Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Λογο ΣΠΩ μου λενγαν οι γιατροι οτι οταν εχεις ορμονικες διαταραχες βλεπεις διαφορα περιεγρα σε περιεργες μερες γιαυτο μπερδευομαι παντα κ συνεχεθα φοβαμαι μην εχω κατι....

Και εγώ μια από τα ίδια. Δεν παίρνεις κάποια βιταμίνη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάνε ξανά σε. 2 ημέρες με πρωινα ουρά.... Και ελπίζουμε σ κάποιο θετικό αποτέλεσμα. 

Αν μου σταματήσει αυτό το καφέ ναι θα κάνω. Αν ερθει κανονικό αίμα τότε οκ.απλά αλλαγή κυκλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια. Δεν παίρνεις κάποια βιταμίνη? 

Εχω παρει τα παντα ολα αυτα τα χρονια εχω κανει σπερματεγχυση εξωσωματική κτλ τωρα περνω glucophage κ μουρθε 25η, 31, 36, τους 3 κυκλους που τα περνω ειναι καλα γιατι συνήθως ηταν απο 40 κ πανω.... απλα αποφασισα εδω κ 4 μηνες να προσπαθησω χαλαρα φυσιολογικα χωρις πολλα πολλα κ οτι γινει αν δεν γινει θα κανω παλι εξωσωματικη αργοτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Εχω παρει τα παντα ολα αυτα τα χρονια εχω κανει σπερματεγχυση εξωσωματική κτλ τωρα περνω glucophage κ μουρθε 25η, 31, 36, τους 3 κυκλους που τα περνω ειναι καλα γιατι συνήθως ηταν απο 40 κ πανω.... απλα αποφασισα εδω κ 4 μηνες να προσπαθησω χαλαρα φυσιολογικα χωρις πολλα πολλα κ οτι γινει αν δεν γινει θα κανω παλι εξωσωματικη αργοτερα. 

Μία χαρά είναι οι κύκλοι σου μπράβο. Εγώ με πολυβιταμινες προσπαθώ. Δεν έχω προχωρήσει σε παραπάνω εξετάσεις. Από Γενάρη θα κλείσω ραντεβού στο γυναικολόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο μενα

Εγω μετά από την χημική εγκυμοσύνη που είχα αποφάσισα να πάρω τεστ οωρρηξιας να δω πότε θα κάνω και μου βγηκε θετικό χτες στην 20 μέρα του κύκλου οπότε θα καθυστερήσει αρκετά η περίοδο μου αυτό το μήνα! Αν και ελπίζω να είναι τυχερός???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά είναι οι κύκλοι σου μπράβο. Εγώ με πολυβιταμινες προσπαθώ. Δεν έχω προχωρήσει σε παραπάνω εξετάσεις. Από Γενάρη θα κλείσω ραντεβού στο γυναικολόγο. 

Ευχομαι να μεινεις γρηγορα κ να μην χρειαστουν οι εξετασεις? εχω κουραστει με τους γιατρους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ευχομαι να μεινεις γρηγορα κ να μην χρειαστουν οι εξετασεις? εχω κουραστει με τους γιατρους....

Και εγώ έχω βαρεθεί να τον παίρνω τηλ. Έχει καταντήσει εκνευριστικό.... Ε αυτό τον μήνα είναι ο πρώτος μήνας που παίρνω βιταμίνες, υγιεινή διατροφή και τεστ ωορρηξιας.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ έχω βαρεθεί να τον παίρνω τηλ. Έχει καταντήσει εκνευριστικό.... Ε αυτό τον μήνα είναι ο πρώτος μήνας που παίρνω βιταμίνες, υγιεινή διατροφή και τεστ ωορρηξιας.... ???

Μπράβο τα κανεις ολα μαζι θα το πετυχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και απο μενα

Εγω μετά από την χημική εγκυμοσύνη που είχα αποφάσισα να πάρω τεστ οωρρηξιας να δω πότε θα κάνω και μου βγηκε θετικό χτες στην 20 μέρα του κύκλου οπότε θα καθυστερήσει αρκετά η περίοδο μου αυτό το μήνα! Αν και ελπίζω να είναι τυχερός???

Α κορίτσι μου. Αντε δώστε τα όλα. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.... Νομίζω είναι ο πρώτος μήνας μετά τη χημική Ε??! Ίσως γι αυτό σου καθυστέρησε λιγάκι. Οπότε υπολόγισε γύρω στην 22η ημέρα ότι έκανες ωορρηξια. Οπότε κύκλος 35 ημερών... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπράβο τα κανεις ολα μαζι θα το πετυχεις?

Μακαρι.... ???? Θα δούμε... ♥️ Ας δω πρώτα θετικό τεστακι.. Και μετά φουλ βιταμίνες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Α κορίτσι μου. Αντε δώστε τα όλα. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.... Νομίζω είναι ο πρώτος μήνας μετά τη χημική Ε??! Ίσως γι αυτό σου καθυστέρησε λιγάκι. Οπότε υπολόγισε γύρω στην 22η ημέρα ότι έκανες ωορρηξια. Οπότε κύκλος 35 ημερών... 

Αστέρι είσαι Starr στους υπολογισμούς...έχεις κάνει εντριβη χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Να σας πω στεκει να ποναει η μεση στην ωορρηξία οπως στην περιοδο πολυ δηλαδη.....?

ναι και σε μένα συμβαίνει αυτό κ είναι φυσιολογικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

ναι και σε μένα συμβαίνει αυτό κ είναι φυσιολογικό! 

Ωραια μακαρι να ειναι απο ωορρηξία γιατι σημαινει οτι κανω...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ναι για σενα ρωτησα εισαι μικρουλα?

Ε νταξει όλες μου οι φίλες έχουν παιδιά. Κ τώρα που το αποφασίσαμε εμείς παιδευόμαστε λιγάκι. Απλά ελπίζω να είναι παροδικό.... Και σύντομα κάτι να γίνει.. Γιατί το θέλω πολύ όπως όλες μας Βεβαια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια κ εύχομαι σε όλες να γίνει το Χριστουγεννιάτικο θαυμάτάκι!!!Μη φοβάσαι ότι θα σπάσουν!!Εγώ έκανα σπερματέγχυση πριν μια εβδομάδα!!Κ είχαμε επαφές!!Μόνο 3 μέρες πριν σταματήσαμε κ αυτό για το σπέρμα για να είναι πιο δυνατό!!!Εμένα μου βγήκε 500ε σε κλινική μαζί με τους υπερήχους!!!Εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!σύντομα να έχει καλά νέα να μας πεις και να είναι τα πιο όμορφα Χριστούγεννα τα φετινά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ε νταξει όλες μου οι φίλες έχουν παιδιά. Κ τώρα που το αποφασίσαμε εμείς παιδευόμαστε λιγάκι. Απλά ελπίζω να είναι παροδικό.... Και σύντομα κάτι να γίνει.. Γιατί το θέλω πολύ όπως όλες μας Βεβαια?

Υπομονη σε καποιους δεν ερχεται με την πρωτη ευχομαι την πρωτοχρονιά να εισαι διπλη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ωραια μακαρι να ειναι απο ωορρηξία γιατι σημαινει οτι κανω...?

σιγουρα σημαίνει ωορηξια.. εμένα η μέση μου πονάει ακριβώς στην ωορρηξία κ όταν είναι να αδιαθετησω. με το που περνάει η ωορηξια σταματάει! καλή επιτυχία σας εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α κορίτσι μου. Αντε δώστε τα όλα. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.... Νομίζω είναι ο πρώτος μήνας μετά τη χημική Ε??! Ίσως γι αυτό σου καθυστέρησε λιγάκι. Οπότε υπολόγισε γύρω στην 22η ημέρα ότι έκανες ωορρηξια. Οπότε κύκλος 35 ημερών... 

Ναι είναι ο πρώτος μήνας συνήθως κάνω ωορρηξια την 15 μέρα άργησε αρκετά άλλα τουλάχιστον έκανα οωρρηξια το είχα ένα άγχος! Θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω τόσο μεγάλο κύκλο! Τα δινω όλα δεν λες τίποτα χαχαχα 

Είδα ότι πήρες και εσύ τεστακια οωρρηξια αυτό το μήνα σου εύχομαι καλή επιτυχία?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Επειδή είμαι χάλια σήμερα με ίωση που με ταλαιπωρεί δεν κατάλαβα τι έγινε με τη @Χρυσάφω? @starμου είσαι μικρούλα μην αγχώνεσαι κορίτσι μου εμείς τι να πούμε οι μεγαλοκοπελες της παρέας??????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Επειδή είμαι χάλια σήμερα με ίωση που με ταλαιπωρεί δεν κατάλαβα τι έγινε με τη @Χρυσάφω? @starμου είσαι μικρούλα μην αγχώνεσαι κορίτσι μου εμείς τι να πούμε οι μεγαλοκοπελες της παρέας??????

 

Καλοοοοοο! Ποσο εισαστε κοριτσια εγω 33.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...