Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

συγχαρητήρια!!!! τι ωραια νεα ?? αχ να κανουμε ολες τη β επιπεδου και να πανε ολα καλα τι ομορφα που θα ειναι!!!! μπραβο antelopitsa να το χαιρεστε το μπεμπακι το ομορφο ? παναγια μου ολο αυτο παρακαλαω, να κανω τη β επιπεδου και να πανε ολα καλα και την επομενη μερα θα παω να παρω φορμακι στο μπεμπουλη! θρλω τοσο πολυ να του παρω κατι αλλα ολο κρατιεμαι μεχρι να κανω την εξεταση.τωρα κοιτα να χαλαρωσεις και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου, ολα ειναι τελεια ?

Εγώ πάλι είμαι πολύ αισιόδοξη ίσως γτ είναι το δεύτερο παιδί. 

Ερωτισμός αν υπήρχε θ συνεχίσει να υπάρχει. Οι γιαγιάδες θέλουν πόστο. Οι φίλοι πρέπει να περιμένουν δε θ νοιαστεις εσύ γ αυτούς. Αν σέβονται την φάση πρέπει να είναι εκεί ακουνητοι. Αν όχι μπούλο. 

Εμένα μόνο με αγχώνει ότι δε περνάνε οι Εμετοί κ δε χάρηκα καμία εγκυμοσύνη μου. Κ δε βλέπω να περνάνε. Μου φαίνεται μακριά η γέννα γτ αν είναι ίδια η εγκυμοσύνη ξέρω πως θ είναι.... 

Φυσικά ζω για την στιγμή Ν το ζουληξω και να το μύρισω. Δε με νοιάζει κανείς κ δε θέλω κανένα. Ούτε τις συμβουλές τους ούτε τις φανφάρες. Κ αυτό γτ κατάφερα χωρίς πολλά λεφτά κ μεγαλώσαμε με τον πρώην άντρα μου ένα πολύ καλό παιδάκι. Να θυμάστε από μένα ότι έχετε τόσες δυνάμεις κ αποθέματα που θ σας εκπλήξουν.... Κ ειναι συναρπαστικό όλο αυτό. Ούτε δωμάτιο ούτε τίποτα δεν με συγκινεί. Το μόνο που περιμένω μ αγωνία είναι να το έχω να το φροντίζω κ ν το ζουλαω. Κ μια συμβουλή. Να τα παίρνετε αγκαλιά. Όχι αυτό που λένε όχι αγκαλιά. Ούτως ή άλλως κάπου θ είναι κακομαθημένο γτ Ν μη το χαρείς??? Μεγαλώνουν και αναζητάς την αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Εγώ πάλι είμαι πολύ αισιόδοξη ίσως γτ είναι το δεύτερο παιδί. 

Ερωτισμός αν υπήρχε θ συνεχίσει να υπάρχει. Οι γιαγιάδες θέλουν πόστο. Οι φίλοι πρέπει να περιμένουν δε θ νοιαστεις εσύ γ αυτούς. Αν σέβονται την φάση πρέπει να είναι εκεί ακουνητοι. Αν όχι μπούλο. 

Εμένα μόνο με αγχώνει ότι δε περνάνε οι Εμετοί κ δε χάρηκα καμία εγκυμοσύνη μου. Κ δε βλέπω να περνάνε. Μου φαίνεται μακριά η γέννα γτ αν είναι ίδια η εγκυμοσύνη ξέρω πως θ είναι.... 

Φυσικά ζω για την στιγμή Ν το ζουληξω και να το μύρισω. Δε με νοιάζει κανείς κ δε θέλω κανένα. Ούτε τις συμβουλές τους ούτε τις φανφάρες. Κ αυτό γτ κατάφερα χωρίς πολλά λεφτά κ μεγαλώσαμε με τον πρώην άντρα μου ένα πολύ καλό παιδάκι. Να θυμάστε από μένα ότι έχετε τόσες δυνάμεις κ αποθέματα που θ σας εκπλήξουν.... Κ ειναι συναρπαστικό όλο αυτό. Ούτε δωμάτιο ούτε τίποτα δεν με συγκινεί. Το μόνο που περιμένω μ αγωνία είναι να το έχω να το φροντίζω κ ν το ζουλαω. Κ μια συμβουλή. Να τα παίρνετε αγκαλιά. Όχι αυτό που λένε όχι αγκαλιά. Ούτως ή άλλως κάπου θ είναι κακομαθημένο γτ Ν μη το χαρείς??? Μεγαλώνουν και αναζητάς την αγκαλιά 

@Antelope για σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

@Antelope για σένα 

Σε ευχαριστώ καλή μου! Έχεις μοναδικό ταλέντο στο να τονώνεις το ηθικό! Παρόλο που η ίδια είσαι χάλια με τους εμετούς και την ταλαιπωρία βγάζεις μεγάλη αισιοδοξία και θετικότητα! σε νιώθουμε και σε ευχαριστούμεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

@Antelope καθε ποτε το παιρνεις το ντουφαλακ και τι δοσολογια? και μετα απο ποση ωρα περιπου νιωθεις οτι θες να πας τουαλετα?

Προσπαθώ να μην παίρνω πολύ συχνά. Μόνο αν φτάσει στο απροχώρητο, ας πούμε μια φορά το μήνα

Θα πάρω 2 μεγάλες κουταλιές της σούπας βράδυ πριν τον ύπνο. Μετά από 8 ώρες περίπου πηγαίνω μια απολαυστικότατη τουαλέτα! Χωρίς ζόρι, φυσικότατα! Μούρλια σου λέω!

Προτιμώ να την κάνω αυτή τη διαδικασία Παρασκευή βράδυ για να έχω χρόνο και άνεση Σάββατο πρωί που είμαι σπίτι.

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Προσπαθώ να μην παίρνω πολύ συχνά. Μόνο αν φτάσει στο απροχώρητο, ας πούμε μια φορά το μήνα

Θα πάρω 2 μεγάλες κουταλιές της σούπας βράδυ πριν τον ύπνο. Μετά από 8 ώρες περίπου πηγαίνω μια απολαυστικότατη τουαλέτα! Χωρίς ζόρι, φυσικότατα! Μούρλια σου λέω!

Προτιμώ να την κάνω αυτή τη διαδικασία Παρασκευή βράδυ για να έχω χρόνο και άνεση Σάββατο πρωί που είμαι σπίτι.

Καλή επιτυχία!

ευχαριστω παρα πολυ,θα  το ξεκινησω σημερα το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Σε ευχαριστώ καλή μου! Έχεις μοναδικό ταλέντο στο να τονώνεις το ηθικό! Παρόλο που η ίδια είσαι χάλια με τους εμετούς και την ταλαιπωρία βγάζεις μεγάλη αισιοδοξία και θετικότητα! σε νιώθουμε και σε ευχαριστούμεεεεεε

8 αυτό γίνεται γτ έχω μάθει με λίγα κ γτ δουλεύω από 16 χρονών. Κ γτ δε μου δόθηκε τίποτα εύκολο. Επίσης με ζήλεψαν πολλοί κ μου έκαναν κακό. Καθότι κ κουκλαρα.. Χιχι. 

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Ειναι απλό μακριά από μαλακες... Κ όλα ειναι σωστά και όμορφα. Είμαι πολύ αγχωτικη με μαλακιες δηλαδή πως θ σιδερωσω τις κουρτίνες που μου μυρίζουν όλα. Το σίδερο θεέ μου..... 

Φτιάχνω και το τρίτο υπνοδωμάτια μου κ θέλω ν τελειώσει τώρα τώρα τώρα. Μπορεί να χάσω και τον ύπνο μου... Τον έχασα δηλαδή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριζακι είπε:

18εβδο και 1μερα...ειμαστε σχεδόν το ίδιο.. Με το καλό!!!!!! Που Θα γεννήσεις? 

Θα γεννησω στο νησι που μενω .Κεφαλονια .απλα εδω το νοσοκομειο αμα γεννησεις προωρα και χρειαστουν θερμοκιτιδα τα κανουν διακομιδη στο Ρίο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Θα γεννησω στο νησι που μενω .Κεφαλονια .απλα εδω το νοσοκομειο αμα γεννησεις προωρα και χρειαστουν θερμοκιτιδα τα κανουν διακομιδη στο Ρίο 

Να σου πω βρε κορίτσι, τώρα το σκέφτηκα, μπορεί να είναι και χαζό. Αφού έχεις διδυμάκια και λογικά θα πας με προγραμματισμένη καισαρική, δεν είναι πιο λογικό να κανονίσεις κατευθείαν την καισαρική στο Ρίο στην περίπτωση που χρειαστεί να γίνει πρόωρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Να σου πω βρε κορίτσι, τώρα το σκέφτηκα, μπορεί να είναι και χαζό. Αφού έχεις διδυμάκια και λογικά θα πας με προγραμματισμένη καισαρική, δεν είναι πιο λογικό να κανονίσεις κατευθείαν την καισαρική στο Ρίο στην περίπτωση που χρειαστεί να γίνει πρόωρα; 

Μωρε και εγω το σκέφτηκα αλλα πρεπει να πηγαινω απο πριν να με παρακολουθουν κ δεν είναι εύκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Μωρε και εγω το σκέφτηκα αλλα πρεπει να πηγαινω απο πριν να με παρακολουθουν κ δεν είναι εύκολο. 

Μμμμ.... Κ γω το σκέφτηκα να σου πω.. 

Πάντως απαράδεκτο. Όλα τα νησιά πρέπει να έχουν μαιευτήριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η xara1 είπε:

ευχαριστω παρα πολυ,θα  το ξεκινησω σημερα το βραδυ!

Χαρούλα δουλεύει ρε συ το μηχάνημα???? Χαχαχαχαχαχα 

Σκουριασε??? Ή εντάξει?? ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Χαρούλα δουλεύει ρε συ το μηχάνημα???? Χαχαχαχαχαχα 

Σκουριασε??? Ή εντάξει?? ????

αααχαχχααχαχχααχαχα πηρε μπρος!!!  μολις τωρα λειτουργησε κανονικοτατα!!!? εχθες οταν πηρα το ντουφαλακ μου λεει ο αντρας μου... να θυμηθω αυριο να παρω τον Τσάκωνα να ερθει να μας κανει αποφραξη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xara1 είπε:

αααχαχχααχαχχααχαχα πηρε μπρος!!!  μολις τωρα λειτουργησε κανονικοτατα!!!? εχθες οταν πηρα το ντουφαλακ μου λεει ο αντρας μου... να θυμηθω αυριο να παρω τον Τσάκωνα να ερθει να μας κανει αποφραξη ??

χαχαχαχαχα μπήκα μόνο και μόνο για να μάθω τις εξελίξεις! Συγχαρητήρια!!! [smilie=blob7.gif]:clap:[smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antelope είπε:

χαχαχαχαχα μπήκα μόνο και μόνο για να μάθω τις εξελίξεις! Συγχαρητήρια!!! [smilie=blob7.gif]:clap:[smilie=hello2.gif]

Θ χεζομαστε κ θ τ γλενταμε... Ε ρε γλέντι... Χαχαχα ❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2018 at 6:37 ΜΜ, ο/η Dimaki83 είπε:

Μα βρε δε θα βάλει το ματζαφλάρι του υπέρηχου, που και αυτό τί θα τα πείραζε, αλλά θα κοιτάξει με ένα άλλο εργαλειάκι ή υποθέτω και με το χέρι. Ξέρουν αυτοί τί κάνουν, μην ανησυχείς. Δεν είναι ευχάριστο αλλά είναι αναγκαίο κακό.

καλησπερα..αν και λιγο αργα, θελω να πω κατι πανω σε αυτο..τον τραχηλο θα τον μετρησει με κολπικο υπερηχο. και μονο. δεν ειναι επικίνδυνο. ξερει ο γιατρος ποσο βαθεια μπαινει, μην τρελαινεστε. εδω δεν εγινε τιποτα στην αρχη που η μητρα ηταν χαμηλα και καναμε κολπικο, τωρα θα γινει που η μητρα ειναι ψηλα στον αφαλο; απλα αυτο που θελω να πω ειναι, μην αφησετε ποτε να σας βαλουν χερι! μονο πριν τον τοκετο, που μετρουν τη διαστολη..με χερι δεν μπορει να μετρησει το μηκος του τραχηλου, παρα μονο τη διαστολη, που Θεος φυλαξει, δεν εχουμε τωρα! αυτα κοριτσια μου! :) 

 

λοιπον εχω χαθει λογω εξεταστικης..τι κανετε; εγω οπως εχω πει, εχω β επιπεδου με το καλο 10 του μηνος!! κοντευουμε! κανω αποχη απο ζαχαρη και λοιπους υδατανθρακες και μπορω να πω οτι ενω ζοριστηκα λιγο στην αρχη, γιατι ηθελα γλυκο, τωρα το συνηθιζω..ο δε μπεμπης σιγουρα θα εχει παθει πλακα..κουνιοταν τοσο πολυ και τοσο δυνατα, και απο την τριτη μερα της "αποτοξινωσης" μου, εχει φερει τις κινησεις του σε κανονικα επιπεδα..τον νιωθω συνεχεια, αλλα "κανονικα" οσο θυμαμι και απο την κορη μου..γιατι κυριολεκτικα δεν σταματουσε να κουνιεται..και ειχα και λιγο αυξημενο αμνιακο, γι'αυτο και η διατροφη..να δουμε στη β επιπεδου πώς θα ειναι το αμνιακο, γιατι με πολυαμνιο δεν θα μπορω να γεννησω φυσιολογικα, κατα τα αλλα, εφοσον δεν εχω σακχαρο δεν με πειραζει κατι, ουτε καν αυτο..το παιδακι μου να ειναι καλα.. :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια..ειδα για δειγματα που ρωτατε..η αγνοτις στελνει ενα πακετακι πανες, μικρος μεγεθος, με 5 ευρω εξοδα αποστολης..τα πηρα πριν κανα μηνα, αλλα δεν συμφερει τελικα, βλακεια εκανα..στειλτε μηνυμα στη sudocrem που στελνει. η chicco, η nuk και καποιες αλλες εστελναν το 2014-15 που ημουν εγκυος τωρα απαντηση δεν εχω παρει..και στελνει και η caredirect απο τον 7ο μηνα της εγκυμοσυνης και μετα ενα πακετο με αρκετα επωνυμα δειγματα μεσα.. και θα σας δωσουν και στο νοσοκομειο/μαιευτηριο δειγματα..τοτε μας ειχε δωσει ο συλλογος μαιων μια σακουλα με αρκετα μεσα, κρεμες και σαμπουαν και η pampers και η baybylino..

α ναι!! και η tena στελνει δειγματα..αν πειτε πως ειστε εγκυος θα σας στειλουν σερβιετες για τη λοχεια..και κουπονια εκπτωτικα..ΝΟΜΙΖΩ και η everyday!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μελούλα είπε:

κοριτσια..ειδα για δειγματα που ρωτατε..η αγνοτις στελνει ενα πακετακι πανες, μικρος μεγεθος, με 5 ευρω εξοδα αποστολης..τα πηρα πριν κανα μηνα, αλλα δεν συμφερει τελικα, βλακεια εκανα..στειλτε μηνυμα στη sudocrem που στελνει. η chicco, η nuk και καποιες αλλες εστελναν το 2014-15 που ημουν εγκυος τωρα απαντηση δεν εχω παρει..και στελνει και η caredirect απο τον 7ο μηνα της εγκυμοσυνης και μετα ενα πακετο με αρκετα επωνυμα δειγματα μεσα.. και θα σας δωσουν και στο νοσοκομειο/μαιευτηριο δειγματα..τοτε μας ειχε δωσει ο συλλογος μαιων μια σακουλα με αρκετα μεσα, κρεμες και σαμπουαν και η pampers και η baybylino..

α ναι!! και η tena στελνει δειγματα..αν πειτε πως ειστε εγκυος θα σας στειλουν σερβιετες για τη λοχεια..και κουπονια εκπτωτικα..ΝΟΜΙΖΩ και η everyday!

Σε όλες αυτές στέλνεις email και λες ότι είσαι έγκυος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πονάει η κοιλίτσα μου κ ξύπνησα. 

Περιόδου πόνοι. Τίποτα δεν θ είναι Ε? Φφφφφφ... 

Άραγε να την κρυώσα? Ή η μήτρα που μπήκα στο 2ο τρίμηνο..... 14η συν 1 σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Με πονάει η κοιλίτσα μου κ ξύπνησα. 

Περιόδου πόνοι. Τίποτα δεν θ είναι Ε? Φφφφφφ... 

Άραγε να την κρυώσα? Ή η μήτρα που μπήκα στο 2ο τρίμηνο..... 14η συν 1 σήμερα 

μην φοβασαι και εγω ετσι πονουσα. απο τη μητρα ειναι. καποιες μερες πονουσα ολη μερα σκεψου κατω χαμηλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η xara1 είπε:

μην φοβασαι και εγω ετσι πονουσα. απο τη μητρα ειναι. καποιες μερες πονουσα ολη μερα σκεψου κατω χαμηλα

Ναι μωρέ..... Φφφφ

Πέρασε... Έχω κ γιατρό στις 8.30.θ το δούμε το ζουζούνι. 

Έχω κ το γλυκό μου το αγόρι δίπλα μου μου δίνει δύναμη τ αντράκι τ μικρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Ναι μωρέ..... Φφφφ

Πέρασε... Έχω κ γιατρό στις 8.30.θ το δούμε το ζουζούνι. 

Έχω κ το γλυκό μου το αγόρι δίπλα μου μου δίνει δύναμη τ αντράκι τ μικρό 

εχω και εγω δυο γλυκα αγορια διπλα μου,τον σκυλο και τον γάτο χαχαχαχαχχαα ?????

αντε να το δεις το μπεμπακι ? τι ωραια που εχεις ραντεβου! τυχερουλα!!! εμενα μου εχει λειψει και θα αργησω να το δω. 24 του μηνα εχουμε ραντεβου. φαε γλυκακι μια με μιση ωρα πριν για να κανει τουμπιτσες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

εχω και εγω δυο γλυκα αγορια διπλα μου,τον σκυλο και τον γάτο χαχαχαχαχχαα ?????

αντε να το δεις το μπεμπακι ? τι ωραια που εχεις ραντεβου! τυχερουλα!!! εμενα μου εχει λειψει και θα αργησω να το δω. 24 του μηνα εχουμε ραντεβου. φαε γλυκακι μια με μιση ωρα πριν για να κανει τουμπιτσες ?

Καλέ δε μπορώ να φάω τίποτα..... Πιο γλυκό.... Μπλιαχ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Καλέ δε μπορώ να φάω τίποτα..... Πιο γλυκό.... Μπλιαχ ????

Ρε συ Δήμητρα, με τόσους εμετούς κλπ τα 8 κιλά του θυρεοειδή δεν τα έχεις χασει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Ρε συ Δήμητρα, με τόσους εμετούς κλπ τα 8 κιλά του θυρεοειδή δεν τα έχεις χασει;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Ρε συ Δήμητρα, με τόσους εμετούς κλπ τα 8 κιλά του θυρεοειδή δεν τα έχεις χασει;

Δεν είναι παράξενο????πολυυυυ??? ? Όχι... μόνο τα τέσσερα έχασα αυτές τις δύο εβδομάδες... Που πήγα κ κλινική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

 

Δεν είναι παράξενο????πολυυυυ??? ? Όχι... μόνο τα τέσσερα έχασα αυτές τις δύο εβδομάδες... Που πήγα κ κλινική 

Πραγματικά.. πολύ περίεργο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...