Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Δεν μου λετε..πατε κ εσεις ολη την ωρα για κατουρημα;;;;;βαρεθηκα..

Κ κατουρημα και ρε συ... Μυρίζω πολύ... Κάνω μπάνιο συνέχεια κ οι ορμόνες μου άσε.... Λιμενεργαργατης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι πραγμα αυτες οι ορμόνες;;;ξαφνικα εκει που καθομαι φουντωνω και αρχιζει να τρεχει ο ιδρωτας στο προσωπο μου..ασε που η κοιλια μου ειχε γινει σαν αρκουδας..απο την τριχα....Πολύ πραγμα...μεχρι που την εκανα σαν μωρού..με αποτριχωση φυσικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Τι πραγμα αυτες οι ορμόνες;;;ξαφνικα εκει που καθομαι φουντωνω και αρχιζει να τρεχει ο ιδρωτας στο προσωπο μου..ασε που η κοιλια μου ειχε γινει σαν αρκουδας..απο την τριχα....Πολύ πραγμα...μεχρι που την εκανα σαν μωρού..με αποτριχωση φυσικα..

Με τι κάνεις αποτρίχωση; ξέρουμε αν κάνει με αποτριχωτικη κρέμα; όλο ξεχνάω να ρωτήσω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PanB χαχα..για να ξεχνας παει να πει πως δεν εχεις φτάσει ακομα σε επίπεδο  αρκουδας...η γιατρος μου μου είπε με οτι θελω εκτος κρεμας.Ειναι χημικές και οχι ελεγμενες.Επίσης οπου αλλου το ψαξα λεει το ιδιο ακριβως..αν αντέχεις το κερι ειναι σουπερ.και δεν καταλαβαινει τιποτα το νινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@PanB χαχα..για να ξεχνας παει να πει πως δεν εχεις φτάσει ακομα σε επίπεδο  αρκουδας...η γιατρος μου μου είπε με οτι θελω εκτος κρεμας.Ειναι χημικές και οχι ελεγμενες.Επίσης οπου αλλου το ψαξα λεει το ιδιο ακριβως..αν αντέχεις το κερι ειναι σουπερ.και δεν καταλαβαινει τιποτα το νινακι

Χαχαχαχαχ ? ωραία κερι λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@PanB χαχα..για να ξεχνας παει να πει πως δεν εχεις φτάσει ακομα σε επίπεδο  αρκουδας...η γιατρος μου μου είπε με οτι θελω εκτος κρεμας.Ειναι χημικές και οχι ελεγμενες.Επίσης οπου αλλου το ψαξα λεει το ιδιο ακριβως..αν αντέχεις το κερι ειναι σουπερ.και δεν καταλαβαινει τιποτα το νινακι

Ευτυχώς δεν έβγαλα τρίχες. Μπόχα κ τρίχες θ ήμουν ναυτεργάτης στο Σκαραμαγκά σωστός... Άπαπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@Δήμητρα Λιγκαρου τι πλακα εχεις :)

Χαχαχαχαχαχα ναυτεργκατη ρρεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Δεν μου λετε..πατε κ εσεις ολη την ωρα για κατουρημα;;;;;βαρεθηκα..

καλε μου εχει τυχει το απιστευτο... να παω να κανω τσισα να σηκωθω να πλυθω να βγω απ το μπανιο, να κανω 2 βηματα και να θελω παλι τσισα σαν να μην πηγα ποτε!!!! για να μην σχολιασω το βραδυ που σηκωνομαι στανταρ 2 φορες και μετα δεν μπορω να ξανα κοιμηθω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πηγαμε για μπανιο στο λαγονησι και περασαμε απο ενα εκκλησάκι και μπηκαμε να αναψουμε κερι και αναψα και για εσας και τα μπεμπεκακια σας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

κοριτσακια μου πηγαμε για μπανιο στο λαγονησι και περασαμε απο ενα εκκλησάκι και μπηκαμε να αναψουμε κερι και αναψα και για εσας και τα μπεμπεκακια σας ?

Εγώ είμαι άθεη άπλυτη συριζαια.... 

Τζάμπα ξοδεψες τα λεφτά σου.. 

Μπουχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Εγώ είμαι άθεη άπλυτη συριζαια.... 

Τζάμπα ξοδεψες τα λεφτά σου.. 

Μπουχαχα 

εγω ειμαι αναρχοπλυμενη ροκού αλλα το κερακι μου το αναβω χαχχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Κατι αλλο ..εχετε υπόψιν εταιρειες που δινουν δωρεαν δειγματα;

εχω την εντυπωση οτι δειγματα δωρεαν στελνουν οι πανες agnotis. για τσεκαρε το. πλακα πλακα για σενα που εχεις διδυμακια, κατι τετοιο θα ειναι σωτήριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

εχω την εντυπωση οτι δειγματα δωρεαν στελνουν οι πανες agnotis. για τσεκαρε το. πλακα πλακα για σενα που εχεις διδυμακια, κατι τετοιο θα ειναι σωτήριο 

Πραγματικά δεν ξερω τι θα ναι σωτηριο..με εχουν αγχωσει ολοι.οκ εχω διδυμα.ουτε η πρωτη ειμαι  ουτε η τελευταια...Γιατί  τραγικοποιουν τις καταστασεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Πραγματικά δεν ξερω τι θα ναι σωτηριο..με εχουν αγχωσει ολοι.οκ εχω διδυμα.ουτε η πρωτη ειμαι  ουτε η τελευταια...Γιατί  τραγικοποιουν τις καταστασεις;;;;

να μην αγχωνεσαι! να χαιρεσαι για τα διδυμακια σου ? οκ στην αρχη δεν θα ειναι ευκολο για καμια μας , ειδικα για οσες γινομαστε πρωτη φορα μαμαδες ποσο μαλλον για οσες περιμενουν 2 μωρακια αλλα μολις παρεις φορα θα τους βρεις τους ρυθμους σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

να μην αγχωνεσαι! να χαιρεσαι για τα διδυμακια σου ? οκ στην αρχη δεν θα ειναι ευκολο για καμια μας , ειδικα για οσες γινομαστε πρωτη φορα μαμαδες ποσο μαλλον για οσες περιμενουν 2 μωρακια αλλα μολις παρεις φορα θα τους βρεις τους ρυθμους σου

Και γω το ιδιο πιστευω..ξερω οτι θα ναι ζορικα αλλα ήταν κάτι που το ηθελα ,το επιδιωξα ,το προσπαθησα και το καταφεραμε και νιωθω ευγνωμων γι αυτο και ναι ξερω οτι μεχρι να βρω την σειρα μου θα ειναι ζορι με δυο μωρα αλλα μηπως με ενα δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Και γω το ιδιο πιστευω..ξερω οτι θα ναι ζορικα αλλα ήταν κάτι που το ηθελα ,το επιδιωξα ,το προσπαθησα και το καταφεραμε και νιωθω ευγνωμων γι αυτο και ναι ξερω οτι μεχρι να βρω την σειρα μου θα ειναι ζορι με δυο μωρα αλλα μηπως με ενα δεν ειναι;

μη μασας! εχεις δυο θαυματακια στη κοιλιτσα σου ?? σιγουρα θα ειναι δυσκολα καποιες στιγμες αλλα αξιζει τόσο πολυ τον κοπο!!!μονο να χαιρεσαι!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Πραγματικά δεν ξερω τι θα ναι σωτηριο..με εχουν αγχωσει ολοι.οκ εχω διδυμα.ουτε η πρωτη ειμαι  ουτε η τελευταια...Γιατί  τραγικοποιουν τις καταστασεις;;;;

Γτ γουστάρουν να μας βλέπουν προβληματισμενους... Γτ δε χαίρονται γτ ζηλεύουν.... 

Όταν έκανα εξωσωματική κ είχα βάλει 3 έμβρυα. Η κουμπάρα μου η ηλιθια.... Με πήρε από βραδυς κ μου έλεγε πιπες. Πως θ τα καταφέρεις κτλ. Κ της λέω... Ρε συ Μαρία... Αύριο κάνω χοριακη να δούμε αν είμαι καν έγκυος... Εσύ μου λες αννννν είναι 3 ή ανννν είναι 2..... Τι θ κάνω? Κ της το έκλεισα... Όταν είχα εμετούς μακωσαμε γτ με ε κ έλεγε υπερβολική. Άνθρωποι αδουλευτοι.... Η δουλειά τους είναι ν σπέρνουν μαλακιες. Περνώντας τα χρόνια κατάλαβα ότι ζηλεύει γενικά. Ενώ δεν έχει λόγο. Μίζερη κοπέλα. Όλο λάθη. Χεστους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πρέπει να αγχώνεσαι. Αυτοί το κάνουν γ Ν σε δουν έτσι. Σιγά... Ευλογία διπλή τα μωρά σου. Έχει ο θεός να λες κ τέλος. Η φίλη μου έκανε δίδυμα... Ε κ? Μεγάλωσαν κούραση διπλή οκ. Τρίχες του κόσμου. 

Στο ύψος σου κούκλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Καλό μήνα!! 

Εγω έχω πάρει 6-7 κιλά, κ ειδικά τον τελευταίο καιρό που ζυγίζομαι είναι σα να έχω πάρει 1 τη βδομάδα, κ έχω αγχωθεί! Ξεκίνησα 76 κιλά βέβαια, κ ο γιατρός μου μου είπε να πάρω 10 συνολικά (δεν παίζει)! Ξεκίνησα διατροφολόγο (πήγαινα κ το χειμώνα), αλλά λόγω δουλειάς κ ωραρίων δεν είναι εύκολο να την ακολουθώ, την παράτησα κ θα ξαναπάω τον Οκτώβρη, που θα χω σταματήσει τη δουλειά κ θα έχω νορμαλ ωράριο! 

Η agnotis δίνει δείγματα για πάνες μόνο; Όλο παρακολουθώ κ γω προσφορές σε πάνες, αλλά νομίζω πως έχω χρόνο ακόμα να ψωνίσω τέτοια! 

Κ γω αγχώνομαι για τα δίδυμα, αλλά πιο πολύ για το κομμάτι της γέννας, να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους, να μην είναι πρόωρα, να μην νοσηλευτούν, να φτάσουμε με δυο μέχρι τελους! Αυτά με αγχώνουν για την ώρα! Το μετά δεν με προβληματίζει τόσο! Σίγουρα δε θα ναι εύκολο, αλλά αν είναι κ αυτά κ γω γερά, θα τα καταφέρουμε! 

Κ ένα παιδί να περίμενα, θ αγχωνόμουν για το άγνωστο! Τι να κάνουμε, όλος ο κόσμος έχει παιδιά, πολλοί έχουν δίδυμα, όλοι επιβίωσαν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...