Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katya81 είπε:

@Valfrag κι εμενα 14/5/19 μου ειπανε!! και οτι ειναι αγορακι [smilie=hello2.gif][smilie=sign17.gif]

Ααα ωραιααα!!που θα γεννησεις με το καλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΤ & φύλο ??????

 

@Mammytobe  16/2/19 ?

@Niki co            17/2/19 ?

@PanB              28/2/19 ?

@Vasilikii           4/3/19  ?

@VivianT            7/3/19 ?

@Hope2018       11/3/19 ??

@Ceres               13/3/19 ?

@banesaki16      18/3/19 

@Evi'sBaby          13/4/19 ?

@ζουζουνα*       24/4/19 ?

@AlKate               25/4/19 ?

@Angelmammy   4/5/19 ?

@Valfrag             14/5/19 ?

@Katya81           14/5/19 ?

@vayaki              28/5/19 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία κορίτσια μου με το καλό όλες μας... Αλλά βλέπω μόνο εγωωδεν ξέρω ακόμα τι έχω... αχ.. υπομονή την επομενηββδομαδα θα σας πω κνεγω... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mammytobe είπε:

16/02/2019 Περιμενω αγορακι!!!

Καλησπέρα!!! 17/02/19 και περιμένω κοριτσάκι!! Έλα και στην ομάδα Ιανουαρίου Φεβρουαρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/11/2018 at 3:23 ΜΜ, ο/η PanB είπε:

ΠΗΤ & φύλο ??????

 

@Mammytobe  16/2/19 ?

@Niki co            17/2/19 ?

@PanB              28/2/19 ?

@Vasilikii           4/3/19  ?

@VivianT            7/3/19 ?

@Hope2018       11/3/19 ??

@Ceres               13/3/19 ?

@Evi'sBaby          13/3/29 ?

@banesaki16      18/3/19 

@AlKate               25/4/19 ?

@Angelmammy   4/5/19 ?

@Valfrag             14/5/19 ?

@Katya81           14/5/19 ?

@vayaki              28/5/19 ?

13/4/19 ? κάποιο λάθος κάνατε σε μένα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2018 at 8:42 ΠΜ, ο/η AlKate είπε:

Απλά έλεγα να το κάνει η @armonia επειδή έχει κάνει τη πρώτη ανάρτηση να φαίνεται με το που ανοίγουμε την ομάδα.... Να μη μπει σε μια ενδιάμεση σελιδμδα.... @ζουζουνα* τι λες; Έχεις τη δεύτερη ανάρτηση.... Εκτός βέβαια αν μπορούμε να τη βάλουμε πάνω πάνω άσχετα με το ποιος ήταν που έγραψε οπότε μπορώ να το κάνω και εγω(απλά δεν ήξερα ότι γίνεται...)

Ναι εννοείται το έχουμε κάνει κ σε άλλη ομάδα όντως.βάλτε κ μένα 24/4/19 κοριτσάκι,Β επιπέδου κλείσαμε 12/12 αν αλλάξει κάτι με το φύλο θα σας πω αλλά προς το παρόν μέχρι κ την προηγούμενη βδομάδα κορίτσι μου είπε η γιατρός.

@PanB βάλε κ εμένα...εσύ που το έχεις,είμαι από ταμπλετ εγώ κ δεν το έχω από εδώ καλά για το φτιάξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/11/2018 at 3:23 ΜΜ, ο/η PanB είπε:

ΠΗΤ & φύλο ??????

 

@Mammytobe  16/2/19 ?

@Niki co            17/2/19 ?

@PanB              28/2/19 ?

@Vasilikii           4/3/19  ?

@VivianT            7/3/19 ?

@Hope2018       11/3/19 ??

@Ceres               13/3/19 ?

@banesaki16      18/3/19 

@Evi'sBaby          13/4/19 ?

@ζουζουνα*       24/4/19 ?

@AlKate               25/4/19 ?

@Angelmammy   4/5/19 ?

@Valfrag             14/5/19 ?

@Katya81           14/5/19 ?

@vayaki              28/5/19 ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες!! @ζουζουνα* αν μπορείς αυτό με τις ΠΗΤ και το φύλο βάλε το στη πρώτη ανάρτηση που έκανες στην ομάδα, επειδή είναι πάνω-πάνω. Οπότε όταν θα ανοίγουμε την ομάδα θα φαίνεται κατευθείαν! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η AlKate είπε:

καλημέρα σε όλες!! @ζουζουνα* αν μπορείς αυτό με τις ΠΗΤ και το φύλο βάλε το στη πρώτη ανάρτηση που έκανες στην ομάδα, επειδή είναι πάνω-πάνω. Οπότε όταν θα ανοίγουμε την ομάδα θα φαίνεται κατευθείαν! :) 

Πώς το κάνουμε?να δω αν μπορώ..θα προσπαθήσω.Δεν μπορώ βρε κορίτσι,μήπως επειδή είμαι από ταμπλετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες?  Ερθωωαυριο πάω για β επιπέδου κ σήμερα ένα άγχος το έχω... με πήραν να επιβεβαιώσουν κ το ραντεβού κ λέω αχ μακάρι να πάνε όλα καλά... @Viktwria αν θέλεις δώσε κ εσύ ΠΗΤ ΝΑ μπεις στο πινακακι μας..? εγώ πριν 4 μέρες περίπου ένιωσα ένα πόνο στη κοιλιά δεν ξέρω πώς να το περιγράψω σαν να έχω μια μελάνια κάπου κ την πιάνω κ πονάει..  Κ πήρα το γιατρό κ μου έδωσε μαγνήσιο... Δεν είχα πάρει μέχρι τώρα..  κατ' τ'άλλα το μικρό κλωτσάει συνέχεια κ πλέον έντονα... Κ μου αρέσει πολύ....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες?  Ερθωωαυριο πάω για β επιπέδου κ σήμερα ένα άγχος το έχω... με πήραν να επιβεβαιώσουν κ το ραντεβού κ λέω αχ μακάρι να πάνε όλα καλά... @Viktwria αν θέλεις δώσε κ εσύ ΠΗΤ ΝΑ μπεις στο πινακακι μας..? εγώ πριν 4 μέρες περίπου ένιωσα ένα πόνο στη κοιλιά δεν ξέρω πώς να το περιγράψω σαν να έχω μια μελάνια κάπου κ την πιάνω κ πονάει..  Κ πήρα το γιατρό κ μου έδωσε μαγνήσιο... Δεν είχα πάρει μέχρι τώρα..  κατ' τ'άλλα το μικρό κλωτσάει συνέχεια κ πλέον έντονα... Κ μου αρέσει πολύ....????

Καλησπέρα!!Όλα να πάνε καλά!!είναι τέλεια τώρα που τα ακούμε κ νιώθουμε ότι είναι καλά ❤ κι εγώ σήμερα σκέφτηκα ότι χοντρικά σε 3 μήνες θα έρθει το μωράκι μας πρώτα ο Θεός κ λέω πόσο κοντά είναι κι ας μου φαίνεται μακρινό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά θα είναι μην αγχώνεσαι :) Θα δεις οτι θα ειναι υγιέστατο το μπεμπάκι σου και θα ηρεμήσεις. Το οτι κλωτσάνε τα μικρούλια μας είναι απίστευτο. Και εσεις χαμογελάτε σαν χαζές; Εγω οπου κι αν ειμαι σαν χαζο κάνω και τους μιλάω κιολας ? Ευτυχως ο γιατρος μου επιτρεπει περιορισμένες εμφανισεις και δεν ρεζιλευομαι πολυ ?. Σημερα η μπεμπα μας μου εχωσε μια κλωτσια στο στομαχι ... με πεθανε καλα να ειναι. Ειναι που ειναι ερεθισμενο αυτες τις μερες με καουρες κ.λ.π με ισοπέδωσε. Πολυ ζορικη μου φαινεται θα μας βγει παναγια μαχι της. Τον μπεμπη τον εκτοπισε χαμηλά ... εμένα με εχει ταράξει. Μετα λένε οτι τα αγορια γινονται ποδοσφαιριστες. ?? Αλλα δεν παραπονιεμαι ας ριχνουν κλωτσιτσες να ξερω οτι ειναι καλα :)

@VivianT κοντα πρεπει να γεννάμε. Και εγω περίπου 3 μήνες έχω. ΠΥΤ 12/3/2019 αλλα για τελη Φλεβαρη μας υπολογιζει λογω διδυμων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

Πώς το κάνουμε?να δω αν μπορώ..θα προσπαθήσω.Δεν μπορώ βρε κορίτσι,μήπως επειδή είμαι από ταμπλετ?

Εκεί που γράφεις το μήνυμα σου έχει δύο επιλογές: παράθεση και επεξεργασία. Εσύ θα επιλέξεις το επεξεργασία και θα επεξεργαστείς αυτό που είχες γράψει, θα προσθέσεις τη λίστα μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

Πώς το κάνουμε?να δω αν μπορώ..θα προσπαθήσω.Δεν μπορώ βρε κορίτσι,μήπως επειδή είμαι από ταμπλετ?

Κάνε επεξεργασία το πρώτο σου μήνυμα και κάνε copy paste το πινακακι ? γίνεται, κι εγώ από κινητό τα κάνω όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμένα!!! Εγω ακόμη δεν έχω καταλάβει κλοτσιά αλλά σιγά σιγά τη περιμένω!! Χαχα... Από κοιλιά πώς πάτε; Φαίνεται πλέον; Από κιλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Γεια σας και απο εμένα!!! Εγω ακόμη δεν έχω καταλάβει κλοτσιά αλλά σιγά σιγά τη περιμένω!! Χαχα... Από κοιλιά πώς πάτε; Φαίνεται πλέον; Από κιλά; 

Απο κλωστιδι δεν το συζητάμε ??‍♀️ η κοιλια φαίνεται κανονικότατα εδώ και 2 περίπου βδομάδες. Σήμερα ειμαι 26+5. Από κιλά έχω πάρει 9 ????? εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...