Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Έκανα υπέρηχο. Με τετοιο κύκλο που είχα δυσκολευόμουν και με τα τεστ. Βαρέθηκα  πια να νομίζω μόνο... θέλω να πηγαίνω στα σίγουρα και θα συνεχίσω με υπέρηχο

Μία χαρά.. ? Κοίτα κ μένα πιο παλιά είχα πάει κ φαινόταν πχ ότι θα μου ρθει περίοδος σε λίγες μέρες έτσι μου χε πει τουλ. Κ θυμάμαι πως μου χε έρθει μετά από 20 ημέρες.... Δεν ξέρω καν κ με τον υπέρηχο αν είμαστε οκ πια..... Οπότε θα δεις κ εσύ ναλογα όταν θα σου έρθει για να δεις αν επιβεβαιωθεί. Θερμοκρασία μετράς καθόλου? Αν και εύχομαι να μην σου έρθει... ?? Και να χουμε χριστουγεννιατικο δωράκι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συμφωνώ για τον υπέρηχο είναι η καλύτερη μέθοδος για παρακολούθηση ωορρηξίας!!Απλά όσο να ναι κ αυτό ένα μικρό άγχος το έχει!!Δν λες το ξεχνάω κ τελείως το θέμα σύλληψη!!Αυτό ειδικά τον χειμώνα βάλε-βγάλε ρούχα.......!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Κι εγώ περιμένω στις 26! Ελπίζω να μην μου έρθει βέβαια! Από συμπτώματα δεν έχω, μόνο χτες τ απόγευμα με έπιασε ένας πόνος κάνα τεταρτακι στην κοιλιά, ένιωθα λες και θα μου ερχόταν περίοδος... Εγώ την ωορρηξία την βλέπω μέσα από μια εφαρμογή που έχω στο κιν. Όταν είχα ρωτήσει τη γυναικολόγο μου μου είχε πει να το κάνω μέρα παρά μέρα από την 8η ημέρα του κύκλου μου για 1 εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά.. ? Κοίτα κ μένα πιο παλιά είχα πάει κ φαινόταν πχ ότι θα μου ρθει περίοδος σε λίγες μέρες έτσι μου χε πει τουλ. Κ θυμάμαι πως μου χε έρθει μετά από 20 ημέρες.... Δεν ξέρω καν κ με τον υπέρηχο αν είμαστε οκ πια..... Οπότε θα δεις κ εσύ ναλογα όταν θα σου έρθει για να δεις αν επιβεβαιωθεί. Θερμοκρασία μετράς καθόλου? Αν και εύχομαι να μην σου έρθει... ?? Και να χουμε χριστουγεννιατικο δωράκι.... 

Οχι με τη θερμοκρασια δεν τα παω καλα και με δουλευει και ο αντρας μου.  Οταν το κανα ακουγε καθε πρωι μπιπ μπιπ και επεφτε πολυ δουλεμα!!!Μακαρι να μας ερθει μωρακι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια συμφωνώ για τον υπέρηχο είναι η καλύτερη μέθοδος για παρακολούθηση ωορρηξίας!!Απλά όσο να ναι κ αυτό ένα μικρό άγχος το έχει!!Δν λες το ξεχνάω κ τελείως το θέμα σύλληψη!!Αυτό ειδικά τον χειμώνα βάλε-βγάλε ρούχα.......!!!

Να σου πω την αληθεια... επειδη ο κυκλος μου ηταν χαλια με καθυσηχασε πολυ αυτή τη φορα να ξερω αν εκανα ωορρηξια και ποτε. Λειτουργησε πολυ ενθαρρυντικα. Ενω αλλες φορες το σκεφτομουν συνεχως αν εκανα, αν πετυχα τις μερες, ποτε θα μου ερθει συν του οτι με εριχνε ψυχολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Οχι με τη θερμοκρασια δεν τα παω καλα και με δουλευει και ο αντρας μου.  Οταν το κανα ακουγε καθε πρωι μπιπ μπιπ και επεφτε πολυ δουλεμα!!!Μακαρι να μας ερθει μωρακι!!! 

Χαχχαχ εμένα πλέον ούτε καν το ακούει.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Να σου πω την αληθεια... επειδη ο κυκλος μου ηταν χαλια με καθυσηχασε πολυ αυτή τη φορα να ξερω αν εκανα ωορρηξια και ποτε. Λειτουργησε πολυ ενθαρρυντικα. Ενω αλλες φορες το σκεφτομουν συνεχως αν εκανα, αν πετυχα τις μερες, ποτε θα μου ερθει συν του οτι με εριχνε ψυχολογικα

Ναι ναι έτσι είναι!!Κ γω με πολυκυστικές γι αυτό εξκίνησα συν είχαμε κ καιρό που προσπαθούσαμε!!Εγώ παρακολούθησα 3 μήνες με υπέρηχο κ άλλους   2 κλομιφαίνη συνεχόμενα  μήνες κ λίγο μας κούρασαν αυτές οι προγραμματισμένες επαφές!!!Αλλά είναι αλλιώς βλέπεις ενδομήτριο,χιλίοστα ωαρίου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@KONSTANTIA μου μπράβο που ανέβηκε η χοριακή σου! Ξεκουράσου κορίτσι μου και όλα θα πάνε τέλεια!!! 

@egw ευτυχώς που τουλάχιστον όσοι ξέρουν για την παλίνδρομη είναι διακριτικοί. Όσοι δεν ξέρουν και με ρωτάνε για δεύτερο, τους λέω για την παλίνδρομη και σταματούν να με πρήζουν. Χαχαχα!

Καλά κάνεις να μη μιλάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Έκανα υπέρηχο. Με τετοιο κύκλο που είχα δυσκολευόμουν και με τα τεστ. Βαρέθηκα  πια να νομίζω μόνο... θέλω να πηγαίνω στα σίγουρα και θα συνεχίσω με υπέρηχο

Και εγω τους 3 τελευταίους μήνες παρακολουθούσα με υπέρηχο την ωορρηξια αλλά δεν...... Αποφάσισα να μην ξαναπάω.... Από τον επόμενο μήνα που θα ξεκινήσω πάλι προσπάθειες θα κάνω πιο χαλαρά... Και ότι γίνει.... Με πήρε πολύ από κάτω αυτό το μέτρα μέρες, έλα σε επαφή γιατί πρέπει... Δες υγρά, νιώσε κ ερμήνευσε πονακια..... Στον γιο μου τίποτα από όλα αυτά δεν έκανα.... Κ έμεινα με 2 επαφες τον 1ο μήνα.... Είναι θέμα μυαλού..... Ελπίζω να καταφέρω να ξεχαστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!! Σαββατο... επιτελους.. Τελευταια μερα στη δουλεια... Νιωθω τη ξεκουραση να ρεει στο αιμα μου.... 3 η μερα με λιγα ροζ καφε και η που θσ ερθει η κυρια η που θα ερθει τιποτα αλλο ? Αρνητικο τεστ μεχρι στιγμης.. αλλα ειναι αυτα τα φθηνα απο τη Κινα...  Εσεις πως ειστε? @egw??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες! Κι εγώ στις γονιμες.με τα υγρά μου με τα πονάκια μου με τις επαφουλες μου με τα όλα μου.αλλά πραγματικά αποφάσισα να ηρεμήσω και να χαρώ τα παιδάκια μου και ότι γίνει! Να έχουμε χαρούμενες γιορτές με υγεία πάνω απ όλα και όλα τα άλλα έρχονται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα αγάπες! Κι εγώ στις γονιμες.με τα υγρά μου με τα πονάκια μου με τις επαφουλες μου με τα όλα μου.αλλά πραγματικά αποφάσισα να ηρεμήσω και να χαρώ τα παιδάκια μου και ότι γίνει! Να έχουμε χαρούμενες γιορτές με υγεία πάνω απ όλα και όλα τα άλλα έρχονται! 

Καλες γιορτες με υγεια αγαπη και χαρα.... Να χαιρεστε τις οικογενειες σας κοριτσια μου....και να τα περασετε τελειισαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ από μένα. 28η ημέρα για εμένα αισίως 31 ημέρες κύκλος... Δεν έχω σκεφτεί ακόμη να κάνω τεστάκι. Αν κ έχω 5 που ήταν στη προσφορά.. Κρατιέμαι δυναμικά.... ??? Η θερμοκρασία σήμερα ανέβηκε παραπάνω. Το στήθος πονάει. Πόνοι περιόδου. Υγρά πολλά. Ξανά είχα χθες αυτά τα υγρά σαν να κολλάνε μεταξύ τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!!!!! Σαββατο... επιτελους.. Τελευταια μερα στη δουλεια... Νιωθω τη ξεκουραση να ρεει στο αιμα μου.... 3 η μερα με λιγα ροζ καφε και η που θσ ερθει η κυρια η που θα ερθει τιποτα αλλο ? Αρνητικο τεστ μεχρι στιγμης.. αλλα ειναι αυτα τα φθηνα απο τη Κινα...  Εσεις πως ειστε? @egw??

καλημερα κοπελα μου καιρος ειναι να παρεις ενα καλο:) διαβαζα καπου αν βαλεις χλωρινη και λιγα ουρα και αφρισει εισαι εγκυος η αν το ασπρο ξυδι γινει ροζ χιχι βλακειες

εγω καλα οπως και τις αλλες μερες λιγη ζαλαδα που μου περασε  απο κρυωμα μου εμεινε μονο βηχας τωρα η περιοδος ακομα να φανει αλλα πιστευω θα ερθει μεχρι τα χριστουγεννα τλχ ας ερθει πριν να πιω στο τραπεζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλες γιορτες με υγεια αγαπη και χαρα.... Να χαιρεστε τις οικογενειες σας κοριτσια μου....και να τα περασετε τελειισαααα

καλες γιορτες κοριτσια ερχονται οι γονεις μου σημεραααααααααααααααααααααα 

εκπληξη για το μικρο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλημερα κοπελα μου καιρος ειναι να παρεις ενα καλο:) διαβαζα καπου αν βαλεις χλωρινη και λιγα ουρα και αφρισει εισαι εγκυος η αν το ασπρο ξυδι γινει ροζ χιχι βλακειες

εγω καλα οπως και τις αλλες μερες λιγη ζαλαδα που μου περασε  απο κρυωμα μου εμεινε μονο βηχας τωρα η περιοδος ακομα να φανει αλλα πιστευω θα ερθει μεχρι τα χριστουγεννα τλχ ας ερθει πριν να πιω στο τραπεζι

Εγω ηπια μιση μπυρα χθες ? εχω και κατι πονους τωρα... ερχονται κ φευγουν... ε αμα δεν ερθει και σημερα θα παρω ενα καλο... ? τι ωραια που θα ερθουν οι δικοι σου... Εγω ταξιδευω τη τεταρτη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Εγω ηπια μιση μπυρα χθες ? εχω και κατι πονους τωρα... ερχονται κ φευγουν... ε αμα δεν ερθει και σημερα θα παρω ενα καλο... ? τι ωραια που θα ερθουν οι δικοι σου... Εγω ταξιδευω τη τεταρτη :)

για που ταξιδευεις;

εγω κρατιεμαι γιατι θα πιω πολυ τις γιορτες πινουμε με το παμπα και τον αντρα μου ουισκακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

για που ταξιδευεις;

εγω κρατιεμαι γιατι θα πιω πολυ τις γιορτες πινουμε με το παμπα και τον αντρα μου ουισκακια

Στην Πατρα παω :) Μωρε μακαρι να ειμακ και δε θα πιω ουτε κοκα κολα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Στην Πατρα παω :) Μωρε μακαρι να ειμακ και δε θα πιω ουτε κοκα κολα χαχαχα

χιχιχ εγω τα αναψυκτικα τα μισω

να σου πω με τον αντρα μου ηδη συζηταμε λες και ηρθε η περιοδος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

χιχιχ εγω τα αναψυκτικα τα μισω

να σου πω με τον αντρα μου ηδη συζηταμε λες και ηρθε η περιοδος μου

εγω του ειπα οτι ηρθε ? xaxaxaxaxa Αν και νομιζω ερχεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

εγω του ειπα οτι ηρθε ? xaxaxaxaxa Αν και νομιζω ερχεται!!!!

μαλιστα για να δουμε ποια θα ερθει πρωτη ποτε περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

μαλιστα για να δουμε ποια θα ερθει πρωτη ποτε περιμενεις;

Σημερα max αυριο!!!! Εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...