Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!! Και εγω κανονικά σήμερα περιμένω περίοδο και μάλιστα το προϊ που ξύπνησα ειμουν σίγουρη πως ερχετε , αλλα τπτ. Εγω κανονικα ποναω παρα πολυ, δλδ. δεν τιη βγαζω χωρίς χαπια. Μέχρι την Δευτέρα εχω χρόνο μετα π αμε για τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλά ποτέ δεν ξέρεις και το έκανες και βράδυ ξέρειε ποτέ έιχες ωορρηξία; 

Ποια μέρα ακριβώς δεν ξερω!ούτε είχα όμως και όσες επαφές θα επρεπε οποτε δεν εχω και πολλες ελπιδες!Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα συμπτωματα. Έχω τις ταινίες της hometest  που τις αγοράζω με το κιλό και κάνω από νωρίς τεστ εγκυμοσύνης! Δεν μπορώ να περιμένω! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ποια μέρα ακριβώς δεν ξερω!ούτε είχα όμως και όσες επαφές θα επρεπε οποτε δεν εχω και πολλες ελπιδες!Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα συμπτωματα. Έχω τις ταινίες της hometest  που τις αγοράζω με το κιλό και κάνω από νωρίς τεστ εγκυμοσύνης! Δεν μπορώ να περιμένω! ????

Τουλάχιστον να κάνεις πρωινές ώρες... Βράδυ μην κάνεις..... Οπότε ξανά κάνε κι άλλο ένα αύριο πρωί. Αφού έχεις μπόλικα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. απο τι ξέρω τα τεστ πρέπει να τα κάνουμε το πρωί,γιατί υπάρχει μεγαλύτερη συγκέντρωση υλικού στα ούρα, μην απελπίζεσαι ακόμα μπορεί να έχεις καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα!! Νιώθεις ότι θα αδιαθετησεις νωρίτερα;

Όχι νωρίτερα, απλά ότι θα αδιαθετησω. Είμαι κ χάλια με την ίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα . Εγώ σήμερα νιώθω κάτι τσιμπηματακια αριστερά σήμερα κ είμαι στην 16η μέρα .. μέχρι χθες άχνα αρνητικά.. για να δούμε . Υπολογίζω με βάση κ το κινητό ότι την Τρίτη 19η θα έχω ωορηξια ..θα δείξει..

στις On 4/10/2018 at 10:10 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Άστα να πάνε 

 

Staraki πως είσαι σήμερα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα . Εγώ σήμερα νιώθω κάτι τσιμπηματακια αριστερά σήμερα κ είμαι στην 16η μέρα .. μέχρι χθες άχνα αρνητικά.. για να δούμε . Υπολογίζω με βάση κ το κινητό ότι την Τρίτη 19η θα έχω ωορηξια ..θα δείξει..

Staraki πως είσαι σήμερα??? 

Το ίδιο αυξημένη θερμοκρασία.. 11η νομίζω μέρα είναι.... Μολισ παρέλαβα τα pregnacare.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τουλάχιστον να κάνεις πρωινές ώρες... Βράδυ μην κάνεις..... Οπότε ξανά κάνε κι άλλο ένα αύριο πρωί. Αφού έχεις μπόλικα.... 

Ναι θα κάνω αλλά θα προσπαθησω να κρατηθώ ως τη Δευτέρα! Θα σας ενημερώσω! 

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η France είπε:

Όχι νωρίτερα, απλά ότι θα αδιαθετησω. Είμαι κ χάλια με την ίωση.

Περαστικά! !!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ποια μέρα ακριβώς δεν ξερω!ούτε είχα όμως και όσες επαφές θα επρεπε οποτε δεν εχω και πολλες ελπιδες!Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα συμπτωματα. Έχω τις ταινίες της hometest  που τις αγοράζω με το κιλό και κάνω από νωρίς τεστ εγκυμοσύνης! Δεν μπορώ να περιμένω! ????

Καλά αυτό δεν έχει σχέση !!μπορεί και να πετύχεις την μέρα!τα Τεστ της hometest τα έχω τιμήσει και εγώ παλιότερα!!??? Θα δούμε από εβδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η France είπε:

Όχι νωρίτερα, απλά ότι θα αδιαθετησω. Είμαι κ χάλια με την ίωση.

Υπομονή κορίτσι μου !!θα περάσει και θα νιώσεις καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλά αυτό δεν έχει σχέση !!μπορεί και να πετύχεις την μέρα!τα Τεστ της hometest τα έχω τιμήσει και εγώ παλιότερα!!??? Θα δούμε από εβδομάδα!!!

Καλά αποτελέσματα να έχουμε! Εσύ τι πιστεύεις? ??νιώθεις να έχεις σπορακι? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλά αποτελέσματα να έχουμε! Εσύ τι πιστεύεις? ??νιώθεις να έχεις σπορακι? ??

Να πω την αλήθεια όχι!!!Γενικά δεν έχω συμπτώματα πριν την περίοδο ποτέ πρώτα έρχεται και μετά πονάω!!!οπότε δεν νιώθω και τώρα κάτι περίεργο!!Αλλά πιστεύω ότι άμα μείνω έγκυος κάτι θα νιώσω!!Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις!!!από την Τετάρτη και μετά θα ξέρω!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ewelinio είπε:

@Ε.Γ.Α. απο τι ξέρω τα τεστ πρέπει να τα κάνουμε το πρωί,γιατί υπάρχει μεγαλύτερη συγκέντρωση υλικού στα ούρα, μην απελπίζεσαι ακόμα μπορεί να έχεις καθυστέρηση.

Όχι δεν απελπιζομαι!!!απλά νευριαζω με τον εαυτό μου που δεν κρατιέμαι! !!!????

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Να πω την αλήθεια όχι!!!Γενικά δεν έχω συμπτώματα πριν την περίοδο ποτέ πρώτα έρχεται και μετά πονάω!!!οπότε δεν νιώθω και τώρα κάτι περίεργο!!Αλλά πιστεύω ότι άμα μείνω έγκυος κάτι θα νιώσω!!Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις!!!από την Τετάρτη και μετά θα ξέρω!!????

Αντε με το καλό να έχουμε ευχάριστα! !!! Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσυνη είχα γεμίσει σπυρακια στο πρόσωπο! Χάλια μιλάμε σαν ακμή εφηβική! Στη δεύτερη είχα καφέ υγρα για μια εβδομάδα!στην πρώτη βιοχημικη δεν είχα κανένα σύμπτωμα και στη δευτερη πάλι καφέ υγρα νωρίτερα από τη περιοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Όχι δεν απελπιζομαι!!!απλά νευριαζω με τον εαυτό μου που δεν κρατιέμαι! !!!????

 

Αντε με το καλό να έχουμε ευχάριστα! !!! Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσυνη είχα γεμίσει σπυρακια στο πρόσωπο! Χάλια μιλάμε σαν ακμή εφηβική! Στη δεύτερη είχα καφέ υγρα για μια εβδομάδα!στην πρώτη βιοχημικη δεν είχα κανένα σύμπτωμα και στη δευτερη πάλι καφέ υγρα νωρίτερα από τη περιοδο!

Μακάρι να έχουμε!!!??? Απ ότι κατάλαβα έχεις ήδη δυο παιδάκια και πας για το τρίτο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι να έχουμε!!!??? Απ ότι κατάλαβα έχεις ήδη δυο παιδάκια και πας για το τρίτο; 

Ναι έχω δύο παιδάκια που ήρθαν εύκολα αλλά το τρίτο μας κάνει νερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια πείτε μου είναι θετικό η ακόμα..

IMG_20181006_113537.jpg

Ωωω αρκετα σκουρυνε! Ειδες; τον προηγουμενο μηνα νομιζω τετοιο χρωμα δεν ειδες. Κανε ενα τεστακι  και το απογευμα. Γενικα αμα δε σκουρυνει αλλο... θα παρεις αυτο ως θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Ωωω αρκετα σκουρυνε! Ειδες; τον προηγουμενο μηνα νομιζω τετοιο χρωμα δεν ειδες. Κανε ενα τεστακι  και το απογευμα. Γενικα αμα δε σκουρυνει αλλο... θα παρεις αυτο ως θετικο

Ναι δεν είχα τέτοιο χρώμα τώρα κατευθείαν.. εντωμεταξυ άσχετο 19 περίμενα ωορηξια.. θα κάνω κ το απόγευμα ναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η France είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σαββατοκύριακο.

Εγώ κάτι τραβήγματα το βράδυ έτσι όπως κοιμόμουν.

Είμαι κ χάλια με την ίωση οπότε όλα με πονούν.

Και εγώ κρυωμένη είμαι..

Με το καλό, να έχεις θετικό αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ωωω αρκετα σκουρυνε! Ειδες; τον προηγουμενο μηνα νομιζω τετοιο χρωμα δεν ειδες. Κανε ενα τεστακι  και το απογευμα. Γενικα αμα δε σκουρυνει αλλο... θα παρεις αυτο ως θετικο

Κ η πλάκα είναι ότι είμαι στο μαγαζί κ τα κάνω.. Γολγοθάς ολόκληρος για να μη με πάρουν χαμπάρι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ωωω αρκετα σκουρυνε! Ειδες; τον προηγουμενο μηνα νομιζω τετοιο χρωμα δεν ειδες. Κανε ενα τεστακι  και το απογευμα. Γενικα αμα δε σκουρυνει αλλο... θα παρεις αυτο ως θετικο

Έβγαλα μια πιο καλή δειτεε

IMG_20181006_115151.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Και εγώ κρυωμένη είμαι..

Με το καλό, να έχεις θετικό αποτέλεσμα! 

περαστικά! ευχαριστώ.

 

φοβάμαι όμως ότι δεν τα καταφέραμε πάλι.

 

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ναι έχω δύο παιδάκια που ήρθαν εύκολα αλλά το τρίτο μας κάνει νερα???

Να τα χαίρεσαι!!!!είναι θέμα χρόνου πιστεύω!!!θα έρθει και το τρίτο!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έβγαλα μια πιο καλή δειτεε

IMG_20181006_115151.jpg

και στο μαγαζι κιολας χαχχα πως μπορεις; Μπραβο! Σε αυτη τη φωτο μια χαρα θετικο μου φαινεται.... οταν γυρισετε σπιτι.... κατευθειαν επαφηηηηη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...