Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Δεν ξερω.. να παω;;;; Η οχι;;; Η πρεπει να περιμενω μεχρι τη δευτερα που ειναι η αναμενομενη περιοδος;

Στη θέση σου μετά το σημερινό, δεύτερο, θετικό τεστακι θα είχα φύγει σφαίρα για χοριακη! Είμαι 31η μέρα κ αγωνιώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια sos!!!!!! Χθες βραδυ δεν αντεξα και 26η μερα που ημουν χθες εκανα τεστ το βραδυ και ηταν αχνο αρκετα αλλα θετικο!!(πρωτη φορα το βλεπω) σημερα 27η μερα εκανα το πρωι και βγηκε παλι πολυυυ αχνο θετικο! Τι να κανω τι προτεινετε;;; Οπως καταλαβαινετε δεν ξερω να χαρω η οχι;;; Την δευτερα περιμενω να αδιαθετησω...

Μπράβο κορίτσι μου Συγχαρητήρια!!!!! Να πας για χωριακη να το επιβεβαιώσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Στη θέση σου μετά το σημερινό, δεύτερο, θετικό τεστακι θα είχα φύγει σφαίρα για χοριακη! Είμαι 31η μέρα κ αγωνιώ. 

Ειναι πολυυυυυυυυυυ αχνο! Γι αυτο τρομαζω...... εσυ τεστ οχι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Ειναι πολυυυυυυυυυυ αχνο! Γι αυτο τρομαζω...... εσυ τεστ οχι;;;;

Τα έχω ξεφορτωθεί από το σπίτι για να μην κάνω τα παλιά λάθη. Θέλω καθυστέρηση πρώτα κ μετά. κανονικά σήμερα πρέπει να αδιαθετησω.αν δεν...το Σάββατο λέω να κάνω τεστ. αλλά ρε γαμωτο έχω τα πονακια περιόδου από την 28η ημέρα κ αποθαρρυνομαι. Ξέρω,ξέρω οι εγκυουλες μας έχουν πει ότι είναι ίδια τα συμπ τωματα αλλά ξέρεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Ειναι πολυυυυυυυυυυ αχνο! Γι αυτο τρομαζω...... εσυ τεστ οχι;;;;

Και αχνό τεστ να δω ,εννοείται πως θα πάω κατευθείαν για χοριακη να ξέρω. 

Μόνο έτσι θα βεβαιωθείς και θα σου φύγει το άγχος ότι όλα είναι καλά! Είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά! είναι μια υπέροχη μέρα για εσένα! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια sos!!!!!! Χθες βραδυ δεν αντεξα και 26η μερα που ημουν χθες εκανα τεστ το βραδυ και ηταν αχνο αρκετα αλλα θετικο!!(πρωτη φορα το βλεπω) σημερα 27η μερα εκανα το πρωι και βγηκε παλι πολυυυ αχνο θετικο! Τι να κανω τι προτεινετε;;; Οπως καταλαβαινετε δεν ξερω να χαρω η οχι;;; Την δευτερα περιμενω να αδιαθετησω...

Έχεις φύγει για χοριακη καλέ!!!!! ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα!!! 

[img=https://www.gyn.gr//images/graphs/RGxvYXZLWno3b2VRTFVMbXhmbWpTQT09.png]Λιγο που εμεινε αυτος ο μηνας ας φερει τιποτα καλο :)Πως το βλεπετε κοριτσια μου ? 
 @Κορτας και εγω θα πηγαινα αν εβλεπα θετικουλι... Ισως εκανα ενα επαναληπτικο τεστ μετα απο δυο μερουλες και μετα γρηγορα για χοριακη... @Brisa  Εχθες τελικα δεν αντεξα ηπια μια σοκολατα... ειπα να κανω μια αμαρτια... σημερα ομως κυρια...χαχαχα 9 μερα μετα την ωορηξια.. 3 μερες ακομα.. δεν εχω μεγαλη ωχρινικη φαση
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Εχω τρομοκρατηθει... ευχαριστω οοολες για τις γρηγορες απαντησεις!

Καλημερα τρεχα για χωριακη!!!! Περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Εχω τρομοκρατηθει... ευχαριστω οοολες για τις γρηγορες απαντησεις!

Ουυυυ τι ωραία... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Δεν ξερω.. να παω;;;; Η οχι;;; Η πρεπει να περιμενω μεχρι τη δευτερα που ειναι η αναμενομενη περιοδος;

Εγω στη θέση σου αν αντεχα θα περιμενα απο βδομαδα για χοριακη , θα ηθελα να ημουν λιγο πιο σιγουρη για να μην απογοητευομουν αν εβγαινε αρνητικη η χοριακη  , τεστακι θα ξανα εκανα σιγουρα τις επομενες μερες κ απο βδομαδα χοριακη. Σου εύχομαι τα καλυτερα κορίτσι μου, να πάνε όλα τέλεια ! Αναμένουμε νέα σου! Μας δίνεις ελπίδες & κουράγιο κ μας...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Εχω τρομοκρατηθει... ευχαριστω οοολες για τις γρηγορες απαντησεις!

Αχ θεέ Μ μπράβο κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε είσαι εγγυουλα...όμορφα που κλείνει ο μήνας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Ειναι πολυυυυυυυυυυ αχνο! Γι αυτο τρομαζω...... εσυ τεστ οχι;;;;

Το τεστ είναι λογικό να είναι αχνό εφόσον είσαι πριν την καθυστέρηση αλλά η χωριακη σίγουρα θα δείξει!!!!οπότε θα είσαι σίγουρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια sos!!!!!! Χθες βραδυ δεν αντεξα και 26η μερα που ημουν χθες εκανα τεστ το βραδυ και ηταν αχνο αρκετα αλλα θετικο!!(πρωτη φορα το βλεπω) σημερα 27η μερα εκανα το πρωι και βγηκε παλι πολυυυ αχνο θετικο! Τι να κανω τι προτεινετε;;; Οπως καταλαβαινετε δεν ξερω να χαρω η οχι;;; Την δευτερα περιμενω να αδιαθετησω...

αχ κοριτσάκι μου μακάρι να έχεις μια μεγάλη χοριακη κ όλα να πάνε τέλειαααααααα! περιμένουμε νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι... Βροχερή πάλι μέρα σήμερα .. δε κατεβαίνεις καμία βολτιτσα κάτω??σε χωριό

Όχι όχι στο ακρωτήρι μένω αλλά δουλεύω σε pet shop όποτε τα ωράρια είναι λίγο πιεσμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Όχι όχι στο ακρωτήρι μένω αλλά δουλεύω σε pet shop όποτε τα ωράρια είναι λίγο πιεσμένα.

Αααα .. νομίζω κατάλαβα σίγουρα έστω κ φατσικα γνωριζόμαστε .χεχε.. γιατί τα πεθερικά Μ είναι στο Καγιανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κορτας εννοείται να χαρείς γιατί είσαι έγκυος γλυκιά μου!!! 

Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Είπα κι εγώ, θα κλείσει ο Νοέμβρης χωρίς εγκυμοσύνη;

Καλησπέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αααα .. νομίζω κατάλαβα σίγουρα έστω κ φατσικα γνωριζόμαστε .χεχε.. γιατί τα πεθερικά Μ είναι στο Καγιανι

Ά πολύ κοντά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ά πολύ κοντά... 

Ναι κ αν κατάλαβα καλά μη σ πω ότι η πεθερά Μ σας είχε καλέσει κ στο γάμο μας χαχαα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι κ αν κατάλαβα καλά μη σ πω ότι η πεθερά Μ σας είχε καλέσει κ στο γάμο μας χαχαα ..

Μήπως η πεθερά σου έχει ζαχαροπλαστείο??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς το παρον μου εχουν τελειωσει τα τεστ εγκυμοσυνης... νομιζω θα το παλεψω με τεστ που ηδη παρηγγειλα μεχρι την κυριακη και αν συνεχιζω να βλεπω θετικα τεστ τη δευτερα θα παω για χοριακη.. φοβαμαι πολυ μην απογοητευτω.. αρχιζω να νομιζω οτι δεν ειδα καλα στα τεστ... μηπως τα ματια μου βλεπουν γραμμουλες;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Προς το παρον μου εχουν τελειωσει τα τεστ εγκυμοσυνης... νομιζω θα το παλεψω με τεστ που ηδη παρηγγειλα μεχρι την κυριακη και αν συνεχιζω να βλεπω θετικα τεστ τη δευτερα θα παω για χοριακη.. φοβαμαι πολυ μην απογοητευτω.. αρχιζω να νομιζω οτι δεν ειδα καλα στα τεστ... μηπως τα ματια μου βλεπουν γραμμουλες;;;;;;;;

Μπα δνε νομίζω. Πότε θα σου έρθουν τα καινούργια τεστακια??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μήπως η πεθερά σου έχει ζαχαροπλαστείο??

Χαχαα εντάξει ο κόσμος είναι μια σταλιά...Ναιιιι .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έμαθα σήμερα ότι μια συνεδελφος μου είναι έγκυος. Αύριο κανονικά περίμενε περίοδο αλλά έκανε τυχαία κάτι εξετάσεις την Δευτέρα για άλλο θέμα υγείας κ έκανε χοριακη κ βγήκε θετική. Είναι το 2ο τους μετά από 1 χρόνο προσπάθειας.... Να τα βλέπουμε κι αυτά να περνούσε παραπάνω κουράγιο...... ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...