Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μη φοβασαι, κι εμένα 8η 9η ημέρα ήταν αχνό και 10η 11η σχεδόν άσπρο. Αλλά μετά σκούρυνε κανονικά

Εγώ κατευθείαν σκέφτομαι ότι δεν γίνεται σωστά η ωορρηξία. Εγώ κατευθείαν το κακό σκέφτηκα...... Αλλά οκ εντάξει... ❤️ Ελπίζω να βρω θετικό σύντομα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Να σας πω στεκει να ποναει η μεση στην ωορρηξία οπως στην περιοδο πολυ δηλαδη.....?

Εγώ όταν πονουσα πάρα πολύ όμως. Δηλ ήπια και ντεπον μου είχε πει ο γυναικολόγος πως ίσως ήταν μια κακή ωορρηξια. Και μετά στη περίοδο είχα μόνο καφέ σαν περίοδο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εγώ όταν πονουσα πάρα πολύ όμως. Δηλ ήπια και ντεπον μου είχε πει ο γυναικολόγος πως ίσως ήταν μια κακή ωορρηξια. Και μετά στη περίοδο είχα μόνο καφέ σαν περίοδο... 

Εγω ειμαι 12η μερα κ ποναω πολυ στη μεση κ ελαχιστα στη κοιλια δηλ. το πιο πιθανο ειναι οτι εχω κακη ωορρηξία κ νωρις? Γιατι αυτο συμβαινει πολυ καιρο τωρα.... Εντωμεταξύ δεν θελω να παω στο γιατρο τους εχω βαρεθει με αγχωνουν πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν πονάμε πολύ λέτε κάνουμε κακή ωορρηξία;

Γιατί όταν έμεινα έγκυος στην παλίνδρομη, το θυμάμαι, ότι ήμουν σε γιορτή και ένιωσα τόσο δυνατό πόνο που μου ήρθε λιποθυμία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όταν πονάμε πολύ λέτε κάνουμε κακή ωορρηξία;

Γιατί όταν έμεινα έγκυος στην παλίνδρομη, το θυμάμαι, ότι ήμουν σε γιορτή και ένιωσα τόσο δυνατό πόνο που μου ήρθε λιποθυμία

Εννοείς τις μερες που υπολογιζεις να ειχες ωορρηξία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Εννοείς τις μερες που υπολογιζεις να ειχες ωορρηξία?

Εγω δεν ξερω ποναω συνεχεια απο τα μεσα του κυκλου τι ειναι αυτο το πραγμα εδω κ πολυ καιρο κ την τελευταια φορα που το ειχα πει στο γιατρο δεν ξερω μου λεει τι γινεται οταν τον ειχα ρωτησει κ αυτο συνεχιστικε μεχρι τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όταν πονάμε πολύ λέτε κάνουμε κακή ωορρηξία;

Γιατί όταν έμεινα έγκυος στην παλίνδρομη, το θυμάμαι, ότι ήμουν σε γιορτή και ένιωσα τόσο δυνατό πόνο που μου ήρθε λιποθυμία

Και εγώ το ίδιο ένιωσα τότε..... Χωρίς βέβαια επιβεβαιωμεη εγκυμοσύνη. Αλλά θυμάμαι ήταν σνα να μου ερχόταν περίοδο.και νόμιζα ότι ήταν από μια βάφτιση που είχα κ είχα αγχωθεί γιατί γινόμουν νονά και ήθελα να ήταν όλα κομπλέ. Κ έπινα δύο δύο τα ντεπον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Εννοείς τις μερες που υπολογιζεις να ειχες ωορρηξία?

Ναι ήταν πόνος ωορρηξίας, 13η μέρα, το ίδιο βράδυ και την επόμενη ήρθαμε σε επαφή και έμεινα έγκυος, αλλά παλινδρόμησε.

Βρε λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω , όταν λες αρνητική χοριακη πόσο ακριβώς? 

Εγώ συνεχίζω όπως χτες.καφέ και πονοι περιοδου. Κανονικά περιμένω στις 8 με 9.έκανα ένα τεστ (δεν κρατηθηκα) και βγήκε αρνητικό. Όχι όμως τα προωρης ανίχνευσης. Τις απλες ταινίες της hometest.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω μου, ειλικρινά λυπάμαι. Λυπάμαι για το πώς νιώθεις και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είμαι όμως πεπεισμένη και σίγουρη πως σύντομα, πολύ σύντομα θα τα καταφέρεις. Διώξε το άγχος και θα γίνει το θαύμα και στη δική σου ζωή. Σε φιλώ και σου χαρίζω μια μεγάααααααλη αγκαλιά. ΑΥΤΟΣ θα είναι Ο μήνας ο τυχερός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ναι αλλα οχι κ παρα πολυ.

Τα υγρά της ωορρηξιας είναι συγκεκριμένα γι αυτό σου λέω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Χρυσάφω , όταν λες αρνητική χοριακη πόσο ακριβώς? 

Εγώ συνεχίζω όπως χτες.καφέ και πονοι περιοδου. Κανονικά περιμένω στις 8 με 9.έκανα ένα τεστ (δεν κρατηθηκα) και βγήκε αρνητικό. Όχι όμως τα προωρης ανίχνευσης. Τις απλες ταινίες της hometest.

Κάνε ξανά σε. 2 ημέρες με πρωινα ουρά.... Και ελπίζουμε σ κάποιο θετικό αποτέλεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ωχ τώρα το είδα.. Κρίμα, αλλά δεν φταις εσύ που ξεσηκωθηκες όντως υπήρχε μια γραμμή εκεί έστω κι αχνη... Να μην νιώθεις καθόλου ηλιθια, να συνεχίσεις με πείσμα τις προσπάθειες! 

Κορίτσ μου τώρα είδα και εγώ τα νέα σου λυπάμαι πολύ αλλά μη στεναχωριέσαι υπάρχει και ο επόμενος μήνας πάμε δυνατα;) Απλα κοριτσάκια προσπαθείτε να κάνετε τεστ μετά τη καθυστέρηση αλήθεια εκτός του ότι αποφεύγετε απογοήτευση είναι και λιγότερη ή αγωνία μετά

Χρυσάφω μου θα δεις αρχές Γενάρη θα έρθει το πεμπακκ τίποτα δεν κανεις λάθος δεν είσαι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογο ΣΠΩ μου λενγαν οι γιατροι οτι οταν εχεις ορμονικες διαταραχες βλεπεις διαφορα περιεγρα σε περιεργες μερες γιαυτο μπερδευομαι παντα κ συνεχεθα φοβαμαι μην εχω κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Είναι αυτά που είναι σαν ασπράδι αψητου αυγού. Όπως λένε..... 

Καπος ετσι ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πολυ φοβαμαι οτι μπορει να ηταν ακομα μια βιοχημικη..Το ειχα ξαναπαθει...Σημερα μου ειπαν απο το κεντρο αιμοληψίας ,οτι επειδη δεν σταματαει ευκολα το αιμα μου στις αιμοληψίες ,μπορει να ειναι αιτια αποβολών και να το ψαξω...Αντε να δουμε που θα παει αυτο...Καλη συνεχεια να εχουμε κοριτσια μου!Οσο κι αν η απογοητευση ειναι τεραστια ,θα συνεχισουμε...

Δηλαδή τι μπορεί να υπάρχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...