Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια βοήθειααααααααααα


Recommended Posts

Προσπαθούμε 2 μιση χρόνια εξετάσεις και των 2 πολύ καλές και η ηλικία και των 2 μας 32.Το άγχος μπήκε στη ζωή μας πριν 6 μήνες όπου κάναμε την πρώτη αποτυχημέμνη σπερματέγχυση.Μετά είπαμε να δοκιμάσουμε εξωσωματική.Δυστυχώς και τις δύο φορές τις διέκοψα στην αρχή τους αφού δεν ανέβαινε μία συγκεκριμένη ορμόνη οιστραδίολη.Μου είπαν από το κέντρο ότι δεν ανταποκρίνεται ο οργανισμός μου στα φαρμακα της εξωσωματικής.Έκλεισε λοιπόν έτσι άδοξα και αυτή η πόρτα και σβήστηκαν και οι ελπίδες μου.Τώρα δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει για την περίπτωση μου.Δεν ξέρω τι ενναλακτικες πια έχω .Έχω χάσει τις ελπίδες μου αφού προσπάθούμε και δεν γίνεται τίποτα.Φόβάμαι πια ότι ούτε και η Ιατρική μπορεί να με βοηθήσει.Κορίτσια είμαι δυστυχισμένη ,απογοητευμένη ,κουρελιασμένη ψυχικά μόνο η τύχη πια μπορεί να βοηθήσει αλλά να ελπίζεις μόνο σε άυτό είναι επίσης ψυχοφθόρο.Ανατράπηκε η ζωή μου και τα όνειρα μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΕΤΣΙ...ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΤΟ 2009 ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ...ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΛΕΥΑ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΝΕΣΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΥΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΚΥΟΣ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΧΑ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Τόμα μου έκει έχω καταλήξει και εγώ να βρω ένα γιατρο να με δει ως άνθρωπο και να επικοινωνω μαζί του.Δυστυχώς επειδή και εγώ είχα κάνει λαπαροσκόπηση για ενομητρίωση πριν 3 χρόνια πάντα μπλεκόμουνα με γιατρούς κορύφής που ποτέ δεν είχαν τον χρόνο να μου δώσουν τις απαραίτητες εξηγήσεις και προσοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου μην το βλέπεις έτσι και μην απογοητεύεσαι!!Ειστε νέοι ακόμα και όπως ειπε και η φίλη μας η Τόμα στο 2009 βρισκόμαστε όπου η επιστήμη έχει κάνει μεγάλα βήματα στο χώρο τηε υγείας και συνεχώς κάνει!!Μην χάνεις την ελπίδα σου και να κάνεις θετικές σκέψεις!!Πολλές κοπέλες βρίσκονται στη θέση σου..Να έχεις πίστη και δύναμη και σύντομα θα αποκτήσεις αυτο που λαχταράς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!!! ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!! ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! ΑΝΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα έγραψε:

ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!!! ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!! ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! ΑΝΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!:) :)

Από την μία έχω αγχωθεί να κάνω κάτι τώρα που είμαι νέα και από την άλλη να το αφήσω να μην ασχολούμαι με αυτό μπας και γίνει κάτι.Αυτό που με δύσκολεύει είναι το ότι πριν 8 μήνες έληξε η σύμβαση μου και από δουλεία δεν κουνιέται φύλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BABYSMILE OXI AGXOS!!EXEIS XRONO MPROSTA SOY MHN APELPIZESAI.

K EGW STA 33 EIMAI K PROSPATHOUSA 2 XRONIA K DEN MPOROYSA ME DIAFORA PROBLHMATA , ALLOI MOY ELEGAN MONO ME EJOSWMATIKH ALLOI DYSKOLO O KATHENAS TA DIKA TOY.K EKEI POY STAMATHSA PIA NA ASXOLOYME HRTHE MONO TOY..

MHN TO SKEFTESAI BGALTO APO TO MYALO SOY!!K THA DEIS POY OLA THA PANE KALA;) ;) SOY EYXOMAI SYNTOMA KALA NEA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ Ε?ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ!ΚΑΝΕ ΕΡΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΗ Η ΧΑΡΑ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ 2009 ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΑΣ Η ΧΡΟΝΙΑ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ Ε?ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ!ΚΑΝΕ ΕΡΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΗ Η ΧΑΡΑ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ 2009 ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΑΣ Η ΧΡΟΝΙΑ!

ΦΙΛΙΑ

Φοβάμαι μήπως έχουν κάτι τα ωάρια μου και δεν ανταποκρίνονται στα φάρμακα .Μήπως πρέπει να δω τιες ορμόνες μου στη ωορρηξία αν είναι εντάξει γιατί στην αρχή του κύκλου τις έλεγξα και είναι εντάξει!

Φοβάμαι μήπως φάω κεραμίδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ....

ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΔΕΣ 'Η ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ..."ΠΡΟΣΠΑΘΩ".... ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΠΣΘΟΥΝ....

ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ....

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ (ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ)..... ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ.....

ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ...... ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω να τα κάνω λαμπόγιαλο στο κέντρο δεν μπήκαν στον κόπο να μου δώσουν καμμία εξήγηση.Αύριο θα δω αυτά τα ωάρια που αναπτύχθηκαν με την έναρξη της εξωσωματικής σε τι κατασταση είναι και πως μεγαλώνουν τώρα που διέκοψα τα φαρμακα.Για να μου δώσουν εξηγήσεις πρέπει να κλείσω ραντεβού και μέχρι εγώ τότε πρέπει να βράζω στο ζουμί μου.Στους υπερήχους μόνο εξέταση και τσιμουδιά ο γιατρός λόγω του πολύ κόσμου.Τα σιχάθηκα όλα πια .Μια μαζική παραγωγή ωαρίων και όταν κατι δεν πάει καλά σου πετάνε μούτρα και έλα άλλημέρα για εξηγήσεις.Θα σκάσω!!!!!! :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βασικότερο πιστεύω είναι να βρεις γιατρό άνθρωπο!!!!! Προς αυτή την κατεύθυνση κινήσου. Άσε τους γιατρούς ''κορυφές- μην με αγγίζετε'' στην άκρη και βρες κάποιον να σε ακούει και να σου μιλάει...

Μπορεί να μην χρειάζεσε καν εξωσωματική....

Σε αυτό το εμπόριο ελπίδας που έχει μετατραπεί σήμερα ο ερχομός ενός μωρού όλα είναι πιθανά....

Καλή τύχη!!!!

Όσο για την ηλικία, μην ξανακούσω τέτοια...Σε μια εποχή που η γυναίακα σπουδάζει και θέλει να αποκατασταθεί επαγγελματικά...μια χαρά είναι η ηλικία μας.

Εγω είμαι 33 χρονών προσπαθώ (χωρις αποτέλεσμα) 3 χρόνια. Να μην σου λέω ψέματα... άγχος έχω.... δεν γίνεται να μην έχεις όσδο είσαι στη διαδικασία και βλέπεις οτι δεν.... αλλά λέω ΘΑ ΕΡΘΕΙ. Κάποια στιγμή ΘΑ ΕΡΘΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mhn to bazeis kato kai synexeise!!! Ego prosparthousa enamish xrono...me eixe faei to anxos....kai telika hrthe apo mono tou ekei pou den to pereimename...katholou...synexeise kai propanton diokse to anxos sou an mporeis!!

filakia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΩΞΤΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ....!!!!!

ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΑΡΧΊΣΑΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΓΑΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΙΣΕ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ, ΒΑΡΙΟΜΟΥΝΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.. ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.. ΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ... ΠΑΛΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ...! ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΕΜΕΙΝΑ.......!!!ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΠΑΛΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΕΧΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ...!

ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΔΙΩΞΤΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.. ΘΕΩΡΙΣΤΕ ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ!! ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

ΕΛΕΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου μην απελπίζεσαι και μην το βάζεις κάτω. Ξέρω περιπτώσεις που προσπαθούσαν για χρόνια κι όμως τα κατάφεραν. Προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος και να μην σκέφτεσαι απαισιόδοξα. ολα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babysmile min to bazeis kato kopela mou!alla na min to skefteai kai toso entona..exeis dokimasei na kaneis mia proseuxi?exo akouso polles periptoseis san kai ti diki sou,arkei na to pisteyeis pragmatika!kane mia proseuxi den exeis na xaseis kati!elpizo na sou edosa mia lisi stin apognosi pou brieskesai!sou eyxomai na pane ola kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω αν μπορεσει να σε βοηθησει η ιατρικη..αυτο που ξερω ειναι οτι μπορει να σε βοηθησει σιγουρα ο καλος Θεουλης!!

Τα εχω γραψει κ αλλου...Ειμαι 38 χρονων και μετα απο 7 χρονια κ ενω εχω αυξημενη προλακτινη η οποια αποτρεπει την επιτευξη εγκυμοσυνης κι ενω τα ειχα πλεον παρατησει... κι ενω ο αντρας μου εδω κ 2 μηνες δουλευει σε αλλη πολη κι ειναι μακρια....εμεινα εντελως ξαφνικα αναυδη:blink: !!με μια μονο επαφη εμεινα εγκυος...χωρις φαρμακα ,χωρις ορμονες ,χωρις προκληση ωορηξιας!!:ohmy:

Δεν σου μεταφερω τα νεα καποιας γνωστης μου:silly: ειδα τον υπερηχο κ νομιζα οτι εβλεπα εγκυμοσυνη καποιας αλλης!!

Γιαυτο ΠΑΝΤΑ να ελπιζεις!

Σου ευχομαι να νιωσεις γρηγορα την ευτυχια στην κοιλιτσα σου!!!

πολλα φιλακια κ μην απογοητευεσαι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Babysmile γεια σου κ απο εμενα σε καταλαβενω απολυτα γιατι κ εγω ειχα πριν τρια χρονια αποτυχημενη προσπαθεια εξωσωματικης,εκανα μαλιστα μιαμιση προσπαθεια γιατι στην πρωτη δεν ανεβαζα οιστραδιολη κ αναγκαστηκα να τη σταματησω.θυμαμαι τοτε πως ειχα νιωσει τη γη να φευγει κατω απο τα ποδια μου τελος παντων εκανα απο τον επομενο κυκλο ξανα την προσπαθεια ολοκληρωμενη αλλα κ παλι δυστηχως τιποτε.ενιωθα ρακος δεν ηθελα ν'ακουω κ να βλεπω κανενα ειχα χασει την πιστη μου σε θεο κ ανθρωπους,συγνωμη κοριτσια αλλα ειναι η αληθεια,αφησα περασαν 3 χρονια κ οταν ξαναενιωσα ετοιμη αλλαξα κεντρο κ γιατρο κ τωρα ειμαι στο τεταρτο μηνα της εγκυμοσηνης μου αλλα σε ολο αυτο το διαστημα ο αντρας μου ηταν κοντα μου κ μου συμπαραστεκοτανε πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Babysmile

ειναι σιγουρα μια ζορικη περιοδος...

Θα περασει και θα αποκτησεις και το μωρακι σου , απλα να...μερικες φορες θελουν να μας τυρρανησουν πριν ερθουν τα ατιμα ...:silly:

Ειμαι και γω ομοιοπαθουσα βλεπεις...:unsure:

Σου μεταφερω απλως την θετικη εμπειρια που ειχα με την Εμβρυογενεση και τον Μαστρομηνα.Αν θελεις πληροφοριες και περιγραφη της εκει καταστασης στειλε μου μηνυμα και πολυ ευχαριστως να τα πουμε.:)

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Babysmile mou...

Agapi mou min ta vazeis katw vre...

An einai vres ena kalo giatro ki makari na sou pane ola kala...

Ekei pou den tha to perimeneis tha erthei to mwraki....

Min anxwnese,irema,ki na se eutixeis...

Sou euxwme ta kalitera....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλησπέρα. Αυτή τη στιγμή είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση με σένα. Διακοπή της προσπάθειας γιατί δεν ανταποκρίθηκε ο οργανισμός στα φάρμακα. Θα πάω την Τετάρτη για να δω αν κανένα απο τα ωάρια έχει επιζήσει και μεγαλώνει. Όμως προσπαθώ να κρατήσω την ψυχραιμία μου. Σίγουρα είναι δύσκολο αλλά τι να κάνουμε; Με το να πέφτουμε τόσο πολύ ψυχολογικά και να τα βάζουμε με όλους δεν βγάζουμε τίποτα. Ψυχραιμία και πίστη. Αυτό χρειαζόμαστε και που θα πάει θα έρθει και σε μας!! Αν θέλεις τα στοιχεία του δικού μου κέντρου μπορώ να σου τα στείλω γιατί εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από το κέντρο που πάω. Το ότι έγινε αυτό ήταν να γίνει δεν φταίει κανείς.

Φιλιά και αν θέλεις και όποτε θες μπορούμε να τα πούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pragmatika den prepi na stanachoriese! Ise toso nea!

Oson afora ti doulia sou, an o sintrofos sou echi sigouri doulia ke mia aparetiti ikonomiki anesi ine OK. An ochi, kalitera na psaxis prota yia doulia. Echis apleto chrono mprosta sou yia teknopiisi. Sto metaxi, mporis na prospathis yia pedi me to sintrofo sou.

An den iparchi ikonomiko thema, tote tha protina na dokimasete exosomatiki me fisiko kiklo pou ine ke kata poli ftinoteri. Aporo, pos den sou to echi protini o yiatros sou. Mipos sou to echi; An ochi, den chanis tipota na tou kanis mia erotisi.

An chriazese epipleon pirofories yia to thema, ime sti diathesi sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...