Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΙΑΣΩ!!!


harap

Recommended Posts

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!!

ΝΑ ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρούλα μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Εδώ και μέρες αναρωτιόμουνα αν γέννησες ή όχι,δεν σε έβλεπα και στο φόρουμ και υπέθεσα ότι μάλλον έγινε το ευχάριστο! :P

Ποπο τι ωραία!!!Αχ και το Μαριλάκι τώρα είναι μεγάλη αδερφούλα ε;

Να τα χαίρεσαι γλυκιά μου και τα δυο σου αγγελουδάκια!Σου εύχομαι να είναι πάντα γερά ,πολύ πολύ ευτυχισμένα και εσύ μαζί με τον αντρούλη σου δυανάτοί να τα καμαρώνετε!!!

Φιλάκια πολλά!!!

Περιμένουμε όταν με το καλό βγείς και τακτοποιηθείς,λεπτομέριες για τον τοκετό !:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου λογικά θα έχεις γεννήσει τώρα...τι ωραια θα κρατάς το μωράκι σου τώρα, άντε να μας πείς κ τι ειναι ,,,,χα χα

Πιστεύω να πήγαν όλα καλά κ εσύ να εισαι πολύ καλά...

Περιμένουμε νέα σου...φιλάκια...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμπρος στο δρομο που χαραξε η zouzou21!!! Βρε χαρα στο κουραγιο σου και την ψυχραιμια σου!!! Να σου ζησει το μικρακι και περιμενουμε νεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η Χαρά γέννησε ένα ... αγοράκι τελικά:laugh: (δεν ήθελε να μάθει το φύλλο απο πριν), είναι και οι δύο μια χαρούλα, ο μπέμπης γεννήθηκε γύρω στα 3150! Θα μας πει νεότερα όταν βγει με το καλό!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα μου να σου ζησει ο μπρμπακος σου

πω πω δεν ξερω αν θα μπορουσα να μεινω 9 μηνες χωρις να μαθω αν θα κανω αγορακι η κοριτσακι.

μπραβο μπραβο

καλα σαραντα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πραγματικά για τις ευχές σας.

Δεν μπορώ να σας γράψω τώρα λεπτομέρειες γιατί κοιμάμαι όρθια. Οι ήδη μαμάδες θα με καταλαβαίνουν.

Θα μπώ όμως αυτές τις μέρες για να σας κατεβάσω φώτο και φυσικά για να σας πώ το στόρυ του τοκετού.

Και πάλι σας ευχαριστώ που ήσασταν και είστε φυσικά δίπλα μου όλον αυτόν τον καιρό.

Θα τα πούμε σύντομα. Πάω για νάνι γιατί σε δύο ώρες περίπου θα ξυπνήσει ο πρίγκιπας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου φυσικά κ σε καταλαβαίνουμε...να σου ζήσει το μωρουλίνι σου...

περιμένουμε νεα σου ...να κοιμάσαι όσο μπορείς..κ εγω αυτο κανω γιατι δεν παλέύεται αλλιώς...που να έχεις κ 2 παιδακια...καλό κουράγιο κ καληνύχτα !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Χαρά ο μικρός πρίγκηπας!!! Να τον χαίρεσαι πάντα υγιή και χαρούμενο!!! Περιμένουμε αναλυτικά νέα σου μόλις έχεις λίγο παραπάνω χρόνο.... και μην ανησυχείς, σε καταλαβαίνουμε όλες μας!!!

Καλά σαράντα και καλή ανατροφή σου εύχομαι!!!

Φιλιά κ στους 2 σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρούλα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και πάλι!!!Να τον χαίρεστε τον πριγκιπα σας!!!:woohoo: Φαντάζομαι χαρά το Μαριλάκι ε;;;Φιλάκια και στα δυο σου αστεράκια!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...