Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Λίγο γέλιο μας κάνει καλό!!!!γιατί θα έτσι όπως έχω γίνει με τις ορμόνες θα τρομάξουν όλοι αν τα πάρω στο κρανίο!!!!

Δεν εχεις και αδικο νευρα μετα κλαμα μετα γελιο πωπω τραγικες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Δεν εχεις και αδικο νευρα μετα κλαμα μετα γελιο πωπω τραγικες!!!!!

Από κλάμα σήμερα άλλο τίποτα!!!Και γενικά τα τελευταία 3 Χρόνια!!!και πριν από αυτό είχα να κλάψω από όταν χάθηκε ο παππούς μου το 2002!!!και να κλαίω και κρυφά για να μη με βλέπει ο άντρας μου!!!να περιμένω να κοιμηθεί για να ξεσπάσω!!!στιγμές απείρου κάλους γιατί τρομάρα μου ντρέπομαι κιόλας να με βλέπουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ Αυτο που λες ποσο σε νιωθω!!!να κλαιω κρυφα απ τον αντρα μου για να μη του ριξω το ηθικο και γινει χειροτερα!!!απο μπροστα μια χαρα οοολα τελεια,και οταν κοιμηθει,αρχιζω εγω το ρεσιταλ στο κλαμα!!!τι τραβαμε ρε κοριτσια και μεις!!λιγο οι ορμονες,,λιγο το οτι δεν μας καθεται με τιποτα αυτο το μπεμπεεεε  ε δεν θελει και πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως να σου λεει μη στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε και να λες ναι μωρε δε θα οεθανουμε εεεε και μετα δωστου κλαμα ασε που βλεπω τον αντρα μου και θελω να κλαιω γιατι δεν μας καθεται οπως ειπε και η @Nektarinaki_love ουφ ουφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες τελικά στην ίδια κατάσταση!!!!αυτό που δεν αντέχω όμως με τίποτα είναι η παρηγορια από τους άλλους!!!που δεν έχουν βιώσει και δεν ξέρουν τον πόνο!!!εκεί θυμώνω εκνευρίζομαι και δε θέλω κανέναν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και γω κατι τετοια χαζα λεω για να μη τον ριξω!του τυπου σιγα και να μην κανουμε παιδι,δε χαλασε και ο κοσμος..και απο μεσα μου καιγομαιιιιιι καιγομαιιιι δεν ησυχαζω ουτε στην ιδεα!!ουφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ετσι ειναι να σου λενε δεν σε πηρανε τα χρονια την επομενη φορα και κατι τετοια τρελα και δε θα τρελαθεις κιολας!!!! Ρωταει ο καημενος πως ειμαι και λεω γιατι καλε μια χαρα ειμαι σιγα !!!!! Αλλα ενας θεος ξερει πως ειμαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως τα λες κορίτσι μου ο θεός και η ψυχούλα μας ξέρουνε μόνο πως νιώθουμε!!!αχ μακάρι να τελειώσει ολο αυτο κάποτε για όλες μας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Μακαρι μακαρι τι αλλο να πουμε εγω περιμενω πως και πως την Δευτερα να παω στο γιατρο εχω μια αγωνια αλλο πραμα

ΚΑΙ εγώ Δευτέρα θα κάνω χοριακη!!!!εύχομαι κορίτσι μου να πάνε όλα καλα!!!!τουλάχιστον μια από εμας να έχει καλά αποτελέσματα και τουλάχιστον θα χαρώ πραγματικά για εσάς!!!γιατί την αλήθεια για τις άλλες ζηλευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να σου πανε ολα καλα κοπελα μου!καλο κουραγιο για την Δευτερα!και γω περιμενω την τριτη να παρω τις ορμονικες που εκανα στο κεντρο για τα χαρτια της επιτροπης για τα φαρμακα!και εχω ενα αγχος το πως θα βγουνε!δε τις εχω ξανα κανει ολες αυτες!πχ αμη fsh κτλπ.αντε να δουμε!μολις τωρα κοριτσια με αφησε ο αντρας μ για να παω στη δουλεια και γω μπηκα σε ενα φαρμακειο και του πηρα κατι βιταμινες!χαχαχαχ prostavital λεγονται!χαχαχα αλλο τι θα κανω πιααααα αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

ΚΑΙ εγώ Δευτέρα θα κάνω χοριακη!!!!εύχομαι κορίτσι μου να πάνε όλα καλα!!!!τουλάχιστον μια από εμας να έχει καλά αποτελέσματα και τουλάχιστον θα χαρώ πραγματικά για εσάς!!!γιατί την αλήθεια για τις άλλες ζηλευω!!!

Ααα εσυ εχεις χοριακη τη Δευτερα??αντε κοπελα μου με ενα τριψηφιο νουμεροοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει χωριακη στης 21-5 ολα καλα καναμε και ενα υπερηχο ειδαμε δυο σακους ολα καλα αλλα στο προηγουμενο υπερηχο ηταν ενα και αυτο δεν το εβλεπε καθαρα και σαν να εβλεπε καρδιακη λειτουργεια δεν ηταν συγουρος για τιποτα και μου ειπε πως υπαρχει πιθανοτιτα να εχουμε ξανα μια ακομα παλυνδρομη και λεω εγω τωρα εφοσον δεν υπηρχε αποκολλυση και αιμα ειδα μετα το γιατρο  και αποβολη χωρις αιμα δυσκολο καποιες φορες εχουμε αιμα και ειναι ολα οκ!!!!και ολες αυτες τιςμερες εχω καφε φοβαμε θα παθω καμια μολυνση στο τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εχω κανει χωριακη στης 21-5 ολα καλα καναμε και ενα υπερηχο ειδαμε δυο σακους ολα καλα αλλα στο προηγουμενο υπερηχο ηταν ενα και αυτο δεν το εβλεπε καθαρα και σαν να εβλεπε καρδιακη λειτουργεια δεν ηταν συγουρος για τιποτα και μου ειπε πως υπαρχει πιθανοτιτα να εχουμε ξανα μια ακομα παλυνδρομη και λεω εγω τωρα εφοσον δεν υπηρχε αποκολλυση και αιμα ειδα μετα το γιατρο  και αποβολη χωρις αιμα δυσκολο καποιες φορες εχουμε αιμα και ειναι ολα οκ!!!!και ολες αυτες τιςμερες εχω καφε φοβαμε θα παθω καμια μολυνση στο τελος!

Μακαρι κοπελα μου να σου πανε ολα καλααααα!!!το ευχομαι μεσα απ την καρδια μου!εχε πιστη και θετικη ενεργεια!μας αξιζει κατι καλο!και θα ερθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και σε εσένα τα καλύτερα και να δεις το μωράκι σου είναι εκεί!!!!Και να σας πω και κάτι να γελάσετε!!!Μόλις μου είπαν το φλυτζάνι!!!!Εκεί με έριξε η απελπισία μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα καποιο διαστυμα δεν μπορουσα να βλεπω εγκυες και μωρα γεννησε μια ξαδερφη μου τριτο και δεν πηγα!!!! Προς θεου να πανε σε ολες τις γυναικες που θελουνε ενα μωρακι καλα δεν σκεφτηκα ποτε γιατι σε αυτη και οχι σε εμενα απκα γιατι οχι ΚΑΙ σε εμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και σε εσένα τα καλύτερα και να δεις το μωράκι σου είναι εκεί!!!!Και να σας πω και κάτι να γελάσετε!!!Μόλις μου είπαν το φλυτζάνι!!!!Εκεί με έριξε η απελπισία μου!!!!

Χαχχα εισαι δικια μου εσυ και εγω μπηκα σε αυτη τη διαδικασια  πεσαμε χαμηλα ε!!! Ααχχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το σταδιο το περασα και γω!!!ουτε να ακουω ουτε να βλεπω ηθελα!γεννησε η κολλητη μου και δεν ηξερα πως να το διαχειριστω!!!αφηστε μεγαλος πονος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Χαχχα εισαι δικια μου εσυ και εγω μπηκα σε αυτη τη διαδικασια  πεσαμε χαμηλα ε!!! Ααχχαχαχα 

Χαχαχαχα και μενα μου βρηκανε στο φλυτζανι ιπποκαμπο που σημαινει εγκυμοσυνη!!!αχχαχα λεω μακαριιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελες ημαστε αχχχαχαχα !!!!! δυσκολο δεν ξερεις πως να το αντιμετοπησουμε  μια φορα ημουν στη δουλεια και ειδα ενα κοριστακι πολυ ομορφο και με πηρανε τα ζουμια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...