Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Προφανώς θα έκανες  αλλά δεν την πέτυχες με το τέστ αν κάνεις τον άλλον μήνα κάνε 2 την ημέρα εγώ έτσι την πέτυχα την πρώτη φορά αν δεν είχα κάνει δεύτερο το βράδυ θα νόμιζα ότι δεν έκανα καθόλου

Τώρα που βγήκε θετικό αύριο πρέπει να ξανά κανω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τώρα που βγήκε θετικό αύριο πρέπει να ξανά κανω

 

Θα κάνεις για να επιβεβαιώσεις ότι γίνεται πιο αχνό ουσιαστικά... Αν το σημερινό ήταν το θετικό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Εγώ πάντως σε δύο που το είπα και από τις γνωστές μου που ειναι  έγκυος σε καμία δεν ζήτησαν χοριακη.... Για τον απλό λόγο ότι σε αγχώνουν πολυ οι τιμές της..... 

Αγχωτικη διαδικασία είναι όντως. Βλέπεις όμως αν εξελίσσεται καλά η εγκυμοσυνη.έχω κι εγώ δύο γνωστές που από το τεστ ούρων πήγαν κατευθείαν για υπερηχο.όλες οι άλλες όμως, όπως κι εγώ, κάναμε κανονικά χοριακη.είδα ότι έχεις καθυστέρηση? Σου εύχομαι θετικοτατα αποτελέσματα! ☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Με το καλό Κατερίνα!! Προσπαθούσες καιρό; 

Δεν έχω κάνει ακόμη τεστ..... Οπότε δεν είναι σίγουρο... Αλλά αν είναι... Αυτός είναι ο δεύτερος μήνας μετά από βιοχημική.... 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αγχωτικη διαδικασία είναι όντως. Βλέπεις όμως αν εξελίσσεται καλά η εγκυμοσυνη.έχω κι εγώ δύο γνωστές που από το τεστ ούρων πήγαν κατευθείαν για υπερηχο.όλες οι άλλες όμως, όπως κι εγώ, κάναμε κανονικά χοριακη.είδα ότι έχεις καθυστέρηση? Σου εύχομαι θετικοτατα αποτελέσματα! ☺☺

Ευχαριστώ πολύ.... Αν και φοβάμαι ότι θα είναι ακόμη μια Βιοχημική.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Δεν έχω κάνει ακόμη τεστ..... Οπότε δεν είναι σίγουρο... Αλλά αν είναι... Αυτός είναι ο δεύτερος μήνας μετά από βιοχημική.... 

 

Ευχαριστώ πολύ.... Αν και φοβάμαι ότι θα είναι ακόμη μια Βιοχημική.... 

Καλημερα!Αισιοδοξια να εχεις κοριτσι μου και πιστη!Ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Δεν έχω κάνει ακόμη τεστ..... Οπότε δεν είναι σίγουρο... Αλλά αν είναι... Αυτός είναι ο δεύτερος μήνας μετά από βιοχημική.... 

 

Ευχαριστώ πολύ.... Αν και φοβάμαι ότι θα είναι ακόμη μια Βιοχημική.... 

Καλημερα ειναι φυσιολογικο να φοβασαι σε καταλαβαινω ειχα κ εγω βιοχημική μετα απο εξωσωματική προσπαθησε να σκευτεσαι οσο πιο θετικα μπορεις. Εύχομαι να πανε ολα τέλεια!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε??? 22η μέρα σήμερα και σχεδόν όλο το βράδυ είχα ενοχλήσεις χαμηλά δεξιά κα αριστερά δεν ξέρω τι είναι. ..ελπίζω να να ετοιμαζεται κάτι καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε??? 22η μέρα σήμερα και σχεδόν όλο το βράδυ είχα ενοχλήσεις χαμηλά δεξιά κα αριστερά δεν ξέρω τι είναι. ..ελπίζω να να ετοιμαζεται κάτι καλο!!!

Καλημερα!Εδω δουλιτσες και μετα βολτα για καφεδακι!Με τετοια μερα!Σ ευχομαι πραγματι να ετοιμαζεται κατι καλο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Δεν έχω κάνει ακόμη τεστ..... Οπότε δεν είναι σίγουρο... Αλλά αν είναι... Αυτός είναι ο δεύτερος μήνας μετά από βιοχημική.... 

 

Ευχαριστώ πολύ.... Αν και φοβάμαι ότι θα είναι ακόμη μια Βιοχημική.... 

Σκέψου όσο πιο θετικά μπορείς! !!!σκέψου ότι αν είναι σπορακι ήρθε για να μείνει! !!!!εγώ έχω 2 βιοχημικες οι οποίες θεωρηθηκαν τυχαία γεγονοτα καθώς έχω ήδη δύο παιδάκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε??? 22η μέρα σήμερα και σχεδόν όλο το βράδυ είχα ενοχλήσεις χαμηλά δεξιά κα αριστερά δεν ξέρω τι είναι. ..ελπίζω να να ετοιμαζεται κάτι καλο!!!

Μακαρι. Κ εγώ έχω ενοχλήσεις σε σημείο που να σκέφτομαι πως κάτι έχω. Από την 18η ημέρα και μετά έχω πόνο. Σήμερα εγώ είμαι στη 24η ημέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! @Χρυσάφω @Maroulli Μάκαρι κορίτσια να έχουμε όλες ευχάριστα!!Εγώ την Δευτέρα φεύγω ταξιδακι!!!Εύχομαι να γυρίσω με μεγάλη καθυστέρηση περιόδου!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! @Χρυσάφω @Maroulli Μάκαρι κορίτσια να έχουμε όλες ευχάριστα!!Εγώ την Δευτέρα φεύγω ταξιδακι!!!Εύχομαι να γυρίσω με μεγάλη καθυστέρηση περιόδου!!!!???

Αντε τυχερούλα!Καλα να περάσεις στο ταξιδι σου!Ζηλευω!!!!Εμεις παντρευτηκαμε πριν ενα μηνα αλλα ταξιδι δεν πηγαμε λόγω εργασιας...Ειχα παρει αδεια νωριτερα οποτε δεν μας επαιρνε για αλλη αδεια...Σου ευχομαι να γυρισεις με ευχαριστα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι. Κ εγώ έχω ενοχλήσεις σε σημείο που να σκέφτομαι πως κάτι έχω. Από την 18η ημέρα και μετά έχω πόνο. Σήμερα εγώ είμαι στη 24η ημέρα.. 

Αχ βρε Starrr μου λες να τα καταφεραμε??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! @Χρυσάφω @Maroulli Μάκαρι κορίτσια να έχουμε όλες ευχάριστα!!Εγώ την Δευτέρα φεύγω ταξιδακι!!!Εύχομαι να γυρίσω με μεγάλη καθυστέρηση περιόδου!!!!???

Μακάρι κορίτσι  μου εύχομαι όλα να πάνε καλα!!!να περάσεις τέλεια εκεί που πας και θα περιμένουμε νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Αχ βρε Starrr μου λες να τα καταφεραμε??!!

Μακάρι κορίτσια μου!!!!μακάρι! !!!!!!εγώ εδώ ηρεμία! !!όλα είναι όπως συνήθως. ....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Που εισαι;;;Πως πηγε με το τεστακι;;

Το τεστακια εχτες το βράδυ βγήκε θετικό αλλά δεν έκανα τίποτα γιατί ο άντρας μου κοιμόταν όποτε μάλλον έχασα τό διάστημα που ειμαι γόνιμη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Σκέψου όσο πιο θετικά μπορείς! !!!σκέψου ότι αν είναι σπορακι ήρθε για να μείνει! !!!!εγώ έχω 2 βιοχημικες οι οποίες θεωρηθηκαν τυχαία γεγονοτα καθώς έχω ήδη δύο παιδάκια. 

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι καθόλου.... Γι αυτό δεν έχω κάνει και ακόμη τεστ... Περιμένω να κλείσω και την 5η εβδομάδα για να το κάνω... Οπότε αν είναι βιοχημικη να νομίζω ότι απλά είχα καθυστέρηση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Το τεστακια εχτες το βράδυ βγήκε θετικό αλλά δεν έκανα τίποτα γιατί ο άντρας μου κοιμόταν όποτε μάλλον έχασα τό διάστημα που ειμαι γόνιμη???

Σίγουρα θα ήταν καλά να έκανες και χθές αλλά δεν πειράζει έλα σε επαφή σήμερα και αύριο έχεις πιθανότητες πολλές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Το τεστακια εχτες το βράδυ βγήκε θετικό αλλά δεν έκανα τίποτα γιατί ο άντρας μου κοιμόταν όποτε μάλλον έχασα τό διάστημα που ειμαι γόνιμη???

Μην αγχώνεσαι.Δοκιμασε σημερα.Το τεστακι απο την ωρα που θα κοκκινισει και για τις επόμενες 24 η 36 ωρες γίνεται ωορρηξια ,απο οτι ξερω.Μην απογοητευεσαι.Προσπαθησε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Αχ βρε Starrr μου λες να τα καταφεραμε??!!

Θα το σκεφτόμουν άμα η θερμοκρασία ήταν καλύτερη. Αλλά δυστυχώς είναι κακή ή θερμοκρασία. Οπότε αν δεν ανέβει καθόλου τις επόμενες μέρες. Περισσότερο θα σκεφτόμουν εγώ τουλάχιστον ότι είχα μια κακή ωορρηξια αυτό το μήνα. Οπότε κ "άδικα" τόσες επαφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι καθόλου.... Γι αυτό δεν έχω κάνει και ακόμη τεστ... Περιμένω να κλείσω και την 5η εβδομάδα για να το κάνω... Οπότε αν είναι βιοχημικη να νομίζω ότι απλά είχα καθυστέρηση.... 

Ελπιζω να μη δεις περίοδο για τους επόμενους 9 μήνες! !!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ελπιζω να μη δεις περίοδο για τους επόμενους 9 μήνες! !!!!???

Σας ευχαριστώ πολύ.... Και εγώ το ελπίζω.. Αν και είμαι μικρή ακόμα έχω πολύ άγχος... Και δεν ξέρω αν θα αντέξω να μην πάει καλά και αυτή τη φορά... Αν και δεν προσπαθούμε και πολύ καιρό... Επίσης με βοηθάει πολύ το site μα ξεχνιέμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι. Κ εγώ έχω ενοχλήσεις σε σημείο που να σκέφτομαι πως κάτι έχω. Από την 18η ημέρα και μετά έχω πόνο. Σήμερα εγώ είμαι στη 24η ημέρα.. 

Ελα starraki! Ειπαμε ολα καλα θα πανε!Μετραμε μερες τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ελα starraki! Ειπαμε ολα καλα θα πανε!Μετραμε μερες τωρα!

Καλημέρα κ καλό σ/κ να χουμε... Δεν πολύ ελπίζω να σου πω την αλήθεια. Δεν ξέρω γιατί βλέπω τέτοιες θερμοκρασίες. ?? Μάλλον ο ωορρηξια δεν ήταν πολύ καλή... Η τρελάθηκε ο οργανισμός μου μια ζεστή μια κρύο... Έβαλα στη εφαρμογή του κινητού 35 ημέρες κύκλο. Οπότε έχω ακόμη πολλές μερούλες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...