Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου εγώ με βάση το θετικό τεστακι που είδα κ το ήμερολογιο του κινητού μου ΔΕΝ Περιμένω το Σάββατο 20 Οκτωβρίου.. κρατήστε μέεεεε αν δεν αδιαθέτησω μπας κ κάνω τεστ την Κυρίακη.. χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πότε περιμένεις λενακι μου?εγώ 8 με 10 Νοέμβρη περίπου. ...προς το παρόν ουτε καν έχουμε καταφέρει να βρεθούμε μόνοι με τον άντρα μου!!!???

Γεια σου Ε.Γ.Α μου, 2 με 3 Νοεμβρίου περιμένω, μακάρι να γίνει το θαύμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου εγώ με βάση το θετικό τεστακι που είδα κ το ήμερολογιο του κινητού μου ΔΕΝ Περιμένω το Σάββατο 20 Οκτωβρίου.. κρατήστε μέεεεε αν δεν αδιαθέτησω μπας κ κάνω τεστ την Κυρίακη.. χαχααα

Αντε τέλεια. Να μας πεις εσύ πρώτα.... Τα καλά τα νέα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου εγώ με βάση το θετικό τεστακι που είδα κ το ήμερολογιο του κινητού μου ΔΕΝ Περιμένω το Σάββατο 20 Οκτωβρίου.. κρατήστε μέεεεε αν δεν αδιαθέτησω μπας κ κάνω τεστ την Κυρίακη.. χαχααα

Ατε τελιααα. Περιμενο. Να. Μας πεις τα. Ευχαριστα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Έχεις επαφή εκείνες τις μέρες όπως είπες.. μόλις δεις θετικό τεστ σημαίνει πως έρχεται η ωορηξια. Κάνεις εκείνη τη μέρα κ κάνα δυο μέτα για να πέσεις μέσα στις μέρες. Εμείς δε μπορέσαμε αυτές τις μέρες κ έκανα μέχρι την ημέρα που είδα θετικό.. δε ξέρω αν κατάφερα κάτι η αν έχασα τις μέρες θα δείξει... 

Ααα ααα οπότε είσαι σε αναμονή ε????μάλιστα εύχομαι να είναι όλα θετικα!!!! Να σε ρωτήσω σκέφτομαι να πάρω  φυλλικο οξύ αγοράσα τα filicine  5 mg γνωρίζεις δοσολογια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου εγώ με βάση το θετικό τεστακι που είδα κ το ήμερολογιο του κινητού μου ΔΕΝ Περιμένω το Σάββατο 20 Οκτωβρίου.. κρατήστε μέεεεε αν δεν αδιαθέτησω μπας κ κάνω τεστ την Κυρίακη.. χαχααα

κρατήσου κρατήσου... γιατί αν κάνεις θα κάνω κι εγώ χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κρατήσου κρατήσου... γιατί αν κάνεις θα κάνω κι εγώ χαχαχα 

Τωρα τωρα ερχομαι να σας μαλωσω! ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ! (Με αυστηρο υφος)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ποια μου είχε πει ότι έπαιρνε βιταμίνες για την περίοδο? Τον πρώτο μήνα που τα παίρνατε είχατε διαφορετική ροή? Παρατηρήσατε κάτι διαφορετικό..??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Έχεις επαφή εκείνες τις μέρες όπως είπες.. μόλις δεις θετικό τεστ σημαίνει πως έρχεται η ωορηξια. Κάνεις εκείνη τη μέρα κ κάνα δυο μέτα για να πέσεις μέσα στις μέρες. Εμείς δε μπορέσαμε αυτές τις μέρες κ έκανα μέχρι την ημέρα που είδα θετικό.. δε ξέρω αν κατάφερα κάτι η αν έχασα τις μέρες θα δείξει... 

Ααα οπότε είσαι σε αναμονή ε??εύχομαι να είναι όλα θετικα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια ποια μου είχε πει ότι έπαιρνε βιταμίνες για την περίοδο? Τον πρώτο μήνα που τα παίρνατε είχατε διαφορετική ροή? Παρατηρήσατε κάτι διαφορετικό..??? 

Εγώ παίρνω τα inofert...  Τον πρώτο μήνα ήταν λιγότερη η ροή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina1993 είπε:

Εγώ παίρνω τα inofert...  Τον πρώτο μήνα ήταν λιγότερη η ροή.... 

Και εγώ είχα ξεκινήσει 1 μήνα ινοφερτ μετά πήρα pregnacare λόγω έλλειψης του πρώτου. Και τώρα είμαι στην 5η ημέρα του κύκλου, 1η φορά υπό αυτές τις βιταμίνες κ νομίζω θα έχω περισσότερες μέρες.. Βέβαια από την 3η ημέρα ήταν μειωμένη η ροή. Αλλά δεν λέει να τελειώσει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Τωρα τωρα ερχομαι να σας μαλωσω! ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ! (Με αυστηρο υφος)?

Χαχαχαχ όχι όχι vayaki μου δε κάνω τίποτα αλήθεια προς το παρόν είμαι οκ γιατί είμαι 5 μέρες πριν οπότε δε θα δείξει κάτι υποθέτω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Ααα οπότε είσαι σε αναμονή ε??εύχομαι να είναι όλα θετικα!!!! 

Ναιιι το Σάββατο Δεν περιμένω να ερθειιιιι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Ααα ααα οπότε είσαι σε αναμονή ε????μάλιστα εύχομαι να είναι όλα θετικα!!!! Να σε ρωτήσω σκέφτομαι να πάρω  φυλλικο οξύ αγοράσα τα filicine  5 mg γνωρίζεις δοσολογια?

Ναι κ εγώ ξεκίνησα την Παρασκευή. Ένα χαπακι κάθε πρωί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι κ εγώ ξεκίνησα την Παρασκευή. Ένα χαπακι κάθε πρωί.. 

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου σκεφτόμαστε μόνο θετικά θετικά θετικα!!!! Οκ οπότε και εγώ ξεκινάω ένα χαπάκι κάθε μερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι κ εγώ ξεκίνησα την Παρασκευή. Ένα χαπακι κάθε πρωί.. 

Γενικά το φολικο κάνει καλό γενικότερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γενικά το φολικο κάνει καλό γενικότερα... 

Ναιιι για αυτό το ξεκίνησα..γιατί κ με τους ρυθμούς της καθημερινότητας δε μπορώ να πω ότι παίρνω όλες τις βιταμίνες που πρέπει... Σαλάτα δε .. πρέπει να βρεθούμε να έχουμε χρόνο κ να κάνουμε μαζί με το φαγητό ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναιιι για αυτό το ξεκίνησα..γιατί κ με τους ρυθμούς της καθημερινότητας δε μπορώ να πω ότι παίρνω όλες τις βιταμίνες που πρέπει... Σαλάτα δε .. πρέπει να βρεθούμε να έχουμε χρόνο κ να κάνουμε μαζί με το φαγητό ..

Κ γω γι αυτό προτίμησα κ με τις υπόλοιπες βιταμίνες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Να μην τρομάζεις!!εφόσον οι εξετάσεις σας είναι καλές!!!υπάρχουν πάρα πολλοί τροποι πριν την εξωσωματική!να έχεις καλή ψυχολογία και σύντομα θα μείνεις!!!

Κορίτσια μου είχα ωορρηξια πριν 2 μέρες κ σήμερα πονάει το στήθος μου!!! Είναι δυνατόν να πονάει από τόσο νωρίς πριν την περίοδο? Έχει συμβεί σε καμία σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου είχα ωορρηξια πριν 2 μέρες κ σήμερα πονάει το στήθος μου!!! Είναι δυνατόν να πονάει από τόσο νωρίς πριν την περίοδο? Έχει συμβεί σε καμία σας? 

Πριν 2 μέρες είχες θετικό τεστ?. Εγώ είχα τον περασμένο μήνα πρήξιμο από την ωορρηξια κ μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πριν 2 μέρες είχες θετικό τεστ?. Εγώ είχα τον περασμένο μήνα πρήξιμο από την ωορρηξια κ μετά. 

Ναι πριν 2 μέρες είχα θετικό τεστ κ σήμερα πονάει το στήθος μου!!! Δεν ελπίζω ότι κάναμε κτ γτ είχαμε μόνο 3 μερες επαφές!!! Αλλά μου φαίνεται νωρίς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ναι πριν 2 μέρες είχα θετικό τεστ κ σήμερα πονάει το στήθος μου!!! Δεν ελπίζω ότι κάναμε κτ γτ είχαμε μόνο 3 μερες επαφές!!! Αλλά μου φαίνεται νωρίς!!! 

Δεν μπορείτε να έχετε κ ημέρα επαφή? Μπορεί σήμερα να έγινε η ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Δεν μπορείτε να έχετε κ ημέρα επαφή? Μπορεί σήμερα να έγινε η ωορρηξια. 

Λες? Τον προηγούμενο μήνα είχα 28 μέρες ακριβώς ωορρηξια!!! Και σήμερα δεν έχω πονακια όπως προχθές!!! Θα κάνουμε κ σήμερα δεν χάνουμε κτ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...