Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΙΑΣΩ!!!


harap

Recommended Posts

Κοριτσάκια..........ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ.

Εκεί που κοιτούσα σε κάποια site για να αλλάξω το κινητό μου, τσούπ, έσπασαν τα νερά. Πήρα το γιατρό και μου είπε σιγά σιγά να κάνω το μπανάκι μου και να ξεκινήσω για το ΙΑΣΩ. Οπότε όπως καταλαβαίνεται, σε λίγες ώρες θα έχω στην αγκαλιά μου το μωράκι μου.

Ανυπομονώ. Ξέρω πως έχω μαζί μου την συμπαράστασή σας και τις ευχές σας και παίρνω κουράγιο (όχι ότι έχω ιδιαίτερο άγχος δηλαδή). Το μόνο που με στεναχωρεί είναι που θα κάνω 4 μέρες να δώ την Μαριλή μου.

Τέλος πάντων, πάω για το μπανάκι που λέγαμε.

Θα σας ενημερώνει σχετικά η happy mammy.

Αντε λοιπόν, σας αφήνω, πάω να γεννήσω. Θα τα πούμε σε λίγες μέρες. Με λεπτομέρειες.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣ. ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:) :) :)

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε εναν πονο ευχομαι καλη μου!!!!

Χαρα στο κουραγιο σου που αυτην την ωρα καταφερες να συνταξεις ενα μηνυμα!

Να σου πανε ολα μα ολα καλα και να κρατησεις το μωρακι σου στην αγγαλια σου το συντομοτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

harap μου, με το καλο κοπελα μου!!! μ'εναν πονο!!! ευχομαι σε πολυ πολυ πολυ λιγο, να κρατας αγκαλιτσα το μικρο σου αγγελουδακι!!;)

μη στεναχωριεσαι για τη Μαριλη σου, θα της φερεις το καλυτερο δωρακι, το μικρο της αδερφακι!!!:woohoo:

πω, πω, αγωνιω κι εγω μαζι σου τωρα που το διαβασα!!:silly:

ολα θα πανε τελεια, ευτυχισμενη μανουλα!!!;)

θα περιμενουμε τα νεα σου, μολις γυρισετε με το καλο στο σπιτακι σας!!!

με το καλο κοπελα μου, με το καλο!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: xara mou me to kalo na

fereis ston kosmo to mpempaki sou!!!

pwpw mou 8umises emena twra pou mphka k to egrapsa sto mammy

otan espasan ta nera:laugh: :laugh:

plaka eixe!!!

me enan pono koukla mou..

filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Με το καλό κοπέλα μου και όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!! Εύχομαι να γεννήσεις το αγγελούδι σου όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα και να το κρατάς σύντομα στην αγγαλιά σου. Φιλιά!!!!!!!!!:laugh: :cheer::laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιθανόν τώρα να είσαι ήδη αγκαλιά με το μωράκι σου!Να σου ζήσει εύχομαι και όπως επιθυμείς!

Θα περιμενουμε όλες τις λεπτομέρειες από τον τοκετό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω να έχεις τελειώσει μέχρι τώρα και να πήγαν όλα τέλεια! Να σου ζήσει το μπουμπούκι σου και να είσαστε μια ευτυχισμένη οικογένεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χαρά, έλεος!

Πάρε και εμένα μαζί σου! Δεν λέγαμε να γεννήσουμε μαζί???? Ψεύτικες υποσχέσεις...:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλό κουκλίτσα μου, ελπίζω να πήγαν όλα καλά και να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά τώρα:) , άντε να δούμε και τι φύλλο είναι επιτέλους!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει καλη μου! Ειμαι σιγουρη πως ηδη ειστε αγκαλια με το μικρο σου και πως ολα ειναι μια χαρα.

Και παλι τις καλυτερες ευχες μου για ολη σου την οικογενεια:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να ειστε καλα και να εχεις αγκαλια το μωρακι σου. Να σου ζήσειιιιιιιιιιιι και με το καλό να επιστρεψετε σπιτι σας με το νεο μέλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...