Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια οταν έχετε περίοδο νιώθετε και εσείς εκτός το πόνο τσιμπήματα στη μήτρα;

Εντωμετξυ νομίζω έχω υποθερμία πάντα νόμιζα έφταιγε το θερμόμετρο μας αλλά και το άλλο χαμηλό με δείχνει

Εγώ ενιωθα αυτά τα τσιμπηματακια όταν ξεκινήσαμε επαφές ελεύθερες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Είσαι πολύ γλυκιά. Είσαι μεν 50 αλλά με καρδιά μικρού παιδιού αυτό έχω δει από τις αναρτήσεις σου. Εύχομαι κάθε καλό και φυσικά δεν ειναι απαραίτητο να ειναι παιδί. Διάβασα κάτι προσφάτως και ήθελα πολύ να το ανεβάσω, το είπε η ηθοποιός Μαρία Ναυπλιώτου σε μια συνέντευξη και το πιστεύω 100% " Δεν παίζει ρόλο με πόσους φίλους ή συντρόφους έχεις, ή πόσα παιδιά έχεις κάνει – αν δεν έχεις λύσει τα ψυχολογικά σου θέματα είναι έως και ανεύθυνο να χρησιμοποιείς την οικογένεια και τα παιδιά ως «αντίδοτο». Και επίσης, όσες γυναίκες δεν έχουν γίνει μητέρες δε σημαίνει ότι έχουν ψυχολογικά θέματα ή πως πρέπει να «τρομάζουν» με οποιοδήποτε ενδεχόμενο. "

@paradisebird  καταλαβαίνω απόλυτα τα άγχη σου κ τις ανησυχίες σου. αλλά πραγματικά πιστεύω ότι σε αυτή τη ζωή όπως" όλα είναι πιθανό να συμβούν", έτσι κ" τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο". η μαμά μου πριν μια εβδομάδα έκλεισε τα 50. την κοιτούσα κ έλεγα, πόσο νέα είναι ακόμη. κ είναι πράγματι η καλύτερη μου φίλη. εντάξει είναι πολύ νέα, κ σκέψου είχε κ μεγαλύτερο παιδί που το έκανε στα 16 της... αλλά τον έχασε στα 17 του. πριν δύο χρόνια χάσαμε και τον μπαμπά. δε θες να ξέρεις πως. μου εξομολόγηθηκε πως θα ήθελε κ άλλο παιδί τώρα στα 50,αν ζούσε ο μπαμπάς. είμαστε 4 αδέρφια, ο πιο μικρός 10!  ξέρω ότι αν ήταν αλλιώς τα πράγματα , θα έκανε. το πιστεύω! θέλω να σου πω απλά ότι ο άνθρωπος έχει απίστευτη δύναμη μέσα του... κ να μην απογοητευομαστε ποτέ. μόνο ο Θεός ξέρει γιατί περνάμε όλα αυτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

@paradisebird  καταλαβαίνω απόλυτα τα άγχη σου κ τις ανησυχίες σου. αλλά πραγματικά πιστεύω ότι σε αυτή τη ζωή όπως" όλα είναι πιθανό να συμβούν", έτσι κ" τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο". η μαμά μου πριν μια εβδομάδα έκλεισε τα 50. την κοιτούσα κ έλεγα, πόσο νέα είναι ακόμη. κ είναι πράγματι η καλύτερη μου φίλη. εντάξει είναι πολύ νέα, κ σκέψου είχε κ μεγαλύτερο παιδί που το έκανε στα 16 της... αλλά τον έχασε στα 17 του. πριν δύο χρόνια χάσαμε και τον μπαμπά. δε θες να ξέρεις πως. μου εξομολόγηθηκε πως θα ήθελε κ άλλο παιδί τώρα στα 50,αν ζούσε ο μπαμπάς. είμαστε 4 αδέρφια, ο πιο μικρός 10!  ξέρω ότι αν ήταν αλλιώς τα πράγματα , θα έκανε. το πιστεύω! θέλω να σου πω απλά ότι ο άνθρωπος έχει απίστευτη δύναμη μέσα του... κ να μην απογοητευομαστε ποτέ. μόνο ο Θεός ξέρει γιατί περνάμε όλα αυτά. 

Συγκινήθηκα τώρα!!! Καλόν παράδεισο!!! Μπορεί να μην έκανε κι άλλο παιδί, όμως σύντομα θα αποκτήσει ένα εγγονάκι από σένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Συγκινήθηκα τώρα!!! Καλόν παράδεισο!!! Μπορεί να μην έκανε κι άλλο παιδί, όμως σύντομα θα αποκτήσει ένα εγγονάκι από σένα!!! 

ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! είναι σίγουρα στον παράδεισο...! το μόνο σίγουρο! μακάρι να μου χαρίσει ο Θεός συντομα παιδάκια! κ σε μένα και σε σένα κ σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλως σας βρηκα!Να μπω στην παρεα σας;;Βλέπω πολυ ζεστασιά εδω μεσα! Αλλη μια που προσπαθει για παιδακι εδω και 3 χρόνια!Και ειμαι στα 41...Πάμε για εξωσωματικη σύντομα και ελπιζω να πανε ολα καλα!Καλη δυναμη σε ολες σας!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! είναι σίγουρα στον παράδεισο...! το μόνο σίγουρο! μακάρι να μου χαρίσει ο Θεός συντομα παιδάκια! κ σε μένα και σε σένα κ σε όλες μας! 

Αμήν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Meli_aa είπε:

Εγώ είμαι 26 Φεβρουάριο κλείνω τα 27 . Μέχρι στιγμής παίρνω τον τίτλο της μικρότερης Ε; Χε χε 

η καθυστέρηση συνεχίζεται 4η μέρα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα μα κανένα ... τι συμβαίνει πφφ... 

Εγώ 7 Ιανουαρίου Κλεινω τα 27.  Αιγωκερακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπέρα και καλως σας βρηκα!Να μπω στην παρεα σας;;Βλέπω πολυ ζεστασιά εδω μεσα! Αλλη μια που προσπαθει για παιδακι εδω και 3 χρόνια!Και ειμαι στα 41...Πάμε για εξωσωματικη σύντομα και ελπιζω να πανε ολα καλα!Καλη δυναμη σε ολες σας!!!!!!!

 

Καλωσόρισες κοπελα μου.φυσικσ και να μπεις στην παρέα μας

Με το καλό λοιπόν.ξεκινησατε τη διαδικασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπέρα και καλως σας βρηκα!Να μπω στην παρεα σας;;Βλέπω πολυ ζεστασιά εδω μεσα! Αλλη μια που προσπαθει για παιδακι εδω και 3 χρόνια!Και ειμαι στα 41...Πάμε για εξωσωματικη σύντομα και ελπιζω να πανε ολα καλα!Καλη δυναμη σε ολες σας!!!!!!!

 

Καλώς ήρθες! Με το καλό! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπέρα και καλως σας βρηκα!Να μπω στην παρεα σας;;Βλέπω πολυ ζεστασιά εδω μεσα! Αλλη μια που προσπαθει για παιδακι εδω και 3 χρόνια!Και ειμαι στα 41...Πάμε για εξωσωματικη σύντομα και ελπιζω να πανε ολα καλα!Καλη δυναμη σε ολες σας!!!!!!!

 

Καλώς ήρθες!!!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια κι άλλη απορία ξέρεις καμιά παίζει ρόλο αν είναι χαμηλό το σίδερο στη σύλληψη;

Κορίτσι μου δεν επηρεάζει την γονιμότητα το σίδηρο αρκεί να μην συνδέεται με αναιμία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου δεν επηρεάζει την γονιμότητα το σίδηρο αρκεί να μην συνδέεται με αναιμία!!!!

Ωραία ευχαριστώ κοπέλα μου

Ξεκίνησα σήμερα γιατί είχε καιρό να πάρω και ένιωθα ατονία μου είπαν να παιρνβ όταν έχω έντονη περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου εγώ είμαι στην 5η μέρα του κύκλου καθαρισα σχεδόν.. κ μου ήρθανε κ τα τεστακια μου.. οπότε ξεκινάμε δυναμικά.. τυχαίνει ο σύζυγος να έχει κ άδεια το Μισό Νοεμβρη οπότε θα είμαστε πιο χαλαροι.. (εκείνος  , γιατί για μένα άδεια αφήστε το).. αισιοδοξία για ένα sweeeeeeet November.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπέρα και καλως σας βρηκα!Να μπω στην παρεα σας;;Βλέπω πολυ ζεστασιά εδω μεσα! Αλλη μια που προσπαθει για παιδακι εδω και 3 χρόνια!Και ειμαι στα 41...Πάμε για εξωσωματικη σύντομα και ελπιζω να πανε ολα καλα!Καλη δυναμη σε ολες σας!!!!!!!

 

Καλώς ηρθες στο παρεακι μας!!!αισιοδοξία και όλα καλά θα πάνε! !αρκεί να το πιστέψουμε με όλη τη δύναμη της ψυχής μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εγώ είμαι στην 5η μέρα του κύκλου καθαρισα σχεδόν.. κ μου ήρθανε κ τα τεστακια μου.. οπότε ξεκινάμε δυναμικά.. τυχαίνει ο σύζυγος να έχει κ άδεια το Μισό Νοεμβρη οπότε θα είμαστε πιο χαλαροι.. (εκείνος  , γιατί για μένα άδεια αφήστε το).. αισιοδοξία για ένα sweeeeeeet November.  

Sweet November σου ερχόμαστεεεεε!!!!! 15η μέρα σήμερα και με βάση το πρόγραμμα του κινητού σήμερα έχω ωορηξια,  τα τεστακια λένε αλλά βέβαια ακόμα να βρω θετικο!!ελπίζω σήμερα...επαφές έχουμε μέρα παρά μέρα οπότε νομιζω είμαι καλυμμένη ...θα δειξει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα... Σήμερα 17η ημέρα.. Κ χθες το πρωί είχα τα κατάλληλα υγρά κ επιτέλους χθες το απόγευμα ένιωσα πονακια δεξιά.. Οπότε κ το εκμεταλλευτηκαμε κ είχαμε επαφή (και 15η και 16η ημέρα είχαμε). Τώρα για σήμερα δεν νομίζω να υπάρξει επαφή. Μετρώ κ θερμοκρασία πρωινή. Και χθες είχα 35,8 και σήμερα 36,3.οποτε κ με βάση θερμοδιάγραμμα τος χθες έκανα ωορρηξια. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα! Σημερα 30η μερα και αδιαθετησα.. δεν με εστησε ουτε μια μερα.. αρα πρωτη μερατου κυκλου.. ειναι απιστευτο το οτι εχω κατεβασει δυο εφαρμογες στο κινητο και οι δυο εχουν πεσει μεσα.. δεν το περιμενα δηλαδη να πεφτουν μεσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εγώ είμαι στην 5η μέρα του κύκλου καθαρισα σχεδόν.. κ μου ήρθανε κ τα τεστακια μου.. οπότε ξεκινάμε δυναμικά.. τυχαίνει ο σύζυγος να έχει κ άδεια το Μισό Νοεμβρη οπότε θα είμαστε πιο χαλαροι.. (εκείνος  , γιατί για μένα άδεια αφήστε το).. αισιοδοξία για ένα sweeeeeeet November.  

Βουρ τότε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κ από μένα... Σήμερα 17η ημέρα.. Κ χθες το πρωί είχα τα κατάλληλα υγρά κ επιτέλους χθες το απόγευμα ένιωσα πονακια δεξιά.. Οπότε κ το εκμεταλλευτηκαμε κ είχαμε επαφή (και 15η και 16η ημέρα είχαμε). Τώρα για σήμερα δεν νομίζω να υπάρξει επαφή. Μετρώ κ θερμοκρασία πρωινή. Και χθες είχα 35,8 και σήμερα 36,3.οποτε κ με βάση θερμοδιάγραμμα τος χθες έκανα ωορρηξια. ?

Αντε σταρακι πάμε δυναμικά! !!!εγω περιμένω 8 με 10 Νοέμβρη. Λογικά είμαι ακόμα στις γονιμες.πολλές επαφές δεν είχαμε αλλά κάτι κάναμε και βλεπουμε!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αντε σταρακι πάμε δυναμικά! !!!εγω περιμένω 8 με 10 Νοέμβρη. Λογικά είμαι ακόμα στις γονιμες.πολλές επαφές δεν είχαμε αλλά κάτι κάναμε και βλεπουμε!!!!??

Και εγώ 8 περιμένω. Έβαλα στη εφαρμογή ότι ωορρηξια έκανα την 16η ημέρα. Κ μου έβγαλε κύκλο 29 ημέρες.... Εμείς είχαμε επαφές 8-10-11-13-15-16...νομιζω κάπου εδώ είμαστε καλά.... ? Μεγάλη προσπάθεια αυτός ο μήνας. Και είμαι αισιόδοξη η αλήθεια είναι, γιατί επιτέλους μπόρεσα να καταλάβω μόνη μου την ωορρηξια μου. Νομίζω βοήθησαν πολύ οι πολυβιταμινες. Πήγα κ σε παθολόγο να δείξω κ κάτι εξετάσεις μου κ μου έδωσε να παίρνω κ σίδηρο, γιατί είχα χαμηλό.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εγώ είμαι στην 5η μέρα του κύκλου καθαρισα σχεδόν.. κ μου ήρθανε κ τα τεστακια μου.. οπότε ξεκινάμε δυναμικά.. τυχαίνει ο σύζυγος να έχει κ άδεια το Μισό Νοεμβρη οπότε θα είμαστε πιο χαλαροι.. (εκείνος  , γιατί για μένα άδεια αφήστε το).. αισιοδοξία για ένα sweeeeeeet November.  

Στην ίδια μέρα του κύκλου είμαστε! Οι γόνιμες πέφτουν καθημερινές ? Τι να κάνουμε.. Καλή επιτυχία να έχουμε! 

@Starrr Με το καλό! 

καλά αποτελέσματα! 

@Ε.Γ.Α. Με το καλό και σε εσένα! να μας πείτε αρχές του μήνα, πρώτες πρώτες τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Στην ίδια μέρα του κύκλου είμαστε! Οι γόνιμες πέφτουν καθημερινές ? Τι να κάνουμε.. Καλή επιτυχία να έχουμε! 

@Starrr Με το καλό! 

καλά αποτελέσματα! 

@Ε.Γ.Α. Με το καλό και σε εσένα! να μας πείτε αρχές του μήνα, πρώτες πρώτες τα ευχάριστα! 

Ευχαριστούμε πολύ.. ? Τώρα απλά περιμένουμε. Μακάρι να σας πούμε πρώτες θετικά νέα για να μπει καλά ο μήνα με πολλές εγκυμοσύνες για καλοκαιρινά μωράκια.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ 8 περιμένω. Έβαλα στη εφαρμογή ότι ωορρηξια έκανα την 16η ημέρα. Κ μου έβγαλε κύκλο 29 ημέρες.... Εμείς είχαμε επαφές 8-10-11-13-15-16...νομιζω κάπου εδώ είμαστε καλά.... ? Μεγάλη προσπάθεια αυτός ο μήνας. Και είμαι αισιόδοξη η αλήθεια είναι, γιατί επιτέλους μπόρεσα να καταλάβω μόνη μου την ωορρηξια μου. Νομίζω βοήθησαν πολύ οι πολυβιταμινες. Πήγα κ σε παθολόγο να δείξω κ κάτι εξετάσεις μου κ μου έδωσε να παίρνω κ σίδηρο, γιατί είχα χαμηλό.!!!! 

Τι εφαρμογή είναι αυτή κορίτσι μου; Μπορείς να δώσεις κάποιες πληροφορίες σχετικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...