Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

αα οκ θυμομουν οτι ήταν αρκετά πιο μεγάλη απ τον δικό μου!
Κορίτσι σε πειράζω  έτσι! Αφού τα πέρασες στην πρώτη όλα αυτά, τώρα στη δεύτερη σου αξίζει να είσαι κουλ!!

Κουλ δεν το λεες ;ρ δεν αντεχεται αυτος ο πονος στη κοιλιαα!! Μπορω να πω οτι γενικα η πρωτη εγκυμοσυνη ηταν καλυτερη(αν εξαιρεσεις τις καουρες που ειχα μεχρι και με το νερο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Κουλ δεν το λεες ;ρ δεν αντεχεται αυτος ο πονος στη κοιλιαα!! Μπορω να πω οτι γενικα η πρωτη εγκυμοσυνη ηταν καλυτερη(αν εξαιρεσεις τις καουρες που ειχα μεχρι και με το νερο)

ελα ρε συ.. Γιατί πονάς στη κοιλιά; από τι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

ελα ρε συ.. Γιατί πονάς στη κοιλιά; από τι;

Κατω κατω νιωθω σαν μυικο πονο, λες και εχω πιαστει.τοσο που κανω κανα διλεπτο να σηκωθω απο το κρεβατι!! Ο γιατρος μ ειπε οτι ειναι επειδη το μωρο ειναι αρκετα χαμηλα και πιεζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Soto κλωτσιες, που βασικα δεν νιωθω κλωτσιες αλλα σπρωξιματα δυνατα λες κ θα βγει... νιωθω πχ διπλαστον αφαλο σηκωνεται ενα βουνο που δεν ξερω τι ειναι, κεφαλακι, κωλαρακι κ την ιδια στιγμη στην απεναντη μερια στο πλευρο τεντωματα κ προεξεχει κατι, χερι ειναι; ποδι; θα σας γελασω

@Ονουςμαςειναιαληταριο ε υποτιθεται οτι αν ειναι γυρισμενο τα ποδια του ακουμπανε κατω απ το στηθος οποτε νιωθεις πιεσηετσι μου λενε βασικα κοπελες ιδιας φασης, τι να πω, εγωνιωθω πιο χαμηλα ολα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

@Soto κλωτσιες, που βασικα δεν νιωθω κλωτσιες αλλα σπρωξιματα δυνατα λες κ θα βγει... νιωθω πχ διπλαστον αφαλο σηκωνεται ενα βουνο που δεν ξερω τι ειναι, κεφαλακι, κωλαρακι κ την ιδια στιγμη στην απεναντη μερια στο πλευρο τεντωματα κ προεξεχει κατι, χερι ειναι; ποδι; θα σας γελασω

@Ονουςμαςειναιαληταριο ε υποτιθεται οτι αν ειναι γυρισμενο τα ποδια του ακουμπανε κατω απ το στηθος οποτε νιωθεις πιεσηετσι μου λενε βασικα κοπελες ιδιας φασης, τι να πω, εγωνιωθω πιο χαμηλα ολα αυτα

Να σου πω την αληθεια αυτο το ενιωθα στο πρωτο, αλλα επειδη ηταν πολυ ψηλα και μ πιεζε το στομαχι και τα πλευρα ..τωρα νιωθω πονο χαμηλα που εχει παρει θεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

@Soto κλωτσιες, που βασικα δεν νιωθω κλωτσιες αλλα σπρωξιματα δυνατα λες κ θα βγει... νιωθω πχ διπλαστον αφαλο σηκωνεται ενα βουνο που δεν ξερω τι ειναι, κεφαλακι, κωλαρακι κ την ιδια στιγμη στην απεναντη μερια στο πλευρο τεντωματα κ προεξεχει κατι, χερι ειναι; ποδι; θα σας γελασω

@Ονουςμαςειναιαληταριο ε υποτιθεται οτι αν ειναι γυρισμενο τα ποδια του ακουμπανε κατω απ το στηθος οποτε νιωθεις πιεσηετσι μου λενε βασικα κοπελες ιδιας φασης, τι να πω, εγωνιωθω πιο χαμηλα ολα αυτα

αχου αγάπη μουυυυ τι ωραια που το περιγράφεις!! ετσι εκανε κ μενα κ δεν ηξερα τι ειναι, μεχρι που πηγα γιατρο κ ειδαμε στον υπερηχο. Μπορεί να είναι με το κεφάλι κάτω κ να βολεύεται αλλιώς σε σένα απ τις αλλες κοπέλες. 

@Ονουςμαςειναιαληταριο ωω καταλαβα. τουλαχιστον δεν ειναι ανησυχητικο! τον φάγαμε τον γάιδαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Να σου πω την αληθεια αυτο το ενιωθα στο πρωτο, αλλα επειδη ηταν πολυ ψηλα και μ πιεζε το στομαχι και τα πλευρα ..τωρα νιωθω πονο χαμηλα που εχει παρει θεση 

Μακαρι να γυρησει κ ο δικος μου, ο γιατρος το χει σιγουρο οτι θα γυρησει δεν ξερω απο που τοση σιγουρια! Θα δειξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Μακαρι να γυρησει κ ο δικος μου, ο γιατρος το χει σιγουρο οτι θα γυρησει δεν ξερω απο που τοση σιγουρια! Θα δειξει! 

Μην αγχωνεσαι εχεις ακομα, σιγουρα θα γυρισει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...αναφέρω κ τι δικές μου "γνώσεις"...απ' ότι μου είπαν τα λευκά ανεβαίνουν στην εγκυμοσύνη κ μάλιστα μια φίλη μου που είχε ήδη ανεβασμένα στα φυσιολογικά της, στην εγκυμοσύνη κάποια στιγμή ανέβηκε πάνω από το όριο..επίσης η δικιά μας η μπεμπούλα έχει καιρό που γύρισε αλλά στο τελευταίο ραντεβού με τον γιατρό μου είπε ότι έχει ακόμα περιθώριο για τούμπες, οπότε δεν είναι κάτι δεδομένο..άρα λογικά όσα δε γύρισαν ακόμα έχουν χρόνο...για τα κιλά των μωρών δεν είναι λίγο σχετικά τα πράγματα σ αυτή τη φάση;νομίζω ότι τώρα είναι που παίρνουν καλά..εμάς στις 31 εβδομάδες ήταν 1700 και στις 32 1900..τώρα θα πάω στις 35 να δούμε που έφτασε..το βλέπω κ από την κοιλιά όμως..κάθε μέρα διαφορετική μου φαίνεται!!!ουφ...τα είπα όλα με μια ανάσα!!!?

Μια απορία...νιώθει καμιά πρήξιμο κάτω;;;γιατί εγώ δεν έχω πρηστεί πουθενά αλλά εκεί νιώθω κάπως διαφορετικά!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σε αυτή τ κύηση υποφέρω..καμία σχέση...

Πονος στα πλευρα. Καουρες.λυποθυμιες...

@Smurf88 στο πιπι λες ;;;;

Το είχα πει κ εγώ Παλιά εδώ.  Το έχω πολυυυυυυυυυ πρισμενο κάτω σαν μπαλακι  τενις....

Εγώ θα τ δω τ Δευτέρα ενώ τελευταία φορά ήταν το Μάιο... ...  Δεν ξέρω τπτ..  :(

Με πειράζει ο άντρας μ.. μ λέει λες να είναι.κορίτσι ;;Χαχαχα (αγόρι μας είπαν)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες!! 

Τι κάνετε?? Έχει καμία νέα?? Αν και σαββατοκύριακο πέφτει υσηχια!! 

Εμένα με ποναει λίγο η μέση μου όταν είμαι ξαπλωμένη η καθηστη και σηκωνωμε θέλω λίγο χρόνο να ισιώσω!! 

Ααα αααα και 48 και σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες!! 

Τι κάνετε?? Έχει καμία νέα?? Αν και σαββατοκύριακο πέφτει υσηχια!! 

Εμένα με ποναει λίγο η μέση μου όταν είμαι ξαπλωμένη η καθηστη και σηκωνωμε θέλω λίγο χρόνο να ισιώσω!! 

Ααα αααα και 48 και σήμερα!!! 

Καλησπεραα!!

Αχχα αυτοο με τη μεση ειναι η φυσιολογικη μ σταση ;ρ

Ελαααα λιγο εμεινεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλησπεραα!!

Αχχα αυτοο με τη μεση ειναι η φυσιολογικη μ σταση ;ρ

Ελαααα λιγο εμεινεε!!

Χαχα κατάλαβα όλες λίγο πολύ σαραβαλιαστικαμε!!! Δεν είναι και λίγο 48!! Μακάρι να ήταν 8 χαχαχχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα κατάλαβα όλες λίγο πολύ σαραβαλιαστικαμε!!! Δεν είναι και λίγο 48!! Μακάρι να ήταν 8 χαχαχχα! 

Ουου σιγουρα!!

Θα περασουν μπαμ μπαμ .. 

Εμενα λεει 34 αλλα ειναι λιγοτερες λογικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ουου σιγουρα!!

Θα περασουν μπαμ μπαμ .. 

Εμενα λεει 34 αλλα ειναι λιγοτερες λογικα 

Εγώ στο εύχομαι!! Να είναι σε δύο εβδομάδες χαχα! 

Μου έχει λυψει λίγο το πως ήμουν χαχα! Τώρα εύχομαι και εμένα να είναι λιγότερες αλλά με βλέπω να τρώω και την 41 εβδομάδα χαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ στο εύχομαι!! Να είναι σε δύο εβδομάδες χαχα! 

Μου έχει λυψει λίγο το πως ήμουν χαχα! Τώρα εύχομαι και εμένα να είναι λιγότερες αλλά με βλέπω να τρώω και την 41 εβδομάδα χαχχαχ

Θα σε αφησει μετα τη 40;;; 

Εγω σκεφτομαι τα κιλα που πρεπει να χασωω ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Θα σε αφησει μετα τη 40;;; 

Εγω σκεφτομαι τα κιλα που πρεπει να χασωω ? 

Χαχαχα και εγώ τα σκέφτομαι τα κιλά αλλά επιδει είναι χειμώνας έχουμε χρόνο ρε συ! Εγω σκέφτομαι τη μέρα που θα σηκωθώ πρωί θα φτιάξω ελληνικό καφέ θα καπνίσω θα κοιτάω απέξω τη βροχή και θα κοιτάω τον μικρούλι μου που θα κοιμάται αχαχαχ!! 

Δεν ξέρω αν θα με αφήσει ίσως όχι και βασικά το εύχομαι!!!! Να μην με αφήσει χααχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα και εγώ τα σκέφτομαι τα κιλά αλλά επιδει είναι χειμώνας έχουμε χρόνο ρε συ! Εγω σκέφτομαι τη μέρα που θα σηκωθώ πρωί θα φτιάξω ελληνικό καφέ θα καπνίσω θα κοιτάω απέξω τη βροχή και θα κοιτάω τον μικρούλι μου που θα κοιμάται αχαχαχ!! 

Δεν ξέρω αν θα με αφήσει ίσως όχι και βασικά το εύχομαι!!!! Να μην με αφήσει χααχα! 

Εσυ εχεις ωραιες σκεψεις, εγω απο την αλλη σκεφτομαι να ξυπναει μεσανυχτα γ να φαει και να ξυπναει και ο μεγαλος που θα την ακουει και αντε να τον ξανα κοιμησεις μετα!! 

Πεςς του τοο;ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εσυ εχεις ωραιες σκεψεις, εγω απο την αλλη σκεφτομαι να ξυπναει μεσανυχτα γ να φαει και να ξυπναει και ο μεγαλος που θα την ακουει και αντε να τον ξανα κοιμησεις μετα!! 

Πεςς του τοο;ρ

Χαχαχα δεν είναι ωραίες σκέψεις μάλλον είναι σκέψεις άγνοιας χαχαχ! Ενώ εσύ σκέφτεσαι πιο προσγιομενα ξέρεις πως θα ξυπναει τη νύχτα και με το παιδάκι σου το άλλο θα είναι πρόβλημα ή γκρίνια χαχα και η ζήλια!!! Αλλά ένταξη ο πρώτος καιρός είναι δύσκολος έτσι δεν είναι θα στρώσουν σιγά σιγά! Μέχρι το καλοκαίρι θα έχει ξεπέταχτει και η μικρή και θα είναι πολύ καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα δεν είναι ωραίες σκέψεις μάλλον είναι σκέψεις άγνοιας χαχαχ! Ενώ εσύ σκέφτεσαι πιο προσγιομενα ξέρεις πως θα ξυπναει τη νύχτα και με το παιδάκι σου το άλλο θα είναι πρόβλημα ή γκρίνια χαχα και η ζήλια!!! Αλλά ένταξη ο πρώτος καιρός είναι δύσκολος έτσι δεν είναι θα στρώσουν σιγά σιγά! Μέχρι το καλοκαίρι θα έχει ξεπέταχτει και η μικρή και θα είναι πολύ καλά! 

Τα πρωτα 15 χρονια ειναι δυσκολα ψαχαχ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Τα πρωτα 15 χρονια ειναι δυσκολα ψαχαχ ???

Χαχαχα μου δίνεις κουράγιο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα μου δίνεις κουράγιο χαχαχα

Αχχαχα πλακα κανωωω ;ρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ...

15 χρ μόνο;;;;;

Εγώ 20 λέω πάντα  αχαχχαχαχ

@Ονουςμαςειναιαληταριο έχουμε ίδιες ανησυχίες...θα ξενυχτάμε  μαζί θα κλαίμε μαζί χαχαχ..

@Mamounitsa στο εύχομαι να είναι ένα ήσυχο μωρό και να τα κάνεις αυτά....Εγώ όταν κοιμοταν έκανα οσαα δε με άφηνε (κ ούτε τότε μπορούσα ν τελειώσω στο 20' τ μάτι νααααα)

Πόσα κιλά πήρατε και αγχωθηκαυε ;;;;

Εγώ πριστγκα εδώ..  έβγαλα νε τ ζόρι τα δαχτυλίδια:////// 

Στο 1ο μ τα έχασα μπαμ μπαμ από την εξάντληση χαχαχα..έπαθα κ την 1η μαστιτιδα  να σου οι πόνοι πι πυρετοι χαμός .. Αλλά όλα καλά με τα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα ...

15 χρ μόνο;;;;;

Εγώ 20 λέω πάντα  αχαχχαχαχ

@Ονουςμαςειναιαληταριο έχουμε ίδιες ανησυχίες...θα ξενυχτάμε  μαζί θα κλαίμε μαζί χαχαχ..

@Mamounitsa στο εύχομαι να είναι ένα ήσυχο μωρό και να τα κάνεις αυτά....Εγώ όταν κοιμοταν έκανα οσαα δε με άφηνε (κ ούτε τότε μπορούσα ν τελειώσω στο 20' τ μάτι νααααα)

Πόσα κιλά πήρατε και αγχωθηκαυε ;;;;

Εγώ πριστγκα εδώ..  έβγαλα νε τ ζόρι τα δαχτυλίδια:////// 

Στο 1ο μ τα έχασα μπαμ μπαμ από την εξάντληση χαχαχα..έπαθα κ την 1η μαστιτιδα  να σου οι πόνοι πι πυρετοι χαμός .. Αλλά όλα καλά με τα....

 

Καλημεραα!!χαχαχ αστααα;ρ

Στα 8 ειχα μεινει, αλλα στην πρωτη δεν τα εχασα καθολου ευκολα θα μ πεις ηταν 25 οχι 10 ;ρ 

Αστο τη μαστιτιδα ακομα τη θυμαμαι και τον πυρετο :( αλλα εγω δεν ειχα υπομονη να συνεχισω να θηλαζω μετα 

Νομιζω πως τωρα στο τελος ειναι λογικα ολα αυτα τα πριξηματαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημεραα!!χαχαχ αστααα;ρ

Στα 8 ειχα μεινει, αλλα στην πρωτη δεν τα εχασα καθολου ευκολα θα μ πεις ηταν 25 οχι 10 ;ρ 

Αστο τη μαστιτιδα ακομα τη θυμαμαι και τον πυρετο :( αλλα εγω δεν ειχα υπομονη να συνεχισω να θηλαζω μετα 

Νομιζω πως τωρα στο τελος ειναι λογικα ολα αυτα τα πριξηματαα

8 Ουάου.....

25 πολλά χαχα πως τα πήρες;;;

Εγώ 16 μόνο...

Τώρα δε ξέρω γτ με έβγαλε 68 ..://// 14 κιλά δηλ;; πολλά είναι ?όλο τρώω πιτες εδώ αχχαχα παγωτά. 

Μου είπαν από την αλλαγή εκεί κρύο εδώ κάυσωνα...://// 

Τη μπουμπού θα την θηλάσεις;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...