Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μου μόλις έκανα το τεστακι ωορρηξιας.... Πιο αρνητικό δεν έχω ξανά δει. Οπότε κ επίσημα υπολογίζω την σημερινή ημέρα για ωορρηξια κ ελπίζω να πάμε όλα καλά κ να έχει ωριμάσει το ωαριακι όσο πρέπει... Την άλλη Τετάρτη θα κάνω κ προγεστερονη. Κ ελπίζω σε μια καλή τιμή!!!! ??

με το καλο κοριτσι μου 

ποσο καιρ προσπαθειτε;

εγω ρωτησα γιατρο για τα ασπρα υγρα που δεν ειδα μου ειπε αφου ειναι στθερος ο κυκλος ειναι οκ και οτι ττα υγρα αυτα επειδη μου ειπατε εσεις για προγεστερονη πιο μετα αποβαλλονται θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

με το καλο κοριτσι μου 

ποσο καιρ προσπαθειτε;

εγω ρωτησα γιατρο για τα ασπρα υγρα που δεν ειδα μου ειπε αφου ειναι στθερος ο κυκλος ειναι οκ και οτι ττα υγρα αυτα επειδη μου ειπατε εσεις για προγεστερονη πιο μετα αποβαλλονται θα δειξει

Ωραία μια χαρά. Αυτός ο κύκλος είναι ο 4ος.αλλα στην ουσία από τον μήνα Αύγουστο. Απλά κάνω μεγάλους κύκλους κ παίρνει παραπάνω καιρό..... Μήπως ξέρει κάποια πόσο περίπου μπορεί να κοστίζει η εξέταση της προγεστερονης? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ωραία μια χαρά. Αυτός ο κύκλος είναι ο 4ος.αλλα στην ουσία από τον μήνα Αύγουστο. Απλά κάνω μεγάλους κύκλους κ παίρνει παραπάνω καιρό..... Μήπως ξέρει κάποια πόσο περίπου μπορεί να κοστίζει η εξέταση της προγεστερονης? 

ρε συ πολυ νωρις ειναι και πολυ νωρις αγχωθηκες ποσο χρονων εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ewelinio είπε:

@Starrr μαζί είμαστε, οπότε καλη μασ επιτυχία!! Εγω δεν κανω τεστακια, παω βαση εφαρμογής και νομιζω οτι μου τα δείχνει σωστά, εχω μικρό κυκλο 26-27 μέρες. Οπότε μακάρι αυτα τα Χριστούγεννα να είναι μοναδικα!!??

αντε το ευχομαι κι εγω χριστουγεννα αλλα δυστυχως δεν το βλεπω οποτε καλες επιτυχιες σε εσας:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και εγω ??

βρε κοριτσι και μικρο εισαι και ολα καλα και δεν προασπαθεις καιρο ελα σε παρακαλω μην αγχωνεσαι και μη μπαινεις σε διαδικασιες για εξετασεις απο τωρα στρεσαρεις τον οργανισμο σου αδικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

βρε κοριτσι και μικρο εισαι και ολα καλα και δεν προασπαθεις καιρο ελα σε παρακαλω μην αγχωνεσαι και μη μπαινεις σε διαδικασιες για εξετασεις απο τωρα στρεσαρεις τον οργανισμο σου αδικα

Δεν στρεσάρομαι. Εαν Ρωτάς εμένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Δεν στρεσάρομαι. Εαν Ρωτάς εμένα. 

κοριτσακι ακου επειδη για σενα απο οταν μπηκες στο φορουμ  σκεφτομουν οτι συντομα θα μας ελεγες τα ευχαριστα σε νιωθω πολυ αγχωμενη χωρις λογο και αυτο σου λεω κανε ενα εξαμηνο χαλαρο εγω θα σου ελεεγα και χωρις τεστ (αν θες ομως καντα) αλλα ασε τις εξετασεις και τα λοιπα μετα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσακι ακου επειδη για σενα απο οταν μπηκες στο φορουμ  σκεφτομουν οτι συντομα θα μας ελεγες τα ευχαριστα σε νιωθω πολυ αγχωμενη χωρις λογο και αυτο σου λεω κανε ενα εξαμηνο χαλαρο εγω θα σου ελεεγα και χωρις τεστ (αν θες ομως καντα) αλλα ασε τις εξετασεις και τα λοιπα μετα 

Μα ούτως ή αλλιώς κάνω εξετάσεις γενικότερα.... Και γενικά θέλω να ρυθμίσω τον κύκλο μου. Κ δεν γίνεται αν δεν δούμε πως πάνε οι ορμόνες. Και γενικά εγώ θέλω να ξέρω στον οργανισμό μου κ επειδή είμαι κ νοσηλεύτρια και γενικότερα ότι συμβαίνει το ψάχνω. Το να ψάχνω κάτι εμένα με ξε αγχώνει..... Αν δεν το ψάχνω είναι αυτό που με αγχώνει περισσότερο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παντως με εχει ηδη πιασει η μαυρη απελπισια. Χιλιες φορες να μην ηξερα ποτε περιμενω την ανεπιθυμητη! Με ζωνουν τα φιδια γιατι ξερω οτι παλι θα την δω την ατιμη... Καθε μηνα πεντε μερες πριν την περιοδο αγωνιω, ουφ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσακι ακου επειδη για σενα απο οταν μπηκες στο φορουμ  σκεφτομουν οτι συντομα θα μας ελεγες τα ευχαριστα σε νιωθω πολυ αγχωμενη χωρις λογο και αυτο σου λεω κανε ενα εξαμηνο χαλαρο εγω θα σου ελεεγα και χωρις τεστ (αν θες ομως καντα) αλλα ασε τις εξετασεις και τα λοιπα μετα 

Και τα τεστ τα κάνω για να βλέπω πότε να βάζω σερβιέτα κ να μη γίνομαι ρεζίλι στη δουλειά μου... Οι επαφές μας δνε γίνονται σύμφωνα με τα τεστ αλλά σύμφωνα με όταν κ οπότε κ πως θέλουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εμενα παντως με εχει ηδη πιασει η μαυρη απελπισια. Χιλιες φορες να μην ηξερα ποτε περιμενω την ανεπιθυμητη! Με ζωνουν τα φιδια γιατι ξερω οτι παλι θα την δω την ατιμη... Καθε μηνα πεντε μερες πριν την περιοδο αγωνιω, ουφ.

Εγώ μετά που ξεκίνησα τη θεμρομετρηση πάντως ηρέμησα γιατί ήξερα πότε κ τι περιμένω.... Κ έχει γίνει καθημερινότητα μου.. Αλλά μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό μάλλον... Άλλεσ αγχώνονται... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μετά που ξεκίνησα τη θεμρομετρηση πάντως ηρέμησα γιατί ήξερα πότε κ τι περιμένω.... Κ έχει γίνει καθημερινότητα μου.. Αλλά μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό μάλλον... Άλλεσ αγχώνονται... ??

Κοιτα κι εγω που ειμαι αρκετα του προγραμματισμου και του control, ξεαγχωνομαι με τα τεστ και τις εξετασεις (εφοσον βγαινουν καλες εννοειται, χαχα!). Και γενικα ολο το μηνα ειμαι κουλ. Τις ημερες ομως της αναμονης ιδρωνω και ξεϊδρωνω και δεν μπορω να το ελεγξω! Μιλαμε του γιατρου ειμαι αυτες τις μερες! Ανεβαζω παλμους! Χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κοιτα κι εγω που ειμαι αρκετα του προγραμματισμου και του control, ξεαγχωνομαι με τα τεστ και τις εξετασεις (εφοσον βγαινουν καλες εννοειται, χαχα!). Και γενικα ολο το μηνα ειμαι κουλ. Τις ημερες ομως της αναμονης ιδρωνω και ξεϊδρωνω και δεν μπορω να το ελεγξω! Μιλαμε του γιατρου ειμαι αυτες τις μερες! Ανεβαζω παλμους! Χαχαχα!

??? Κάνε ένα χαμομήλι. Καλό θα σου κάνει...... Εγώ ανεβάζω παλμούς με τη διπλωματική μου. ?????? Αλλά εντάξει θα τελειώσει κι αυτή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μα ούτως ή αλλιώς κάνω εξετάσεις γενικότερα.... Και γενικά θέλω να ρυθμίσω τον κύκλο μου. Κ δεν γίνεται αν δεν δούμε πως πάνε οι ορμόνες. Και γενικά εγώ θέλω να ξέρω στον οργανισμό μου κ επειδή είμαι κ νοσηλεύτρια και γενικότερα ότι συμβαίνει το ψάχνω. Το να ψάχνω κάτι εμένα με ξε αγχώνει..... Αν δεν το ψάχνω είναι αυτό που με αγχώνει περισσότερο... 

εσυ ξερεεις κοπελα μου εγω σου ευχομαι καλες επιτυχιες και ολα να ερθουν δεξια και ο νεος χρονος να σε βρει με το σπορακι σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

??? Κάνε ένα χαμομήλι. Καλό θα σου κάνει...... Εγώ ανεβάζω παλμούς με τη διπλωματική μου. ?????? Αλλά εντάξει θα τελειώσει κι αυτή. 

Μακάρι να αγχωνόμουν κι εγώ για τη διπλωματική, θα ξεχνούσα την ιδέα της εγκυμοσύνης για λίγο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μακάρι να αγχωνόμουν κι εγώ για τη διπλωματική, θα ξεχνούσα την ιδέα της εγκυμοσύνης για λίγο ?

Ναι καλέ... Τελειώνω τώρα και έχω το άγχος των τελευταίων...... ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εμενα παντως με εχει ηδη πιασει η μαυρη απελπισια. Χιλιες φορες να μην ηξερα ποτε περιμενω την ανεπιθυμητη! Με ζωνουν τα φιδια γιατι ξερω οτι παλι θα την δω την ατιμη... Καθε μηνα πεντε μερες πριν την περιοδο αγωνιω, ουφ.

χιχι κι εγω αυτη τη φορα απο πολυ νωρις απογοητευτηκα και θεωρω οτι δεν εχω καμια ελπιδα

αλλα κοριτσι μου που ξερεις μπορει σε σενα να πανε ολα καλα μην απελπιζεσαι απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Starrr σου εύχομαι καλή επιτυχία κοπέλα μου στη διπλωματική σου!

@egw μπα κορίτσι μου, δεν ξέρω εγώ την τύχη μου; ?

παντως αν ειναι να στηριχτουμε μονο σε τυχη αληθεια εγω δεν προκειται να πιασω ποτε χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ειμαι στοδρομο για το γιατρό. Θα με δεχθεί έκτακτα!!

Γιατί τι έπαθες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Raf123 ποτε θα μας αποκαλύψεις το φύλο;;;; Ποτε θα κρυφοκοιτάξεις το χαρτάκι;;;;;
    • Καλά έχω κοιλιά που είχα στην πρώτη στον 6 μήνα. Αλλά και στον δεύτερο είχα γενικά πολύ μεγαλύτερη κοιλιά απ το πρώτο.  Ευτυχως λόγω διατροφής για τον διαβήτη δεν έχω πάρει κιλά μόνο τούρλωσα 🤣🤣🤣🤣 Γύρω στις 18 με 20 εβδομάδες θυμάμαι κι εγώ αλλά ανυπομονώ… μου αρέσει αυτή η αίσθηση!!!!!
    • Εμένα έχει κόψει γεύματα με γάλα.. πίνει τη μισή ποσότητα πλέον απ' ότι έπινε πριν. Πάει πολύ καλά το blw! Τρώει τα πάντα μόνος του και δε κάνει gagging αλλά εννοείται ότι κάθε φορά γίνεται σα λαδοποντικας 🤣 γιατί τρίβει τα μαλλιά του στα λάδια 🤯 οπότε σχεδόν μετά το μεσημεριανό κάνει μπάνιο 🤣  Πέρασε όντως ο καιρός.... Κι ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το ζω και δεν είναι όνειρο.... 💙  Δεν είμαστε σίγουροι αν θέλουμε 2ο παιδί, ίσως μετά από 3-4 χρόνια.... Ήταν πολλά τα χρόνια που κάναμε εξωσωματική οπότε θέλουμε λίγο να ηρεμήσουμε και να ευχαριστηθουμε αυτό που ζούμε τώρα! Να ξεπεταχτεί ο μικρός και βλέπουμε...   
    • καλημέρα κορίτσια πως είστε ; Εγω θα έλεγα να παρεις αυτήν που σου άρεσε και αν είναι και η πιο οικονομική ακόμα καλύτερα 😊
    • Κι εμένα! Τούρλα! Κι επειδή δεν είχα εμετούς, τα χω πάρει τα 3.5 kg μου. Δε θέλω να ξέρω πόσο θα πάει αυτό το τρίμηνο με τους ρυθμούς που τα παίρνω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...