Αν κ δεν ξέρω αλλά από τώρα έχω κάποια υγρά, όχι όμως ωορρηξιας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι επαφές είχες κορίτσι?? Γιατί το λες έτσι.... Κ εγώ περιμένω το Σάββατο να δω σε τι φάση είναι το ωοθυλακιο να ξεκινήσουμε επαφές, όπως μας πει.... Αν κ δεν ξέρω αλλά από τώρα έχω κάποια υγρά, όχι όμως ωορρηξιας.... 

Κι εγω έχω υγρά @Starrrαν και δεν είναι ωορρηξίας γιατί σήμερα διανύω την 7η μέρα στις 9 είχα αδιαθετησει. Να δω τι κύκλο θα έχω αυτό το μήνα.... Ούτε εμείς ξεκινήσαμε επαφές... Γράφω εξετάσεις για το μεταπτυχιακό κ έχω πήξει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...