Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μικρουλα στα 27,5 χωρις κανενα ομως νινι @egw ? Και ποιος ξερει ποτε θα  τα καταφερω κιολας... 

μια χαρα θα τα καταφερεις κοριτσι εχεις ολα τα οπλα με το μερος σου αλλες ουτε καν ξεκινουν σε τετοια ηλικια

ετσι για να παιρνετε θαρρος μια φιλη μου γεννησε σημερα εντελως αστατο κυκλο τα καταφερε στο χρονο και ολα μια χαρα χωρις καμια βοηθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

μια χαρα θα τα καταφερεις κοριτσι εχεις ολα τα οπλα με το μερος σου αλλες ουτε καν ξεκινουν σε τετοια ηλικια

ετσι για να παιρνετε θαρρος μια φιλη μου γεννησε σημερα εντελως αστατο κυκλο τα καταφερε στο χρονο και ολα μια χαρα χωρις καμια βοηθεια

Απλα ειναι μαλλον η αγωνια μεχρι να γινει πρωτη φορα!!! Οταν σταμστησα τα αντισυλλιπτικα νομιζα καθε μηνα οτο ημουν εγκυος.. Μετα καταλαβα οτι δεν ειναι κ τοσο ευκολο τελικα ? Αλλα ναι θα γινει καποια στιγμη ... Την περιμενω πως κ πως...

Και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου..  θα ερθει και το επομενο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

Απλα ειναι μαλλον η αγωνια μεχρι να γινει πρωτη φορα!!! Οταν σταμστησα τα αντισυλλιπτικα νομιζα καθε μηνα οτο ημουν εγκυος.. Μετα καταλαβα οτι δεν ειναι κ τοσο ευκολο τελικα ? Αλλα ναι θα γινει καποια στιγμη ... Την περιμενω πως κ πως...

Και εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου..  θα ερθει και το επομενο :D

στο ευχομαι συντομα:) 

εγω θα χαλαρωσω ειπα δεν πρεπει να αγχωνομαι πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .. εγώ αδιαθέτησα σήμερα κ προχωράω στην επόμενη προσπάθεια.. αφήνω τα τεστακια στην άκρη αυτό το μήνα όπως Μ είπε ο γιατρός .. παίρνω τις καινούργιες μου βιταμίνες @Starrr ? κ θα κάνω Πρωτοχρονιάτικες αγκαλίτσες.. Δεν περιμένω στις 16 Ιανουαρίου λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Κι εγώ αδιαθέτησα πρωί πρωί αλλά δεν πτοήθηκα, ίσα ίσα που ανακουφίστηκα γιατί έκανα έναν ωραιότατο κύκλο 29 ημερών και τα καφετιά αυτή τη φορά ξεκίνησαν τρεις μέρες πριν και όχι 13!!!

Ούτε εγώ θα πάρω τεστ αυτό το μήνα, ούτε θα υπολογίσω πότε (δεν) περιμένω. 

Δυστυχώς, τους τελευταίους μήνες έχω άστατη ωορρηξία (10η-16η μέρα πάνω κάτω) και υποψιάζομαι ότι όταν κάνω μικρούς κύκλους δεν κάνω καλές ωορρηξίες, οπότε θα έρχομαι σε επαφή όποτε θέλουμε (συχνά, εννοείται, θα εφαρμόσουμε το μέρα παρά μέρα) και ό,τι βρέξει ας κατεβάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ αδιαθέτησα πρωί πρωί αλλά δεν πτοήθηκα, ίσα ίσα που ανακουφίστηκα γιατί έκανα έναν ωραιότατο κύκλο 29 ημερών και τα καφετιά αυτή τη φορά ξεκίνησαν τρεις μέρες πριν και όχι 13!!!

Ούτε εγώ θα πάρω τεστ αυτό το μήνα, ούτε θα υπολογίσω πότε (δεν) περιμένω. 

Δυστυχώς, τους τελευταίους μήνες έχω άστατη ωορρηξία (10η-16η μέρα πάνω κάτω) και υποψιάζομαι ότι όταν κάνω μικρούς κύκλους δεν κάνω καλές ωορρηξίες, οπότε θα έρχομαι σε επαφή όποτε θέλουμε (συχνά, εννοείται, θα εφαρμόσουμε το μέρα παρά μέρα) και ό,τι βρέξει ας κατεβάσει.

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ ακόμη τίποτα!!! Είμαι πρώτη μέρα καθυστέρησης κ εύχομαι να έχω κ δεύτερη σήμερα!!! Τεστακι δεν έχω κάνει ακόμη κ τρέμω κ μόνο στην ιδέα να το κάνω!!! Θα περιμένω κ θα κάνω χοριακη!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά... 15 μήνες περιμένουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρα.. λοιπόν ακουστε εγώ πριν δυόμιση χρόνια ψαχνομουν σε γιατρούς γιατί νόμιζα ότι κάτι έχω και τέτοια επειδή δεν εμένα έγκυος όταν ο γιατρός μου είπε χαλάρωσε δεν έχεις κάτι απλά βλέπω κάτι συμφησεις τρελάθηκα και είπα τέλος δεν μπορώ να κάνω παιδιά και ας μου έλεγε ο γιατρός ότι όλα φαίνονται καλα.. τοτε λοιπόν χαλάρωσα εντελώς και μετά από ένα μήνα ακριβώς όμως έμαθα ότι ήμουν έγκυος άσχετα αν δεν προχώρησε  λοιπόν πιστεύω οτι ολα είναι θέμα άγχους .. οποτε χαλαρα  κοριτσια μου και για να μην ξεχασω εγω περιμενω στις 20 αλλά από χτες έχω καφέ όποτε ερχετε και καλώς να έρθει δηλαδή αυτό σημαίνει ότι όλα κυλούν φυσιολογικά όποτε θέλει κ θεος θα έρθει το παιδάκι Όχι όποτε θέλουμε εμείς .. φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσάρα.. λοιπόν ακουστε εγώ πριν δυόμιση χρόνια ψαχνομουν σε γιατρούς γιατί νόμιζα ότι κάτι έχω και τέτοια επειδή δεν εμένα έγκυος όταν ο γιατρός μου είπε χαλάρωσε δεν έχεις κάτι απλά βλέπω κάτι συμφησεις τρελάθηκα και είπα τέλος δεν μπορώ να κάνω παιδιά και ας μου έλεγε ο γιατρός ότι όλα φαίνονται καλα.. τοτε λοιπόν χαλάρωσα εντελώς και μετά από ένα μήνα ακριβώς όμως έμαθα ότι ήμουν έγκυος άσχετα αν δεν προχώρησε  λοιπόν πιστεύω οτι ολα είναι θέμα άγχους .. οποτε χαλαρα  κοριτσια μου και για να μην ξεχασω εγω περιμενω στις 20 αλλά από χτες έχω καφέ όποτε ερχετε και καλώς να έρθει δηλαδή αυτό σημαίνει ότι όλα κυλούν φυσιολογικά όποτε θέλει κ θεος θα έρθει το παιδάκι Όχι όποτε θέλουμε εμείς .. φιλιαα

Πόσο αισιοδοξο μήνυμα κοριτσάκι Μ.. καλημέρα..

Μίλησα με τον γιατρό κ μ είπε να χαλαρώσω κ να το δούμε με τον καινούργιο χρόνο με υπέρηχο.. απλά να κάνουμε μια προσπάθεια μέχρι τότε.. αφήνω τα τεστακια κ ότι θέλει ας γίνει .. ξέρει Εκείνος ποτέ θα μας το στείλει...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια .. εγώ αδιαθέτησα σήμερα κ προχωράω στην επόμενη προσπάθεια.. αφήνω τα τεστακια στην άκρη αυτό το μήνα όπως Μ είπε ο γιατρός .. παίρνω τις καινούργιες μου βιταμίνες @Starrr ? κ θα κάνω Πρωτοχρονιάτικες αγκαλίτσες.. Δεν περιμένω στις 16 Ιανουαρίου λοιπόν...

καλημερα κοριτσι μου δεν πειραζει χαλαρωσε απολαυσε τις γιορτες και αφου σε ηρεμησε και ο γιατρος σουυ ολα καλα θα πανε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ αδιαθέτησα πρωί πρωί αλλά δεν πτοήθηκα, ίσα ίσα που ανακουφίστηκα γιατί έκανα έναν ωραιότατο κύκλο 29 ημερών και τα καφετιά αυτή τη φορά ξεκίνησαν τρεις μέρες πριν και όχι 13!!!

Ούτε εγώ θα πάρω τεστ αυτό το μήνα, ούτε θα υπολογίσω πότε (δεν) περιμένω. 

Δυστυχώς, τους τελευταίους μήνες έχω άστατη ωορρηξία (10η-16η μέρα πάνω κάτω) και υποψιάζομαι ότι όταν κάνω μικρούς κύκλους δεν κάνω καλές ωορρηξίες, οπότε θα έρχομαι σε επαφή όποτε θέλουμε (συχνά, εννοείται, θα εφαρμόσουμε το μέρα παρά μέρα) και ό,τι βρέξει ας κατεβάσει.

καλημερα και σε σενα κοριτσι μου

καλα το σκεφτεσαι χαλαρωσε και θα ερθει και σε σνα το πεμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι και εγω αυτη τη φορα δεν προσπαθησα καθολου και σε πληροφορώ είμαι μια χαρά ούτε άγχος θα έρθει δεν θα ερθει είναι έγκυος δεν ειμαι..  άντε βρε και εγω παντρεύτηκα τον άντρα μου πρώτα απ όλα γιατί ειμαι ερωτευμένη και τον αγαπώ και όχι ντε και καλά για να κάνουμε παιδί.. χαλαρα και ότι βρέξει ας κατεβάσει την υγεία μας να έχουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ ακόμη τίποτα!!! Είμαι πρώτη μέρα καθυστέρησης κ εύχομαι να έχω κ δεύτερη σήμερα!!! Τεστακι δεν έχω κάνει ακόμη κ τρέμω κ μόνο στην ιδέα να το κάνω!!! Θα περιμένω κ θα κάνω χοριακη!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά... 15 μήνες περιμένουμε.... 

στο ευχομαι απο καρδιας:) καλημερα και σε σενα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου 

να σας πω κατι μεταξυ σοβαρου και αστειου πηγα σημερα να δω κατι στο ημερολογιο και ειδα οτι αντι να σημειωσω 24 νοεμβριου τη μερα που ειδα σημειωσα 24 δεκεμβριου λετε να το γκατεμιασα;:/

αρα τωρα περιμενουμε απο την @sofiefin1982; η επομενη ποια ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw κορίτσι μου γιατί το γκαντέμιασες; Μπορεί να ήταν σημάδι της τύχης, και στις 24 να μάθεις ότι είσαι έγκυος!

@sofiefin1982 στο χρωστάει κοπέλα μου η ζωή μετά από 15 μήνες, να δεις ένα θετικό τεστάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ αδιαθέτησα πρωί πρωί αλλά δεν πτοήθηκα, ίσα ίσα που ανακουφίστηκα γιατί έκανα έναν ωραιότατο κύκλο 29 ημερών και τα καφετιά αυτή τη φορά ξεκίνησαν τρεις μέρες πριν και όχι 13!!!

Ούτε εγώ θα πάρω τεστ αυτό το μήνα, ούτε θα υπολογίσω πότε (δεν) περιμένω. 

Δυστυχώς, τους τελευταίους μήνες έχω άστατη ωορρηξία (10η-16η μέρα πάνω κάτω) και υποψιάζομαι ότι όταν κάνω μικρούς κύκλους δεν κάνω καλές ωορρηξίες, οπότε θα έρχομαι σε επαφή όποτε θέλουμε (συχνά, εννοείται, θα εφαρμόσουμε το μέρα παρά μέρα) και ό,τι βρέξει ας κατεβάσει.

Καλημερα!Ουτε εγω θα παρω τεστακια αυτο το μηνα! ΟΤΙ ΒΡΕΞΕΙ ΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ και για μενα!?

Πήγα πρωι πρωι και εκανα ΑΜΗ και ορμονικες και περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

@sofiefin1982 πότε λες να κάνεις τεστάκι; Έχεις σταθερό κύκλο;

Εχω σταθερό κύκλο 27 28 ημέρες σήμερα είμαι 28η!!!Αν δεν έρθει σήμερα θα κάνω χοριακη!!! Φοβάμαι πολύ ρε κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw κορίτσι μου γιατί το γκαντέμιασες; Μπορεί να ήταν σημάδι της τύχης, και στις 24 να μάθεις ότι είσαι έγκυος!

@sofiefin1982 στο χρωστάει κοπέλα μου η ζωή μετά από 15 μήνες, να δεις ένα θετικό τεστάκι!!!

καλα ετσι κι αλλιως εκεινη την μερα δεν προκειται να το μαθω αλλα να μην ερθει η κυρια μου αρκει χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@sofiefin1982 να τη η μία από τις τρεις!!! Άντε κάνε τεστάκι μην μας κρατάς σε αγωνία! ?

 

Φοβάμαι να κάνω!!! Λέω να περάσει κ η σημερινή μέρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εχω σταθερό κύκλο 27 28 ημέρες σήμερα είμαι 28η!!!Αν δεν έρθει σήμερα θα κάνω χοριακη!!! Φοβάμαι πολύ ρε κορίτσια 

ναι αστο και σημερα και περιμενε αυριο 

σε καταλαμβαινω κοπελα μου αλλα τι εχεις να χασεις σκεψου το ετσι αν ειναι θετικο θα χαρεις και αν οχι αργα η γρηγορα θα ερχοταν που να μην ερθει:) 

εχεις κανενα συμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Φοβάμαι να κάνω!!! Λέω να περάσει κ η σημερινή μέρα!!!! 

Περιμενε ως αυριο λοιπον το πρωι.Πιστευω οτι θα μας ανακοινωσεις ευχαριστα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sofiefin1982 κορίτσι μου η χοριακή κάνει περίπου 7-10 ευρώ. Γνώμη μου να κάνεις κατευθείαν μια χοριακή που έχει και πιο σωστά αποτελέσματα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...