Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Κ εγω χωρις μπεμπε 

Υπομονή!!! Θα έρθει κ σε μας ο πελαργός!!! Χαχαχα!!! Γελάω γτ ενάμιση χρόνο κλαίω μόνο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Δεν ειμαστε κ τοσο μεγαλες απο 60 κ πανω πλεων θεωρειτε μεγαλη μια γυναικα?

Καλέ για παιδί νιώθω μεγάλη αλλιώς κατά τα άλλα 25 φαινομαστε οι τριανταρες!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Υπομονή!!! Θα έρθει κ σε μας ο πελαργός!!! Χαχαχα!!! Γελάω γτ ενάμιση χρόνο κλαίω μόνο!!!! 

Αυτος ο πελαργος δεν βρισκει την διευθυνση μου μαλων γιατι μετακομισα πολλες φορες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ 27 κορίτσια... Χωρίς μπεμπέ.. προσπαθούμε για το πρώτο μας.

Καλη επιτυχια!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

Εγώ 30 κορίτσια. κι εμείς για το πρώτο προσπαθούμε! 

Με το καλο να ερθει γρηγορα!!! Σας το ειπα οτι εχω καλο προαισθημα για το 2019....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Με το καλο να ερθει γρηγορα!!! Σας το ειπα οτι εχω καλο προαισθημα για το 2019....

με το καλό σε όλες μας! σε όλες θα έρθει.. είμαι σίγουρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Με το καλο να ερθει γρηγορα!!! Σας το ειπα οτι εχω καλο προαισθημα για το 2019....

Δεν σας είπα εγώ είμαι η μεγάλη εδώ μέσα!!! Μακάρι το 19 να μας βρει με φουσκωμένες κοιλίτσες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν σας είπα εγώ είμαι η μεγάλη εδώ μέσα!!! Μακάρι το 19 να μας βρει με φουσκωμένες κοιλίτσες!!! 

Κ εγω ειμαι αυτη που προσπαθω πιο πολλα χρονια αφου αναρωτιεμαι τι κανω εδω καμια φορα οταν απελπιζομαι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Ναι είναι ο πρώτος μήνας συνήθως κάνω ωορρηξια την 15 μέρα άργησε αρκετά άλλα τουλάχιστον έκανα οωρρηξια το είχα ένα άγχος! Θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω τόσο μεγάλο κύκλο! Τα δινω όλα δεν λες τίποτα χαχαχα 

Είδα ότι πήρες και εσύ τεστακια οωρρηξια αυτό το μήνα σου εύχομαι καλή επιτυχία?????

Ευχαριστώ πολύ. Είχα ξανά πάρει τον Αύγουστο κ Σεπτέμβρη. Κ είπα να πάρω κ τώρα ελπίζοντας να χει φτιάξει λίγο ο κύκλος μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Κοριτσι λυπαμαι για την δοκιμασια που περασες πραγματικα σε νιώθω. Το τεστ ηταν όντος θετικο, αν υποψιαζεσαι παλι βιοχημική κανε τις κατάλληλες εξετασεις. Ειχα πει το πρωι στον αντρα μου για σενα κ του εδειξα κ το τεστ περιμενε κ αυτος να του πω τις εξελιξεις.Τωρα ειδαμε το αποτελεσμα κ μου ειπε να σου μεταφερω να προσπαθησεις ξανα να εισαι δυνατη κ θα τα καταφερεις. Ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος. Ελπιζω να μην σε πειραζει που το μοιραστικα μαζι του απλα προσπαθουμε πολυ καιρο κ κανμια φορα τα συζηταμε. ????

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για την εμψυχωση και τις ευχες!Δεν με πειραζει καθολου φυσικα που το μοιράστηκες με τον αντρα σου.Στο δικο μου ευτυχώς κρατηθηκα και δεν του ειπα τιποτα χτες.Ουτε και σημερα..Θα τον στενοχωρούσε περισσότερο απο εμενα..Ποσο καιρο προσπαθεις;;Ειμαστε πολλες και δεν θυμαμαι αν το εχουμε ξαναπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

@Χρυσάφω Προσπαθησε οσο γινεται να μην στεναχωριεσαι  ? Θα ερθει το μωρακι σου ... Ειμαι σιγουρη... 

Σ ευχαριστω πολυ!Η αληθεια ειναι οτι ηταν σφαλιαρα ,αλλα θα ενεργησω γρηγορα.Ηδη εκλεισα ραντεβου με ενδοκρινολογο ,να δουμε τι παιζει και όλα με προδίδουν..τεστ ωορρηξιας ,τεστ εγκυμοσυνης...Ποσο μπαχαλο ειναι πια αυτος ο οργανισμος;;Θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Stefi98 εδώ είμαστε... Έλα στη παρέα μας ... 

Κορίτσια μου ήθελα και ργν να ρωτήσω κάτι κι εσάς όταν έρθετε σε επαφή πέφτουν μετά τα υγρά του άντρα σας στη τουαλέτα; Και πως είναι σαν υφής;σορυ για την ερώτηση αλλά επειδή πριν ξεκινήσουμε τις προσπάθειες ξανά ελεύθερες επαφή είχαμε μόνο στην εγκυμοσύνη και δεν θυμάμαι πως ήταν στην προσπάθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για την εμψυχωση και τις ευχες!Δεν με πειραζει καθολου φυσικα που το μοιράστηκες με τον αντρα σου.Στο δικο μου ευτυχώς κρατηθηκα και δεν του ειπα τιποτα χτες.Ουτε και σημερα..Θα τον στενοχωρούσε περισσότερο απο εμενα..Ποσο καιρο προσπαθεις;;Ειμαστε πολλες και δεν θυμαμαι αν το εχουμε ξαναπει...

Εγω ειμαι η χειροτερη περιπτωση εδω απο το 2010 πανω απο 8 χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Χρυσάφω , όταν λες αρνητική χοριακη πόσο ακριβώς? 

Εγώ συνεχίζω όπως χτες.καφέ και πονοι περιοδου. Κανονικά περιμένω στις 8 με 9.έκανα ένα τεστ (δεν κρατηθηκα) και βγήκε αρνητικό. Όχι όμως τα προωρης ανίχνευσης. Τις απλες ταινίες της hometest.

Γεια σου κοπελα μου!Μου δίνουν καθε φορα την ιδια τιμη:Κατω απο 2.Καθαρα αρνητικο...Μακαρι να εισαι εσυ τυχερη του μηνα κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η levanda είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Σήμερα είδα το νέο θέμα μας! Καλή μας επιτυχία! 

@Χρυσάφω Λυπάμαι για το πώς εξελίχθηκαν τα πράγματα. Εύχομαι να είναι τυχερός ο μήνας αυτός για όλες μας! ❤?

Σας το ευχομαι απο καρδιας κοριτσια!Σιγουρα θα ειναι τυχερος!!Γινεται μεγαλος αγωνας εδω!Καποιε ς θα ειναι σιγουρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

@Χρυσάφω μου, ειλικρινά λυπάμαι. Λυπάμαι για το πώς νιώθεις και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είμαι όμως πεπεισμένη και σίγουρη πως σύντομα, πολύ σύντομα θα τα καταφέρεις. Διώξε το άγχος και θα γίνει το θαύμα και στη δική σου ζωή. Σε φιλώ και σου χαρίζω μια μεγάααααααλη αγκαλιά. ΑΥΤΟΣ θα είναι Ο μήνας ο τυχερός!!!!

Δεν εχω λαικ να σας δωσω!Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια και ενα μεγαλο ευχαριστω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου ήθελα και ργν να ρωτήσω κάτι κι εσάς όταν έρθετε σε επαφή πέφτουν μετά τα υγρά του άντρα σας στη τουαλέτα; Και πως είναι σαν υφής;σορυ για την ερώτηση αλλά επειδή πριν ξεκινήσουμε τις προσπάθειες ξανά ελεύθερες επαφή είχαμε μόνο στην εγκυμοσύνη και δεν θυμάμαι πως ήταν στην προσπάθεια

Μία φορά εμένα μου είχε τύχει να ήταν σαν βαριά κ έπεσαν στη τουαλέτα. Τώρα με τις πολυβιταμινες μας είναι λίγο πιο λεπτό ρευστά και πιο σωστά θεωρώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...