Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 τι να πω. 

Δεν ξερω. Παντως αληθεια δεν νομιζω να εγινε κατι απο την ετ. 

Μακάρι να είναι από εμφύτευση ο πόνος τι να πω..μπορεί να μου το έκαναν και οι αντιπηκτικες κάνω πρώτη φορά προληπτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

Να σημειώσει τα πως έγιναν η ωοληψία και η εμβρυομεταφορά ,,, με σφραγίδα και υπογραφή... 

Οοοο ο δλδ πρέπει να στείλω τα βιβλιάρια μου για να γράψει μέσα ο εξωσωματικο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρααα!!Σ' ευχαριστω πολυ κοπελα μου!και σε σενα να πανε ολα καλαααα!!με το καλο να γινουμε επιτελους ολες μανουλες!οταν περασεις ομως την επιτροπη δεν πληρωνεις τιποτα για τα φαρμακα σωστα??και μια αλλη απορια βρε κοριτσια..βλεπω που γραφετε οτι παιρνεις καποια χρηματα πισω..τι χρηματα ειναι αυτα??

Καλημερα καλη επιτυχια καταρχας τα χρηματα τα παιρνεις απο το ικα περνας επιτροπη για τα φαρμακα  κανεις ωολυψια εμβρυομεταφορα σου δινουν απο το κεντρο καποια χαρτια ξερουν αυτοι ...και μετα τα καταθετεις στο ικα της περιοχης σου και σου βαζουν 350€ αν υπαρχουν αποτυχημενες προσπαθειες ζητανε και εκθεση απο καθε αποτυχημενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι σε όλες να έχετε τα επιθυμητά αποτελέσματα.Κι εγώ στη δεύτερη εβδομάδα είμαι και το μόνο που μπορώ να πω ότι έχω είναι κάτι πονάκια ,όπως αυτά που έχεις όταν περιμένεις περίοδο. Με ανησυχούν όμως αυτά τα πονάκια και το ότι δεν πονάει ιδιαίτερα το στήθος μου.Βάλαμε κατεψυγμένα και μάλιστα βλαστοκύστες.Μπορεί να έγινε εμφύτευση και να μην έχει πρηστεί ακόμη το στήθος μου ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ElektraGr είπε:

Οοοο ο δλδ πρέπει να στείλω τα βιβλιάρια μου για να γράψει μέσα ο εξωσωματικο.. 

Δεν χρειαζονται τα βιβλιαρια Ηλεκτρα. 

Θασου δωσουν αυτοι καποιαεγγραφα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρααα!!Σ' ευχαριστω πολυ κοπελα μου!και σε σενα να πανε ολα καλαααα!!με το καλο να γινουμε επιτελους ολες μανουλες!οταν περασεις ομως την επιτροπη δεν πληρωνεις τιποτα για τα φαρμακα σωστα??και μια αλλη απορια βρε κοριτσια..βλεπω που γραφετε οτι παιρνεις καποια χρηματα πισω..τι χρηματα ειναι αυτα??

Τα φαρμακα που χρειαζονται για τν διεγερση θα τα παρειε δωρεαν.

Οτιδηποτε αλλο χρειασυει θα τα πληρωσεις με την συμμετοχη του ταμειου σου. 

Αφου τελειωσει η διαδικασια με το καλο, θα καταθεσεις καποια αλλα εγγραφα στον εοπυυ της περιοχης σου κ θα σου δωσουν ενα επιδομα. 350€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Margo84 είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όλες να έχετε τα επιθυμητά αποτελέσματα.Κι εγώ στη δεύτερη εβδομάδα είμαι και το μόνο που μπορώ να πω ότι έχω είναι κάτι πονάκια ,όπως αυτά που έχεις όταν περιμένεις περίοδο. Με ανησυχούν όμως αυτά τα πονάκια και το ότι δεν πονάει ιδιαίτερα το στήθος μου.Βάλαμε κατεψυγμένα και μάλιστα βλαστοκύστες.Μπορεί να έγινε εμφύτευση και να μην έχει πρηστεί ακόμη το στήθος μου ?

 

Μαργκο καλη επιτυχια ευχομαι!

Μην ανησυχεις για τα πονακια κ το στηθος. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Μαργκο καλη επιτυχια ευχομαι!

Μην ανησυχεις για τα πονακια κ το στηθος. 

 

nikona ευχαριστώ πολύ.Μακάρι να πάρουμε όλες θετικά αποτελέσματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margo84 είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όλες να έχετε τα επιθυμητά αποτελέσματα.Κι εγώ στη δεύτερη εβδομάδα είμαι και το μόνο που μπορώ να πω ότι έχω είναι κάτι πονάκια ,όπως αυτά που έχεις όταν περιμένεις περίοδο. Με ανησυχούν όμως αυτά τα πονάκια και το ότι δεν πονάει ιδιαίτερα το στήθος μου.Βάλαμε κατεψυγμένα και μάλιστα βλαστοκύστες.Μπορεί να έγινε εμφύτευση και να μην έχει πρηστεί ακόμη το στήθος μου ?

 

Καλή επιτυχία σου ευχομαι,κι εγώ βλαστοκύστες έβαλα είμαι στην 7η μέρα μεθαύριο εχω χοριακη ούτε κ μένα έχει πρηστεί το στήθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Αυτό ισχύει και αν έχεις κάνει την προσπάθεια σε δημόσιο νοσοκομείο ;

Δεν το γνωριζω δυστυχως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλή επιτυχία σου ευχομαι,κι εγώ βλαστοκύστες έβαλα είμαι στην 7η μέρα μεθαύριο εχω χοριακη ούτε κ μένα έχει πρηστεί το στήθος.

Στις 9 μέρες τελικά θα κάνεις χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια λύστε μου μια απορία!!!ειναι φυσιολογικό να είμαι όλη την ωρα σε λήθαργο??εντάξει παίρνω πολύ προγεστερονη αλλά παραλυω στην κυριολεξία!!!και το χειρότερο είναι ότι με παίρνει ο ύπνος και σε 20 λεπτά ξυπνάω και πάλι από την αρχή!!!έχει καταντήσει εφιάλτης!!!!όλη την ημέρα και το βράδυ έτσι ειμαι!!!6 το πρωί έχω πια ξυπνήσει!!!δεν είναι το άγχος ούτε η πολύ ξάπλα!!!νοιώθω εξάντληση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ρε κορίτσια λύστε μου μια απορία!!!ειναι φυσιολογικό να είμαι όλη την ωρα σε λήθαργο??εντάξει παίρνω πολύ προγεστερονη αλλά παραλυω στην κυριολεξία!!!και το χειρότερο είναι ότι με παίρνει ο ύπνος και σε 20 λεπτά ξυπνάω και πάλι από την αρχή!!!έχει καταντήσει εφιάλτης!!!!όλη την ημέρα και το βράδυ έτσι ειμαι!!!6 το πρωί έχω πια ξυπνήσει!!!δεν είναι το άγχος ούτε η πολύ ξάπλα!!!νοιώθω εξάντληση

Πραγματικά μία απ τα ίδια μόλις ξυπνησα!πόση προγεστερόνη παίρνεις;εγώ τρία utrogestan κ μία ενεση lentogest.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλή επιτυχία σου ευχομαι,κι εγώ βλαστοκύστες έβαλα είμαι στην 7η μέρα μεθαύριο εχω χοριακη ούτε κ μένα έχει πρηστεί το στήθος.

Εύχομαι να πάρεις μία θετικότατη  χοριακούλα.Εσύ έχεις πόνους περιόδου καθόλου?Εγώ σήμερα ας πούμε τους έχω πιο έντονα από άλλες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

Ρε κορίτσια λύστε μου μια απορία!!!ειναι φυσιολογικό να είμαι όλη την ωρα σε λήθαργο??εντάξει παίρνω πολύ προγεστερονη αλλά παραλυω στην κυριολεξία!!!και το χειρότερο είναι ότι με παίρνει ο ύπνος και σε 20 λεπτά ξυπνάω και πάλι από την αρχή!!!έχει καταντήσει εφιάλτης!!!!όλη την ημέρα και το βράδυ έτσι ειμαι!!!6 το πρωί έχω πια ξυπνήσει!!!δεν είναι το άγχος ούτε η πολύ ξάπλα!!!νοιώθω εξάντληση

Το πιθανότερο να είναι από την προγεστερόνη... ο γυναικολόγος μου μου πρότεινε να σπάω την δόση δηλ αντί για 200mg ανά 8 ωρο  το πρωι και το απόγευμα .. σε 100mg ανά 4 ωρο... την ίδια δόση δλδ .... νομίζω πως βοηθάει αρκετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Margo84 είπε:

Εύχομαι να πάρεις μία θετικότατη  χοριακούλα.Εσύ έχεις πόνους περιόδου καθόλου?Εγώ σήμερα ας πούμε τους έχω πιο έντονα από άλλες μέρες.

Τίποτα απολύτως δεν έχω μόνο τους πόνους στη μέση που με ταλαιπωρούν πολύ και πρησμένη ή κοιλιά μου είναι αλλά πιστεύω είναι από τα φαρμακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Πραγματικά μία απ τα ίδια μόλις ξυπνησα!πόση προγεστερόνη παίρνεις;εγώ τρία utrogestan κ μία ενεση lentogest.

Εγώ παίρνω 3 ultrogestan από το στόμα.,1 ενδοκολπικο το πρωί και 1 vasclor το βράδυ!!!Όσο για την χοριακη εγώ που τους ξαναρώτησα για να την κάνω στην 9 μέρα μου είπαν όχι!!!14-15 μερα μου είπαν!!!εύχομαι μια μεγάλη χοριακη να πάρω και εγώ θαροος να την κάνω πιο νωρίς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

Εγώ παίρνω 3 ultrogestan από το στόμα.,1 ενδοκολπικο το πρωί και 1 vasclor το βράδυ!!!Όσο για την χοριακη εγώ που τους ξαναρώτησα για να την κάνω στην 9 μέρα μου είπαν όχι!!!14-15 μερα μου είπαν!!!εύχομαι μια μεγάλη χοριακη να πάρω και εγώ θαροος να την κάνω πιο νωρίς!!!!

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι κι εσύ κατεψυγμένα εβαλες ή από διέγερση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι κι εσύ κατεψυγμένα εβαλες ή από διέγερση;

Κατεψυγμένες βλαστοκύστες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Κατεψυγμένες βλαστοκύστες!!!

Αα είμαστε στα ίδια δηλαδή..εγώ είχα αγχωθει γιατί άργησε να παχύνει το ενδομητριο κ φαντασου έκανα μεταφορά 21η μέρα του κύκλου αλλά μου είπαν δε παίζει ρόλο ή μέρα.κ αλη επιτυχία να έχουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αα είμαστε στα ίδια δηλαδή..εγώ είχα αγχωθει γιατί άργησε να παχύνει το ενδομητριο κ φαντασου έκανα μεταφορά 21η μέρα του κύκλου αλλά μου είπαν δε παίζει ρόλο ή μέρα.κ αλη επιτυχία να έχουμε?

21 έκανα και εγω θεωρητικά με σούπερ ενδομήτριο έτσι τουλάχιστον μου είπαν!!!!περιμένω με αγωνία τα νέα σου μπας και ανέβω και εγω ψυχολογικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...