Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Θα σου πω σε 2 μέρες κάνω υπομονή!!!γιατί ούτε για ενδομήτριο μπορούν να πουν,ούτε για έμβρυα,ούτε για διατροφή βασικά για τίποτα!!!θα το ρίξουν σε τυχαίο γεγονός και τότε θα γίνει χαμός!!

Εμένα με παρακολουθούν στην Αθήνα σε μεγάλο κέντρο αλλά την έκανα Θεσσαλονίκη σε παράρτημα τους γιατί εκεί είχα στείλει τα εμβρυακια μου για βιοψία και ήθελα να πάω εκεί για να έχω ηρεμια

Πραγματικά θα μείνω αφωνη σε είχα σίγουρη ότι θα έχει πετύχει κ ακόμα το πιστεύω για κάποιο λόγο.κι εγώ το μετάνιωσαν που δεν επένδυση τα χρήματα τουλάχιστον σε έναν γνωστό γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Οταν πήγαινα για υπερήχους ακουγα συνέχεια για γυναίκες που πέτυχαν ηλικίας 43 ετών κ χαιρομουνα,ομως στο τέλος κατάλαβα ότι δινουν μεγαλύτερη προσοχή όταν στενεύουν τα περιθώρια κ με έκαναν να αισθάνομαι ότι με ξεπετανε.

Ααα...δεν πρέπει όμως να το κάνουνε αυτό...γιατι όλες για την ίδια ανάγκη πηγαίνουμε εκει..ασχέτως ηλικίας...γιατί πάνω απο όλα πρέπει να νιώθεις και ασφάλεια με το κέντρο γιατί η ψυχολογία είναι μεγάλος παράγοντας στο να πετύχει...κανονικά πρέπει με όλους να είναι το ίδιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ααα...δεν πρέπει όμως να το κάνουνε αυτό...γιατι όλες για την ίδια ανάγκη πηγαίνουμε εκει..ασχέτως ηλικίας...γιατί πάνω απο όλα πρέπει να νιώθεις και ασφάλεια με το κέντρο γιατί η ψυχολογία είναι μεγάλος παράγοντας στο να πετύχει...κανονικά πρέπει με όλους να είναι το ίδιο..

Το ξέρω όμως όταν εμενα μου λένε μετά από δύο τρεις αποτυχίες θα το ψαξουμε κ τις άλλες τις ξεσκονιζουνε γιατί δεν τους παιρνει χρονικά τι να αισθανθώ;τώρα πάει πρέπει να δω πως θα κοιμηθώ παρακάτω όλα εξαρτώνται απ το σπερμοδιαγραμμα τη τρίτη έχουμε να κάνουμε απ τα χριστούγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η nikona είπε:

@love30 καλα ειμαι κι εγω. 

Ειμαι στην εβδομη ημερα του κυκλου κ οταν αδιαθετησω θα ξεκινησουμε την διεγερση. Πρωτα ο Θεός. 

Εγω μολις ελαβα το αποτελεσμα του συζυγου για τον κατακερματισμο. Δεν τα καταλαβαινω ολα παντως κατω κατω γραφει αποτελεσμα: 10% κατακερματισμενα.

Οπότε πιστευω καλο πρεπει να ειναι απο οτι εχω διαβασει. 

Bravo κοριτσακι μου καλη επιτυχια να εχεις! Να πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το να σηκωνουν βαρος δεν κανει να κανουν πολυ καθιστικη δουλεια δεν κανει εεεε ας μας πουν επιτελους τι πρεπει!!!!! Και αυτο το τυχαιο γεγονος η χρωμωσμικες ανωμαλιες πια ελεος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το ξέρω όμως όταν εμενα μου λένε μετά από δύο τρεις αποτυχίες θα το ψαξουμε κ τις άλλες τις ξεσκονιζουνε γιατί δεν τους παιρνει χρονικά τι να αισθανθώ;τώρα πάει πρέπει να δω πως θα κοιμηθώ παρακάτω όλα εξαρτώνται απ το σπερμοδιαγραμμα τη τρίτη έχουμε να κάνουμε απ τα χριστούγεννα.

Ναι πρεπει να μας εξαντλησουνε ψυχολογικα και μετα να μας προσεξουνε και να κανουμε καποιες εξετασεις. Αλλα τι να πω εγω ειχα κανει τρεις εξωσωματικες χωρις σαλπιγγογραφια τι παω παραπερα και σε γνωστο !!!!! Αλλα ειπαμε θετικη σκεψη πιστη και ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Το να σηκωνουν βαρος δεν κανει να κανουν πολυ καθιστικη δουλεια δεν κανει εεεε ας μας πουν επιτελους τι πρεπει!!!!! Και αυτο το τυχαιο γεγονος η χρωμωσμικες ανωμαλιες πια ελεος!!!!!!!

Ή ζέστη δεν κανει,να αναπνέουν τοξικά ε μετά μόνο οι δημόσιοι υπάλληλοι θα κάνουν παιδιά γιατί όλες οι άλλες δουλειές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ή ζέστη δεν κανει,να αναπνέουν τοξικά ε μετά μόνο οι δημόσιοι υπάλληλοι θα κάνουν παιδιά γιατί όλες οι άλλες δουλειές..

Μπα επιρεαζει λενε και αν καθεσαι πολλες ωρες χαχαχα  κανενας παιδι μου δεν μπορει με τα λεγομενα τους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Μπα επιρεαζει λενε και αν καθεσαι πολλες ωρες χαχαχα  κανενας παιδι μου δεν μπορει με τα λεγομενα τους!!!!!!

Και το άγχος αυτό που το πας,κ αν περάσουν πέντε μέρες αποχή σκοτώνονται,δηλαδη οι παππούδες μας που κ στα χωράφια δούλευαν κ βάρη κ ζέστη κ στριφτά τσιγαρακια εμενα ο παππούς 6 εκανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Και το άγχος αυτό που το πας,κ αν περάσουν πέντε μέρες αποχή σκοτώνονται,δηλαδη οι παππούδες μας που κ στα χωράφια δούλευαν κ βάρη κ ζέστη κ στριφτά τσιγαρακια εμενα ο παππούς 6 εκανε.

Αυτα σκεφτομουν και εγω !!!! Ενα ντεπον να παρουν μπορει να μην εχουν σπερμα για ωρες !!!!!αυτο που δεν καταλαβενουν ειναι πως το αγχος δεν ειναι μονο για το παιδι ειναι γενκα για την καθημερινοτιτα γιαντη δουλεια για ολα αλλα αυτοι μας βλεπουν σαν ενα στοιχημα σαν ενα πηραμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αυτα σκεφτομουν και εγω !!!! Ενα ντεπον να παρουν μπορει να μην εχουν σπερμα για ωρες !!!!!αυτο που δεν καταλαβενουν ειναι πως το αγχος δεν ειναι μονο για το παιδι ειναι γενκα για την καθημερινοτιτα γιαντη δουλεια για ολα αλλα αυτοι μας βλεπουν σαν ενα στοιχημα σαν ενα πηραμα

Αυτό με το ντεπον δε το ήξερα πες μου ότι δεν ισχύει.πραγματικα πειράματα κάνουν πάνω μας κ μετά περνάνε τα χρόνια κ σου λένε δε κανείς κ καλά ωαρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Αυτό με το ντεπον δε το ήξερα πες μου ότι δεν ισχύει.πραγματικα πειράματα κάνουν πάνω μας κ μετά περνάνε τα χρόνια κ σου λένε δε κανείς κ καλά ωαρια.

Και ομως ισχυει και εγω οταν το εμαθα επεθα σοκ!  Εγω προσπαθω 12 13 χρονια και εκει που ειπα βρηκα γιατρο θα ειναι η 4η και τελευταια μπαααα πηγαμε στην 5η και δεν ξερουμε αν ειναι καλα τα πραγματα περιμενω πως και πως να ερθει η Δευτερα και απο αγωνια και αγχος δοξα το θεο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ επένδυσε σε κορυφαίους γιατρούς!!!έκανα εξετάσεις που άλλες γυναίκες ούτε τις φαντάζονται και όλα χωρίς ταμείο σχεδόν!!!!μιλάμε για χιλιάδες ευρώ!!!και εγώ με είχα σιγουρη!!!και όμως το νοιώθω το αρνητικό κορίτσια!!!!και κυρίως στερουμαι τον άντρα μου και τρία χρόνια από την ζωή μου γιατί μου έγινε εμμονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elviraice είπε:

Εγώ επένδυσε σε κορυφαίους γιατρούς!!!έκανα εξετάσεις που άλλες γυναίκες ούτε τις φαντάζονται και όλα χωρίς ταμείο σχεδόν!!!!μιλάμε για χιλιάδες ευρώ!!!και εγώ με είχα σιγουρη!!!και όμως το νοιώθω το αρνητικό κορίτσια!!!!

Και εγω σε γνωστο πηγα και οπως λες και εσυ ολα χωρις να τα γραφουμε και τα αποτελεσματα 0 τιποτα ομως ολα αρνυτικα και τις τρεις φορες καλυτερα σε καποιους μη γνωστους και να κανουν μονο εξωσωματικη οχι γυναικολογοι γιατι η το ενα κανεις καλα η το αλλο!!!! Μην απογουτευεσε ολα καλα θα πανε!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Και εγω σε γνωστο πηγα και οπως λες και εσυ ολα χωρις να τα γραφουμε και τα αποτελεσματα 0 τιποτα ομως ολα αρνυτικα και τις τρεις φορες καλυτερα σε καποιους μη γνωστους και να κανουν μονο εξωσωματικη οχι γυναικολογοι γιατι η το ενα κανεις καλα η το αλλο!!!! Μην απογουτευεσε ολα καλα θα πανε!!!??

Μα δε με παρακολουθεί μόνο γυναικολόγος έχω ολόκληρο team από πάνω μου!!!!κορυφαίος ενδοκρινολογος-ανδρολογος,κορυφαίος γυναικολόγος μόνο για υπέρηχο!!!κορυφαίος γιατρός μόνο εξωσωματικής και κορυφαίος εμβρυολογος!!!μιλάμε για υπερπαραγωγή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλέον @love30 μου άνετα νοιώθω( και για να κανω και λίγο χιούμορ )Αφού όλοι οι γιατροί της Αθήνας και τώρα και Θεσσαλονίκη έχουν δει τα απόκρυφα σημεία!!!!χαχαχαχααχα!!!έχω γίνει αναίσθητη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Πλέον @love30 μου άνετα νοιώθω( και για να κανω και λίγο χιούμορ )Αφού όλοι οι γιατροί της Αθήνας και τώρα και Θεσσαλονίκη έχουν δει τα απόκρυφα σημεία!!!!χαχαχαχααχα!!!έχω γίνει αναίσθητη!!!

Χαχαχαχαχ ετσι κοροιδευω και εγω τον αντρα μου δεν εισαι ο μονος του λεω που το βλεπει χαχαχαχχαα εδω στο νομο και μη  αλλα αντε το ειδανε και γυναικες χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ακριβώς!!!κάτι τέτοια σκέφτομαι μόνο και γελάω!!!!ειδικά όταν τους έχω όλους από πάνω μου και κάνουν συμβούλιο και εγω πάνω στο κρεβάτι του πόνου!!!ο άντρας μου δε απέξω γιατί ζηλιάρης και δε τα αντέχει αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Έτσι ακριβώς!!!κάτι τέτοια σκέφτομαι μόνο και γελάω!!!!ειδικά όταν τους έχω όλους από πάνω μου και κάνουν συμβούλιο και εγω πάνω στο κρεβάτι του πόνου!!!ο άντρας μου δε απέξω γιατί ζηλιάρης και δε τα αντέχει αυτά!!!

Χαχαχαχαχχα και ζηλιαρης εεεε!!! Εμενα υπερπροστατευτικος που τρελενεται και δεν μπορει να αντιμετοπησει τα ποιο απλα και μονο στην ιδεα πως θα πονεσω η θα στεναχωρεθω αλλα κατι πρεπει να κανουν χαχαχαχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα γελασα ρε κοριτσια μ αυτα που γραφετεεε!!να ειστε καλαα..οντως πρεπει να το διακομωδουμε και λιγο το θεματακι,αλλιως δεν παλευεται!!ας ελπισουμε οτι θα εχουμε τουλαχιστον ενα καλο τελος!τι να πωωωω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Χαχαχαχα γελασα ρε κοριτσια μ αυτα που γραφετεεε!!να ειστε καλαα..οντως πρεπει να το διακομωδουμε και λιγο το θεματακι,αλλιως δεν παλευεται!!ας ελπισουμε οτι θα εχουμε τουλαχιστον ενα καλο τελος!τι να πωωωω!!! 

Ετσι να σεκφτομαστε θετικα γιατι αλλιως μας βλεπω στην τηλεοραση με αυτες τις ωραιες μπλουζιτσες που εχουν τα χερακια πισω τις λευκες καταλαβατε???? Χαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα να τρεχουμε στο δομο και να φωναζουμε και να λενε κριμα ηταν καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Πλέον @love30 μου άνετα νοιώθω( και για να κανω και λίγο χιούμορ )Αφού όλοι οι γιατροί της Αθήνας και τώρα και Θεσσαλονίκη έχουν δει τα απόκρυφα σημεία!!!!χαχαχαχααχα!!!έχω γίνει αναίσθητη!!!

Χαχαχχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...