Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετική χοριακη 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα! !


mary nick

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα !! Την Τετάρτη 3 του μήνα έκανα μεταφορά 2 κατεψυγμενων βλαστοκυστεων 5 ημερων !! Ο γιατρός μ είπε χοριακη την 14η μέρα αλλά εγώ τρελλαθηκα σήμερα 8η μερα κ ήθελα να δω τι γίνεται !!!! 73 λοιπόν η τιμή !! Φοβάμαι να πετάξω στα σύννεφα ! Παρότι από το κέντρο μ είπαν συγχαρητήρια! ! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε !!! Δεν έχω κάνει pregnyl ή ovitrelle οπότε δεν έχω λόγο να έχω λανθασμένο αποτέλεσμα ε ??? Τα φώτα σας  παρακαλώ !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Την Τετάρτη 3 του μήνα έκανα μεταφορά 2 κατεψυγμενων βλαστοκυστεων 5 ημερων !! Ο γιατρός μ είπε χοριακη την 14η μέρα αλλά εγώ τρελλαθηκα σήμερα 8η μερα κ ήθελα να δω τι γίνεται !!!! 73 λοιπόν η τιμή !! Φοβάμαι να πετάξω στα σύννεφα ! Παρότι από το κέντρο μ είπαν συγχαρητήρια! ! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε !!! Δεν έχω κάνει pregnyl ή ovitrelle οπότε δεν έχω λόγο να έχω λανθασμένο αποτέλεσμα ε ??? Τα φώτα σας  παρακαλώ !!!!! 

Συγχαρητήρια!!!!με το καλό μία τελειομηνη εγκυμοσυνη.συνηθως όταν μεταφέρουμε βλαστοκύστες κάνουμε χοριακη μετά από εννιά μέρες,εσυ έκανες σε οχτώ οπότε μία χαρά είναι ή χοριακη σου.κ πάλι συγχαρητήρια κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανένα λόγο κορίτσι να φοβάσαι λανθασμένο αποτέλεσμα, επίσης συμφωνώ με bloublou85, συνήθως λένε στις 9 ημέρες όποτε δεν υπάρχει περίπτωση!. Συγχαρητήρια , μία τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη, καλό διπλασιασμό, ένα γερό μωράκι και όλα τα καλά του κόσμου σου εύχομαι για σένα και το μωράκι. Πολλά φιλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ !!!!!!!! Κ σε εσας ευχομαι τα καλυτερα !!!! Εχω λίγο άγχος για την Παρασκευή να δω ότι πάμε πολύ καλά !!! Αλλά πιστεύω ότι την Παρασκευή θα ηρεμήσω λιγάκι !!!! Μόνο λιγάκι όμως !! Η εντελώς ηρεμία θα με βρει μόνο όταν το ή τα κράτησω αγκαλιά !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2018 at 3:10 ΜΜ, ο/η mary nick είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Την Τετάρτη 3 του μήνα έκανα μεταφορά 2 κατεψυγμενων βλαστοκυστεων 5 ημερων !! Ο γιατρός μ είπε χοριακη την 14η μέρα αλλά εγώ τρελλαθηκα σήμερα 8η μερα κ ήθελα να δω τι γίνεται !!!! 73 λοιπόν η τιμή !! Φοβάμαι να πετάξω στα σύννεφα ! Παρότι από το κέντρο μ είπαν συγχαρητήρια! ! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε !!! Δεν έχω κάνει pregnyl ή ovitrelle οπότε δεν έχω λόγο να έχω λανθασμένο αποτέλεσμα ε ??? Τα φώτα σας  παρακαλώ !!!!! 

συγχαρητηρια....μπραβο...καποτε κ εγω με 74 ξεκινησα.....ολα καλα θα πανε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΠΗΓΕ 214,20 ΑΠΟ 72,33 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΝΑΙ 10Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΠΗΓΕ 214,20 ΑΠΟ 72,33 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΝΑΙ 10Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ !! 

Μπράβο σου πολύ καλή ή χοριακη σου,κ βλέπω ανέβηκε αρκετά από τη τέταρτη οπότε μπορεί να έχεις κ διδυμακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπράβο σου πολύ καλή ή χοριακη σου,κ βλέπω ανέβηκε αρκετά από τη τέταρτη οπότε μπορεί να έχεις κ διδυμακια.

ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ !!!!!! ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΑ !!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ Μ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ !!!! ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mary nick είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΠΗΓΕ 214,20 ΑΠΟ 72,33 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΝΑΙ 10Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ !! 

Κοριτσι μου πολυ χαιρομαι να διαβαζω ευχαριστα. Συγχαρητηρια με το καλο να το κρατησεις αγκαλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mary nick είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΠΗΓΕ 214,20 ΑΠΟ 72,33 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΝΑΙ 10Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ !! 

επιτέλους να αρχίσουμε να ακούμε για εγκυμοσύνες! χαίρομαι πολύ για σένα! να σου πάνε όλα υπέροχα και να κρατήσεις σύντομα αγκαλιά το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...