Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Θα μας σκασειιιις... Χαχα κάνε ένα τεστακι.. 

Το μεσημέρι σε όποιο φαρμακείο πέρασα ήταν κλειστό. Έλεος δηλαδή. Ελπίζω τώρα που θα ξανά βγω να βρω κάτι ανοιχτό. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το μεσημέρι σε όποιο φαρμακείο πέρασα ήταν κλειστό. Έλεος δηλαδή. Ελπίζω τώρα που θα ξανά βγω να βρω κάτι ανοιχτό. ?

Αυτά που εφημερεύουν θα δεις στο ίντερνετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Το μεσημέρι σε όποιο φαρμακείο πέρασα ήταν κλειστό. Έλεος δηλαδή. Ελπίζω τώρα που θα ξανά βγω να βρω κάτι ανοιχτό. ?

Αντε περιμένουμε νέα από τα κορίτσια που πλησιάζουν οι μέρες τους! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια τι νέα; @Starrr έκανες τεστακι;

Ναι έκανα αισίως το βράδυ. Τίποτα. Εντωμεταξύ πονάω ακόμη. Οπότε ελπίζω να μου έρθει περίοδος να ηρεμήσω κ λίγο... Όσο αυξάνεται ο κύκλος, τόσο παρατείνεται κ οι επόμενες γόνιμες.... Αλλά τι να κάνουμε.. Σήμερα ήταν να έρθει περίοδος..... Κ πήρα διπλό τεστ.. Οπότε άμα συνεχίσω κ δνε δω περίοδο θα κάνω το 2ο την Παρασκευή το πρωί... Αλλιώς θα το κρατάω για τον επόμενο μήνα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι έκανα αισίως το βράδυ. Τίποτα. Εντωμεταξύ πονάω ακόμη. Οπότε ελπίζω να μου έρθει περίοδος να ηρεμήσω κ λίγο... Όσο αυξάνεται ο κύκλος, τόσο παρατείνεται κ οι επόμενες γόνιμες.... Αλλά τι να κάνουμε.. Σήμερα ήταν να έρθει περίοδος..... Κ πήρα διπλό τεστ.. Οπότε άμα συνεχίσω κ δνε δω περίοδο θα κάνω το 2ο την Παρασκευή το πρωί... Αλλιώς θα το κρατάω για τον επόμενο μήνα... ?

λυπάμαι που δε βγήκε θετικό! πραγματικά αν είναι να έρθει.. ας έρχεται στην ώρα του, αλλιώς να μην έρχεται καθόλου. αυτή η παράταση είναι μια τρέλα.. κ τρελαίνει κ το σώμα μας! εύχομαι να πάνε όλα καλά κ αν όχι τώρα.. τον επόμενο μήνα σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ρε κορίτσια γίνεται να είναι εμφύτευση με τόσα πολλά καφέ υγρά;;; μέχρι κ σερβιέτα έβαλα.. Μακάρι να μην έρθει... 

Πριν λιγες μερες ειχα κατι αναλογο..Μερικες μερες καθυστερηση κ καφε υγρα για 4-5 μερες που η ροη τους δεν εμοιαζε με περιοδο, καποιες φορες ηταν μονο στο σκουπισμα και καποιες αλλες κ στη σερβιετα. Μετα απο αρνητικο τεστ ? και επισκεψη στο γυναικολογο βρηκαμε μια μικρη κυστη...Μακαρι βεβαια το δικο σου να ειναι σπορακι κ οχι κατι αναλογο!! ? Ευχομαι τα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι έκανα αισίως το βράδυ. Τίποτα. Εντωμεταξύ πονάω ακόμη. Οπότε ελπίζω να μου έρθει περίοδος να ηρεμήσω κ λίγο... Όσο αυξάνεται ο κύκλος, τόσο παρατείνεται κ οι επόμενες γόνιμες.... Αλλά τι να κάνουμε.. Σήμερα ήταν να έρθει περίοδος..... Κ πήρα διπλό τεστ.. Οπότε άμα συνεχίσω κ δνε δω περίοδο θα κάνω το 2ο την Παρασκευή το πρωί... Αλλιώς θα το κρατάω για τον επόμενο μήνα... ?

Λιπαμαι κοριτσι μου μην απογοητευσε περιμενε να δουμε αν ερθει. Κ. Αν δεν ερθει κανε χανα αλα. Πρωι διχνει καλιτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι έκανα αισίως το βράδυ. Τίποτα. Εντωμεταξύ πονάω ακόμη. Οπότε ελπίζω να μου έρθει περίοδος να ηρεμήσω κ λίγο... Όσο αυξάνεται ο κύκλος, τόσο παρατείνεται κ οι επόμενες γόνιμες.... Αλλά τι να κάνουμε.. Σήμερα ήταν να έρθει περίοδος..... Κ πήρα διπλό τεστ.. Οπότε άμα συνεχίσω κ δνε δω περίοδο θα κάνω το 2ο την Παρασκευή το πρωί... Αλλιώς θα το κρατάω για τον επόμενο μήνα... ?

Αυτό λεω κι εγώ! Αν είναι να έρθει ας έρθει τουλάχιστον στην ώρα της!μη μας ταλαιπωρεί άδικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου εγώ ξέρω ότι τα υγρά της εμφύτευσης είναι λιγα σταγόνες!!Μήπως θα αδιαθετησεις νωρίτερα; Ποτέ περιμένεις κανονικά;

Δεν ξέρω πότε περιμένω γτ κάνω μεγάλους κύκλους τους τελευταίους μήνες ??? έχω ξεκινήσει ινοφερτ εδώ και 20μερες περίπου... Να μου άλλαξαν τον κύκλο μου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Δεν ξέρω πότε περιμένω γτ κάνω μεγάλους κύκλους τους τελευταίους μήνες ??? έχω ξεκινήσει ινοφερτ εδώ και 20μερες περίπου... Να μου άλλαξαν τον κύκλο μου;;; 

Εινσι πολύ πιθανό!!! Σε κανένα τρίμηνο θα φτιάξει ο κύκλος!!!και εγώ όταν ξεκίνησα βιταμίνες είχα ένα θεματακι αλλά μετά το τριμμηνο έφτιαξε!!!Να δεις πως θα πάει και άμα συνεχιστούν πάρε τηλ τον γιατρό σού.Αν και πιστεύω ότι δεν είναι κάτι.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Εινσι πολύ πιθανό!!! Σε κανένα τρίμηνο θα φτιάξει ο κύκλος!!!και εγώ όταν ξεκίνησα βιταμίνες είχα ένα θεματακι αλλά μετά το τριμμηνο έφτιαξε!!!Να δεις πως θα πάει και άμα συνεχιστούν πάρε τηλ τον γιατρό σού.Αν και πιστεύω ότι δεν είναι κάτι.?

Τώρα σταμάτησαν πάλι... Τι να πω... Μακάρι να μην είναι κάτι... Εσύ πω; πάει;; ????❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Maria1986@@ είπε:

Δεν ξέρω πότε περιμένω γτ κάνω μεγάλους κύκλους τους τελευταίους μήνες ??? έχω ξεκινήσει ινοφερτ εδώ και 20μερες περίπου... Να μου άλλαξαν τον κύκλο μου;;; 

Κ μένα μου τον άλλαξαν.. Δες το πως θα πάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Staraki καλημέρα .. πως είσαι σήμερα?? Αδιαθέτησες?? 

Καλημέρα σου.. Όχι κορίτσι μου... Κ σήμερα μέχρι τώρα δνε νιώθω πόνο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα σου.. Όχι κορίτσι μου... Κ σήμερα μέχρι τώρα δνε νιώθω πόνο... 

Άντε φαντάρο θα το στείλεις μια κ καλή όπως είπες...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε φαντάρο θα το στείλεις μια κ καλή όπως είπες...χαχαχα

Ε μα κάθε φορά αυτή η περίοδος μου... Χθεσ βράδυ έκανα 1 τεστ αλλά βγήκε αρνητικό. Ο γιατρός λέει να περιμένουμε. Δε θέλω κ να πάρω πάλι χάπι για να προκαλέσω περίοδο. Οπότε την αφήνω μέχρι να ρθει. Συνεχίζω κ τις πολυβιταμινες, οπότε ελπίζω κάποια στιγμή να έρθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maria1986@@ είπε:

Τώρα σταμάτησαν πάλι... Τι να πω... Μακάρι να μην είναι κάτι... Εσύ πω; πάει;; ????❤️❤️❤️

Μακάρι κορίτσι μου!!!αν δεις ότι συνεχίζονται πάρε το γιατρό σου!Εγώ σήμερα περιμένω περίοδο και ήδη έχω καφέ υγρά οπότε θα μου έρθει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 

Εγώ περιμένω αύριο περίοδο βάση εφαρμογης  

Αλλά έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό???

Πάω για τον επόμενο μήνα??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Εγώ περιμένω αύριο περίοδο βάση εφαρμογης  

Αλλά έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό???

Πάω για τον επόμενο μήνα??

 

Μην απογοητευσε κοριτσι μου περιμενε πρωτα αν σου ερθει.. Πρεπει να. Εχεις καθισυερηηση λιες μερες για να δειξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Εγώ περιμένω αύριο περίοδο βάση εφαρμογης  

Αλλά έκανα τεστ εγκυμοσύνης σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό???

Πάω για τον επόμενο μήνα??

 

Και εγώ αδιαθετησα κανονικά σήμερα!!!! Περίμενε αύριο να δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωωω τι γίνεται βρε κορίτσια όλες αδιαθέτησατε σχεδόν.. Τζιφός Μ φαίνεται θα πάει ο Οκτώβριος.. αλλά πρέπει να έχουμε κ ένα ευχάριστο εστωωωω.... Δε γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες :) σε όσες αδιαθέτησαν κορίτσια πάμε γερά για Νοέμβριο !!!! Όσες περιμένουν ακόμα καλή επιτυχία ❤️ εγώ είμαι στην 17η ημέρα του κύκλου μου και θετικό τεστ ωορρηξιας δεν έχω δει ακόμα κ κάνω και 2 τη μέρα ? τι έγινε στον προηγούμενο 16η ήταν ολοφάνερο . Είναι ο 1ος μήνας που παίρνω filicine δεν ξέρω αν επηρεάζει αυτό που δεν νομίζω .... Πφ!! Ακόμα τα σημερινά δεν τα έχω κάνει σε λίγο θα πάω για το πρώτο . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω 20-21 του μήνα αλλά δεν ξέρω αν κατάφερα κάτι γτι δεν έκανα μάλλον σωστές επαφές .. ειδα θετικό τεστ την 16η μέρα του κυκλου.. θα δείξει.. αλλιώς μαζί σας για τυχερό Νοεμβρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Μην απογοητευσε κοριτσι μου περιμενε πρωτα αν σου ερθει.. Πρεπει να. Εχεις καθισυερηηση λιες μερες για να δειξει.. 

Πήρα τα clear blue early detection και από τι διάβασα στο internet δεν κάνουν λάθη τα συγκεκριμένα εύκολα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...