Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ναιι ωραια θα ηταν!! :) χεχεχε αντε να δουμε... Ε λογικο τοτε να ναι τοσο χαμηλα... :)

Ναι και μετά μου αυξάνεται μέχρι 36,7.τωρα αυτό τον κύκλο θα δείξει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Τα του σχολείου του τα λέω όλα, κάθε μέρα, τα ξέρει. Τα της υγείας και των φόβων μου δεν του τα λέω. Είναι λιγόψυχος και θα ανησυχεί.... Μετά θα τον βλέπω αγχωμένο και θα γίνομαι πιο χάλια.

Καλημερα κοπελα μου αυτα η αληθεια δεν τα λεω ουτε εγω γιατι αν του πω κατι με βγζει και τρελη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κ από εμένα κοριτσια..23η για μένα..  σε μια βδομάδα ακριβώς ΔΕΝ Περιμένω...

Είμαστε μαζί κορίτσι. Εμένα όμως θα έρθουν σίγουρα, έχω πονάκια. Εσύ έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ σήμερα κ αύριο. Μαζί είμαστε.... Αλλά εσύ έχεις μικρότερο κύκλο από εμένα... 

Ναι, εμενα ειναι 27-28 μέρες ο κύκλος μου, σημερα πχ ωορρηξια και στις 25-26 περιμενω περιοδο Χριστουγεννιατικη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είμαστε μαζί κορίτσι. Εμένα όμως θα έρθουν σίγουρα, έχω πονάκια. Εσύ έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ μια εβδομάδα ακόμη λέει η εφαρμογή του κινητού!!! Εγώ αυτό το μήνα δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από την μέση μου που πονάει ούτως ή άλλως!!! Αντε εύχομαι μια από τις τρεις μας να έχει ευχάριστα!!! ?☃️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είμαστε μαζί κορίτσι. Εμένα όμως θα έρθουν σίγουρα, έχω πονάκια. Εσύ έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Εγώ τίποτα κορίτσι ούτε καν τσιμπηματακια δεν έχω .. στην 20η ενιωσα κάνα δυο κ τέλος.. δε λειτουργεί τίποτα κάτω. Χαχα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ μια εβδομάδα ακόμη λέει η εφαρμογή του κινητού!!! Εγώ αυτό το μήνα δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από την μέση μου που πονάει ούτως ή άλλως!!! Αντε εύχομαι μια από τις τρεις μας να έχει ευχάριστα!!! ?☃️?

Μακάρι κορίτσι μου, δεν μπορεί, τουλάχιστον μία θα έχει επιτυχία ! Πονάει η μέση σου γενικά ή σαν να περιμένεις περίοδο;

Εγώ έχω πονάκια περιόδου, που χτυπάνε πίσω στη μέση, και αυτό ποτέ δεν το θεωρώ -για μένα- σημάδι εγκυμοσύνης, αλλά καραμπινάτο περιόδου, γι' αυτό δεν πιστεύω ότι πετύχαμε εμείς :(

Δεν ξέρω, επίσης, αν σας έχει τύχει, αλλά τους τελευταίους μήνες έχω παρατηρήσει ότι μετά την ωορρηξία, έχω καούρες και περίεργη γεύση στο στόμα, και το αποδίδω στην προγεστερόνη, επειδή μέχρι να αδιαθετήσουμε είναι υψηλή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τίποτα κορίτσι ούτε καν τσιμπηματακια δεν έχω .. στην 20η ενιωσα κάνα δυο κ τέλος.. δε λειτουργεί τίποτα κάτω. Χαχα .

Αυτό είναι καλό, κατ' εμέ! Έχω καλό feeling για σένα αυτό το μήνα ;)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, δεν μπορεί, τουλάχιστον μία θα έχει επιτυχία ! Πονάει η μέση σου γενικά ή σαν να περιμένεις περίοδο;

Εγώ έχω πονάκια περιόδου, που χτυπάνε πίσω στη μέση, και αυτό ποτέ δεν το θεωρώ -για μένα- σημάδι εγκυμοσύνης, αλλά καραμπινάτο περιόδου, γι' αυτό δεν πιστεύω ότι πετύχαμε εμείς :(

Δεν ξέρω, επίσης, αν σας έχει τύχει, αλλά τους τελευταίους μήνες έχω παρατηρήσει ότι μετά την ωορρηξία, έχω καούρες και περίεργη γεύση στο στόμα, και το αποδίδω στην προγεστερόνη, επειδή μέχρι να αδιαθετήσουμε είναι υψηλή. 

Εμένα με πονάει η μέση μου όταν κάνω δουλειές κ γενικά όταν κουράζομαι!!! Εγώ δεν έχω αλλαγή στη γεύση!!!Το μόνο που έχω παρατηρήσει κ νομίζω ότι κ εγώ θα έχω πάλι αφίξεις είναι ότι έχω λευκά παχύρευστα υγρά λίγα όμως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@paradisebird καλή μου, είμαι σίγουρη ότι σφύζεις από υγεία! Η δουλειά σε έχει ρίξει ψυχολογικά και κάνεις άσχημες σκέψεις. Μην βάζεις μέσα σου ό,τι κακό συμβαίνει στη δουλειά. Συμφωνώ με την @Χρυσάφω, βρες ένα χόμπι, κάτι που σε χαλαρώνει. 

@egw μπράβο, σχεδόν τελείωσες με τα δώρα! Εγώ δεν έχω ψωνίσει τί- πο- τα, και πλησιάζουν τα γενέθλια του παιδιού μου.

Κατά τα άλλα, έχω πονάκια στη μέση από χθες, όπερ σημαίνει, ότι έρχεται η ανεπιθύμητη... Ουφ και πάλι ουφ! 

κοριτσι μου πως εισαι; εγω σημερα παραγγειλα και το δωρο του μικρου αυριο θα το παραλαβω μαζι με το παπλωμα του

τωρα μενει να σκεφτω των γονιων μου και δε ξερω τι δεν μπορω να διαθεσω δυστυχως πολλα χρηματα και καλα για τη μαμα θα βρω του παμπα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Να σας πω τι ονειρο ειδα χτες βράδυ;; Εκανα λέει τεστακια κ ημουν εγκυος.Χαχχαχα!Οτι θυμαμαι χαιρομαι.Πρωτη φορα το ονειρευομαι αυτο ..Απιστευτη αισθηση κορίτσια!

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου κορίτσι μου!

στο ευχομαι κοριτσι μου απο καρδιας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είμαστε μαζί κορίτσι. Εμένα όμως θα έρθουν σίγουρα, έχω πονάκια. Εσύ έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Κοριτσάκια και εγω μαζί σας είμαι και μένα θα μου έρθουν σιγουρα γιατί έχω  αρκετά πονακια και έχω και στήθος πολύ πρησμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Ναι, εμενα ειναι 27-28 μέρες ο κύκλος μου, σημερα πχ ωορρηξια και στις 25-26 περιμενω περιοδο Χριστουγεννιατικη :P

Α και εγώ κάπου εκεί δεν θα περιμένω περίοδο. Απλά τυχαίνει να μαστε μαζί γιατί τώρα είμαι 17η ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλήμερα κορίτσια. 17η ημέρα για εμένα. Κ δεν έχω τελειώσει ακόμη τις προσπάθειες μου, αφού σήμερα αύριο ελπίζω για ωορρηξια.. Οπότε ελπίζω κ για επαφές ??

καλημερα κοριτσι!!!καλες επαφουλες λοιπον και καλα τα αποτελεσματα, θα κανεις και σημερα τεστακι;

εμεις μαλλον τελειωσαμε τις επαφες μας χθες 18η σημερα, ηρθαμε σε επαφη 9η,12,14,16 και 17 και βρε κοριτσια τη 16η ειμαι σιγουρη(οσο μπορει να ειναι κανεις ) οτι ηταν η ωορργηξια με τα υγρα που εθχα και μετα απο το βραδυ στεγνη να φανταστειτε οτι ουτε τα υγρα του αντρα μου δεν ειδα καθολου αφου χθες του ελεγα οτι οκ ναι μεν μπορει να ειμαι καπως υγρη αλλα κανενα υγρο στο χαρτι και θα δυσκολευτουμε γελουσαμε κιολας να επεσε τοσο εξω ο γυναικολογος, παντως υγρα που δηλωνουν τελος ωορρηξιας δεν ξανα ειδα

απο βδομαδας ξεκιναμε νηστεια οποτε τελοος και το σεξ χιχι μετα θα ερθουν οι δικοι μου μετα θα ερθει περιοδος καλη χρονια πια χιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!! 16η μερα σημερα κ μολις η θερμοξρασια ανεβηκε... Οποτε 15η μερα ωορηξια με μολις 1 επαφη την 14η ? :) Ειδομεν..... 

μια επαφη ειναι αρκετη:) και στοχευμενη ηταν:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

μια επαφη ειναι αρκετη:) και στοχευμενη ηταν:) 

Ναι μακαρι!!!! Μακαρι για ολες μας :) Παντως αυτο το μηνα ειμαξ πιο χαλαρη απο ποτε... το feeling των χριστουγεννων μου φτιαχνει η διαθεση... περιμενω και την αδειουλα πως κ πως.... :) Ξεκουρασηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσι!!!καλες επαφουλες λοιπον και καλα τα αποτελεσματα, θα κανεις και σημερα τεστακι;

εμεις μαλλον τελειωσαμε τις επαφες μας χθες 18η σημερα, ηρθαμε σε επαφη 9η,12,14,16 και 17 και βρε κοριτσια τη 16η ειμαι σιγουρη(οσο μπορει να ειναι κανεις ) οτι ηταν η ωορργηξια με τα υγρα που εθχα και μετα απο το βραδυ στεγνη να φανταστειτε οτι ουτε τα υγρα του αντρα μου δεν ειδα καθολου αφου χθες του ελεγα οτι οκ ναι μεν μπορει να ειμαι καπως υγρη αλλα κανενα υγρο στο χαρτι και θα δυσκολευτουμε γελουσαμε κιολας να επεσε τοσο εξω ο γυναικολογος, παντως υγρα που δηλωνουν τελος ωορρηξιας δεν ξανα ειδα

απο βδομαδας ξεκιναμε νηστεια οποτε τελοος και το σεξ χιχι μετα θα ερθουν οι δικοι μου μετα θα ερθει περιοδος καλη χρονια πια χιχιχ

Α κάνετε κ νηστεία στο σεξ??? Σοκ.. ???? Ναι θα ξανά κάνω φυσικά τεστακι κατά της 2.να σιγουρευτώ.. Και θα σας ενημερώσω κ πάλι... Να βγάλουμε ένα συμπέρασμα. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια , 14 ημέρα για μένα σήμερα κ περιμενω την ωορρηξία μου, θα κανω τεστάκι αργοτέρα κατα τις 12.30 για να το επιβεβαιώσω. Έκανα κ χθες το βράδυ ένα κ βγήκε αχνο κοκκινο. Χθες δεν κατάφερα επαφή, ειχα προχθες κ το ιδανικό θα ήταν για σημερα κ αυριο αλλα πολυ φοβαμαι πως θα τις χασουμε παλι αυτες τις μέρες λογο δουλειας....

καλη επιτυχια κοριτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Ναι, εμενα ειναι 27-28 μέρες ο κύκλος μου, σημερα πχ ωορρηξια και στις 25-26 περιμενω περιοδο Χριστουγεννιατικη :P

και εμενα βρε κοπελα μου εκει χριστουγεννα θα ερθει 24-25-26 θα ειμαστε και εμεις κοκκινοι μαζι με τα χριστουγεννα το χειροτερο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α κάνετε κ νηστεία στο σεξ??? Σοκ.. ???? Ναι θα ξανά κάνω φυσικά τεστακι κατά της 2.να σιγουρευτώ.. Και θα σας ενημερώσω κ πάλι... Να βγάλουμε ένα συμπέρασμα. ?????

θεωρια του αντρα μου εγω δεν το ηξερα αλλα ετσι κι αλλιως με τους γονεις μου εδω δεν θα καναμε τιποτα

αντε να δουμε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αυτό είναι καλό, κατ' εμέ! Έχω καλό feeling για σένα αυτό το μήνα ;)

 

Μακάριιιι κ σ ευχαριστώ πολύ στείλε μου την θετικη σου ενέργεια αφού το πιστεύεις τόσο.. μακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχομαι να ερχονται οσο περισσοτερες εγκυουλες οσο πλησιαζουν χριστουγεννα

εγω σημερα σκεφτομαι την χθεσινη ημερα απο τη μια ο αντρας μου που εμμεσως πλην σαφως μου λεει η μαμα σου ποτε δε κυκλοφορει με ρομπα (υποννοουσε αυτη ειναι παντα κοκκετα εσυ;χιχ) και απο την αλλη φωναζα του γιου μου και αυτος το βραδυ μου ειπε οταν μου φωναζεις παλι σε αγαπαω επαθα σοκ

σημερα προσπαθω να ειμαι ηρεμη και να εχω καλη διαθεση αλλα τη ρομπα τη φοραωωωωχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

θα σας σκοτωσω εχω κολλησει με το φορουμ και ειναι η δευτερη φορα που παω να καψω φαγητο

αχχαχαχα τι καλοοο μαγειρευεις ?? με τετοιο κρυο κ εγω φοραω ρομπιτσα αυτες τις μερες αλλα εχω παρει κ του αντρα μου κ φοραει κ αυτος ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλη επιτυχια κοριτσι

Ευχαριστώωω πολυ ! προς το παρον παω να κανω το τεστακι ωορρηξιας μου σε 5 λεπτακια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...