Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πότε ήταν η πρώτη σου χοριακη.? Ανέβηκε πολύ μπράβο σου.... Αντε να δεις κ τον υπέρηχο.... Και στις υπόλοιπες με το καλό.. ?❤️?

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Twinkl είπε:

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα κ της δεύτερης χωριακης κ απο 25 πήγε 140! Ο γιατρος θα με δει την αλλη Πέμπτη! Κορτας μου πως πας;

Μπραβοοοοοο!!! Εγω εχω ραντεβου τη δευτερα!! Συμπτωματα τιποτα..

προσπαθω να κοψω το τσιγαρο

εδω κ ενα χρονο κανω το iqos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

μπραβο στις  καινοτργιες χοριακες

εγω σημερα ειχα λιγα ακομη ροζ αλλα ξεκινησα το σπρει ξενερα ειναι θα το κανω μονο σε αυτο το κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

τι όμορφο και ευχάριστο! σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη και να σου πάνε όλα τέλεια μέχρι να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

Μπράβο συγχαρητηρια κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

Συγχαρητήρια σου εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!!! Με ένα γερό μωρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

συγχαρητηρια και απο μενα κοριτσι μου ολα να ειναι τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!και έχεις στην αγκαλιά σου το μωράκι!! σου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσια μου

μπραβο στις  καινοτργιες χοριακες

εγω σημερα ειχα λιγα ακομη ροζ αλλα ξεκινησα το σπρει ξενερα ειναι θα το κανω μονο σε αυτο το κυκλο

Το σπρέι γιατί το βάζεις;  Είναι για πριν την επαφή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Το σπρέι γιατί το βάζεις;  Είναι για πριν την επαφή;

και καλα ειπε για να φυγουν τα υγρα και να βρει πιο καθαρη προσβαση το σπερμα

τωρα παλι εχω λιγο αιμα αγχωθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

και καλα ειπε για να φυγουν τα υγρα και να βρει πιο καθαρη προσβαση το σπερμα

τωρα παλι εχω λιγο αιμα αγχωθηκα

Κατάλαβα!!Αφού σου το έδωσε ο  γιατρός κάτι θα ξέρεις!!μήπως το αίμα είναι παλιό και βγήκε λόγω του σπρέι; Άμα ξαναδείς παρ τον τηλ να ρωτήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

και καλα ειπε για να φυγουν τα υγρα και να βρει πιο καθαρη προσβαση το σπερμα

τωρα παλι εχω λιγο αιμα αγχωθηκα

Μα τα υγρά τα χρειαζόμαστε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

και καλα ειπε για να φυγουν τα υγρα και να βρει πιο καθαρη προσβαση το σπερμα

τωρα παλι εχω λιγο αιμα αγχωθηκα

μπορει να εμειναν βασικα κρατησε πολυ η περιοδος αλλα ειναι 6η μερα θα περιμενω μεχρι αυριο να δω δεν νομιζω να εχει κατι αφου πριν δεκαπεντε μερες εκανα το παπ

ξυριστηκα κιολας μηπως και εναι και απ εκει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μα τα υγρά τα χρειαζόμαστε... 

δεν ειναι τα υγρα της ωορρηξιας που θα διωξω οποτε κατι θα ξερει οταν θα ξεκινησει η ωορρηξια θα το εχω σταματησει μονο για πεντε μερες μου ειπε και στος επομενους κυκλους δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

μπορει να εμειναν βασικα κρατησε πολυ η περιοδος αλλα ειναι 6η μερα θα περιμενω μεχρι αυριο να δω δεν νομιζω να εχει κατι αφου πριν δεκαπεντε μερες εκανα το παπ

ξυριστηκα κιολας μηπως και εναι και απ εκει;

Μπορεί, για έλεγξε μήπως κόπηκες.

Εγώ όταν έχω 7 μέρες αίμα, κάνω μεγαλύτερο κύκλο, 28 ημερών. Όταν έχω 5 ημέρες αίμα, κάνω 25άρη. Αυτό έχω παρατηρήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μπορεί, για έλεγξε μήπως κόπηκες.

Εγώ όταν έχω 7 μέρες αίμα, κάνω μεγαλύτερο κύκλο, 28 ημερών. Όταν έχω 5 ημέρες αίμα, κάνω 25άρη. Αυτό έχω παρατηρήσει.

Τι ωραίοι κύκλοι είναι αυτοί. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ηταν 32 η αληθεια τη προηγουμενη φορα δεν πηγε καλα και μαλλον εμεινε και πολυ αιμα

παντα κοβομαι χιχι προς το παρον σταματησε βλεπω μονο σημαδακια θα δουμε θα το αφησω ως αυριο

επαφες θα αργησω αυτη τη φορα δεν υπαρχει νοημα πιστευω να το ξεκινησω νωρις εκτος αν τυχει

εντωμεταξυ σημερα εκοψα και το δαχτυλο και οπως εκανα μπανιο εφυγε το τσιροτο κοριτσια τρομαξα γεμισε το μπανιο αιματα 

για να δουμε με ολα τα βοηθγματα αν εχουμε αποτελεσματα θα προσπαθησω να μειωσω και το καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να αγκαλιάσεις το μωράκι σου!!!

Κι εγώ με μια παλίνδρομη κύηση στο ιστορικό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

εμενα ηταν 32 η αληθεια τη προηγουμενη φορα δεν πηγε καλα και μαλλον εμεινε και πολυ αιμα

παντα κοβομαι χιχι προς το παρον σταματησε βλεπω μονο σημαδακια θα δουμε θα το αφησω ως αυριο

επαφες θα αργησω αυτη τη φορα δεν υπαρχει νοημα πιστευω να το ξεκινησω νωρις εκτος αν τυχει

εντωμεταξυ σημερα εκοψα και το δαχτυλο και οπως εκανα μπανιο εφυγε το τσιροτο κοριτσια τρομαξα γεμισε το μπανιο αιματα 

για να δουμε με ολα τα βοηθγματα αν εχουμε αποτελεσματα θα προσπαθησω να μειωσω και το καφε

Και εγώ στο τέλος θα πάθω υπερβιτμινωση με τοσες βιταμίνες που παίρνω.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ στο τέλος θα πάθω υπερβιτμινωση με τοσες βιταμίνες που παίρνω.. ?

τωρα τις ξεκινησα εγω και μαλλον τις ειχα αναγκη ενιωθα μονιμα πολυ κουρασμενη τωρα ειμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες ! Προχτές μετά απο 7 χρόνια μιας παλινδρομης κυησης κατάφερα να δω ενα θετικό τέστ... χωρις καμια προσπάθεια, και ενω το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου και λόγω ηλικίας , μας εκανε την εμφανιση του... αναμένω την χοριακη μου σήμερα και παρακαλαω για να δω μια μεγαλη... καλη συνέχεια σε ολες!

Καλησπέρα κοριτσι τι ευχαριστα νεα!! Εγω προσπαθω 8 χρονια κ μου δινεις μεγαλυτερη ελπιδα μπραβο σου εύχομαι ολα να πανε τελεια με το καλο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

τωρα τις ξεκινησα εγω και μαλλον τις ειχα αναγκη ενιωθα μονιμα πολυ κουρασμενη τωρα ειμαι καλα

Και εγώ νιώθω πολύ καλύτερα.. Νύσταζα συνέχεια τώρα είμαι οκ και μπορώ να πω ότι έχω περισσότερη ενέργεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν έμεινα έγκυος τη δεύτερη φορά που παλινδρόμησε, έπαιρνα τρεις μήνες φυλλικό οξύ. Έχω λοιπόν την πεποίθηση, χωρίς να ξέρω σίγουρα, ότι το φυλλικό με βοήθησε να μείνω γρήγορα έγκυος, σε μια κακή σύλληψη. Γι'αυτό δεν το παίρνω, επειδή φοβάμαι μήπως βοηθήσει να μείνω και πάλι γρήγορα σε μια επίσης κακή σύλληψη.

Χαζομάρα σκέφτομαι...

Από βιταμίνες παίρνω μόνο Ω3 που έχει μέσα και D3, και tardyferon που και που, ιδίως στην περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όταν έμεινα έγκυος τη δεύτερη φορά που παλινδρόμησε, έπαιρνα τρεις μήνες φυλλικό οξύ. Έχω λοιπόν την πεποίθηση, χωρίς να ξέρω σίγουρα, ότι το φυλλικό με βοήθησε να μείνω γρήγορα έγκυος, σε μια κακή σύλληψη. Γι'αυτό δεν το παίρνω, επειδή φοβάμαι μήπως βοηθήσει να μείνω και πάλι γρήγορα σε μια επίσης κακή σύλληψη.

Χαζομάρα σκέφτομαι...

Από βιταμίνες παίρνω μόνο Ω3 που έχει μέσα και D3, και tardyferon που και που, ιδίως στην περίοδο.

το φολικο οξυ κανει καλο για το εμβρυο εγω νομιζα πως βοηθουσε στη συλληψη αλλα μαλλον τελικα οχι

παντως και εγω τα πηρα πριν μεινω εγκυος το γιο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Twinkl είπε:

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα κ της δεύτερης χωριακης κ απο 25 πήγε 140! Ο γιατρος θα με δει την αλλη Πέμπτη! Κορτας μου πως πας;

Τέλεια! !!!με το καλό! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...