Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Magaiver τι ωραια!!!!! τι τελεια!!! Για διακοπες φυσικα. Να χουχουλιαζεις και απεξω να χει αυτο.....Αχ Χριστουγεννιατικο τοπιο τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; Εγώ επαθα γαστρεντερίτιδα χθες και όλο το βράδυ υπεφερα.

@bebe2 μπράβο κοριτσάκι μου ημουνα σίγουρη ότι όλα θα ηταν καλά.

@Magaiver τι ωραία χιονιιι και ελατα! Είναι τελειααα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat @Bloublou85 είναι από το παράθυρο του σπιτιού ? Ήθελα πολύ να κάνω τηλεεργασια και να φτιάξω μελομακάρονα αλλά τελικά το μετεθεσα για το ΣΚ το σχεδιο χριστουγεννιάτικες προετοιμασίες.

@Bloublou85 Περαστικά βρε μπλουμπλουκι! Που κόλλησες γαστρεντερίτιδα? Είσαι καλύτερα σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Kat-Cat @Bloublou85 είναι από το παράθυρο του σπιτιού ? Ήθελα πολύ να κάνω τηλεεργασια και να φτιάξω μελομακάρονα αλλά τελικά το μετεθεσα για το ΣΚ το σχεδιο χριστουγεννιάτικες προετοιμασίες.

@Bloublou85 Περαστικά βρε μπλουμπλουκι! Που κόλλησες γαστρεντερίτιδα? Είσαι καλύτερα σήμερα?

Μελομακάρονα;μίαμ τα αγαπημένα μου αλλά τα θέλω πολύ μελωμενα.ειμαι καλύτερα μόνο που έχει μαζευτεί ή κοιλιά μου κ προσπαθώ σιγά σιγά να τρώω για να επανέλθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; Εγώ επαθα γαστρεντερίτιδα χθες και όλο το βράδυ υπεφερα.

@bebe2 μπράβο κοριτσάκι μου ημουνα σίγουρη ότι όλα θα ηταν καλά.

@Magaiver τι ωραία χιονιιι και ελατα! Είναι τελειααα!

 

Μπλουμπλουκα μου περαστικά ! Κυκλοφορεί ίωση με γαστρεντεριτιδα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Kat-Cat @Bloublou85 είναι από το παράθυρο του σπιτιού ? Ήθελα πολύ να κάνω τηλεεργασια και να φτιάξω μελομακάρονα αλλά τελικά το μετεθεσα για το ΣΚ το σχεδιο χριστουγεννιάτικες προετοιμασίες.

@Bloublou85 Περαστικά βρε μπλουμπλουκι! Που κόλλησες γαστρεντερίτιδα? Είσαι καλύτερα σήμερα?

Αχ στείλε και σε μας κανένα μελομακάρονο ! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver τέλεια η φωτό. Ευχαριστούμε. 

@Bloublou85, τι έπαθες φιλεναδίτσα μου; Περαστικά. 

@bebe2, φιλάκια κοριτσάκι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

❤️ Είσαι καλά εσύ κοριτσάκι μου; τι νέα έχουμε;

Τώρα Ελενάκι να σου πω ότι είμαι καλά... Νέα δεν έχω. Περιμένω να σταματήσει το αίμα ώστε να έρθει η περίοδος κάποια στιγμή. Ελπίζουμε να γίνει φυσικά και να μη χρειαστεί ιατρική επέμβαση. Θα τα περάσουμε όμως και τα δύσκολα, ότι και να γίνει.  Με το νέο έτος θα προχωρήσω πάντως. Δεν έχω αποφασίσει τί θα κάνω. Ελπίζω μόνο όλα να πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Magaiver τέλεια η φωτό. Ευχαριστούμε. 

@Bloublou85, τι έπαθες φιλεναδίτσα μου; Περαστικά. 

@bebe2, φιλάκια κοριτσάκι μου. 

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τώρα Ελενάκι να σου πω ότι είμαι καλά... Νέα δεν έχω. Περιμένω να σταματήσει το αίμα ώστε να έρθει η περίοδος κάποια στιγμή. Ελπίζουμε να γίνει φυσικά και να μη χρειαστεί ιατρική επέμβαση. Θα τα περάσουμε όμως και τα δύσκολα, ότι και να γίνει.  Με το νέο έτος θα προχωρήσω πάντως. Δεν έχω αποφασίσει τί θα κάνω. Ελπίζω μόνο όλα να πάνε καλά. 

όλα θα πάνε υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τώρα Ελενάκι να σου πω ότι είμαι καλά... Νέα δεν έχω. Περιμένω να σταματήσει το αίμα ώστε να έρθει η περίοδος κάποια στιγμή. Ελπίζουμε να γίνει φυσικά και να μη χρειαστεί ιατρική επέμβαση. Θα τα περάσουμε όμως και τα δύσκολα, ότι και να γίνει.  Με το νέο έτος θα προχωρήσω πάντως. Δεν έχω αποφασίσει τί θα κάνω. Ελπίζω μόνο όλα να πάνε καλά. 

Κοριτσάκι είχα χάσει συνέχειες μάλλον... τι έγινε ήταν βιοχημική; δεν προχώρησε; ωωω λυπάμαι τόσο... λοιπόν ανασυντασσόμαστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου άστα φιλενάδα όλη νύχτα πέρασα στη τουαλέτα και ένα ανακάτεμα άλλο πράγμα.εφτιαξα κοτοσουπιτσα έλα να φάμε βρέχει κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μου σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια. 

@Magaiver μου υπεροχη φωτογραφια! Σας χιονισε τελικα! 

@Bloublou85 περαστικουλια!

 

Φιλια σε ολες σας κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου Power! Θα περάσει και αυτό. Θα κλείσει ο χρόνος με θετικές σκέψεις και ελπίζω από το νέο έτος να έχουμε μόνο ευχάριστα για όλες μας!♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχα κάποιες μέρες καθυστέρηση. Θεωρούσα οτι τα έπαιξε η περίοδος μου από τα φάρμακα κ έκανα μολις τεστ κ βγήκε θετικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια είχα κάποιες μέρες καθυστέρηση. Θεωρούσα οτι τα έπαιξε η περίοδος μου από τα φάρμακα κ έκανα μολις τεστ κ βγήκε θετικό

Κοριτσάκι μου γλυκό. Όλα να πάνε τέλεια εύχομαι. Από την αρχή μέχρι το τέλος Ζετάκι μου. Κάνε χοριακούλα. Περιμένουμε τα νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό. Όλα να πάνε τέλεια εύχομαι. Από την αρχή μέχρι το τέλος Ζετάκι μου. Κάνε χοριακούλα. Περιμένουμε τα νέα. 

Θα πάω τώρα να κάνω.  Από την μία χαίρομαι κ από την άλλη φοβάμαι. Ο λόγος που έκανα εξωσωματική ειναι επειδή εχουμε εγώ κ ο άντρας μου στίγμα μεσογειακής αναιμιας.τωρα θα πρέπει να κάνω προγεννητικό έλεγχο στην 12η εβδομαδα να δούμε αν ειναι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zeta. είπε:

Θα πάω τώρα να κάνω.  Από την μία χαίρομαι κ από την άλλη φοβάμαι. Ο λόγος που έκανα εξωσωματική ειναι επειδή εχουμε εγώ κ ο άντρας μου στίγμα μεσογειακής αναιμιας.τωρα θα πρέπει να κάνω προγεννητικό έλεγχο στην 12η εβδομαδα να δούμε αν ειναι καλά

Το ξέρω κοριτσάκι μου. Είναι δύσκολο να μην ανησυχείς. Όλα θα πάνε όμως καλά. ΠΡΕΠΕΙ να πάνε καλά και θα πάνε. Να σκέφτεσαι ότι όλες οι πιθανότητες είναι με το μέρος σας. Θυμάμαι και στον προεμφυτευτικό είχατε πολύ καλά αποτελέσματα. Θα είσαι τυχερή κοριτσάκι μου. Είχαμε ατυχίες. Φτάνουν (τις πήραμε όλες - καθαρίσαμε για αυτό το μήνα). Κάποιες μας θα είναι τυχερές. Και εσύ θα είσαι. Προχώρα και μη φοβάσαι τίποτα. Σε φιλώ γλυκά. Καλά αποτελέσματα! Αν είσαι Αθήνα και πας σε μεγάλο μαιευτήριο θα τα έχεις σήμερα. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. θεώρησε το ότι ήρθε για καλό. Άλλωστε οι πιθανότητες είναι υπέρ σας να μη νοσεί τ μωρο. Ένα βήμα ρη φορά βέβαια. Κάνε ρη χοριακη σου πρώτα π αν έχει καθυστέρηση θα είναι λογικά υψηλή. Οπότε μάλλον θα πας κ άμεσα για υπέρηχο.

@Πιου-πιου διάβασα τ νέα σου κ πολύ στεναχωρήθηκα. Συνέχισε τις προσπάθειες μόνη σου για λίγο. Αφού ξύπνησε τ σύστημα μπορεί γρήγορα να προκύψει κ πάλι εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια είχα κάποιες μέρες καθυστέρηση. Θεωρούσα οτι τα έπαιξε η περίοδος μου από τα φάρμακα κ έκανα μολις τεστ κ βγήκε θετικό

ζεταααααααα!!!!! ειδες ειχαμε πει θα ειμαστε μαζι και ειμαστε!!!! τι τελειο νεο!!!!! ποσο χαρηκα!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...