Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Κόκκινο!! Ναι απλά τελευταία πεινάω συνέχειαααααααααααα  και θέλω πολλά φαγητά....

://///// 

Αγαπώ κ γεμιστά κ μπιφτέκια... 

 

Αχ άστα και εμένα η πονά μου δεν έχει ωραία πεινάω πολύ και. Όλη την ώρα τελευταία θέλω να τρώω και γλυκά. Αλλά να μη ξεχνιόμαστε είμαι +10 και τα 5 ακόμα σίγουρα δε τα γλυτώνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Γεια σας τσουπες! Εγώ παστιτσιο σημερα! 
ααα @mommy96 καλα εκανες με το φορεμα! Να δειξεις πλατουλα αφου δε μπορουμε τιποτα άλλο!! Με το καλό να ερθεις! Εχεις κοντά ή μακριά μαλλιά;

Χαχαχα να φοράγα  αυτά τα της μόδας με κοιλιά έξω χαχχα Αλλά λέω άστο ???????????????(πλάκα κάνω))

Αχ κ παστίτσιο αγαπώ....

Έχω λίγο κάτω από τους ώμους...

Μαύρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αχ άστα και εμένα η πονά μου δεν έχει ωραία πεινάω πολύ και. Όλη την ώρα τελευταία θέλω να τρώω και γλυκά. Αλλά να μη ξεχνιόμαστε είμαι +10 και τα 5 ακόμα σίγουρα δε τα γλυτώνω 

Έλα.καλα είμαστε.... χαχαχ .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα τέτοια ρούχα είναι ιδανικά για εμάς!! ?

στα κιλά που λέτε είμαστε όντως μια χαρά, εγώ πάω για 11, στον 7ο πηρα ενα κιλο μονο κ τωρα στο 8ο το ιδιο φαινεται να γινεται ;) οποτε μαμουνιτσα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα παρεις αλλα 5! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγω ειμαι +8 ελπιζω να μην παρω πανω απο 2  

με νευριάζεις χαχαχαχαχα

θα το ραψω!!!  ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

με νευριάζεις χαχαχαχαχα

θα το ραψω!!!  ??

 

Χαχαχχ ελα καλε στην πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 25??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Χαχαχχ ελα καλε στην πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 25??

χαχαχαα εντάξει το έσωσες, σ'αγαπω τωρα! ?

κοίτα δηλαδή που στη δευτερη εγκυμοσύνη συνηθως είναι όλα πιο καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχαα εντάξει το έσωσες, σ'αγαπω τωρα! ?

κοίτα δηλαδή που στη δευτερη εγκυμοσύνη συνηθως είναι όλα πιο καλά! 

Μπορω να πω , πως η πρωτη μ εγκυμοσυνη ηταν καλυτερη;ρ τωρα ποναω μονιμως χαμηλα!! Παντως β μικρη παρολο που δεν εχω παρει πολλα κιλα αυτη αναπτυσεται σαν γουρουνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Μπορω να πω , πως η πρωτη μ εγκυμοσυνη ηταν καλυτερη;ρ τωρα ποναω μονιμως χαμηλα!! Παντως β μικρη παρολο που δεν εχω παρει πολλα κιλα αυτη αναπτυσεται σαν γουρουνα ?

αχαχαχα το θυμαμαι ότι η μικρή σου είναι μεγάλη!! θέλει να βγει ετοιμη να αντιμετωπίσει τον μεγάλο αδερφό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

αχαχαχα το θυμαμαι ότι η μικρή σου είναι μεγάλη!! θέλει να βγει ετοιμη να αντιμετωπίσει τον μεγάλο αδερφό!!

Κατευθειαν για νηπιο ;ρ παλι καλα οσο παχουλα και να ειναι οταν ξεκκινανε το περπατημα τα χανουν!! Τωρα εχει μεινει τσιλιμπιθρας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά  εγώ θα πάρω κι άλλα σίγουρα. Όλοι λένε πως τους τελευταίους μήνες περνούμε εγώ τους προτού επερνα ένα κιλό το μήνα τώρα στον έβδομο πήρα 4 καταλαβενεται 4 οπωτε περιμένω σίγουρα να έχω ξανά πάρει! Εντομεταξυ με το που έμαθα για την εγκυμοσύνη έκοψα το τσιγάρο αλλά στο γιατρο πήγα 20 μέρες μετά από τη μέρα που έκοψα το τσιγάρο σε 20 μέρες πήρα 4! Αχ πόσο περιμένω τον καιρό να πιω ένα ωραίο καφεδάκι με ένα ωραίο τσιγαράκι! Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες μου! Τη βοήθεια σας πάλι!! 1) έκανα τη βλακςια και σήκωσα κάτι βαρι συγκεκριμένα το κρεβάτι το απο κάτω τον αποθηκευτικό χώρο! Από εκείνη την ώρα ο μικρός δεν έχει ξανά κουνηθεί ελπίζω απλά να τρόμαξε! Έφαγα και γλυκό και τίποτα! Το δεύτερο είναι ότι παρατηρώ πως στο αισορουχο βλέπω να είναι βρεγμένο συχνά σόρυ για την περιγραφή υπάρχει περίπτωση να είναι αμνιακό η να είναι απλά υγρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου! Τη βοήθεια σας πάλι!! 1) έκανα τη βλακςια και σήκωσα κάτι βαρι συγκεκριμένα το κρεβάτι το απο κάτω τον αποθηκευτικό χώρο! Από εκείνη την ώρα ο μικρός δεν έχει ξανά κουνηθεί ελπίζω απλά να τρόμαξε! Έφαγα και γλυκό και τίποτα! Το δεύτερο είναι ότι παρατηρώ πως στο αισορουχο βλέπω να είναι βρεγμένο συχνά σόρυ για την περιγραφή υπάρχει περίπτωση να είναι αμνιακό η να είναι απλά υγρα? 

Δε νομίζω να έπαθε κάτι... εσένα είναι γενικά ήρεμος... αν δε τ νιώσεις για πολλές ώρες πήγαινε να κάνεις υπέρηχο..   ..

Εγώ σηκώσει κ εγώ βαρυ πολλά... έχω κουνήσει καναπέ.. ψώνια χωρίς ασανσέρ (3ος). Το παιδί μ χαχαχα.

Αλλά όλα κλ...Μην.αγχωνεσαι ....

 

Υγρά ξαφνικά; Ίσως είναι από τ βάρος...

Τ αμνιακό λένε μυρίζει πλλλλ έντονα σαν χλωρίνη... 

Εγώ έχω ως όλα υγρα.  Βλεννες.κ λευκά.. οπότε δε ξέρω....

 

Χαλάρωσε κ θ νιώσεις τ υπναρακο σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Πιες παγωμένο νερό... Τ γλυκό δε πιάνει σε όλα τα μωρά......

Και νερο υπια και γλυκό εφαγ και τον σκιυντιξα τίποτα τελευταία κάθε μέρα έδεινε σήματα! Και από το πρωί κάνω νικά από εκείνη την ώρα που σήκωσα το κρεβάτι αφαντος! Αχ μακάρι να είναι καλά! Τώρα τα υγρα είχα και ποιο παλιά και ο γιατρός μου τα μετρούσε μια χαρά! Απλά μου κάνει εντύπωση δεν μυριζαν! Ποιο πολύ φοβάμαι που δεν κουνήθηκε μετά το κρεβάτι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Πόσες ώρες Έχει να κουνηθεί;

Έχει καμία ώρα! Και άλλες φορές για καμια ώρα δύο είναι ακίνητος απλά αυτό που με φοβησε είναι το βάρος που σήκωσα ποιο πολύ! Αλλά αν και εσύ λες πως σηκώνεις βάρος λογικά καλά θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Έχει καμία ώρα! Και άλλες φορές για καμια ώρα δύο είναι ακίνητος απλά αυτό που με φοβησε είναι το βάρος που σήκωσα ποιο πολύ! Αλλά αν και εσύ λες πως σηκώνεις βάρος λογικά καλά θα ειναι

1 ώρα νομίζω δεν είναι πολύ..  κοιμούνται κιόλας αρκετά.....

 

Αν συνεχιστεί μετά τις 2.3 ωρες πήγαινε να τ δεις....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

1 ώρα νομίζω δεν είναι πολύ..  κοιμούνται κιόλας αρκετά.....

 

Αν συνεχιστεί μετά τις 2.3 ωρες πήγαινε να τ δεις....

 

Μακάρι μακάρι να είναι ιδέα μου! 

Δεν μπορώ να πάω κάπου να δω δύστυχος εύχομαι και ελπίζω να αρχίσει να βαράει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Μακάρι μακάρι να είναι ιδέα μου! 

Δεν μπορώ να πάω κάπου να δω δύστυχος εύχομαι και ελπίζω να αρχίσει να βαράει! 

Γτ καλέ δε μπορείς... κ στα επε7γοντα μπορείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Γτ καλέ δε μπορείς... κ στα επε7γοντα μπορείς...

Ααα το νοσοκομείο το δικό μας δεν έχει τέτοια κομφόρ μπορεί ούτε γιατρό μια,φορά πάλι είχα έτσι άγχος και πείρα Να κλησω ραντεβού και λέει μετά από ένα μήνα άστα μη το συζητάς ενδιάμεσα νομίζω ψιλό με γαργαλησε αλλά ελάχιστα όχι κλωτσιά οπωτε μάλλον χουζουρευει και όλα οκ τώρα όμως η γκαντεμιά δε τελειώνει εκεί πάτησα και ένα γυαλί χεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...