Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου 104 !!!! Είμαι τόσο χαρούμενη !!  Ευχαριστω παρά πολύ για την δύναμη που μου δώσατε !!! ❤️❤️❤️❤️

Μπεμπούλα μου μπράβο!!!!! Είσαι εγκυούλα κοριτσάκι μου!!!! Τι χαρά είναι αυτή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσιιιιιι!!!!!Εύχομαι α έχεις μια πανέμορφη εγκυμοσύνη!!!!

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μπράβο κορίτσι μου!!! Αντε και ενα καλο νεο να παιρνουν δυναμη και οι αλλες! γινονται ΚΑΙ ΚΑΛΑ.

@Zeta.  Σας ευχαριστώ πολύ !!!;)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι βλέπω εδώ;;;; Παναγίτσα μου @bebe2 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου τι χαρά είναι αυτή,ευχομαι να πανε όλα καλά κουκλιτσα μου!

❤️❤️ Και στα δικά σου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι βλέπω εδώ;;;; Παναγίτσα μου @bebe2 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου τι χαρά είναι αυτή,ευχομαι να πανε όλα καλά κουκλιτσα μου!

Άντε στη black friday γυρνάς; Πού είσαι σε περίμενα να ανοίξουμε τις σαμπάνιες; Και στο λέω αν κάνει η bebe κόρη, εγώ δηλώνω υποψηφιότητα σε περίπτωση που κάνω αγόρι, γιατί δεν ξέρεις η κατ μπορεί να κάνει και αυτή γιο και εγώ δε μένω χωρίς νύφη!:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Άντε στη black friday γυρνάς; Πού είσαι σε περίμενα να ανοίξουμε τις σαμπάνιες; Και στο λέω αν κάνει η bebe κόρη, εγώ δηλώνω υποψηφιότητα σε περίπτωση που κάνω αγόρι, γιατί δεν ξέρεις η κατ μπορεί να κάνει και αυτή γιο και εγώ δε μένω χωρίς νύφη!:D

νιωθουμε βαθια αγορομανες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

νιωθουμε βαθια αγορομανες!

Εγώ κοριτσομάνα νιώθω, άλλωστε τη νύφη της την έχω τάξει της μπλουμπλου και είπαμε το λόγο μας τον κρατάμε. Αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, κάτσε να καβατζώσουμε και μια νυφούλα! Τώρα όποια θέλει ας μου την κάνει. Απλά το λέω γιατί η συμπεθέρα μου μπορεί και να μου την προλάβει για το δεύτερο γιο ή και για τον πρώτο αν δεν της την κάνω εγώ. :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ κοριτσομάνα νιώθω, άλλωστε τη νύφη της την έχω τάξει της μπλουμπλου και είπαμε το λόγο μας τον κρατάμε. Αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, κάτσε να καβατζώσουμε και μια νυφούλα! Τώρα όποια θέλει ας μου την κάνει. Απλά το λέω γιατί η συμπεθέρα μου μπορεί και να μου την προλάβει για το δεύτερο γιο ή και για τον πρώτο αν δεν της την κάνω εγώ. :D 

για καποιο λογο αν και λατρευω τα κοριτσάκια και τρελαινομαι που ειναι σαν κουκλάκια, πιστευα οτι θα κανω αγορι. Βεβαια δε με νοιαζει ΚΑΘΟΛΟΥ εννοειται, αλλα ετσι κουβεντα να γινεται. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Άντε στη black friday γυρνάς; Πού είσαι σε περίμενα να ανοίξουμε τις σαμπάνιες; Και στο λέω αν κάνει η bebe κόρη, εγώ δηλώνω υποψηφιότητα σε περίπτωση που κάνω αγόρι, γιατί δεν ξέρεις η κατ μπορεί να κάνει και αυτή γιο και εγώ δε μένω χωρίς νύφη!:D

Τι ειπες τέκνον βρουτε πας να κάνεις συμπεθεριο με άλλη;θα κάνω εγώ απ όλα,αφου θα πετάξω τρία σου λέω την επόμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι ειπες τέκνον βρουτε πας να κάνεις συμπεθεριο με άλλη;θα κάνω εγώ απ όλα,αφου θα πετάξω τρία σου λέω την επόμενη φορά.

Εγώ τη νύφη στην έταξα. Πάει τελείωσε. Αν όμως κάνω γιο; Να μην το καβατζώσω το παιδί; Αφού μου είπες εσύ είσαι αγορομάνα που λέει και η κατ. Και άμα κάνω κορίτσι και σου το δώσω, μετά άμα σκάσει και κανένα αγοράκι πάλι από σένα δεν κάνει να πάρουμε. Άσε να κλείσω μια νύφη από την μπεμπεκα, γιατί βλέπεις έχασα και τις ελπίδες μου από την κατ και αυτή αγόρια θέλει. :D.

@bebe2. Από όλα κάνε μας εσύ κουκλίτσα μου. Ζήτηση υπάρχει όπως βλέπεις [smilie=love9.gif]. Όλες θα τα θέλουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ τη νύφη στην έταξα. Πάει τελείωσε. Αν όμως κάνω γιο; Να μην το καβατζώσω το παιδί; Αφού μου είπες εσύ είσαι αγορομάνα που λέει και η κατ. Και άμα κάνω κορίτσι και σου το δώσω, μετά άμα σκάσει και κανένα αγοράκι πάλι από σένα δεν κάνει να πάρουμε. Άσε να κλείσω μια νύφη από την μπεμπεκα, γιατί βλέπεις έχασα και τις ελπίδες μου από την κατ και αυτή αγόρια θέλει. :D.

@bebe2. Από όλα κάνε μας εσύ κουκλίτσα μου. Ζήτηση υπάρχει όπως βλέπεις [smilie=love9.gif]. Όλες θα τα θέλουμε. 

Ας το δεχτώ λοιπόν,θελει κι ή @Kat-Cat αγόρι; Θα φάμε τα μουστάκια μας.τωρα τι γίνεται;έσπασε ή γκαντεμια μπορούμε να ξανά ξεκινήσουμε όλες άφοβα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Ας το δεχτώ λοιπόν,θελει κι ή @Kat-Cat αγόρι; Θα φάμε τα μουστάκια μας.τωρα τι γίνεται;έσπασε ή γκαντεμια μπορούμε να ξανά ξεκινήσουμε όλες άφοβα;

Άφοβα, ξεάφοβα μας βλέπω με το νέο έτος να μαζευόμαστε πολλές. Και ας ελπίσουμε ότι έσπασε μονίμως.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Άφοβα, ξεάφοβα μας βλέπω με το νέο έτος να μαζευόμαστε πολλές. Και ας ελπίσουμε ότι έσπασε μονίμως.  

Τώρα δεν έχουμε άλλη ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Έχουμε και την @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛαλλα δε μας έχει πει νέα 

Ναι ή αλήθεια είναι πως ανησυχω είναι εξαφανισμενη,ελπιζω να έχει κάνει την εμβρυομεταφορά κ να είναι όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Αχ κορίτσια δεν το πιστεύω ! Είμαι τόσο συγκινημένη !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά ! 

Συγχαρητήρια ομορφιά μου!!!!! Όλα θα πάνε καλά.. μια όμορφη ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Συγχαρητήρια ομορφιά μου!!!!! Όλα θα πάνε καλά.. μια όμορφη ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ευχαριστώ ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 το τσουξαμε μπεμπεκι για παρτυ σας απόψε! Να συνεχίσουμε με χαρές!!!

@nikona μπράβο ρε παιδιά! Και από σας θετικά τα νέα? όλα βαίνουν καλώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ας το δεχτώ λοιπόν,θελει κι ή @Kat-Cat αγόρι; Θα φάμε τα μουστάκια μας.τωρα τι γίνεται;έσπασε ή γκαντεμια μπορούμε να ξανά ξεκινήσουμε όλες άφοβα;

γερο να ναι και ο,τι να ναι!! αχαχαχαχ. Δεν εχω κανενα τετοιο θεμα. Οποτε δωστε μου ο,τι υπάρχει!! ιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/11/2018 at 5:48 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Ολα καλα κι εμεις! Το επιβεβαιωσαμε κιολας οτι ειναι μπεμπούλης.

 

τι ωραια .....με το καλο..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω λίγο ροζ :( πηρα τον ιατρό μου είπε να μην κάνω τπτ να ξεκουραστώ και να δούμε αύριο αν ανεβαίνει η χοριακη ! Ελπίζω να μη μου πάρουν τη χαρά πίσω πάλι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...