Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

ένα έχω να πω....WOWWW !!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.τι μαγειρέψατε?από ότι βλέπω είμαστε πολλές που περιμένουμε περίοδο κοντά στα χριστούγεννα.κανετε τεστ πριν τη καθυστερήση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γιουβαρλάκια που έχει και κρύο!

Πριν την καθυστέρηση το θεωρώ πεταμένα λεφτά και επιπλέον άγχος! Την επόμενη της αναμενόμενης περιόδου είναι μια καλή αρχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Σήμερα γιουβαρλάκια που έχει και κρύο!

Πριν την καθυστέρηση το θεωρώ πεταμένα λεφτά και επιπλέον άγχος! Την επόμενη της αναμενόμενης περιόδου είναι μια καλή αρχη!

Έχω διαβάσει ότι 11 μέρα μετά την ωορρηξία μπορείς να κάνεις τεστακι βέβαια αυτά που είναι πολύ ευαίσθητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.τι μαγειρέψατε?από ότι βλέπω είμαστε πολλές που περιμένουμε περίοδο κοντά στα χριστούγεννα.κανετε τεστ πριν τη καθυστερήση?

καλησπερα και σε σενα εγω εκανα κοτοσουπα

εγω δεν θα ηθελα να κανω πριν τη καθυστερηση εχω γκραμπες στημητρα σημερα δεν ξερω αν προλαβω να φθασω μεχρι τα χριστουγεννα:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

καλησπερα και σε σενα εγω εκανα κοτοσουπα

εγω δεν θα ηθελα να κανω πριν τη καθυστερηση εχω γκραμπες στημητρα σημερα δεν ξερω αν προλαβω να φθασω μεχρι τα χριστουγεννα:) 

Εγώ περιμένω στη 27.σημερα είμαι μια μέρα μετά την ωορρηξία άρα ίσως κ νωρίτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Έχω διαβάσει ότι 11 μέρα μετά την ωορρηξία μπορείς να κάνεις τεστακι βέβαια αυτά που είναι πολύ ευαίσθητα.

υπαρχουν τεστακια κααι καλα λενε δεκα μερες πριν την αναμενονη περιοδο και υποτιθεται γινεται η εμφυτευση καπου εκει και το ανιχνευουν

τωρα 11 μερες μετα την ωορρηξια δηλαδη 3-4 μερες πριν τη περιοδο υπαρχουν αρκετα που λενε οτι μπορουν να στο βρουν αλλα αν η ορμονη δεν εινα αρκετα υψηλη βγαινουν αχνα και μετα αντε ψαχνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Εγώ περιμένω στη 27.σημερα είμαι μια μέρα μετά την ωορρηξία άρα ίσως κ νωρίτερα

αντε υπομονη εγω το πιο νωρις κανονικα 23 και το αργοτερο 27 για να δουμε μεχρι ποσο θα αντεξεθ θεωρω οτι θα ερθει σιγουρα παντως

καλες επιτυχιες σε εσενα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

υπαρχουν τεστακια κααι καλα λενε δεκα μερες πριν την αναμενονη περιοδο και υποτιθεται γινεται η εμφυτευση καπου εκει και το ανιχνευουν

τωρα 11 μερες μετα την ωορρηξια δηλαδη 3-4 μερες πριν τη περιοδο υπαρχουν αρκετα που λενε οτι μπορουν να στο βρουν αλλα αν η ορμονη δεν εινα αρκετα υψηλη βγαινουν αχνα και μετα αντε ψαχνε

Τον Αύγουστο  κ μένα όταν ήμουν έγκυος 12 μέρες μετά την ωορρηξία μου είχε βγάλει μια αχνή γραμμή κ όχι με πρωινα ούρα.την επόμενη μέρα το πρωί ήταν πάλι έτσι αχνή.την μεθεπόμενη έκανα το clearbluε που λέει αν είσαι κ τότε το πίστεψα.εμενα είναι ο πρώτος μου μήνας με τα τεστ ωορρηξίας.σε ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.τι μαγειρέψατε?από ότι βλέπω είμαστε πολλές που περιμένουμε περίοδο κοντά στα χριστούγεννα.κανετε τεστ πριν τη καθυστερήση?

Γεια σου κορίτσι ! Εγω εκανα φακές ? 

Κ εγω εκει γυρω Χριστούγεννα περιμένω 25-26 ... Δεν κανω τεστακι αν δεν προηγηθεί καθυστέρηση, τσαμπα αγχος παραπάνω! Με τα τεστακια ωορρηξίας κ εγω ασχολουμε τούς τελευταίους 2 μήνες αλλα απο οτι κατάλαβα κ αυτα λίγο οτι να ναι είναι... το θεμα θέλει καθαρά τύχη κ επαφες τίποτα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Γεια σου κορίτσι ! Εγω εκανα φακές ? 

Κ εγω εκει γυρω Χριστούγεννα περιμένω 25-26 ... Δεν κανω τεστακι αν δεν προηγηθεί καθυστέρηση, τσαμπα αγχος παραπάνω! Με τα τεστακια ωορρηξίας κ εγω ασχολουμε τούς τελευταίους 2 μήνες αλλα απο οτι κατάλαβα κ αυτα λίγο οτι να ναι είναι... το θεμα θέλει καθαρά τύχη κ επαφες τίποτα αλλ

Σύμφωνω.καθαρα θέμα τύχης.τον Αυγούστο που έμεινα έγκυος είχα μόνο 3 φορές επαφές τη 10 τη 13 κ τη 19

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Σύμφωνω.καθαρα θέμα τύχης.τον Αυγούστο που έμεινα έγκυος είχα μόνο 3 φορές επαφές τη 10 τη 13 κ τη 19

Είχες μείνει έγκυος..και ? Τι έγινε? Συγχώρεσε με δεν θυμάμαι αν μας εχεις πει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χοριακή 717!!!

Μπραβο κοπελα μου!Υπέροχα νεα!Και πολυ καλη χοριακη!Ολα να πανε περιφημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

Είχες μείνει έγκυος..και ? Τι έγινε? Συγχώρεσε με δεν θυμάμαι αν μας εχεις πει !

Ναι έμεινα κ δυστυχώς το Σεπτέμβρη έκανα την απόξεση επειδή δυστυχώς δεν δημιουργήθηκε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χοριακή 717!!!

Συγχαρητήρια.τι ευχάριστα νέα.μια τελειομημη εγκυμοσύνη σου εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας φέρω γούρι κορίτσια! Με 2-3 επαφές μέσα στον μήνα και έμεινα έγκυος! Όσες προσπαθείτε πιο ενταντικά και πιο στοχευμένα έχετε ακόμα μεγαλύτερες πιθανότητες από αυτές που είχα εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Θα σας φέρω γούρι κορίτσια! Με 2-3 επαφές μέσα στον μήνα και έμεινα έγκυος! Όσες προσπαθείτε πιο ενταντικά και πιο στοχευμένα έχετε ακόμα μεγαλύτερες πιθανότητες από αυτές που είχα εγώ!

Σημασία έχει να είναι οι γόνιμες ημέρες.δε νομίζω να έμεινες σε άσχετες ημέρες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Σημασία έχει να είναι οι γόνιμες ημέρες.δε νομίζω να έμεινες σε άσχετες ημέρες ε?

Δεν ξέρω καν πότε μπορεί να έμεινα, είχαμε ελάχιστες επαφές και επειδή καταλαβαίνω την ωορηξία αποφεύγω 1-2 μέρες που διαρκεί να έρθω σε ελεύθερη επαφή! Σίγουρα όλα λειτούργησαν σωστά για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν ξέρω καν πότε μπορεί να έμεινα, είχαμε ελάχιστες επαφές και επειδή καταλαβαίνω την ωορηξία αποφεύγω 1-2 μέρες που διαρκεί να έρθω σε ελεύθερη επαφή! Σίγουρα όλα λειτούργησαν σωστά για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα!

 

Μπράβο ρε κορίτσι με το καλο !!! Μας δινεις κουράγιο κ ελπίδες!!! Ποσο καιρό προσπαθειες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν ξέρω καν πότε μπορεί να έμεινα, είχαμε ελάχιστες επαφές και επειδή καταλαβαίνω την ωορηξία αποφεύγω 1-2 μέρες που διαρκεί να έρθω σε ελεύθερη επαφή! Σίγουρα όλα λειτούργησαν σωστά για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα!

 

Εννοείται.ελπιζω να μας φέρεις γούρι.κ πάλι συγχαρητήρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι με το καλο !!! Μας δινεις κουράγιο κ ελπίδες!!! Ποσο καιρό προσπαθειες ??

Δεν προσπαθούσα! Έχω έναν γιο που την Δευτέρα γίνεται 2 ετών και επειδή είναι πολύ ενεργητικό παιδί έλεγα να μεγαλώσει λίγο ακόμα, να ηρεμήσει...Η ζωή όμως έχει άλλα σχέδια για εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Τον Αύγουστο  κ μένα όταν ήμουν έγκυος 12 μέρες μετά την ωορρηξία μου είχε βγάλει μια αχνή γραμμή κ όχι με πρωινα ούρα.την επόμενη μέρα το πρωί ήταν πάλι έτσι αχνή.την μεθεπόμενη έκανα το clearbluε που λέει αν είσαι κ τότε το πίστεψα.εμενα είναι ο πρώτος μου μήνας με τα τεστ ωορρηξίας.σε ευχαριστώ πολύ

καλες επιτυχιες κοριτσι εγω εκανα μια φορα με τεστ ωορρηξιας αλλα μαλλον δε θα ξανακανω

οσο για το τεστ εγω στο μικρο μου ειχα παρει το first step και η γυναικολογος μου μου ειχε πει να το κανω και απογευμα θα ειναι πιο σιγουρο το εκανα και ηταν ξεκαθαρο (κατι μου λεει οτι δεν θα ξανα ζησω τετοια στιγμη):(

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χοριακή 717!!!

νατηνε την πρωτη :) μπραβο κοριτσι μου συγχαρητηρια το καλυτερο δωρο για τα χριστουγεννα μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να πανε ολα τελεια και να εισαι εδω παρον να μας λες τα νεα σου:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...