Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα σπίτι κ μπήκα τουαλέτα κ έχω υγρά της ωορρηξιας φουλ. Πρώτη φορά τα είδα έτσι. Σκέφτομαι 9 η ώρα να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας.λετε να μην είχα ωορρηξια τότε που υπολόγιζα?? Σήμερα πονάω πάρα πολύ... 

μηπως ειναι εμφυτευσουλα???????????? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η egw είπε:

ελα κοπελα μου εμενα θα ερθει κανονικα εχω πονους στη κοιλια το στηρθος οχι τοσο ακομη

Νωρις δεν ειναι ακομα???? Ποσες μερες εχεις κυκλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

μηπως ειναι εμφυτευσουλα???????????? :D

Με τέτοια υγρά???? Σαν ζελατίνη..... Σαν ασπράδι αυγού.???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα σπίτι κ μπήκα τουαλέτα κ έχω υγρά της ωορρηξιας φουλ. Πρώτη φορά τα είδα έτσι. Σκέφτομαι 9 η ώρα να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας.λετε να μην είχα ωορρηξια τότε που υπολόγιζα?? Σήμερα πονάω πάρα πολύ... 

Να κάνεις να ξέρεις σίγουρα. Δε ξέρεις καμιά φορά τι γίνεται... Να κάνεις κ τώρα αν είσαι σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

Νωρις δεν ειναι ακομα???? Ποσες μερες εχεις κυκλο???

κανονικα ειναι να δω καπου 23-25 αλλα ρωτησα τη γιατρο και λεει ειναι φυσιολογικο να εχουμε πονους πιο πριν τωρα τι να σας πω; τι αλλο μπορει να ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Με τέτοια υγρά???? Σαν ζελατίνη..... Σαν ασπράδι αυγού.???? 

Εχω διαβασει οτι ειναι ακομα και αυτα συμπτωμα εγκυμοσυνης... Αλλαζει η συσταση των υγρων του τραχηλου... Μηπως ειχες επαφη εχθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Με τέτοια υγρά???? Σαν ζελατίνη..... Σαν ασπράδι αυγού.???? 

μπορει τα υγρα μας εναλασσονται οτι ναναι το εχω παθει κι εγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

κ

κανονικα ειναι να δω καπου 23-25 αλλα ρωτησα τη γιατρο και λεει ειναι φυσιολογικο να εχουμε πονους πιο πριν τωρα τι να σας πω; τι αλλο μπορει να ειναι;

Σου ευχομαι να ειναι εμφυτευσουλαααα  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

Σου ευχομαι να ειναι εμφυτευσουλαααα  :)

μακαρι κοριτσακι μου αν και δε το νομιζω αν ειναι θα σταματησει ο πονος αυριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα περασαμε πολυ ωραια στο παζαρι και να σας κανω να γελασετε τρεις κοπελες μου μου ειπανε πως αλλαξε το προσωπο μου ομορφινα και τους λεω βρε σεις βαφτηκα με βλεπετε παντα σαν το γυφτο γιαυτο χιχι φανταστειτε πως κυκλοφορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Εχω διαβασει οτι ειναι ακομα και αυτα συμπτωμα εγκυμοσυνης... Αλλαζει η συσταση των υγρων του τραχηλου... Μηπως ειχες επαφη εχθες?

Όχι δνε είχα.... Ξύπνησα σήμερα με πρησμένο στήθος κ πονάω. Κ πόνους περιόδου από το πρωί κ τώρα που είχα αυτά τα υγρά... Πανικοβληθηκα. Πρώτη φορά με το χαρτί τα είδα. Και ήταν ελαστικά πάρα πολύ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι δνε είχα.... Ξύπνησα σήμερα με πρησμένο στήθος κ πονάω. Κ πόνους περιόδου από το πρωί κ τώρα που είχα αυτά τα υγρά... Πανικοβληθηκα. Πρώτη φορά με το χαρτί τα είδα. Και ήταν ελαστικά πάρα πολύ.... 

Να μην πανικοβάλλεσαι. Ίσως είναι κ από τις βιταμίνες ,απο τον κύκλο σου... Κάνε ένα τεστ ωορρηξίας να αποκλείσεις αυτό το ενδεχόμενο να ξέρεις πότε ΔΕΝ περιμένεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι δνε είχα.... Ξύπνησα σήμερα με πρησμένο στήθος κ πονάω. Κ πόνους περιόδου από το πρωί κ τώρα που είχα αυτά τα υγρά... Πανικοβληθηκα. Πρώτη φορά με το χαρτί τα είδα. Και ήταν ελαστικά πάρα πολύ.... 

Μακαρι να ειναι ολα αυτα συμπτωματα μπεμπε σταρακι :) Στο ευχομαι....:*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μακαρι να ειναι ολα αυτα συμπτωματα μπεμπε σταρακι :) Στο ευχομαι....:*

μπορει να ειναι γιατι θυμαμαι οταν πηγα να κανω το παπ η γιατρος ειχε πει φαινεσαι να εισαι στις γονιμες η αν δεν εισαι κατι αλλο συμβαινει και ισως ηταν απο τα υγρα που το ελεγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μακαρι να ειναι ολα αυτα συμπτωματα μπεμπε σταρακι :) Στο ευχομαι....:*

Ας έχω κ1 επαφή σήμερα για καλό κ για κακό. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

μπορει να ειναι γιατι θυμαμαι οταν πηγα να κανω το παπ η γιατρος ειχε πει φαινεσαι να εισαι στις γονιμες η αν δεν εισαι κατι αλλο συμβαινει και ισως ηταν απο τα υγρα που το ελεγε

Δηλ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η egw είπε:

μπορει να ειναι γιατι θυμαμαι οταν πηγα να κανω το παπ η γιατρος ειχε πει φαινεσαι να εισαι στις γονιμες η αν δεν εισαι κατι αλλο συμβαινει και ισως ηταν απο τα υγρα που το ελεγε

Ειχες παει να κανεις παπ και ησουν εγκυος????? δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις εκ να τεστακι. Θετικό θα έλεγα. Πιο θετικό από τα άλλα... Γι αυτό κι αυτά τα υγρά. Σήμερα αύριο μάλλον ωορρηξια!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μόλις εκ να τεστακι. Θετικό θα έλεγα. Πιο θετικό από τα άλλα... Γι αυτό κι αυτά τα υγρά. Σήμερα αύριο μάλλον ωορρηξια!!!!!!!! 

Λες να κανες διπλη ωορηξια??? Μπορει γιατι οχι!!!! Να χεις και σημερα μια επαφη.... Εγω εκανα χθες και αρνητικοτατο πιο αρνητικο δεν γινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

Λες να κανες διπλη ωορηξια??? Μπορει γιατι οχι!!!! Να χεις και σημερα μια επαφη.... Εγω εκανα χθες και αρνητικοτατο πιο αρνητικο δεν γινεται..

Έτσι ήταν κ μένα κ νόμιζα ότι έγινε την 17ηκ τώρα ναα.. Ε θα το καταλάβαινα.. Ευτυχώς που είχα πάρει πολλά τεστακια.... Οπότε σήμερα αύριο επαφές???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μόλις εκ να τεστακι. Θετικό θα έλεγα. Πιο θετικό από τα άλλα... Γι αυτό κι αυτά τα υγρά. Σήμερα αύριο μάλλον ωορρηξια!!!!!!!! 

αντε τοτε θα εισαι η τελευταια που θα περιμενεις

στις πριν 7 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ειχες παει να κανεις παπ και ησουν εγκυος????? δλδ?

οχι απλα οταν πηγα μου ειπε η στις γονιμες εισαι η κατι συμβαινει τελικα μολις ειχαν τελειωσει οι γονιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Έτσι ήταν κ μένα κ νόμιζα ότι έγινε την 17ηκ τώρα ναα.. Ε θα το καταλάβαινα.. Ευτυχώς που είχα πάρει πολλά τεστακια.... Οπότε σήμερα αύριο επαφές???? 

Οο ναι ναι ναι!!!! Με το καλο !!!! χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

αντε τοτε θα εισαι η τελευταια που θα περιμενεις

οχι απλα οταν πηγα μου ειπε η στις γονιμες εισαι η κατι συμβαινει τελικα μολις ειχαν τελειωσει οι γονιμες

αααα τωρα καταλαβα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...