Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@Starrr δεν παίρνω τα hometest, παίρνω τα onestep, έτσι τα λένε, και έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία από τα hometest, και τα ωορρηξίας και τα εγκυμοσύνης! Εκτός από την θερμοκρασία, έχεις άλλα συμπτώματα; Υγρά, πονάκια; Εγώ λέω βουρ όσο περισσότερο μπορείτε, και νομίζω ότι θα έχουμε ευχάριστα! Μέχρι στιγμής, πολύ καλές επαφές, κι εσύ το ίδιο @lactaki. Κι εγώ μπαίνω σε πειρασμό γιατί έχω στο συρτάρι τεστάκια εγκυμοσύνης με ευαισθησία 10mlU/ml και αν είμαι έγκυος θεωρητικά μπορεί να δείξουν από τώρα, αλλά αντιστέκομαι γιατί έχω τα κλασικά συμπτώματα περιόδου και δεν θέλω να φάω την πίκρα στη μούρη. @Mellenaki δεν είναι τίποτα κούκλα μου, κλασικό σύμπτωμα ωορρηξίας σε πάρα πολλές γυναίκες, και είσαι πολύ τυχερή που σου δίνει τόσα σημάδια ;)@Maroulli θα κάνεις χοριακή σήμερα; (ναι, ναι, ναι!!! :)

Πολλές καλημέρες σε όλα τα κορίτσια ?

Ναι είχα κάποια υγρά. Αλλά μπερδεύομαι κ πολλές φορές από τα υγρά των επαφών.... Χθες βράδυ είχα πόνο στη μήτρα και τώρα πριν λίγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@Starrr δεν παίρνω τα hometest, παίρνω τα onestep, έτσι τα λένε, και έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία από τα hometest, και τα ωορρηξίας και τα εγκυμοσύνης! Εκτός από την θερμοκρασία, έχεις άλλα συμπτώματα; Υγρά, πονάκια; Εγώ λέω βουρ όσο περισσότερο μπορείτε, και νομίζω ότι θα έχουμε ευχάριστα! Μέχρι στιγμής, πολύ καλές επαφές, κι εσύ το ίδιο @lactaki. Κι εγώ μπαίνω σε πειρασμό γιατί έχω στο συρτάρι τεστάκια εγκυμοσύνης με ευαισθησία 10mlU/ml και αν είμαι έγκυος θεωρητικά μπορεί να δείξουν από τώρα, αλλά αντιστέκομαι γιατί έχω τα κλασικά συμπτώματα περιόδου και δεν θέλω να φάω την πίκρα στη μούρη. @Mellenaki δεν είναι τίποτα κούκλα μου, κλασικό σύμπτωμα ωορρηξίας σε πάρα πολλές γυναίκες, και είσαι πολύ τυχερή που σου δίνει τόσα σημάδια ;)@Maroulli θα κάνεις χοριακή σήμερα; (ναι, ναι, ναι!!! :)

Πολλές καλημέρες σε όλα τα κορίτσια ?

Μακάρι κορίτσι μου θα δούμε σε λίγες μέρες . Όχι εγώ το σκέφτομαι αλλιώς ότι αν κάνω από νωρίς κ βγεί θετικό η χοριακη θα είναι χαμηλή κ άλλο άγχος από εκείιιι.. καλύτερα με την ώρα τους όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@Starrr δεν παίρνω τα hometest, παίρνω τα onestep, έτσι τα λένε, και έχουν μεγαλύτερη ευαισθησία από τα hometest, και τα ωορρηξίας και τα εγκυμοσύνης! Εκτός από την θερμοκρασία, έχεις άλλα συμπτώματα; Υγρά, πονάκια; Εγώ λέω βουρ όσο περισσότερο μπορείτε, και νομίζω ότι θα έχουμε ευχάριστα! Μέχρι στιγμής, πολύ καλές επαφές, κι εσύ το ίδιο @lactaki. Κι εγώ μπαίνω σε πειρασμό γιατί έχω στο συρτάρι τεστάκια εγκυμοσύνης με ευαισθησία 10mlU/ml και αν είμαι έγκυος θεωρητικά μπορεί να δείξουν από τώρα, αλλά αντιστέκομαι γιατί έχω τα κλασικά συμπτώματα περιόδου και δεν θέλω να φάω την πίκρα στη μούρη. @Mellenaki δεν είναι τίποτα κούκλα μου, κλασικό σύμπτωμα ωορρηξίας σε πάρα πολλές γυναίκες, και είσαι πολύ τυχερή που σου δίνει τόσα σημάδια ;)@Maroulli θα κάνεις χοριακή σήμερα; (ναι, ναι, ναι!!! :)

Πολλές καλημέρες σε όλα τα κορίτσια ?

Καλημέρα κοριτσια...δυστυχώς έκανα την χοριακη πρωί πρωί και βγήκε αρνητική. ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κοριτσια...δυστυχώς έκανα την χοριακη πρωί πρωί και βγήκε αρνητική. ..

 

Καλημερα κορίτσια!Καλημερα Maroulli.Δεν απογοητευόμαστε.Πάμε παρακάτω.Κοιτάμε μπροστα και η επόμενη μπορει να είναι ι τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα staraki. Άντε μπράβο με το καλό λοιπόν θα είσαι Χριστουγεννιάτικη κ εσύ... Μια χαρά από επαφές είσαι.. εγώ έχω κάνει 7η-10-12-14-15..κ ΔΕΝ Περιμένω σε 5 μέρες.. προς το παρόν είμαι οκ δε σκέφτομαι να κάνω καμιά ύπουλη κίνηση είναι νωρίς άλλωστε χαχαα..

Ολα καλα να πάνε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maroulli όχι βρε κορίτσι πολύ κρίμα, πόνταρα σε σένα!

Κορίτσια ο Δεκέμβριος δεν μας τα λέει καλά, κανονίστε να ακούσουμε κανένα θετικό νέο, άντε!!! ? @lactaki @sofiefin1982 εγώ και ποια άλλα κορίτσια περιμένουμε Δευτέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Maroulli όχι βρε κορίτσι πολύ κρίμα, πόνταρα σε σένα!

Κορίτσια ο Δεκέμβριος δεν μας τα λέει καλά, κανονίστε να ακούσουμε κανένα θετικό νέο, άντε!!! ? @lactaki @sofiefin1982 εγώ και ποια άλλα κορίτσια περιμένουμε Δευτέρα;

Ναι εμείς είμαστε Δευτερα.. μακάρι να έχει έστω μια θετικά νέα δε γίνεται να είναι αποτυχία ο Δεκέμβρης έλεος.. χαχαα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ναι εμείς είμαστε Δευτερα.. μακάρι να έχει έστω μια θετικά νέα δε γίνεται να είναι αποτυχία ο Δεκέμβρης έλεος.. χαχαα.

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ Δευτέρα!!!Κάποια θα είναι τυχερή να σκεφτόμαστε θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι εμείς είμαστε Δευτερα.. μακάρι να έχει έστω μια θετικά νέα δε γίνεται να είναι αποτυχία ο Δεκέμβρης έλεος.. χαχαα.

Eee ναι!Μια τυχερή !Πάμε κορίτσια!Κρατατε γερα οι τελευταιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο τα λευκά υγρά προμηνύουν μόνο περίοδο?? Γιατί έχω πολλά από χθες .. πφφφ ..

Ναι είναι κ υγρά από την προγεστερονη. Και όμως υγρά και στη εγκυμοσύνη. Τα ίδια είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Maroulli όχι βρε κορίτσι πολύ κρίμα, πόνταρα σε σένα!

Κορίτσια ο Δεκέμβριος δεν μας τα λέει καλά, κανονίστε να ακούσουμε κανένα θετικό νέο, άντε!!! ? @lactaki @sofiefin1982 εγώ και ποια άλλα κορίτσια περιμένουμε Δευτέρα;

Ε στις 3 τουλάχιστον η μία πρέπει να χει θετικό αποτέλεσμα..... 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Eee ναι!Μια τυχερή !Πάμε κορίτσια!Κρατατε γερα οι τελευταιες!

Εμένα λογικά από το Σούκου θα Μ στείλει μηνύματα αν είναι να Μ έρθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πολύ πρωινή σήμερα είμαι.. Λοιπόν θερμοκρασία 35,7 οπότε κ επιβεβαιώνω πως σήμερα είναι η ωορρηξία μου... Κ τώρα μπορεί να συμβαίνει... ?Αν κ σήμερα δεν ξέρω αν θα μπορέσουμε για επαφή. Αλλά νομίζω είμαστε οκ από επαφές. 8η 10η 12η 15η 16η 17η.σημερα είναι 18η..!!κύκλος 31 περιμένω 26/12 ??????

καλημερα κοριτσι μου αντε τελεια καλες επιτυχιες λοιπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα λογικά από το Σούκου θα Μ στείλει μηνύματα αν είναι να Μ έρθει... 

Να μην έρθει ,να μην έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Maroulli όχι βρε κορίτσι πολύ κρίμα, πόνταρα σε σένα!

Κορίτσια ο Δεκέμβριος δεν μας τα λέει καλά, κανονίστε να ακούσουμε κανένα θετικό νέο, άντε!!! ? @lactaki @sofiefin1982 εγώ και ποια άλλα κορίτσια περιμένουμε Δευτέρα;

Εγώ περιμένω Παρασκευή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι είναι κ υγρά από την προγεστερονη. Και όμως υγρά και στη εγκυμοσύνη. Τα ίδια είναι. 

Ακριβώς. Η προγεστερόνη είναι βασική ορμόνη, τόσο πριν την περίοδο όσο και στην εγκυμοσύνη, οπότε δίνει ίδια συμπτώματα. Απλώς, η προγεστερόνη πέφτει δυο μέρες πριν έρθει η περίοδος, αν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη, ενώ συνεχίζει να αυξάνεται εάν υπάρχει εγκυμοσύνη (που μας το εύχομαι!!!).

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα λογικά από το Σούκου θα Μ στείλει μηνύματα αν είναι να Μ έρθει... 

Κι εμένα, μην σου πω και νωρίτερα θα δω τα πρώτα μπεζ... Εγώ δεν έχω πολλές ελπίδες, πάντως, σας το δηλώνω από τώρα, γιατί έχω ακριβώς τα συμπτώματα της περιόδου (κρυάδες, πονάκια).

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ περιμένω Παρασκευή.... 

Τέλεια, περιμένουμε ευχάριστα νέα!!! Θα κάνεις τεστ πριν την καθυστέρηση; (βάζω φιτιλιές εγώ, το ξέρω, χιχιχι!).

Από συχνοουρία πως τα πάτε; Εγώ έχω συχνοουρία μετά την ωορρηξία μέχρι πριν έρθει η περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι είχα κάποια υγρά. Αλλά μπερδεύομαι κ πολλές φορές από τα υγρά των επαφών.... Χθες βράδυ είχα πόνο στη μήτρα και τώρα πριν λίγο. 

Τι κάνεις εσύ σε τι φάση είσαι?? Έγινε τελικά η ωορηξια κ ολοκληρώσεις επαφές από ότι κατάλαβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τι κάνεις εσύ σε τι φάση είσαι?? Έγινε τελικά η ωορηξια κ ολοκληρώσεις επαφές από ότι κατάλαβα

Σήμερα είναι η ωορρηξία. Θα το επιβεβαιώσω κ με το τεστακι το μεσημεράκι. Αλλά η θερμοκρασία σήμερα 35,7, οπότε σήμερα γίνεται. Από χθες το βράδυ είχα λίγο πόνο. Σήμερα δεν ξέρω αν θα έχω επαφή. Βασικά αν είναι η ωορρηξια μέχρι απόγευμα κ επαφή να χω δεν χρησιμεύει σε κάτι. Οπότε ελπίζω στη χθεσινοβραδυνη επαφή.... Ήδη προγραμματίσε για την άλλη Τετάρτη να μου πάρουν λίγο αίματα κι για προγεστερονη.... 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!

Μολις εκανα τεστακι με 5 μερες καθυστερηση...Δυστυχως αρνητικο για ακομη μια φορα.. ? Πφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τίποτα δεν είναι. Συμπτώματα ωορρηξιας θεωρώ. Ας αποκλείσουμε ην κυστουλα!!! Καλημέρα! 

Καλημερα, με ανησυχησε αρκετα χθες αυτο γιατι δεν εχω ξανα δει τοσο εντονο ροζ την ημερα της ωορρηξιας, καθε φορα που πηγαινα τουαλετα εβγαζα ροζ κ ειχα πονο κανα την ουρηση, αφου σκεφτομουν μηπως ειναι καμια ουρολοιμωξη. Σημερα δεν εχω ροζακι μου εχει μεινει μονο λιγος πονος κατα την ουρηση. Θα παρω το γιατρο καλου κακου το μεσημερι εαν εχει κενο να παω να μου κανει εναν υπερηχο. Με τετοια ενοχληση κ πονο που ειχα χθες δεν υπηρχε καμια διαθεση για επαφη. Σκεφτομαι να κανω κ ενα τεστακι ωορρηξιας σε κανα 2ωρακι να δω τι γινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα είναι η ωορρηξία. Θα το επιβεβαιώσω κ με το τεστακι το μεσημεράκι. Αλλά η θερμοκρασία σήμερα 35,7, οπότε σήμερα γίνεται. Από χθες το βράδυ είχα λίγο πόνο. Σήμερα δεν ξέρω αν θα έχω επαφή. Βασικά αν είναι η ωορρηξια μέχρι απόγευμα κ επαφή να χω δεν χρησιμεύει σε κάτι. Οπότε ελπίζω στη χθεσινοβραδυνη επαφή.... Ήδη προγραμματίσε για την άλλη Τετάρτη να μου πάρουν λίγο αίματα κι για προγεστερονη.... 

??

Καλή επιτυχία.κ γω με τα τεστακια clearblue που κάνω μου χαμογελάει από χθές άρα πιστεύω αύριο μεθαύριο θα έχω κ εγώ.εμεις ξεκινήσαμε εχθές τις επαφές κ βλέπουμε..?? καθημερινή θέλει ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα είναι η ωορρηξία. Θα το επιβεβαιώσω κ με το τεστακι το μεσημεράκι. Αλλά η θερμοκρασία σήμερα 35,7, οπότε σήμερα γίνεται. Από χθες το βράδυ είχα λίγο πόνο. Σήμερα δεν ξέρω αν θα έχω επαφή. Βασικά αν είναι η ωορρηξια μέχρι απόγευμα κ επαφή να χω δεν χρησιμεύει σε κάτι. Οπότε ελπίζω στη χθεσινοβραδυνη επαφή.... Ήδη προγραμματίσε για την άλλη Τετάρτη να μου πάρουν λίγο αίματα κι για προγεστερονη.... 

??

@Starrr μπραβο !!! Μια χαρα εισαι πιστευω απο επαφες... Εγω τελικα εκανα 15η μερα ωορηξια και επαφες 14η + 16η... πονακια ομως ειχα 3-4 μερες συνεχομενα... Σημερα 36,7... Να σε ρωτησω εσενα ανεβαινει αποτομα η θερμοκρασια σου? Γιατι εμενα απο το 36,3 πηγε 36,5 και μετα 36,7 και αυριο θα ανεβει 36,9.... δεν εχει δλδ αποτομο ανεβσσμα!! Ειναι δειγμα κακης ωορηξιας αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

Κοριτσια καλημερα!!!

Μολις εκανα τεστακι με 5 μερες καθυστερηση...Δυστυχως αρνητικο για ακομη μια φορα.. ? Πφφφφφφφ

Λυπάμαι πολύ.προσπαθησε να ηρεμήσεις ώστε να σου έρθει κ τον επόμενο χρόνο ξεκινάς με φορά.μην σε παίρνει από κάτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...