Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!! Εγω ειμαι 27η μερα με αστατο κυκλο αρα τωρα μπαινω σιγα σιγα στην αναμονη... κ 3 μερες εχω θερμοκρασια 37. Ευχομαι να το πετυχουμε επιτελους ολλες μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Εγω ειμαι 27η μερα με αστατο κυκλο αρα τωρα μπαινω σιγα σιγα στην αναμονη... κ 3 μερες εχω θερμοκρασια 37. Ευχομαι να το πετυχουμε επιτελους ολλες μας?

α δεν ξερεις δηλαδη ποια μερα περιμενεις;

εγω 25η σημερα αλλα αρχισε ο πονος στη μεση βεβαι ερχεται και φευγει και πριν λιγο εκανα το ταρζαν αλλα νομιζω θα ερθει και πιο νωρις θερμποκρασια36,9

κρυυωσα κιολας μια χαρα θα με παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μου τον μήνα που καταφέραμε εγκυμοσύνη εγώ έπαιρνα ιπποφαές και ο άντρας μου βιταμίνες sustenium plus . Δεν είναι για το σπέρμα κλπ αλλα νομίζω πως ίσως μας βοήθησαν και αυτά! Επίσης είχαμε επαφές μέρα παρα μέρα και κάθε μέρα στις γόνιμες εκτός από  μια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

α δεν ξερεις δηλαδη ποια μερα περιμενεις;

εγω 25η σημερα αλλα αρχισε ο πονος στη μεση βεβαι ερχεται και φευγει και πριν λιγο εκανα το ταρζαν αλλα νομιζω θα ερθει και πιο νωρις θερμποκρασια36,9

κρυυωσα κιολας μια χαρα θα με παει

Περαστικα με το κρυομα? Δυστυχώς δεν μπορω να ξερω ακριβώς ποτε θα ερθει παω στο περιπου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Περαστικα με το κρυομα? Δυστυχώς δεν μπορω να ξερω ακριβώς ποτε θα ερθει παω στο περιπου....

ευχαριστω εγω υπολογιζω απο 12-18

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπερδευτικα δηλ. Ποτε περιμενεις σημερα;

εγω φταιω εγραψα αδιευκρινιστα την ωορρηξια μου υπολογιζω 12η-18η μερα αρα περιοδο καπου 23-27 αλλα νομιζω πιο πολυ ειμαι κοντα 23-24 γιατι νομιζω την καταλαβα την ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

εγω φταιω εγραψα αδιευκρινιστα την ωορρηξια μου υπολογιζω 12η-18η μερα αρα περιοδο καπου 23-27 αλλα νομιζω πιο πολυ ειμαι κοντα 23-24 γιατι νομιζω την καταλαβα την ωορρηξια

Εύχομαι να μην ερθει? κ να εχεις το δωρακι σου τα Χριστούγεννα.♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσαρες μου 

να σας πω κατι μεταξυ σοβαρου και αστειου πηγα σημερα να δω κατι στο ημερολογιο και ειδα οτι αντι να σημειωσω 24 νοεμβριου τη μερα που ειδα σημειωσα 24 δεκεμβριου λετε να το γκατεμιασα;:/

αρα τωρα περιμενουμε απο την @sofiefin1982; η επομενη ποια ειναι;

Εγωωώωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

σε μενα η ερχεται η την εχω αρπαξει ασχημα πριν πηγα να παρω το μικρο και οταν γυρισα ηταν χαλια το στομαχι μου

Μπορει να ειναι καο συμπτωματα που ξερεις....?! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

@Maroulli υπάρχει περίπτωση να άργησε η ωορρηξία σου αυτό το μήνα; Έχεις ξαναδεί καθυστέρηση στον κύκλο σου; Κάνε άλλη μία μεθαύριο μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη! 

@Σταυρι πότε (δεν) περιμένεις; Είσαι η επόμενη; Άντε βρε κορίτσι μου μπας και ακούσουμε κανένα καλό νέο!

Και η @Χρηστιαννα περιμένει; Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

@Maroulli υπάρχει περίπτωση να άργησε η ωορρηξία σου αυτό το μήνα; Έχεις ξαναδεί καθυστέρηση στον κύκλο σου; Κάνε άλλη μία μεθαύριο μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη! 

@Σταυρι πότε (δεν) περιμένεις; Είσαι η επόμενη; Άντε βρε κορίτσι μου μπας και ακούσουμε κανένα καλό νέο!

Και η @Χρηστιαννα περιμένει; Καλή επιτυχία!

Έχω ήδη καφέ εκκρίσεις αλλά δεν έκανα και προσπάθεια  φαντάσου είδα θετικό τεστακι ωορηξιας Δευτέρα και ηρθα σε επαφη τεταρτη  οποτε οκ περιμενω περιοδουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Εύχομαι να μην ερθει? κ να εχεις το δωρακι σου τα Χριστούγεννα.♥

ευχαριστω κοριτσι μου επισης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μπορει να ειναι καο συμπτωματα που ξερεις....?! ;)

μπα δεν νομιζω γιατι νιωθω το κρυωμα αν ερθει μαζι με περιοδο με πεθανε

αλλωστε ειναι αρκετα νωρις για συμπτωματα

το μονο λιγο που μου δινει μια μικρη ελπιδα ειναι ο πονος που ειχα τη κυριακη και υποχωρησε αλλιως ολα προμηνυουν οτι ερχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

@Maroulli υπάρχει περίπτωση να άργησε η ωορρηξία σου αυτό το μήνα; Έχεις ξαναδεί καθυστέρηση στον κύκλο σου; Κάνε άλλη μία μεθαύριο μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη! 

@Σταυρι πότε (δεν) περιμένεις; Είσαι η επόμενη; Άντε βρε κορίτσι μου μπας και ακούσουμε κανένα καλό νέο!

Και η @Χρηστιαννα περιμένει; Καλή επιτυχία!

Ναιιιιιιιι ειμαι κ εγω που περιμενω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ναιιιιιιιι ειμαι κ εγω που περιμενω!

Αντε κορίτσια!Με το καλο να μας ανακοινώσετε ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αντε κορίτσια!Με το καλο να μας ανακοινώσετε ευχαριστα νεα!

Καμια φορα μου φαίνεται λιγο αστειο κ περιεργο να λεω οτι περιμενω κ εγω μετα απο τοσα χρονια ειναι λιγο απίστευτο αλλα εγω εκει που την βρισκω την ορεξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια! Οι περισσότερες από εσάς δεν θα με θυμάστε καν! Είχα γράψει μόνο 2 φορές τον προηγούμενο μήνα... αλλά όλο αυτό το διάστημα σας διαβάζω! Κατά αρχήν συγχαρητήρια στις κοπέλες που τα κατάφεραν! Τους εύχομαι μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Λοιπόν το συμπέρασμα που έβγαλα τους 2 τελευταίους μήνες (σημείωση ξεκινήσαμε προσπάθειες μόλις τον Σεπτέμβρη) είναι ότι όλα είναι στο μυαλό μας! Τα συμπτώματα, το άγχος ότι δεν μπορούμε να κάνουμε παιδί...ΟΛΑ! Τους τελευταίους 2 μήνες τα συμπτώματα ήταν τόσο διαφορετικά, τον Νοέμβριο είχα πόνους περιόδου από τα μέσα του κύκλου και μετά και καθόλου πρισμένο στήθος  περίεργο λέω...λες να είμαι και άντε με τις ώρες να ψάχνω στο google τα συμπτώματα (η περίοδος μου άργησε 3 ημέρες). Τον Δεκέμβριο δεν είχα καθόλου πόνο όλο τον μήνα και το στήθος μου από την ωορρηξία και μέχρι σήμερα που αδιαθέτησα τούμπανο και με πονάει... άντε πάλι ψάξιμο συμπτωμάτων και αγωνία (μου ήρθε μια μέρα νωρήτερα). Πάλι απογοήτευση... Και μετά κάθομαι και σκέφτομαι με αφορμή αυτό που έγραψες @lactaki ότι είσαι μόλις 27 χρονών και προσπαθείς από το καλοκαίρι, ότι όλο αυτό μας έχει γίνει εμμονή χωρίς λόγο! Αυτό που συνειδητοποίησα είναι ότι το ψάχνω και το σκέφτομαι με τόσο λάθος τρόπο που χάνει το νόημα του. Η τεκνοποίηση πρέπει να είναι μια ευχάριστη διαδικασία...σεξ με τον άντρα μας κάνουμε στο φινάλε! Θα μείνουμε έγκυες και στο τέλος θα λέμε γιατί δεν το απολαμβάναμε τότε που το είχαμε και γιατί περάσαμε τόσους μήνες με απίστευτο άγχος για κάτι που θα έρθει όποτε θέλει εκείνο! Οπότε αποφάσισα όσο δύσκολο και αν είναι να σταματήσω τις ψυχοφθόρες αιώνιες αναζητήσεις περι εγκυμοσύνης στο internet και να αφοσιωθώ στην οικογένειά μου, στους φίλους μου, στην δουλειά μου και στις σπουδές μου! Να χαλαρώσω και είμαι σίγουρη ότι θα βρει και το μωρό τον δρόμο του να έρθει στη ζωή μας! Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλες σας! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Αχ κοριτσια τοσοι μηνες τοσα τεστ κ τιποτα.... Εύχομαι να συμβει γρηγορα.

Προσπαθείτε πολύ καιρό? κάνεις κ τεστ ωορρηξίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...