Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Bloublou85, ευτυχώς μπλουμπλουκι μου δε λες; Και εγώ καμία παρενέργεια από τα φάρμακα δεν είχα απολύτως.

@Ν_S, κορίτσι μου εννοείται θα μας ενημερώσεις περιμένουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85  καλά είσαι απίστευτη! Εγώ όταν ήταν να κάνω την ένεση (που την έκανε ο άντρας μου δηλαδή) ήμουν ξαπλωμένη στο κρεββάτι. Μου το πάγωνε πρώτα και ταυτόχρονα άκουγα χαλαρωτική μουσική για να μην με επηρεάζει η διαδικασία. Εσύ στο πάρκινγκ του τζάμπο τι να πω!!? Να πάρεις τον τίτλο της πιο κουλ εδώ?

@nikona Ναι κατάλαβα. Καλό είναι να μαθαίνω για αυτά που θα έρθουν όταν θα πετύχει η εγκυμοσύνη?Εγώ στην υγεία μου είμαι λίγο περίεργα αυτή την εβδομάδα. Ελπίζω να περασει! Πάντως το πρωί έκανα και τις εξετάσεις ανοσοποιητικου που μου έχει ζητήσει ο γιατρός. Οπότε προχωράει σιγά σιγά η διαδικασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλο ερωτήσεις είμαι.

Νιώθατε ή νιώθετε κουρασμένες; Στον προηγούμενο κύκλο πήρα φάρμακα για εξωσωματική και τώρα πήγαμε με φυσικό κύκλο δύο διαδοχικές διαδικασίες δηλαδή ωοληψιας μέσα σε πολύ μικρό διάστημα. Και με τη δουλειά και με άλλα τρεχαματα είμαι δηλαδή αλλά αυτά τα είχα πάντα. Τώρα νιώθω πολύ κουρασμένη όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια όλο ερωτήσεις είμαι.

Νιώθατε ή νιώθετε κουρασμένες; Στον προηγούμενο κύκλο πήρα φάρμακα για εξωσωματική και τώρα πήγαμε με φυσικό κύκλο δύο διαδοχικές διαδικασίες δηλαδή ωοληψιας μέσα σε πολύ μικρό διάστημα. Και με τη δουλειά και με άλλα τρεχαματα είμαι δηλαδή αλλά αυτά τα είχα πάντα. Τώρα νιώθω πολύ κουρασμένη όμως.

Από την προγεστερονη ενιώσα κούραση. Φέρνει υπνηλία γενικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 μου ειναι καθαρα θεμα οργανισμου. Κι εγω δεν αντιμετωπισα σε καμια προσπαθεια προβλημα με την προγεστερονη. Εννοω προβλημα δυσκοιλιοτητας. Μακαρι να μην χρειαστει κι εσυ να κανεις κατι γιατι ειναι δυσκολο κ ψυχολογικα να φοβασαι να πας τουαλετα μηπως κ ζοριστεις. 

Στη προηγούμενη φορά αν θυμάσαι που είχα απηυδήσει,ειχα μείνει στη τουαλέτα μέσα.τωρα μία χαρά,ισως τη προηγούμενη επειδή τα έπαιρνα από το στόμα δε ξέρω.οπως σου κάτσει κάθε φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Bloublou85, ευτυχώς μπλουμπλουκι μου δε λες; Και εγώ καμία παρενέργεια από τα φάρμακα δεν είχα απολύτως.

@Ν_S, κορίτσι μου εννοείται θα μας ενημερώσεις περιμένουμε. 

Και είχα προμηθευτεί το γάλα το είχα στο κομοδινο μου δίπλα αλλά κορίτσια άμα τρως φασολάκια κτλ δε το χρειάζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver έχω γίνει εξπερ στις ενεσεις τακα τακα,τι πάγωμα μου λες την εβγαλα τσακα τσακα ούτε οινόπνευμα ούτε τίποτα,ποιος εγώ που εκανα ολόκληρη τελετή για να κάνω ένεση.να χάσω τη βόλτα επειδή ήταν ή ώρα της ένεσης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85  καλά είσαι απίστευτη! Εγώ όταν ήταν να κάνω την ένεση (που την έκανε ο άντρας μου δηλαδή) ήμουν ξαπλωμένη στο κρεββάτι. Μου το πάγωνε πρώτα και ταυτόχρονα άκουγα χαλαρωτική μουσική για να μην με επηρεάζει η διαδικασία. Εσύ στο πάρκινγκ του τζάμπο τι να πω!!? Να πάρεις τον τίτλο της πιο κουλ εδώ?

Καλά είμαστε και εμείς ότι να 'ναι κορίτσια. Κάνω εικόνα τη Mag - κυρία με την κλασσική μουσική και τον κ. Magaiver σε ρόλο νοσηλευτή και από την άλλη το αλάνι τη μπλουμπλου στο πάρκινγκ τσαμπουκαλεμένη άμα την κοιτάξει κάποιος να του πει "τί κοιτάς ρε"'.

Μπλουμπλούκα όμως ποτέ χωρίς οινόπνευμα την ένεση. Μην πάθουμε και καμία μόλυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά είμαστε και εμείς ότι να 'ναι κορίτσια. Κάνω εικόνα τη Mag - κυρία με την κλασσική μουσική και τον κ. Magaiver σε ρόλο νοσηλευτή και από την άλλη το αλάνι τη μπλουμπλου στο πάρκινγκ τσαμπουκαλεμένη άμα την κοιτάξει κάποιος να του πει "τί κοιτάς ρε"'.

Μπλουμπλούκα όμως ποτέ χωρίς οινόπνευμα την ένεση. Μην πάθουμε και καμία μόλυνση!

? Χωρίς οινόπνευμα την έκανα.αμα με έβλεπε κανένας θα έλεγε ότι είμαι πρεζακι κ κάνω ενεσεις στα πάρκινγκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

? Χωρίς οινόπνευμα την έκανα.αμα με έβλεπε κανένας θα έλεγε ότι είμαι πρεζακι κ κάνω ενεσεις στα πάρκινγκ.

Εμ, το ξέρω, το έγραψες. Αυτό σκεφτόμουνα, αλλά είπα να σε πω αλάνι? μη σε αποπάρω. Όμως ποτέ χωρίς οινόπνευμα άλλη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εμ, το ξέρω, το έγραψες. Αυτό σκεφτόμουνα, αλλά είπα να σε πω αλάνι? μη σε αποπάρω. Όμως ποτέ χωρίς οινόπνευμα άλλη φορά.

Μη μαλωνεις συμπεθερουλα δε θα επαναληφθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η France είπε:

Κορίτσια όλο ερωτήσεις είμαι.

Νιώθατε ή νιώθετε κουρασμένες; Στον προηγούμενο κύκλο πήρα φάρμακα για εξωσωματική και τώρα πήγαμε με φυσικό κύκλο δύο διαδοχικές διαδικασίες δηλαδή ωοληψιας μέσα σε πολύ μικρό διάστημα. Και με τη δουλειά και με άλλα τρεχαματα είμαι δηλαδή αλλά αυτά τα είχα πάντα. Τώρα νιώθω πολύ κουρασμένη όμως.

Με τόσα φάρμακα όλα λογικά είναι France... εγώ νύσταζα όλη την ώρα κ έτσι έβγαζα κ κούραση...  υπομονή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά είμαστε και εμείς ότι να 'ναι κορίτσια. Κάνω εικόνα τη Mag - κυρία με την κλασσική μουσική και τον κ. Magaiver σε ρόλο νοσηλευτή και από την άλλη το αλάνι τη μπλουμπλου στο πάρκινγκ τσαμπουκαλεμένη άμα την κοιτάξει κάποιος να του πει "τί κοιτάς ρε"'.

Μπλουμπλούκα όμως ποτέ χωρίς οινόπνευμα την ένεση. Μην πάθουμε και καμία μόλυνση!

Χαχαχαχα και εγώ κάνω εικόνες με τις ιστορίες που μοιραζόμαστε! Έχω μια φίλη που θα μπορούσε να είναι η μπλουμπλουκα και την φέρνω συνέχεια στο μυαλό μου να κάνει τρελά ?

Εγώ ναι είμαι έτσι της χαλάρωσης.. Βέβαια πάντα διαλέγω ένα τραγούδι στην αρχή της εξωσωματικής και το βάζω να παίζει κατά την διάρκεια της ιεροτελεστίας - ένεσης. Ο χειρότερος είναι ο άντρας μου που θέλει να έχει και το χρονικό της εξωσωματικής για να φτιάξει βίντεο στο μελλοντικό μας παιδί και τραβάει την διαδικασία και στο τέλος κάθε ένεσης μου παίρνει και συνέντευξη...

Εγώ σε είχα κάνει εικόνα και ξεκαρδιστηκα στα γέλια τότε με τα κακακια στο τζάμι του αυτοκινήτου Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Χαχαχαχα και εγώ κάνω εικόνες με τις ιστορίες που μοιραζόμαστε! Έχω μια φίλη που θα μπορούσε να είναι η μπλουμπλουκα και την φέρνω συνέχεια στο μυαλό μου να κάνει τρελά ?

Εγώ ναι είμαι έτσι της χαλάρωσης.. Βέβαια πάντα διαλέγω ένα τραγούδι στην αρχή της εξωσωματικής και το βάζω να παίζει κατά την διάρκεια της ιεροτελεστίας - ένεσης. Ο χειρότερος είναι ο άντρας μου που θέλει να έχει και το χρονικό της εξωσωματικής για να φτιάξει βίντεο στο μελλοντικό μας παιδί και τραβάει την διαδικασία και στο τέλος κάθε ένεσης μου παίρνει και συνέντευξη...

Εγώ σε είχα κάνει εικόνα και ξεκαρδιστηκά στα γέλια τότε με τα κανάλια στο τζάμι του αυτοκινήτου Χαχαχαχα

Καλά έκανες, πού να με έβλεπες κιόλας. Να σιχτηρίζω, να καθαρίζω με μανία και μετά να ξεσπάω στα γέλια μόνη μου. Εγώ έχω κάνει σίγουρα μπλουμπλου στα φαρμακεία επίσης! Με έντρομη φάτσα φαρμακοποιού μόλις τη βλέπει στην πόρτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Magaiver έχω γίνει εξπερ στις ενεσεις τακα τακα,τι πάγωμα μου λες την εβγαλα τσακα τσακα ούτε οινόπνευμα ούτε τίποτα,ποιος εγώ που εκανα ολόκληρη τελετή για να κάνω ένεση.να χάσω τη βόλτα επειδή ήταν ή ώρα της ένεσης;

Αχ Μπλουμπλούκα μου έτσι κ εγώ... θυμάμαι στην πρώτη μου εμβρυομεταφορά την έκανα στο αυτοκίνητο μολις είχε παρκάρει ο άντρας μου κ με κοίταζε μία γιαγιά λες κ έκανα ένεση ηρωίνης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

? Χωρίς οινόπνευμα την έκανα.αμα με έβλεπε κανένας θα έλεγε ότι είμαι πρεζακι κ κάνω ενεσεις στα πάρκινγκ.

Χαχαχαχ???❤️ Τώρα το είδα.... έτσι με πέρασε η γιαγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά έκανες, πού να με έβλεπες κιόλας. Να σιχτηρίζω, να καθαρίζω με μανία και μετά να ξεσπάω στα γέλια μόνη μου. Εγώ έχω κάνει σίγουρα μπλουμπλου στα φαρμακεία επίσης! Με έντρομη φάτσα φαρμακοποιού μόλις τη βλέπει στην πόρτα. 

@Magaiver κορίτσια τώρα που το ειπατε έχει καιρό να με δει ο φαρμακοποιός,τωρα που θα πάω να πάρω τεστ θα πει αμήν τα κατάφερε.κ δε σας είχα πει στη προηγούμενη προσπάθεια που ήθελα να έχει συγκεκριμένο μηκος ή βελόνα και τον είχα βάλει να τη μετράει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Χαχαχαχ???❤️ Τώρα το είδα.... έτσι με πέρασε η γιαγια

Θα έλεγε ή γιαγια στο παππού στο σπίτι πάει χάλασε ή νεολαία τα καημενα τα παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα έλεγε ή γιαγια στο παππού στο σπίτι πάει χάλασε ή νεολαία τα καημενα τα παιδιά.

??? καληνύχτα κοριτσάκι μου!!! Χάιδεψε  την κοιλίτσα σου κ όνειρα γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Magaiver κορίτσια τώρα που το ειπατε έχει καιρό να με δει ο φαρμακοποιός,τωρα που θα πάω να πάρω τεστ θα πει αμήν τα κατάφερε.κ δε σας είχα πει στη προηγούμενη προσπάθεια που ήθελα να έχει συγκεκριμένο μηκος ή βελόνα και τον είχα βάλει να τη μετράει.

Γιατί τεστ από το φαρμακείο και όχι χοριακη?

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Magaiver κορίτσια τώρα που το ειπατε έχει καιρό να με δει ο φαρμακοποιός,τωρα που θα πάω να πάρω τεστ θα πει αμήν τα κατάφερε.κ δε σας είχα πει στη προηγούμενη προσπάθεια που ήθελα να έχει συγκεκριμένο μηκος ή βελόνα και τον είχα βάλει να τη μετράει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@N_S και χοριακη θα κάνω αλλά τις άλλες φορές ετρεμα μέχρι να βγει το αποτέλεσμα κ τώρα θα κάνω από πριν ένα τεστ για να ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...