Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

@Evoula4 συγχαρητήρια, με το καλό!!

@Ε.Γ.Α. περιμένουμε με αγωνία κορίτσι, εύχομαι να μας πεις ευχάριστα!

Θέλω να ανεβάσω ένα συγκλονιστικό βίντεο για τη γονιμοποίηση (για να δείτε ότι τα σπερματοζωάρια περνούν των Παθών τους τον τάραχο μέχρι να φτάσουν στο ωάριο!) αλλά δεν τα καταφέρνω, οπότε σας βάζω το link.

https://www.videoman.gr/60167

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@egw η αλήθεια είναι ότι ελπίζω και φοβάμαι ότι θα φάω τα μούτρα μου!!!πάντως  το άγχος είναι ανασταλτικος παραγοντας.ούτε η εξωσωματική δεν πιάνει. ...

@star δεν έχω κάνει χοριακη.μόνο σε περίπτωση που μου σταματήσει το καφέ και έχω έστω και ένα θετικό τεστάκι ίσως κάνω. Ίσως και να πάω κατευθείαν για υπερηχο. 

@Χρυσάφω ρωτάω γιατί εμένα 7 ημέρες πριν τη καθυστέρηση έδειξε αρνητικό. Να ελπίζω? ??

Καλημερα!Ναι να ελπίζεις!Το εκανες πολυ νωρις!Στο ευχομαι απο καρδιας να δειξει θετικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... @Ε.Γ.Α. Έκανες τεστακι? 

Καλημερα!Ναι ανυπομονούμε !Μακαρι να ακούσουμε ευχαριστα νεα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και απο μενα 

εμεις ειμαστε στο σχολειο σε χριστουγεννιατικο πνευμα προσπαθουμε να οργανωσουμε ενα χριστουγεννιατικο παζαρι και θα εχει και φωταγωγηση δεντρου 

επισης οργανωνουν τη γιορτη τους

κοριτσια οταν θελουμε να κανουμε αναφορα σε συγκεκριμενο ονομα εδω που γραφουμε πως γινεται;

ηθελα να αναφερω στη hope γιτι καπου ειδα οτι ελεγε για σπυρακια απο πολυ νωρις οτι κι εγω που ειμαι 12η μερα πεταξα δυο οποτε η ειναι καλο για σενα γιατι σημαινει οτι τα σπυρακια ειναι ασχετα η ειναι κακο για μενα που ττα εβγαλα τετοια μερα

επισης κοριτσια μου χθες σπυρακια σημερα λιγα υγρα αλλα νωρις δεν ειναι να γινει ωορρηξια; ισως απλα ξεκιναει;δε νομιζω να εχασα το τραινο αφου μεχρι και 7η μερα ειχα αιματακι τι λετε

ΕΓΑ μου καλες επιτυχιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλημερα κοριτσακια και απο μενα 

εμεις ειμαστε στο σχολειο σε χριστουγεννιατικο πνευμα προσπαθουμε να οργανωσουμε ενα χριστουγεννιατικο παζαρι και θα εχει και φωταγωγηση δεντρου 

επισης οργανωνουν τη γιορτη τους

κοριτσια οταν θελουμε να κανουμε αναφορα σε συγκεκριμενο ονομα εδω που γραφουμε πως γινεται;

ηθελα να αναφερω στη hope γιτι καπου ειδα οτι ελεγε για σπυρακια απο πολυ νωρις οτι κι εγω που ειμαι 12η μερα πεταξα δυο οποτε η ειναι καλο για σενα γιατι σημαινει οτι τα σπυρακια ειναι ασχετα η ειναι κακο για μενα που ττα εβγαλα τετοια μερα

επισης κοριτσια μου χθες σπυρακια σημερα λιγα υγρα αλλα νωρις δεν ειναι να γινει ωορρηξια; ισως απλα ξεκιναει;δε νομιζω να εχασα το τραινο αφου μεχρι και 7η μερα ειχα αιματακι τι λετε

ΕΓΑ μου καλες επιτυχιες

Καλημέρα κορίτσι.... Και εγώ στόλισα χθες το δέντρο του σχολείου... Τι μέρα είσαι? Και εγώ 11η ημέρα. Κ σήμερα έχω υγρά λιγάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου!λοιπόν δεν έκανα τεστακι....έχω ακόμα πονους περιοδου και αυτή τη στιγμή δεν έχω καφέ υγρά. Όμως δεν ξέρω γιατί αλλά δεν έχω θετικό προαισθημα. Ίσως είναι το στήθος μου που δεν πονάει πολύ ή η θερμοκρασία μου που είναι χαμηλή. ...θα προσπαθήσω να κρατηθώ και να περιμένω την καθυστέρηση αν αυτή έρθει βέβαια! Έχω και πολύ βηχα και φοβάμαι μην επηρεάζει την κατάσταση. Τέτοια αγωνία βρε κορίτσια για τρίτο δεν το περίμενα. Έλεγα μια που θα το πούμε και μια που θα έρθει όπως τα άλλα. Έτσι είναι όμως! !!πότε δεν ξέρεις τι γίνεται! !!είδα και το βίντεο και πραγματικά απορώ πως έχω δύο παιδιά με τόσες δυσκολίες που περνάει το καημένο το σπερματοζωαριο!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα φίλες μου!λοιπόν δεν έκανα τεστακι....έχω ακόμα πονους περιοδου και αυτή τη στιγμή δεν έχω καφέ υγρά. Όμως δεν ξέρω γιατί αλλά δεν έχω θετικό προαισθημα. Ίσως είναι το στήθος μου που δεν πονάει πολύ ή η θερμοκρασία μου που είναι χαμηλή. ...θα προσπαθήσω να κρατηθώ και να περιμένω την καθυστέρηση αν αυτή έρθει βέβαια! Έχω και πολύ βηχα και φοβάμαι μην επηρεάζει την κατάσταση. Τέτοια αγωνία βρε κορίτσια για τρίτο δεν το περίμενα. Έλεγα μια που θα το πούμε και μια που θα έρθει όπως τα άλλα. Έτσι είναι όμως! !!πότε δεν ξέρεις τι γίνεται! !!είδα και το βίντεο και πραγματικά απορώ πως έχω δύο παιδιά με τόσες δυσκολίες που περνάει το καημένο το σπερματοζωαριο!!!?????

Καλημερααα!Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να απολαμμβάνεις κάθε στιγμή μαζί τους !Και οταν ειναι η ωρα θα ερθει και το τρίτο με το καλο!Στο ευχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσι.... Και εγώ στόλισα χθες το δέντρο του σχολείου... Τι μέρα είσαι? Και εγώ 11η ημέρα. Κ σήμερα έχω υγρά λιγάκι. 

καλημερα κοπελα μου ειμαι 12η εγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα φίλες μου!λοιπόν δεν έκανα τεστακι....έχω ακόμα πονους περιοδου και αυτή τη στιγμή δεν έχω καφέ υγρά. Όμως δεν ξέρω γιατί αλλά δεν έχω θετικό προαισθημα. Ίσως είναι το στήθος μου που δεν πονάει πολύ ή η θερμοκρασία μου που είναι χαμηλή. ...θα προσπαθήσω να κρατηθώ και να περιμένω την καθυστέρηση αν αυτή έρθει βέβαια! Έχω και πολύ βηχα και φοβάμαι μην επηρεάζει την κατάσταση. Τέτοια αγωνία βρε κορίτσια για τρίτο δεν το περίμενα. Έλεγα μια που θα το πούμε και μια που θα έρθει όπως τα άλλα. Έτσι είναι όμως! !!πότε δεν ξέρεις τι γίνεται! !!είδα και το βίντεο και πραγματικά απορώ πως έχω δύο παιδιά με τόσες δυσκολίες που περνάει το καημένο το σπερματοζωαριο!!!?????

στο ευχομαι κοριτσι μου

εμενα με αυτα που ακουω με εχει πιασει απαισιοδοξια πολλες φορες μαλιστα βαζω στο μυαλο μου επεθδη τοσο καιρο ελεγα δε θελω αλλο τωρα με τιμωρει ο θεος

με το βιντεο ομως λεω κοιτα ποσο δυσκολο ειναι αρα απλα θελει υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η egw είπε:

Όπως όλες μας να σκέφτεστε ότι έρχονται γιορτές να χαλαρώσετε

Εγώ ξενέρωσα λίγο μου είχε φουντώσει τα μυαλά για ταξιδακι στη πάνω Ελλάδα το φερβαρη π σύζυγος και τώρα θέλει να κάνει άλλα με τα οικονομικά μας και δεν θα πάμε 

Θα πάμε βέβαια Κύπρο αλλά δεν με καλύπτει ήθελα μια αλλαγή 

καλημέρα , αλήθεια προσπαθώ πολυ να χαλαρωσω κ να το δω αλλιως , ειμαι σε καλο δρομο σιγα σιγα θα επανελθω ! εμεις το πηγαμε το ταξιδακι μας την προηγουμενη εβδομαδα κ τωρα σκεφτομαστε τι να κανουμε με γονεις τραπεζια γιορτες κλπ κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

επεθδη τοσο καιρο ελεγα δε θελω αλλο τωρα με τιμωρει ο θεος

Μη σκέφτεσαι έτσι, αλίμονο, τότε γιατί άλλες γυναίκες μένουν έγκυες με τη μυρωδιά που λέμε, χωρίς να το θέλουν το μωρό; Είναι απλά θέμα τύχης, και μόνο, κατ' εμέ, εκτός φυσικά από τις περιπτώσεις που υπάρχουν σοβαρά θέματα υπογονιμότητας.

Κι εγώ καθυστέρησα να ξεκινήσω τις ελεύθερες επαφές για το δεύτερο λόγω δουλειάς, παρεμπιπτόντως.

Για να αναφερθείς σε συγκεκριμένη κοπέλα, βάζεις μπροστά το @ και μετά γράφεις το όνομα που θες και σου βγάζει λίστα από κάτω, από την οποία επιλέγεις το όνομα που θες @egw !

Μιας και μιλάμε για ταξίδια, κι εμείς θα πάμε το ταξιδάκι μας, αλλά αργεί ακόμη, θα πάμε τον Μάρτιο.

Και ρίχνω τώρα και την ερώτηση: ΑΝ (που δεν το βλέπω αλλά...) ΑΝ είμαι έγκυος, επιτρέπεται άραγε το ταξίδι με αεροπλάνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μη σκέφτεσαι έτσι, αλίμονο, τότε γιατί άλλες γυναίκες μένουν έγκυες με τη μυρωδιά που λέμε, χωρίς να το θέλουν το μωρό; Είναι απλά θέμα τύχης, και μόνο, κατ' εμέ, εκτός φυσικά από τις περιπτώσεις που υπάρχουν σοβαρά θέματα υπογονιμότητας.

Κι εγώ καθυστέρησα να ξεκινήσω τις ελεύθερες επαφές για το δεύτερο λόγω δουλειάς, παρεμπιπτόντως.

Για να αναφερθείς σε συγκεκριμένη κοπέλα, βάζεις μπροστά το @ και μετά γράφεις το όνομα που θες και σου βγάζει λίστα από κάτω, από την οποία επιλέγεις το όνομα που θες @egw !

Μιας και μιλάμε για ταξίδια, κι εμείς θα πάμε το ταξιδάκι μας, αλλά αργεί ακόμη, θα πάμε τον Μάρτιο.

Και ρίχνω τώρα και την ερώτηση: ΑΝ (που δεν το βλέπω αλλά...) ΑΝ είμαι έγκυος, επιτρέπεται άραγε το ταξίδι με αεροπλάνο;

ευχαριστω κοριτσι μου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλημερα κοριτσια και μεις στολισαμε εχθες με τα παιδια στην σχολη χορου!!! ? Εγω ειμαι στην 10η μερα και εω αλλες δυο για να τελειωσω αυτη τη παλιο αντιβιοση!!!!(12 μερες απο τη ζωη μου εφαγε) Ξυπνησα με πονοκεφαλο και τα πρωτα υγρα των γονιμων εμφανιστηκαν εχθες το βραδυ :P Η κοιλια μου ειναι σα φουσκα και φαινεται και λες και πηρα κιλα.. (κατακρατησησ εννοω) Παντα παιρνω 1,5 -2 κιλα στην ωορηξια....

 

Εσεις τι κανετε κοριτσια ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλλημερα κοριτσια και μεις στολισαμε εχθες με τα παιδια στην σχολη χορου!!! ? Εγω ειμαι στην 10η μερα και εω αλλες δυο για να τελειωσω αυτη τη παλιο αντιβιοση!!!!(12 μερες απο τη ζωη μου εφαγε) Ξυπνησα με πονοκεφαλο και τα πρωτα υγρα των γονιμων εμφανιστηκαν εχθες το βραδυ :P Η κοιλια μου ειναι σα φουσκα και φαινεται και λες και πηρα κιλα.. (κατακρατησησ εννοω) Παντα παιρνω 1,5 -2 κιλα στην ωορηξια....

 

Εσεις τι κανετε κοριτσια ? 

Και εγώ μαζί σου είμαι. Σήμερα το πρωί ένιωσα και εγώ τα πρώτα υγρά.. Ελπίζω να ρθει κάποια στιγμή η ωορρηξια. Θα κάνω σήμερα κατά της 7 λέω το τεστακι και βλέπουμε..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ μαζί σου είμαι. Σήμερα το πρωί ένιωσα και εγώ τα πρώτα υγρά.. Ελπίζω να ρθει κάποια στιγμή η ωορρηξια. Θα κάνω σήμερα κατά της 7 λέω το τεστακι και βλέπουμε..... 

Θ ερθει , θα ερθει!!!! Εγω το σκ το βλεπω να παιρνει φωτια!!!!  Ευτυχως εχουμε ρεπο!!!!!!! 13 και 14 μερα ρεπο τελειο? χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

Θ ερθει , θα ερθει!!!! Εγω το σκ το βλεπω να παιρνει φωτια!!!!  Ευτυχως εχουμε ρεπο!!!!!!! 13 και 14 μερα ρεπο τελειο? χαχαχαχ 

Ωωωω τέλεια..... Πολύ καλά θα το κάνεις. Κ εμείς μάλλον το ίδιο. Για να υπάρχει σπέρμα όλη την εβδομάδα.. ?????? Εγώ συνήθως αργώ να κάνω ωορρηξία τώρα αυτό το κύκλο θα διεξει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ωωωω τέλεια..... Πολύ καλά θα το κάνεις. Κ εμείς μάλλον το ίδιο. Για να υπάρχει σπέρμα όλη την εβδομάδα.. ?????? Εγώ συνήθως αργώ να κάνω ωορρηξία τώρα αυτό το κύκλο θα διεξει.... 

Εγω αυτο το μηνα παιρνω το ινοφερτ , κομενη κλασσικα η ζαχαρη και δοκιμαζω και τη σκονη μακα.. Ειναι και αυξηση της γονιμοτητας, καλυτερης ποιοτητας υγρα , αυξηση της λιμπιντο και της ενεργειας κλπ. Μεχρι ωρας εχω δει τεραστια αλλαγη.. Καταρχην μειωθηκαν οι τριχες οι περιττες, (κοιλια μουστακι σαγονι) το δερμα μου εγινε πιο απαλο και πολλα πονακια τωρα που ξεκιναει η ωορηξια σιγα σιγα... Μπορει να ειναι και η ιδεα μου ..... Θα δω ποτε θα γινει η ωορηξια και θα σας πω.. 36,2 σημερα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Εγω αυτο το μηνα παιρνω το ινοφερτ , κομενη κλασσικα η ζαχαρη και δοκιμαζω και τη σκονη μακα.. Ειναι και αυξηση της γονιμοτητας, καλυτερης ποιοτητας υγρα , αυξηση της λιμπιντο και της ενεργειας κλπ. Μεχρι ωρας εχω δει τεραστια αλλαγη.. Καταρχην μειωθηκαν οι τριχες οι περιττες, (κοιλια μουστακι σαγονι) το δερμα μου εγινε πιο απαλο και πολλα πονακια τωρα που ξεκιναει η ωορηξια σιγα σιγα... Μπορει να ειναι και η ιδεα μου ..... Θα δω ποτε θα γινει η ωορηξια και θα σας πω.. 36,2 σημερα !!!!

Και εγώ που παίρνω τις πολυβιταμινες έχει μέσα κ μάκα κ ινοσιτόλη.... 36 και εγώ σήμερα.... Κ κόβω κ την ζάχαρη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλλημερα κοριτσια και μεις στολισαμε εχθες με τα παιδια στην σχολη χορου!!! ? Εγω ειμαι στην 10η μερα και εω αλλες δυο για να τελειωσω αυτη τη παλιο αντιβιοση!!!!(12 μερες απο τη ζωη μου εφαγε) Ξυπνησα με πονοκεφαλο και τα πρωτα υγρα των γονιμων εμφανιστηκαν εχθες το βραδυ :P Η κοιλια μου ειναι σα φουσκα και φαινεται και λες και πηρα κιλα.. (κατακρατησησ εννοω) Παντα παιρνω 1,5 -2 κιλα στην ωορηξια....

 

Εσεις τι κανετε κοριτσια ? 

ωραια κοπελα μου μπραβο εισαι δασκαλα εκει; 

ε αν τα χανεις μετα δεν πειραζει;) 

δωδεκατη μερα εγω και απορω ομως για τα σπυρακια

οσο για τη καθημερινοτητα εχω φαει τη βροχη της αρκουδας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...