Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Εδώ στην αναμονή!!!! περιμένουμε!!!!εσύ ποτέ περιμενεις περίοδο;

Εγώ αν κ είμαι στην 22η μέρα κύκλου... Εχθές είδα λίγα καφέ... Δεν ξέρω τι είναι... Περίοδο δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί έχω άστατο κύκλο.. Χαχαχ τώρα έχω αγχωθεί λίγο με τα καφέ.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Εγώ αν κ είμαι στην 22η μέρα κύκλου... Εχθές είδα λίγα καφέ... Δεν ξέρω τι είναι... Περίοδο δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί έχω άστατο κύκλο.. Χαχαχ τώρα έχω αγχωθεί λίγο με τα καφέ.. ?

Μήπως ήταν χθες η γόνιμη σου μέρα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Εγώ αν κ είμαι στην 22η μέρα κύκλου... Εχθές είδα λίγα καφέ... Δεν ξέρω τι είναι... Περίοδο δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί έχω άστατο κύκλο.. Χαχαχ τώρα έχω αγχωθεί λίγο με τα καφέ.. ?

Μπορεί να είναι σημάδι εμφυτευσης? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μήπως ήταν χθες η γόνιμη σου μέρα?? 

Δεν έχω ιδέα... Δεν έβγαλα άκρη με τα τεστακια... Πάντως δεν πονούσα εχθές... Έκανα εμετό ήμουν χάλια... Η κάτι με πείραξε η καμία ίωση μιας μέρας... 

Επεξεργάστηκε από Maria1986@@
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Μπορεί να είναι σημάδι εμφυτευσης? 

Μακαρι... Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί που λένε... Χαχαχα... Τόσα πολλά όμως ;; κ σήμερα βγάζω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria1986@@ είπε:

Δεν έχω ιδέα... Δεν έβγαλα άκρη με τα τεστακια... Πάντως δεν πεινούσα εχθές... Έκανα εμετό ήμουν χάλια... Η κάτι με πείραξε η καμία ίωση μιας μέρας... 

Είχες επαφή?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ να δω κ πως πάει.. Γιατί άλλες φορές είχα κατευθείαν αίμα. Τώρα έχω καφέ μαύρα υγρά στο σκούπισμα, συγνώμη για την λεπτομέρεια. Κ επειδή φορούσα κ σερβιετακι λίγο κ στο σερβιετακι. Τώρα θα δω πως θα πάει μέχρι το βράδυ... 

Ναι!! Σίγουρα δες γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!και εγώ κρατάω μια πιθανότητα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Εγώ αν κ είμαι στην 22η μέρα κύκλου... Εχθές είδα λίγα καφέ... Δεν ξέρω τι είναι... Περίοδο δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί έχω άστατο κύκλο.. Χαχαχ τώρα έχω αγχωθεί λίγο με τα καφέ.. ?

Μην αγχώνεσαι εφόσον δεν ξέρεις πότε έιχες ωορρηξία πολλά μπορεί να είναι αλλά όχι κάτι σοβαρό μπορεί να είναι και σημάδια εμφύτευσης η μία ορμονολογιξες αλλαγή!!!η  να έρθει νωρίτερα η περίοδος σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι!! Σίγουρα δες γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!και εγώ κρατάω μια πιθανότητα!!???

Περπάτησα τώρα γυρνώντας σπίτι μου κ με έπιασε πόνος στη μέση κ στη μήτρα ακόμη πονάω σαν όταν είναι να αδιαθετησω. Κ πήγα κ τουαλέτα και λέω ωραία ήρθαν... Αλλά μετά τίποτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μακαρι... Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί που λένε... Χαχαχα... Τόσα πολλά όμως ;; κ σήμερα βγάζω... 

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου? πιστεύω ότι έχεις μεγάλη πιθανότητα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Εγώ αν κ είμαι στην 22η μέρα κύκλου... Εχθές είδα λίγα καφέ... Δεν ξέρω τι είναι... Περίοδο δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί έχω άστατο κύκλο.. Χαχαχ τώρα έχω αγχωθεί λίγο με τα καφέ.. ?

αφού είχες κ. τόσο συχνές επαφές.. υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης.. άρα μην αγχώνεσαι... μακάρι τα καφε να είναι εμφύτευση.... σου το εύχομαι ολόψυχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Περπάτησα τώρα γυρνώντας σπίτι μου κ με έπιασε πόνος στη μέση κ στη μήτρα ακόμη πονάω σαν όταν είναι να αδιαθετησω. Κ πήγα κ τουαλέτα και λέω ωραία ήρθαν... Αλλά μετά τίποτα.. 

Κοίτα αν είναι περίοδος μέχρι το βράδυ η αύριο θα έρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι κάποτε να βγουν αυτά τα τεστ που με το που τελειώνουν οι γόνιμες μας μέρες μας δείχνουν αν έχει γίνει συλληψη χαχαχα δε γίνεται άλλο να ζούμε με αυτό το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μην αγχώνεσαι εφόσον δεν ξέρεις πότε έιχες ωορρηξία πολλά μπορεί να είναι αλλά όχι κάτι σοβαρό μπορεί να είναι και σημάδια εμφύτευσης η μία ορμονολογιξες αλλαγή!!!η  να έρθει νωρίτερα η περίοδος σου!! 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου? πιστεύω ότι έχεις μεγάλη πιθανότητα?

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

αφού είχες κ. τόσο συχνές επαφές.. υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης.. άρα μην αγχώνεσαι... μακάρι τα καφε να είναι εμφύτευση.... σου το εύχομαι ολόψυχα 

Αααχ κορίτσια μου μακάρι να είναι εμφύτευση...... ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

εύχομαι κάποτε να βγουν αυτά τα τεστ που με το που τελειώνουν οι γόνιμες μας μέρες μας δείχνουν αν έχει γίνει συλληψη χαχαχα δε γίνεται άλλο να ζούμε με αυτό το άγχος 

Χαχαχαχ το καλύτερο.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

εύχομαι κάποτε να βγουν αυτά τα τεστ που με το που τελειώνουν οι γόνιμες μας μέρες μας δείχνουν αν έχει γίνει συλληψη χαχαχα δε γίνεται άλλο να ζούμε με αυτό το άγχος 

Πόσο δίκιο έχεις... Να μπορούμε κ σε υπέρηχο να βλέπουμε τον δρόμο του ωραρίου... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πόσο δίκιο έχεις... Να μπορούμε κ σε υπέρηχο να βλέπουμε τον δρόμο του ωραρίου... ??

χάχα ο άντρας μου που είναι γιατρός λέει τόσο που εξελίσσεται η ιατρική όλα είναι πιθανό να συμβούν. κ μετά του λέω θα έχουμε έναν υπέρηχο στο σπίτι να τα βλέπουμε όλα αναλυτικά χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

χάχα ο άντρας μου που είναι γιατρός λέει τόσο που εξελίσσεται η ιατρική όλα είναι πιθανό να συμβούν. κ μετά του λέω θα έχουμε έναν υπέρηχο στο σπίτι να τα βλέπουμε όλα αναλυτικά χαχαχα 

Ε μα πραγματικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ρε κορίτσια γίνεται να είναι εμφύτευση με τόσα πολλά καφέ υγρά;;; μέχρι κ σερβιέτα έβαλα.. Μακάρι να μην έρθει... 

Κορίτσι μου εγώ ξέρω ότι τα υγρά της εμφύτευσης είναι λιγα σταγόνες!!Μήπως θα αδιαθετησεις νωρίτερα; Ποτέ περιμένεις κανονικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγω κορίτσια τελικά περίοδο δεν έχω δει μέχρι τωρα...δεν ξέρω τι ήταν αυτό που είδα το μεσημέρι... 

Θα μας σκασειιιις... Χαχα κάνε ένα τεστακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...