Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κόσμε! Καλό μήνα! Να περάσετε όμορφα ότι και αν κάνετε φιλιά πολλά 

Καλημεραα, καλο μηναα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλο μήνα! Επιτέλους ξεκινησε η αδεια μου, και απο Δευτερα... Σπιτι και ξεκουραση!!! Σας διαβαζω καθημερινα αλλα σε ο, τι ελευθερο χρονο απομενει πεφτω για υπνο ? Εκανα χθες ντοπλερ κι εγω (32+5), ολα βαίνουν καλώς, μεγαλουτσικος ειναι, 2.500 κιλα αλλα καπου εκει τον περιμεναμε.. Πηρα μεσα σε 5 μερες σχεδον ενα κιλο, και αναρωτιέμαι αν θα συνεχισει με τετοια προοδο.. Δεν εχω παραπονο, εχω παρει 5,αλλα αν αρχισω να παιρνω ενα κιλο το 5ημερο θα φτασω να παρω καμια 30ρια. Καλο σαβ/κο να εχουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μυρτώ87 είπε:

Καλημέρα και καλο μήνα! Επιτέλους ξεκινησε η αδεια μου, και απο Δευτερα... Σπιτι και ξεκουραση!!! Σας διαβαζω καθημερινα αλλα σε ο, τι ελευθερο χρονο απομενει πεφτω για υπνο ? Εκανα χθες ντοπλερ κι εγω (32+5), ολα βαίνουν καλώς, μεγαλουτσικος ειναι, 2.500 κιλα αλλα καπου εκει τον περιμεναμε.. Πηρα μεσα σε 5 μερες σχεδον ενα κιλο, και αναρωτιέμαι αν θα συνεχισει με τετοια προοδο.. Δεν εχω παραπονο, εχω παρει 5,αλλα αν αρχισω να παιρνω ενα κιλο το 5ημερο θα φτασω να παρω καμια 30ρια. Καλο σαβ/κο να εχουμε! 

Καλημεραα!! Πωπωω εσενα παρα ειναι μεγαλος, παιδαρος ? στο τελος λενε οτι παιρνεις μισο κιλο τη βδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο έμεινε αλλά μου φαίνεται αιώνας... Δεν έχω και κανένα σημάδι ότι κάτι έρχεται... κάτι γίνεται... παω για φυσιολογικό τοκετό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η MaryLoo είπε:

Λίγο έμεινε αλλά μου φαίνεται αιώνας... Δεν έχω και κανένα σημάδι ότι κάτι έρχεται... κάτι γίνεται... παω για φυσιολογικό τοκετό! 

Μεχρι ποοσο θα σε αφησει ο γιατρος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το έχουμε συζητήσει πιο συγκεκριμένα. Την Τρίτη που είναι η ΠΗΤ θα με ξαναδεί και θα μιλήσουμε γι'αυτό. Πάντως δεν αντέχω άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η MaryLoo είπε:

Δεν το έχουμε συζητήσει πιο συγκεκριμένα. Την Τρίτη που είναι η ΠΗΤ θα με ξαναδεί και θα μιλήσουμε γι'αυτό. Πάντως δεν αντέχω άλλο!

Λογικο, οι τελευταιες μερες ειναι κ πιο δυσκολες, λιγο ακομα ομως και θα κραταας το μωρακι σου αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η MaryLoo είπε:

Εσείς κορίτσια που βρίσκεστε; σε ποια εβδομάδα ; Πώς νιώθετε;

Εγω ειμαι 34&4 

Περιμενω πως κ πως να μπω στην 36

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα καλή εβδομάδα!!!! Τρις μέρες ακόμα μέχρι να δω το σπορι μου!! 

Και είμαι κ η τελευταία τις παρέας 32+1..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μυρτώ87 είπε:

Κι εγω 33+2, καλημερα σε ολες, καλη εβδομάδα! 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα...είμαστε ακριβώς μαζί...33+2!!! τι περιμένεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!! Εγώ είμαι 35+1! 

Εγώ νιώθω πολύ όμορφα! έχω ψωνίσει κ τα περισσότερα που ήθελα, κάθομαι σπίτι τα απογεύματα κ ελπίζω αυτή η ηρεμία να συνεχίσει! Το σκ μας φιλοξένησαν σε ένα σπίτι στο βουνό κ ρε κορίτσια το ευχαριστήθηκα τόσο πολύ, νομίζω ότι κ ο μπεμπούλης μου το χάρηκε! Την άλλη βδομάδα έχω ραντεβού με το γιατρό, η κοιλιά έχει μεγαλώσει πολύ κ έχει κατέβει κ λίγο. 

@Mamounitsa τον ένιωσες πιο έντονα;

η @mommy96 ακούει;;;; ή γλεντάει ακόμα τη βάφτιση;; χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα...είμαστε ακριβώς μαζί...33+2!!! τι περιμένεις;;

Νομιζω εναν υπερκινητικο σιφουνα.. Αγορι, εσυ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα όμορφες!! Εγώ είμαι 35+1! 

Εγώ νιώθω πολύ όμορφα! έχω ψωνίσει κ τα περισσότερα που ήθελα, κάθομαι σπίτι τα απογεύματα κ ελπίζω αυτή η ηρεμία να συνεχίσει! Το σκ μας φιλοξένησαν σε ένα σπίτι στο βουνό κ ρε κορίτσια το ευχαριστήθηκα τόσο πολύ, νομίζω ότι κ ο μπεμπούλης μου το χάρηκε! Την άλλη βδομάδα έχω ραντεβού με το γιατρό, η κοιλιά έχει μεγαλώσει πολύ κ έχει κατέβει κ λίγο. 

@Mamounitsa τον ένιωσες πιο έντονα;

η @mommy96 ακούει;;;; ή γλεντάει ακόμα τη βάφτιση;; χαχα 

Καλημέρα ζουζου! Μια χαρά σε βρησκω ευδιάθετη!! Μου φαίνετε η βόλτα στο βουνό σας έκανε πάρα πολύ καλό!! Ναι ο δικός μου τελικά έκανε την εμφάνισή του! Με τα κέφια του μια έτσι μια αλλιώς! Με το καλό το ραντεβού να δούμε τι θα σου πει! Εύχομαι και εμένα την Πέμπτη να μου δώσει λίγο φως στο τούνελ χαχα από τι. Μια θέλω να γεννήσω γρήγορα και από την άλλη φοβάμαι!!!!!!!!! 

Η @mommy96 ακόμα μου φαίνετε το γλενταει!! Αν δεν έχει γεννησει! Χαχα αστειεύομαι έχει ακόμα απλά μπορεί να το έριξε στο χορό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa άντε ντε ο μικρός σου! Τώρα όλες ανυπομονούμε για τα ραντεβού με τον γιατρό! ❤️ 

Ρε κορίτσια σε λίγο καιρό θα ψάχνουμε η μια την άλλη, δεν είναι τέλειο; θα λέμε γέννησε η τάδε;; είμαστε πολύ κοντά όλες, θα αδειάσει το τόπικ κάποια στιγμή κ μετά θα το κατακλύσουμε πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Soto είπε:

@Mamounitsa άντε ντε ο μικρός σου! Τώρα όλες ανυπομονούμε για τα ραντεβού με τον γιατρό! ❤️ 

Ρε κορίτσια σε λίγο καιρό θα ψάχνουμε η μια την άλλη, δεν είναι τέλειο; θα λέμε γέννησε η τάδε;; είμαστε πολύ κοντά όλες, θα αδειάσει το τόπικ κάποια στιγμή κ μετά θα το κατακλύσουμε πάλι!

Χαχα κανονίστε άμα γένναται να μένεται να μαθενουμε νέα! 

Που να πάμε εδώ στα ξενύχτια να τα λέμε! Η αλήθεια είναι πως μας έχει μηνει ελάχιστος καιρός για το μεγαλύτερο ραντεβού τις ζωής μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα ήρθα... όλο με πειράζετε:((..

Καλώς ήρθες mariloo με τ καλό λίγο ακομαα (ωρες)

Εγώ είχα μαρτυρικό ταξίδι κουραστηκααααααα  .. βάσανο Αλλά άξιζε.. βαπτισαμε χθες τ μπουμπούκι.. χωρεψα  Αλλά με  μετρο γτ πονάγα και είχα βλεννες...Εγώ είμαι 33+4 παρεμπιπτόντως..  

Αύριο πρώτα ο Θεός πάω Πάτρα....

 

Εδώ κάνει καυσωνααααααα..  θέλω πίσω τ κρύο μ όλο ζαλαδες  έχω...

Με το καλό να δείτε τα μωράκια Σας!!! 

Θυμηστε μου κάνατε ντοπλερ;;; σε ποια εβδ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχχα ήρθα... όλο με πειράζετε:((..

Καλώς ήρθες mariloo με τ καλό λίγο ακομαα (ωρες)

Εγώ είχα μαρτυρικό ταξίδι κουραστηκααααααα  .. βάσανο Αλλά άξιζε.. βαπτισαμε χθες τ μπουμπούκι.. χωρεψα  Αλλά με  μετρο γτ πονάγα και είχα βλεννες...Εγώ είμαι 33+4 παρεμπιπτόντως..  

Αύριο πρώτα ο Θεός πάω Πάτρα....

 

Εδώ κάνει καυσωνααααααα..  θέλω πίσω τ κρύο μ όλο ζαλαδες  έχω...

Με το καλό να δείτε τα μωράκια Σας!!! 

Θυμηστε μου κάνατε ντοπλερ;;; σε ποια εβδ;;;;;;;

Χαχα εγώ να σου πω το σκέφτηκα λέω άμα έριξες και ένα χορό πάρα πανω μήπως είχαμε γεννητούρια!! Είδες που θα αρχισει να σου αρέσει το κρύο και έχει πέσει και η πολύ θερμοκρασία! Βλεννες γιατί είχες? Πάτρα τι πας να κάνεις? Μέχρι πότε θα μηνετε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα εγώ να σου πω το σκέφτηκα λέω άμα έριξες και ένα χορό πάρα πανω μήπως είχαμε γεννητούρια!! Είδες που θα αρχισει να σου αρέσει το κρύο και έχει πέσει και η πολύ θερμοκρασία! Βλεννες γιατί είχες? Πάτρα τι πας να κάνεις? Μέχρι πότε θα μηνετε??? 

Αχχα χόρεψα  Όχι πολύ γτ δεν άντεχα.. 2 .3 χώρους και μετά παλαμάκια κλασσικά....

Ναι δε θέλω τόσο ζέστη μ ήρθε απότομη αλλαγή... ήρθαμε νε φλις  φούτερ να φανταστείς χαχαχ..

Βλεννες μάλλον από τ κούραση είχα την ημέρα π ήρθα από τ ταξίδι και την επόμενη...

Πάτρα είναι οι γονείς μ.. δε τους είδα ακόμα...

13σεμ φεύγουμε πίσω πάλι.....

Όχι δε θέλω να βγει πριν τις 36εβδ.... θα μείνει μένν:( 

Θα είμαι 35+1 στ γυρισμό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αχχα χόρεψα  Όχι πολύ γτ δεν άντεχα.. 2 .3 χώρους και μετά παλαμάκια κλασσικά....

Ναι δε θέλω τόσο ζέστη μ ήρθε απότομη αλλαγή... ήρθαμε νε φλις  φούτερ να φανταστείς χαχαχ..

Βλεννες μάλλον από τ κούραση είχα την ημέρα π ήρθα από τ ταξίδι και την επόμενη...

Πάτρα είναι οι γονείς μ.. δε τους είδα ακόμα...

13σεμ φεύγουμε πίσω πάλι.....

Όχι δε θέλω να βγει πριν τις 36εβδ.... θα μείνει μένν:( 

Θα είμαι 35+1 στ γυρισμό... 

Χαχα νε φούτερ Απαπαααα!! Μπράβο τουλάχιστον το ευχαριστηθηκες!! Μμ ναι όχι να μη γεννήσεις να γυρησεις πρώτα να τα ετοιμάσεις όλα να έχεις μπει και στη 37 εβδομάδα κ μετά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα νε φούτερ Απαπαααα!! Μπράβο τουλάχιστον το ευχαριστηθηκες!! Μμ ναι όχι να μη γεννήσεις να γυρησεις πρώτα να τα ετοιμάσεις όλα να έχεις μπει και στη 37 εβδομάδα κ μετά!!! 

Αυτό είναι τ ιδανικό!!!!!

 

Εσύ πως είσαι;;; τ αντράκι σ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αυτό είναι τ ιδανικό!!!!!ο

 

Εσύ πως είσαι;;; τ αντράκι σ;

Ναι βρε έτσι θα γίνει! Εγώ τα ίδια αύριο πάω για το θυροηδη επιτέλους γυρησει ο μικροβιολογος από τις διακοπές χαχαχα και Πέμπτη έχουμε γιατρό ο μικρός κλωτσαει παραπανο δεν έχω σήμερα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2018 at 1:29 ΜΜ, ο/η Μυρτώ87 είπε:

Νομιζω εναν υπερκινητικο σιφουνα.. Αγορι, εσυ?? 

Εμείς έχουμε μπεμπούλα!!!Πλένω τα ρουχάκια της αυτές τις μέρες κ κάθομαι κ τα καμαρώνω!!!χαζομαμά από τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...