Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valfrag είπε:

Εγω κοιταω βασικα τα mega pack!!στην αρχη θελουμε τουλαχιστον 8 τη μερα...κοιταω τις προσφορες να δω

Βγάζουν mega pack στο νούμερο 1???το μεγαλύτερο που βρήκα ήταν με 54 τμχ..Και εγώ γύρω στις 8 τη μέρα υπολογίζω και σίγουρα το πρώτο δίμηνο θα φοράμε το 1 δεν νομίζω να πάει κανένα μωράκι μέχρι να σαραντησει πάνω από 5 κιλά!Εκτός αν γεννηθεί πολύ μεγάλο!Εγώ έλεγα να πάρω 5 με 6 συσκευασίες νούμερο 1 και μετά 3 με 4 το νούμερο 2 Και βλέπουμε σιγά σιγά πως θα πάει!μην γεμίσουμε και από τώρα καβάτζα σε πάνες!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valfrag είπε:

Εγω κοιταω βασικα τα mega pack!!στην αρχη θελουμε τουλαχιστον 8 τη μερα...κοιταω τις προσφορες να δω

Να μην σε πικράνω φίλη μου, 12 θέλετε περίπου την ημέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stasa199 είπε:

Βγάζουν mega pack στο νούμερο 1???το μεγαλύτερο που βρήκα ήταν με 54 τμχ..Και εγώ γύρω στις 8 τη μέρα υπολογίζω και σίγουρα το πρώτο δίμηνο θα φοράμε το 1 δεν νομίζω να πάει κανένα μωράκι μέχρι να σαραντησει πάνω από 5 κιλά!Εκτός αν γεννηθεί πολύ μεγάλο!Εγώ έλεγα να πάρω 5 με 6 συσκευασίες νούμερο 1 και μετά 3 με 4 το νούμερο 2 Και βλέπουμε σιγά σιγά πως θα πάει!μην γεμίσουμε και από τώρα καβάτζα σε πάνες!!!!χαχαχαχα

Κοίτα τις πάνες δεν τις φοράμε τσίμα τσίμα στο μωρό. Δλδ το ένα είναι 2-5 κιλά και το νούμερο 2 είναι 3-6 κιλά. Καλύτερα να πάρεις το νούμερο 2, θα σου φτουρίσει περισσότερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valfrag είπε:

Ακομα χειροτερα χαχχαχα!!!!

Σκέψου ότι τα βρέφη σε κάθε γεύμα που κάνουν - ειδικά στον θηλασμό ανά μισή ώρα ή ώρα μπορεί - χέζουν κιόλας! Θα βελάξετε να αλλάζετε πάνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα pampers είναι καλά για την αρχή που έχουν και την γραμμούλα και σας πρωτάρες βλέπεις την αλλαγή και το αλλάζεις. Ποιοτικά για μένα τα babylino είναι τα καλύτερα πάντως και έχω δοκιμάσει και agnotis και του lidl και άλλες μάρκες. Το μόνο που δεν δοκίμασα είναι libero γιατί είναι πανάκριβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Κοίτα τις πάνες δεν τις φοράμε τσίμα τσίμα στο μωρό. Δλδ το ένα είναι 2-5 κιλά και το νούμερο 2 είναι 3-6 κιλά. Καλύτερα να πάρεις το νούμερο 2, θα σου φτουρίσει περισσότερο

Ναι μου το είπε μια φίλη μου αλλά με βλέπω για μικρη μπεμπουλα!Θα δω προς το παρόν δεν ξανα παίρνω περιμένω να δούμε πως θα πάει με τα κιλά!σε ευχαριστώ  πολυ πάντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Τα pampers είναι καλά για την αρχή που έχουν και την γραμμούλα και σας πρωτάρες βλέπεις την αλλαγή και το αλλάζεις. Ποιοτικά για μένα τα babylino είναι τα καλύτερα πάντως και έχω δοκιμάσει και agnotis και του lidl και άλλες μάρκες. Το μόνο που δεν δοκίμασα είναι libero γιατί είναι πανάκριβα!

Και εγω για αυτητη γραμμουλα τα πήρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 θα συμφωνήσω με την @KONSTANTIA σε ένα μωράκι που θα γεννηθεί 3 3.5 κιλά δ ξέρω κατά πόσο θα βάλει τ νούμερο 1 για καιρο. Δ πας με τ νούμερο άλλα με τ σωματοτυπο τ παιδιού.

Εγώ στη μικρή ξεκίνησα με παμπερς τις πριμιουμ γτ ηταβ πιο στενές από τις babylino. Από τ 3 κ μετά μόνο babylino έως Κ σήμερα π φοράει τ 5+.

Έτσι θα δοκιμάσω κ τώρα τα μικρά νούμερα κ στα παμπερς κ στα μπειμπιλινο κ οποίο βολέψει τ μωρο. Γι αυτό δ θέλω να φορτωθω πολλά πακέτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Έχω πολύ καιρό να μπω και έχετε γράψει άπειρα, προσπαθώ σιγά σιγά να τα διαβάσω όλα!

Γενικά είμαι πολύ καλά, και ψυχολογικά και σωματικά κι ας έχω γίνει τεράστια ?, ο μπέμπης στις 31 εβδομάδες ήταν 1,5 κιλό και όλα βαίνουν καλώς! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το θέμα της αναιμίας γιατί ο αιματοκρίτης έχει πέσει κάτω από 30 και δε λέει να ανέβει με τίποτα.

Κατά τα άλλα παντρεύτηκα, μετακομίσαμε, φτιάξαμε το σπίτι, σήμερα βγήκα σε άδεια και σιγά σιγά προσπαθούμε να οργανωθούμε με τα πράγματα του μπέμπη γιατί έχουμε πάρει ελάχιστα. Τώρα ψάχνουμε για λίκνο, έχει καμία να μου προτείνει κάποιο μέχρι 100-120€; 

Και μια ακόμα ερώτηση, η γυναικολόγος μου είπε ότι αν θέλω την επόμενη εβδομάδα μπορώ να κάνω doppler. Δεν το θεωρεί λέει απαραίτητο από τη στιγμή που δε φαίνεται να έχουμε κανένα θέμα και κοιτάμε κάθε φορά μαζί τη ροή του αίματος, απλά στην Ελλάδα έχει γίνει εξέταση ρουτίνας (είναι Γερμανίδα). Εσείς θα κάνετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Έχω πολύ καιρό να μπω και έχετε γράψει άπειρα, προσπαθώ σιγά σιγά να τα διαβάσω όλα!

Γενικά είμαι πολύ καλά, και ψυχολογικά και σωματικά κι ας έχω γίνει τεράστια ?, ο μπέμπης στις 31 εβδομάδες ήταν 1,5 κιλό και όλα βαίνουν καλώς! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το θέμα της αναιμίας γιατί ο αιματοκρίτης έχει πέσει κάτω από 30 και δε λέει να ανέβει με τίποτα.

Κατά τα άλλα παντρεύτηκα, μετακομίσαμε, φτιάξαμε το σπίτι, σήμερα βγήκα σε άδεια και σιγά σιγά προσπαθούμε να οργανωθούμε με τα πράγματα του μπέμπη γιατί έχουμε πάρει ελάχιστα. Τώρα ψάχνουμε για λίκνο, έχει καμία να μου προτείνει κάποιο μέχρι 100-120€; 

Και μια ακόμα ερώτηση, η γυναικολόγος μου είπε ότι αν θέλω την επόμενη εβδομάδα μπορώ να κάνω doppler. Δεν το θεωρεί λέει απαραίτητο από τη στιγμή που δε φαίνεται να έχουμε κανένα θέμα και κοιτάμε κάθε φορά μαζί τη ροή του αίματος, απλά στην Ελλάδα έχει γίνει εξέταση ρουτίνας (είναι Γερμανίδα). Εσείς θα κάνετε; 

Εγω ειμαι στη 31η βδομαδα και ειναι και εμενα 1,5 κιλο!!για το ντοπλερ επειδη μου κανει κ εμενα καθε μηνα..θα το κανω και 2/04 σε μηχανημα του μαιευτηριου απλα επειδη ειναι σαφως καλυτερα τα μηχανηματα και δινουν και παραπανω πληροφοριες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Έχω πολύ καιρό να μπω και έχετε γράψει άπειρα, προσπαθώ σιγά σιγά να τα διαβάσω όλα!

Γενικά είμαι πολύ καλά, και ψυχολογικά και σωματικά κι ας έχω γίνει τεράστια ?, ο μπέμπης στις 31 εβδομάδες ήταν 1,5 κιλό και όλα βαίνουν καλώς! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το θέμα της αναιμίας γιατί ο αιματοκρίτης έχει πέσει κάτω από 30 και δε λέει να ανέβει με τίποτα.

Κατά τα άλλα παντρεύτηκα, μετακομίσαμε, φτιάξαμε το σπίτι, σήμερα βγήκα σε άδεια και σιγά σιγά προσπαθούμε να οργανωθούμε με τα πράγματα του μπέμπη γιατί έχουμε πάρει ελάχιστα. Τώρα ψάχνουμε για λίκνο, έχει καμία να μου προτείνει κάποιο μέχρι 100-120€; 

Και μια ακόμα ερώτηση, η γυναικολόγος μου είπε ότι αν θέλω την επόμενη εβδομάδα μπορώ να κάνω doppler. Δεν το θεωρεί λέει απαραίτητο από τη στιγμή που δε φαίνεται να έχουμε κανένα θέμα και κοιτάμε κάθε φορά μαζί τη ροή του αίματος, απλά στην Ελλάδα έχει γίνει εξέταση ρουτίνας (είναι Γερμανίδα). Εσείς θα κάνετε; 

Γεια σου! Μπράβο όλα σου πάνε καλά! Μια χαρα ειναι ο μπεμπακος σου!

Σχετικά με το λίκνο νομιζω πως υπαρχουν επιλογες στην τιμη που θελεις! Μπες στη σελιδα skroutz και βγάζει αρκετά αποτελέσματα!

Το doppler θα ελεγα να το κανεις αφου σου δινεται η επιλογη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλη την ομάδα!!!

@Narcissa μου να ζήσετε και με το καλό το μωράκι σας!!! Doppler εγώ έκανα και θεωρώ πως καλό είναι να γίνει!!! Όσο για λίκνο, εμείς δεν πήραμε, αλλά εάν κανείς μια έρευνα στο ίντερνετ, πιστεύω κάτι θα βρεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Έχω πολύ καιρό να μπω και έχετε γράψει άπειρα, προσπαθώ σιγά σιγά να τα διαβάσω όλα!

Γενικά είμαι πολύ καλά, και ψυχολογικά και σωματικά κι ας έχω γίνει τεράστια ?, ο μπέμπης στις 31 εβδομάδες ήταν 1,5 κιλό και όλα βαίνουν καλώς! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το θέμα της αναιμίας γιατί ο αιματοκρίτης έχει πέσει κάτω από 30 και δε λέει να ανέβει με τίποτα.

Κατά τα άλλα παντρεύτηκα, μετακομίσαμε, φτιάξαμε το σπίτι, σήμερα βγήκα σε άδεια και σιγά σιγά προσπαθούμε να οργανωθούμε με τα πράγματα του μπέμπη γιατί έχουμε πάρει ελάχιστα. Τώρα ψάχνουμε για λίκνο, έχει καμία να μου προτείνει κάποιο μέχρι 100-120€; 

Και μια ακόμα ερώτηση, η γυναικολόγος μου είπε ότι αν θέλω την επόμενη εβδομάδα μπορώ να κάνω doppler. Δεν το θεωρεί λέει απαραίτητο από τη στιγμή που δε φαίνεται να έχουμε κανένα θέμα και κοιτάμε κάθε φορά μαζί τη ροή του αίματος, απλά στην Ελλάδα έχει γίνει εξέταση ρουτίνας (είναι Γερμανίδα). Εσείς θα κάνετε; 

Καλημέρα!! Μια χαρούλα το μωράκι σου!! 

Εγώ Doppler θα κάνω την Τετάρτη. Στο νοσοκομείο που με παρακολουθούν δε βλέπουν κάθε μα κάθε φορά τη ροή του αίματος και το θεωρούν απαραίτητο. Θα σου πρότεινα να κάνεις αν δεν επιβαρύνεσαι πολλά λεφτά (εγώ το κάνω δωρεάν) γιατί είναι απλά πιο αναλυτική εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa να ζήσετε!!ωραία που είναι όλα καλά μπράβο!!Και το μωράκι μια χαρά!!!!πυτεεγω έχω πάρει λίκνο γιατιθα μου δώσουν καλαθουνα και μετά αν κοιμηθεί για λίγο στο παρκοκρεβατο διαφορετικά στην κούνια!έχω δει στο mother  baby ένα πολύ ωραίο με 90 ευρώ!(απο το ίντερνετ)Δεν ξέρω τι ψάχνεις αλλά ρίξε μια ματιά αν θέλεις!

Και εγώ θα κάνω ντοπλερ την επόμενη φορά που θα πάω στο γιατρό στις 18 του μήνα!Και εμένα ο ίδιο το κάνει δεν μου άφησε επιλογή η αλήθεια είναι αν και κάθε φορά το κοιτάει αλλά από ότι κατάλαβα είναι καλό να γίνεται!Είναι η 3η πιο σημαντική εξέτασης των εγκυμοσύνη!!

 

Έχουμε και άλλες κοπέλες που δεν έχουμε νέα τους??? Ελπιζω να ειναι ολες καλα!Και το είχα απορία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Έχω πολύ καιρό να μπω και έχετε γράψει άπειρα, προσπαθώ σιγά σιγά να τα διαβάσω όλα!

Γενικά είμαι πολύ καλά, και ψυχολογικά και σωματικά κι ας έχω γίνει τεράστια ?, ο μπέμπης στις 31 εβδομάδες ήταν 1,5 κιλό και όλα βαίνουν καλώς! Το μόνο που με ανησυχεί είναι το θέμα της αναιμίας γιατί ο αιματοκρίτης έχει πέσει κάτω από 30 και δε λέει να ανέβει με τίποτα.

Κατά τα άλλα παντρεύτηκα, μετακομίσαμε, φτιάξαμε το σπίτι, σήμερα βγήκα σε άδεια και σιγά σιγά προσπαθούμε να οργανωθούμε με τα πράγματα του μπέμπη γιατί έχουμε πάρει ελάχιστα. Τώρα ψάχνουμε για λίκνο, έχει καμία να μου προτείνει κάποιο μέχρι 100-120€; 

Και μια ακόμα ερώτηση, η γυναικολόγος μου είπε ότι αν θέλω την επόμενη εβδομάδα μπορώ να κάνω doppler. Δεν το θεωρεί λέει απαραίτητο από τη στιγμή που δε φαίνεται να έχουμε κανένα θέμα και κοιτάμε κάθε φορά μαζί τη ροή του αίματος, απλά στην Ελλάδα έχει γίνει εξέταση ρουτίνας (είναι Γερμανίδα). Εσείς θα κάνετε; 

Κατι μου λεει οτι και ο δικος μου ο γιατρος δεν θεωρει το doppler απαραιτητο. Δεν μου το εχει αναφερει ποτε.  Επισης ο γιατρος που συνεργαζεται μαζι του και κανει τους μεγαλους υπερηχους με αποχαιρετησε λεγοντας οτι θα με ξαναδει στο 2ο μωρακι. Θα ρωτησω τον γιατρο μου την Τριτη που θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά σήμερα έχω ραντεβού, καλά που το ξαναείδα. Από το πρωί ξύπνησα με έναν πόνο στη δεξιά πλευρά, σαν σφαχτη, κράμπα, πάντως αρκετά ενοχλητικό. Σε πολύ λίγα σημεία βολευομαι, όπως κ να γυρίσω πονάω. Ευτυχώς σήμερα θα με δει κι ο γιατρός. Έχετε κάτι παρόμοιο; Τον μικρό τον νιώθω να κινείται κι αν πάει προς τα δεξιά με πονάει ακόμα πιο πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Κατι μου λεει οτι και ο δικος μου ο γιατρος δεν θεωρει το doppler απαραιτητο. Δεν μου το εχει αναφερει ποτε.  Επισης ο γιατρος που συνεργαζεται μαζι του και κανει τους μεγαλους υπερηχους με αποχαιρετησε λεγοντας οτι θα με ξαναδει στο 2ο μωρακι. Θα ρωτησω τον γιατρο μου την Τριτη που θα παω

Πολλοί γιατροί δεν το κάνουν εφόσον το παρακολουθούν κάθε μήνα..και δε σε στέλνουν σε μεγάλους υπέρηχους..Εμένα παρόλο που μου το κάνει..μου είπε ότι τα εξωτερικά μηχανήματα είναι σαφώς καλύτερα και πιο αναλυτικά οπότε θα πάω 02/04 στο μαιευτήριο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mariamagdalini είπε:

Κορίτσια τελικά σήμερα έχω ραντεβού, καλά που το ξαναείδα. Από το πρωί ξύπνησα με έναν πόνο στη δεξιά πλευρά, σαν σφαχτη, κράμπα, πάντως αρκετά ενοχλητικό. Σε πολύ λίγα σημεία βολευομαι, όπως κ να γυρίσω πονάω. Ευτυχώς σήμερα θα με δει κι ο γιατρός. Έχετε κάτι παρόμοιο; Τον μικρό τον νιώθω να κινείται κι αν πάει προς τα δεξιά με πονάει ακόμα πιο πολύ

Μήπως έχει πιεστεί το έντερό σου!! Και εμένα με πιάνει κατά καιρούς..φαντάσου ότι η μήτρα έχει κάνει πέρα όλα τα εσωτερικά μας όργανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Μήπως έχει πιεστεί το έντερό σου!! Και εμένα με πιάνει κατά καιρούς..φαντάσου ότι η μήτρα έχει κάνει πέρα όλα τα εσωτερικά μας όργανα!!

Μπορεί γιατί νιώθω ότι με το μασάζ ανακουφιζομαι. Γενικά όμως ούτε να τεντωθω ούτε να γυρίσω πλευρό μπορώ εύκολα, κάτι με τραβάει κ πονάω. Κ το μελέτησα ότι ήμουν μια χαρά τελευταία.. με ματιασα ?☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mariamagdalini είπε:

Κορίτσια τελικά σήμερα έχω ραντεβού, καλά που το ξαναείδα. Από το πρωί ξύπνησα με έναν πόνο στη δεξιά πλευρά, σαν σφαχτη, κράμπα, πάντως αρκετά ενοχλητικό. Σε πολύ λίγα σημεία βολευομαι, όπως κ να γυρίσω πονάω. Ευτυχώς σήμερα θα με δει κι ο γιατρός. Έχετε κάτι παρόμοιο; Τον μικρό τον νιώθω να κινείται κι αν πάει προς τα δεξιά με πονάει ακόμα πιο πολύ

Μπορει να είναι και το έντερο σου. Αλλά και πάλι κάποιες μέρες υπάρχει  περίπτωση  να πονάμε λίγο περισσότερο γιατί τώρα η μήτρα πιέζει ακόμα περισσότερο...

Το  βράδυ πονούσα αρκετά κι εγώ χαμηλά στην κοιλιά και τη μέση. Πιστεύω ότι ήταν το έντερο, γιατί είχα φάει κουνουπίδι που ενώ μου αρέσει πολύ, με ενοχλεί μετά στο έντερο... Σήμερα όμως είναι κάπως καλύτερα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mariamagdalini είπε:

Μπορεί γιατί νιώθω ότι με το μασάζ ανακουφιζομαι. Γενικά όμως ούτε να τεντωθω ούτε να γυρίσω πλευρό μπορώ εύκολα, κάτι με τραβάει κ πονάω. Κ το μελέτησα ότι ήμουν μια χαρά τελευταία.. με ματιασα ?☺️

Και εμένα με πιάνει κάποιες φορές ένας πόνος και εγώ νομίζω πως είναι από το έντερο...αλλάζω στάση στον πως κάθομαι και ψιλό περνάει και αν ξαπλώνω γυρνάω από τη άλλη και είναι κάπως καλύτερα!τώρα όπως είπαν και τα κορίτσια όλα αλλάζουν και πιέζονται!

Εγώ έχω αρχίσει και ζορίζομαι να σηκώνομαι από το κρεβάτι!Δεν έχω βρει ακόμα τον τρόπο να σηκώνομαι εύκολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Και εμένα με πιάνει κάποιες φορές ένας πόνος και εγώ νομίζω πως είναι από το έντερο...αλλάζω στάση στον πως κάθομαι και ψιλό περνάει και αν ξαπλώνω γυρνάω από τη άλλη και είναι κάπως καλύτερα!τώρα όπως είπαν και τα κορίτσια όλα αλλάζουν και πιέζονται!

Εγώ έχω αρχίσει και ζορίζομαι να σηκώνομαι από το κρεβάτι!Δεν έχω βρει ακόμα τον τρόπο να σηκώνομαι εύκολα....

εγω κυλώ σαν βαρελάκι και για να σηκωθω πιανομαι απο το σιδερο του κρεβατιου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

εγω κυλώ σαν βαρελάκι και για να σηκωθω πιανομαι απο το σιδερο του κρεβατιου!?

Το προσπαθήσει αλλά δεν το καταφέρνω καλά Γιατί δεν έχω από που να πιαστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...