Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια έχω λίγο ροζ :( πηρα τον ιατρό μου είπε να μην κάνω τπτ να ξεκουραστώ και να δούμε αύριο αν ανεβαίνει η χοριακη ! Ελπίζω να μη μου πάρουν τη χαρά πίσω πάλι :(

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι,μην ανησυχείς,μήπως θέλεις παραπάνω προγεστερόνη,λέω τώρα δε ξέρω.Θετική σκέψη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια έχω λίγο ροζ :( πηρα τον ιατρό μου είπε να μην κάνω τπτ να ξεκουραστώ και να δούμε αύριο αν ανεβαίνει η χοριακη ! Ελπίζω να μη μου πάρουν τη χαρά πίσω πάλι :(

Έλα μπεμπακι μου, μην αγχώνεσαι, πολλές γυναίκες βλέπουν λίγο αίμα στην αρχή της εγκυμοσύνης και όλα εξελίσσονται φυσιολογικότα. Αύριο θα κάνεις επανάληψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έλα μπεμπακι μου, μην αγχώνεσαι, πολλές γυναίκες βλέπουν λίγο αίμα στην αρχή της εγκυμοσύνης και όλα εξελίσσονται φυσιολογικότα. Αύριο θα κάνεις επανάληψη;

Αύριο ναι ! Θα κάνω και μια προγεστερόνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 μου ξαπλωσε και μην κανεις τιποτα, οπως ειπε ο γιατρος.

Δεν σημαινει απαραιτητα κατι κακο. 

Υπομονη. Πιστευω πως ολα θα ειναι καλα αυριο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@bebe2 μου ξαπλωσε και μην κανεις τιποτα, οπως ειπε ο γιατρος.

Δεν σημαινει απαραιτητα κατι κακο. 

Υπομονη. Πιστευω πως ολα θα ειναι καλα αυριο.

 

Μακάρι δεν θέλω να πάθω πάλι το ίδιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Μακάρι δεν θέλω να πάθω πάλι το ίδιο 

Μπεμπακι μου όλα καλά μην αγχωνεσαι για λίγο ροζ,μια φίλη μου είχε αίμα στην αρχή και όλα πήγαν τέλεια.ξεκουρασου απλά κι αύριο θα ηρεμησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπεμπακι μου όλα καλά μην αγχωνεσαι για λίγο ροζ,μια φίλη μου είχε αίμα στην αρχή και όλα πήγαν τέλεια.ξεκουρασου απλά κι αύριο θα ηρεμησεις.

Θα ήθελα μετά από τόσο χρόνια αναμονής και της προηγούμενης αποτυχιας να είναι λίγο πιο εύκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ζαλίζω τώρα το ξέρω ! Αλλά μόνο δεν μπορώ να το μοιραστώ με άλλους γιατί δεν το ξέρουν και εσείς με καταλαβαίνετε κιόλας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

Σας ζαλίζω τώρα το ξέρω ! Αλλά μόνο δεν μπορώ να το μοιραστώ με άλλους γιατί δεν το ξέρουν και εσείς με καταλαβαίνετε κιόλας 

Δεν μας ζαλιζεις καθολου μπεμπε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Θα ήθελα μετά από τόσο χρόνια αναμονής και της προηγούμενης αποτυχιας να είναι λίγο πιο εύκολα 

Μπεμπε μου έχεις μία πολύ καλή χοριακη κ πιστεύω ότι είναι λιγάκι αυτό το ροζ που έχεις,που οι περισσότερες έχουν στην αρχή,κι εδώ θυμάμαι μία κοπέλα που έχει διδυμακια μία μέρα πριν τη χοριακη της είχε αίμα κ στενοχωριόταν.μπορει να έχεις κι εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπεμπε μου έχεις μία πολύ καλή χοριακη κ πιστεύω ότι είναι λιγάκι αυτό το ροζ που έχεις,που οι περισσότερες έχουν στην αρχή,κι εδώ θυμάμαι μία κοπέλα που έχει διδυμακια μία μέρα πριν τη χοριακη της είχε αίμα κ στενοχωριόταν.μπορει να έχεις κι εσύ?

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η satya είπε:

@bebe2 κοριτσάκι μου χαλάρωσε και αύριο με το καλό περιμένουμε την μεγαααλη σου χοριακη! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Δεν μας ζαλιζεις καθολου μπεμπε. 

Ευχαριστώ ! Άλλαξε αγωνία και η αυριανή ! Δεν είναι πολύ όχι! Θα δούμε αύριο ! Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2,  μπεμπακι μου προσπάθησε να μην αγχώνεσαι( ξέρω πόσο δύσκολο είναι). Κάνε αύριο τις εξετάσεις σου και όλα καλά θα πάνε. Όντως πολλές γυναίκες έχουν αιματάκι στην αρχή που δε σημαίνει τίποτα. Και πιστεύω ότι επειδή είναι πολυ καλή η τιμή της χοριακης δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα. Φιλάκια πολλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 κοριτσάκι μου κ εγώ πιστεύω πως θα είναι όλα καλά αύριο κ θα σου διπλασιαστεί η χοριακή σου. Βέβαια σε νιώθω τώρα, γιατί πάντα βάζουμε μόνο άσχημες σκέψεις στο μυαλό μας.  Ξεκουράσου κ όλα θα πάνε τέλεια!!!! Πολλά πολλά φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 κορίτσι μ.ολες σε καταλαβαίνουμε. Εγώ ρη μερα π περίμενα περίοδο είχα λίγο καφέ π μια γινόταν αιματακι κόκκινο κανονικό μια καφέ κ κράτησε περίπου μια βδομάδα. Γι'αυτό κ άργησα να κάνω χοριακη κ την έκανα την 4η μέρα γτ πίστευα ότι κρύωσα κ όπου να είναι θα κατέβει αίμα κανονικό. Η χοριακη μ ήταν μόλις 78 μοναδες κ σε συνδυασμό με τ αιματακι πίστευα πως παει για βιοχημική. Να που όμως ήρθε η κόρη μου. Θα ήθελα όσο τίποτα άλλο να σ πω με απόλυτη βεβαιότητα ότι όλα θα πάνε καλα. Δυστυχώς όμως κανένας δ μπορεί να μας τ εγγυηθεί. Εύχομαι όμως από τα βάθη της καρδιάς μου πραγματικά να πάνε όλα καλα κ να μη σημαίνει τίποτα τ ροζ. Άλλωστε πολλές γυναίκες ξεκινάνε την εγκυμοσύνη τους με ροζ, καφέ η λίγο αίμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 ξάπλωσε, ξεκουράσου και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι. Γιατί να σημαίνει κάτι κακό; Τόσες αλλαγές γίνονται στο σώμα σου, λίγο ροζ δεν σημαίνει κάτι άσχημο. Αύριο στη χοριακη θα φανούν όλα που θα είναι καλά, θα το δεις. Μην αγχώνεσαι όμως τώρα. Είδες ξανά κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ! Χθες σταμάτησε τώρα @France είχα πολύ αχνό και μια κουκιδιτσα όπως σας είχα πει εκείνη την ημέρα μήπως ήταν εμφύτευση ! Ευτυχώς έχω την φίλη μου θα έρθει να μου πάρει αίμα σε λίγο και θα μου κάνει και προγεστερόνη ! Άντε να δούμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε μπεμπέ μου. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη. Ξέρω ότι είναι μια κουβέντα. Αλλά θα δεις όλα καλά θα πάνε. Φιλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @bebe2 καλά αποτελέσματα! Δεν μπορεί να είναι κάτι κακό, δεν το δεχόμαστε!!! Πότε θα έχεις τα αποτελέσματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @bebe2 σε περιμένουμε,καλα αποτελέσματα!

Εγώ κορίτσια δεν κοιμηθηκα καθόλου καλά έβλεπα όλη νύχτα ότι ημουνα στο χειρουργείο,διαβασα χτες ότι θα μου βάλουν και κάτι μέσα στο λαιμο για να αναπνέω κι έχω τρομοκρατηθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η France είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @bebe2 καλά αποτελέσματα! Δεν μπορεί να είναι κάτι κακό, δεν το δεχόμαστε!!! Πότε θα έχεις τα αποτελέσματα; 

Το απόγευμα θα με πάρουν ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @bebe2 σε περιμένουμε,καλα αποτελέσματα!

Εγώ κορίτσια δεν κοιμηθηκα καθόλου καλά έβλεπα όλη νύχτα ότι ημουνα στο χειρουργείο,διαβασα χτες ότι θα μου βάλουν και κάτι μέσα στο λαιμο για να αναπνέω κι έχω τρομοκρατηθει.

Μπλουμπλουκα εγώ έχω κάνει λαπαροσκόπηση για την αφαίρεση σάλπιγγας όταν είχα εξωμήτριο δεν μου έβαλαν κάτι να αναπνέω εκτός αν το βάζουν μετά τη νάρκωση οπότε δεν το καταλαβαίνεις ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Μπλουμπλουκα εγώ έχω κάνει λαπαροσκόπηση για την αφαίρεση σάλπιγγας όταν είχα εξωμήτριο δεν μου έβαλαν κάτι να αναπνέω εκτός αν το βάζουν μετά τη νάρκωση οπότε δεν το καταλαβαίνεις ! 

 

Το βάζουν μετά τη νάρκωση έναν σωλήνα,ξερω ότι έχετε κάνει οι περισσότερες όμως εγώ δεν έχω κάνει ποτέ χειρουργείο κι έχω χάσει τον ύπνο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το βάζουν μετά τη νάρκωση έναν σωλήνα,ξερω ότι έχετε κάνει οι περισσότερες όμως εγώ δεν έχω κάνει ποτέ χειρουργείο κι έχω χάσει τον ύπνο μου.

Στο λέω πολύ ειλικρινά δεν θα καταλάβεις τπτ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...