Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια!όμορφη Κυριακη με αισιοδοξια!

Για μενα 31η  ημερα.Επρεπε να ειχα αδιαθετησει αλλα μου κανει παλι κολπα.Απο χτες βλέπω  λευκά υγρα στο εσωρουχο και δεν μπορω να καταλαβω ,αν ειναι καθυστερημένη ωορρηξια ηή έρχεται η κυρία...Δεν μπορω να το δω και με τεστ ωορρηξιας μια και λογω ορμονων ,μου δειχνουν οτι να ναι...Μια επαφή καλου κακού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 14η μέρα και για μένα σήμερα, με χθεσινό θετικό τεστάκι και επαφές μέχρι στιγμής μέρα παρά μέρα. Ελπίζω να έχουμε σήμερα και αύριο, μετά ξεχνάω το θέμα, δεν υπολογίζω πότε (δεν) περιμένω και εύχομαι σε ένα χριστουγεννιάτικο θαύμα! Για όλες μας!!!

Να έχετε μια όμορφη Κυριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!όμορφη Κυριακη με αισιοδοξια!

Για μενα 31η  ημερα.Επρεπε να ειχα αδιαθετησει αλλα μου κανει παλι κολπα.Απο χτες βλέπω  λευκά υγρα στο εσωρουχο και δεν μπορω να καταλαβω ,αν ειναι καθυστερημένη ωορρηξια ηή έρχεται η κυρία...Δεν μπορω να το δω και με τεστ ωορρηξιας μια και λογω ορμονων ,μου δειχνουν οτι να ναι...Μια επαφή καλου κακού...

Αφού είναι λευκά τα υγρά δεν είναι ωορρηξιας κοπέλα μου.... Τι μέρα περίμενες.???? Καλημεραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αφού είναι λευκά τα υγρά δεν είναι ωορρηξιας κοπέλα μου.... Τι μέρα περίμενες.???? Καλημεραααα

χτες...Λες να αδιαθετησω!!Χαρα!!!!!Καλημερα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

χτες...Λες να αδιαθετησω!!Χαρα!!!!!Καλημερα!

 

Γιατί λες να αδιαθέτησεις?? Δε σου κάνει κόλπα.. μπορεί να εισαι εγγυουλα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γιατί λες να αδιαθέτησεις?? Δε σου κάνει κόλπα.. μπορεί να εισαι εγγυουλα..???

Ωωωω αυτο θα ειναι το πιο ωραίο θαυμα της ζωης μου.Αν αργησα να εχω ωορρηξία...ισως.Ειχαμε αρκετες επαφες.Θα δειξει.Σ ευχαριστώ πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τεστ έχεις να κάνεις.??? 

Χαχαχαχα! Εκανα.Αρνητικό.Αν αργησε η ωορρηξία,ο γιατρος αρχες του μηνα δεν εβλεπε τιποτα,και εγω ειχα επαφες 23,25,27  οποτε να ναι δηλαδη...εκτος απο τα μεσα του κυκλου....μπορει να υπαρχει ακομα μια ελπιδα.Ααααχ ποσο το θελω!Σε Ευχαριστώ πολυ γ το ενδιαφέρον!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 14η μέρα και για μένα σήμερα, με χθεσινό θετικό τεστάκι και επαφές μέχρι στιγμής μέρα παρά μέρα. Ελπίζω να έχουμε σήμερα και αύριο, μετά ξεχνάω το θέμα, δεν υπολογίζω πότε (δεν) περιμένω και εύχομαι σε ένα χριστουγεννιάτικο θαύμα! Για όλες μας!!!

Να έχετε μια όμορφη Κυριακή

Και μεθαυριο τελευταια επαφη!!!!!μην τσιγκουνευεσαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δε νιώθω πονακια σήμερα τσιμπηματακια οπότε χλωμό το κόβω για να δω θετικό.. ήπια καφεδάκι τώρα κ σε κάνα δυωρο θα κάνω τεστακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω πότε έκανες τεστ; Εφόσον κάνεις μεγάλους κύκλους, μπορεί να το έκανες νωρίς!

@Κορτας χαχα λες; 4 μέρες σερί θα τον ξεκάνω το δόλιο άντρα!!! ? Άσε που χλωμό το βλέπω να κάνω 16η μέρα ωορρηξία, δε βγαίνουν τα νούμερα! Αλλά σήμερα και αύριο, θα ξαγρυπνήσω αλλά θα το κάνουμε!!! Χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki κάνεις τεστ κάθε μέρα ίδια ώρα; Στις οδηγίες λέει επίσης μεσημεριανές/απογευματινές ώρες δείχνει καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή κι από εμένα!!! Εγώ είμαι 12 μέρα του κύκλου κ αυτό που έχω παρατηρήσει εδώ κ 3 μήνες ότι δεν έχω σημάδια ωορρηξιας καθόλου!!! Δεν έχουμε κάνει καμία επαφή έως τώρα κ έχω απογοητευτεί για αυτόν τον μήνα!!! Είχαμε κόσμο στο σπίτι κ δεν μπορούσαμε!!! Σήμερα θα μείνουμε μόνοι οπότε λέω να κάνουμε μια προσπάθεια!!! Αλλά νομίζω ότι άργησα έχω 27 μέρες κύκλο!!! Πάλι απογοήτευση!!!?☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@lactaki κάνεις τεστ κάθε μέρα ίδια ώρα; Στις οδηγίες λέει επίσης μεσημεριανές/απογευματινές ώρες δείχνει καλύτερα.

Ε από τη μία προσπαθώ να το πάρω λίγο πιο χαλαρά για να μη με αγχώσει αλλά ναι πάνω κάτω την ίδια ώρα (γιατί είμαι κ στη δουλειά κ παλεύω να μη με πάρουν είδηση)χαχα.. κάνω δυο την ημέρα όμως.. είναι ο τριτος κύκλος που τα κάνω ο πρώτος Μ βγήκε θετικό 16η ο δεύτερος 13η. Κ τώρα δε ξέρω περιμένω να δω .. ανάμεσα Μ φαίνεται θα πέσει. Κάνω  περιπου 12 το πρωί κ 6:30 το  απόγευμα κάθε μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ε από τη μία προσπαθώ να το πάρω λίγο πιο χαλαρά για να μη με αγχώσει αλλά ναι πάνω κάτω την ίδια ώρα (γιατί είμαι κ στη δουλειά κ παλεύω να μη με πάρουν είδηση)χαχα.. κάνω δυο την ημέρα όμως.. είναι ο τριτος κύκλος που τα κάνω ο πρώτος Μ βγήκε θετικό 16η ο δεύτερος 13η. Κ τώρα δε ξέρω περιμένω να δω .. ανάμεσα Μ φαίνεται θα πέσει. Κάνω  περιπου 12 το πρωί κ 6:30 το  απόγευμα κάθε μέρα...

Α οκ! Χαχα κι εγώ έχω κάνει ουουουου ένα σωρό τεστ ωορρηξίας στη δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή κι από εμένα!!! Εγώ είμαι 12 μέρα του κύκλου κ αυτό που έχω παρατηρήσει εδώ κ 3 μήνες ότι δεν έχω σημάδια ωορρηξιας καθόλου!!! Δεν έχουμε κάνει καμία επαφή έως τώρα κ έχω απογοητευτεί για αυτόν τον μήνα!!! Είχαμε κόσμο στο σπίτι κ δεν μπορούσαμε!!! Σήμερα θα μείνουμε μόνοι οπότε λέω να κάνουμε μια προσπάθεια!!! Αλλά νομίζω ότι άργησα έχω 27 μέρες κύκλο!!! Πάλι απογοήτευση!!!?☹️

Εγώ πιστεύω ότι είσαι ακριβώς στις μέρες σου... Να έκανες ωορηξια 10-11η δηλαδή?? Κανείς τεστακια για να το δεις ποτε κανείς ωορηξια περίπου?? Εκμεταλλευτείτε το ότι θα είστε μόνοι σας..όλα καλά θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ πιστεύω ότι είσαι ακριβώς στις μέρες σου... Να έκανες ωορηξια 10-11η δηλαδή?? Κανείς τεστακια για να το δεις ποτε κανείς ωορηξια περίπου?? Εκμεταλλευτείτε το ότι θα είστε μόνοι σας..όλα καλά θα πάνε

Σήμερα λέω να κάνω ένα τεστακι κατά τις 12 να δω... Ελπίζω να μην τον έχασα τον μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Σήμερα λέω να κάνω ένα τεστακι κατά τις 12 να δω... Ελπίζω να μην τον έχασα τον μήνα!!! 

Δνε είχες κάνει τις άλλες μέρες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δνε είχες κάνει τις άλλες μέρες??? 

Δεν έκανα γτ είχαμε κόσμο κ δεν ήθελα να απογοητευτώ!!! Σήμερα θα κάνω πρώτη μέρα αλλά κ πάλι δεν είχα ούτε υγρά ούτε συμπτώματα ωορρηξιας!!! Ελπίζω να μην τον έχασα τον μήνα κορίτσια μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Χρυσάφω πότε έκανες τεστ; Εφόσον κάνεις μεγάλους κύκλους, μπορεί να το έκανες νωρίς!

@Κορτας χαχα λες; 4 μέρες σερί θα τον ξεκάνω το δόλιο άντρα!!! ? Άσε που χλωμό το βλέπω να κάνω 16η μέρα ωορρηξία, δε βγαίνουν τα νούμερα! Αλλά σήμερα και αύριο, θα ξαγρυπνήσω αλλά θα το κάνουμε!!! Χαχαχα!

@LOULOUdaki! Τους έχουμε ξεκάνει κ αυτούς... Χάχα πόσο γέλασα... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Εγώ βρίσκομαι στην 17η μέρα κ επαφές τέλος.... Είχα θετικό τέστ Πέμπτη κ Παρασκευή με επαφές Πέμπτη Παρασκευή κ Σάββατο 1 η ώρα τη νύχτα ούτε ραντεβού να δίναμε.... Χάχα. Ας ευχηθώ σε όλες καλά χρστουγεννιατικα νέα!!!! Αν ούτε τώρα εγώ πηγαίνω για Γενάρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα. Εγώ βρίσκομαι στην 17η μέρα κ επαφές τέλος.... Είχα θετικό τέστ Πέμπτη κ Παρασκευή με επαφές Πέμπτη Παρασκευή κ Σάββατο 1 η ώρα τη νύχτα ούτε ραντεβού να δίναμε.... Χάχα. Ας ευχηθώ σε όλες καλά χρστουγεννιατικα νέα!!!! Αν ούτε τώρα εγώ πηγαίνω για Γενάρη. 

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου... ???❤️❤️??????❤️?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...