Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ???ΝΑ ΧΑΡΩ.....Η ΟΧΙ?


Aristina

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!!!:)

Με λενε Κωνσταντινα....

Ειχα ξαναδημοσιευσει ενα θεμα "ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ"......με αποτελεσμα μετα απο τις χρησιμες συμβουλες σας συζητησα με τον αντρουλη μου και ηρεμησα λιγακι που ειχα τρελαθει να αποκτησω μωρο!!!οι ορμονες τοτε χτυπαγανε κοκκινο δεν μου ειχε ξανασυμβει αυτο και ειχα τρελαθει δεν ηξερα τι μου συνεβαινε:blink:

Απο τοτε ξεκινησαμε να κανουμε ελευθερα αλλα οχι τις γονιμες μερες...δεν το κυνηγαγαμε με την πρωτη... ΑΛΛΑ!!!

Με κυκλο 26 ημερων εκανα ελευθερα μη υπολογιζοντας σωστα την 9η μερα.....

Μετα απο καμια εβδομαδα που ειχαμε παει διακοπες αισθανομουν μια πικρη γευση στο στομα(ειναι κατι αυτο??)εντονα για 4 μερες περιπου και οχι ξανα(δεν μου εχει ξανασυμβει αυτο ποτε)...τωρα ειμαι στην 29η μερα χωρις κανενα συμπτωμα περιοδου με καθημερινες αναγουλες εδω και τρεις μερες και σημερα με κραμπες στην κοιλια γυρω απο τον αφαλο,οι οποιες κρατησανε λιγο και τελος....ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ??:huh:

Αυριο λεω να παω να παρω τεστ...

Τις αλλες φορες ηθελα παιδι απιστευτα λογο ορμονικου και εννοειτε οτι αισθανομαι ετοιμη(απο τοτε που γεννηθηκα χα χα!!:laugh: )αλλα δεν ειχα περιεργα συμπτωματα απο το αγχος(χωρις να κανουμε βεβαια ελευθερα απλα απο το αγχος να ξεκινησω για παιδι) στον κυκλο και στην περιοδο...και τωρα που ειμαι ηρεμη συνεβη αυτο.....

ΝΑ ΧΑΡΩ???

Τα καλυτερα σε ολες σας,με το καλο να ερθει ενα νινι σε οσες προσπαθουν μεσα απο την ψυχη μου το ευχομαι!!!Και σε οσες περιμενουν με το καλο να τα κρατησουν αγκαλιτσα!να ειστε καλα και σας ευχαριστω για την προσοχη σας....

Φιλακια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kwnstantina mou sou eyxomai mesa apo tin kardia mou na eisai...eimai sigouri pws to perimeneis pws kai pws...kai egw kiklo 26 imerwn exw:)ase kanadio meres akoma kai meta pigaine pare ena test..kai fisika tha perimenoume ta apotelesmata pws kai pws...filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα αυριο πρωι πρωι πηγαινε σε ενα μικροβιολογο και κανε μια χοριακη..θα βγει με σιγουρο αποτελεσμα...μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να εισαι...περιμενουμε νεα σου..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα, εύχομαι να το σιγουρέψεις και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Περιμένουμε νέα σου!!!

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovana μου να σου ζησει το παιδακι σου!!!!Να ειναι παντα γερο!!!σ ευχαριστω πολυ...δεν ξερω αν θα αντεξω κανα 2 μερες ακομα εχω τρελαθει απο αγωνια λεω συνεχεια "λες"...μετα "μπα"...

Οποτε μαλλον θα παω αυριο...εχω παραξενευτει γιατι δεν εχω και καθολου συμπτωματα περιοδου αλλα μια καθημερινη αναγουλα να σημαινουν κατι ολα αυτα τα συμπτωματα δεν μου εχουν ξανατυχει και δεν ξερω...

Ευχαριστω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελαρες μου ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!ΑΧ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ ΠΡΩΤΕΣ...μενω επαρχια λογο δουλειας του αντρα μου και ειστε καθημερινη συντροφια μου μιας και που δεν εχω πολλες φιλες εδω μαλλον μια μονο:silly: ...

Ευχομαι να σημαινουν κατι αυτα τα συμπτωματα

Και σε εσας τα καλυτερα!οτι επιθυμει η ψυχουλα σας!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά;;;;

Μακάρι να'σαι εγκυούλα κούκλα μου..

Σου στέλνω προσωπικό..

Φιλάκια κοριτσάκι μου κι όλα να πάνε καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου το θέλεις τόσο πολύ, σου εύχομαι μέσα στη κοιλίτσα σου να έχεις ένα μικρό - μικρό μωράκι.

Κάνε αύριο τεστ ή ακόμα καλύτερα Β χοριακή σε μικροβιολόγο (τελείως αξιόπιστη) και περιμένουμε τα νέα σου..... Μην μας ξεχάσεις όμως γιατί μαζί με εσένα έχουμε και εμείς αγωνία. Φιλάκια και καλά αποτελέσματα απο καρδιάς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου καλησπέρα!Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και την αυριανή μέρα να μην την ξεχάσεις ποτέ!!!Κάνε το τέστ αύριο και περιμένουμε νεότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καθε φορα που μιλαω μαζι σας θυμαμαι τι καλα που εκανα και εγινα μελος στην καταπλικτικη αυτη παρειτσα!!!τα λογια σας ειναι λαμψη στην ψυχη μου!!!xristina33 τι να πω εισαι πολυ γλυκια φυσικα δεν θα σας ξεχασω!!!juliana μου να σαι καλα κι εγω το ευχομαι!σιγουρα δεν θα την ξεχασω να εισαι σιγουρη!!!!Αχ marimari μου δεν θα ξεχασω οταν πρωτοξεκινησα να συμμετεχω σε συζητησεις που απαντησα και στην δικη σου ανησυχια νομιζω ηταν η πρωτη μου!!!!!Με το καλο το νινακι σου ελπιζω ολα να πηγαινουν τελεια!!!!αληθεια λες οντως ειναι συμπτωμα???????????????

θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:woohoo:

Σας ευχαριστω απο τα βαθη της ψυχης μου για την ενθαρυνση!!!Τα καλυτερα ευχομαι σε ολες....το εννοω γι αυτο συγνωμη αν επαναλαμβανομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, αυτά που έχεις είναι συμπτώματα...Εγώ σου εύχομαι να έχεις όντως ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου...Να τρέξεις αύριο πρωί πρωί να κάνεις χοριακή που είναι περισσότερο αξιόπιστη από τα τεστ και μετά να μπεις στο mammyland να μας πεις τα νέα σου...

Αχ μακάρι να είσαι έγκυος..Πάντως πολλές κοπέλες της παρέας με την καινούρια χρονιά έμαθαν και τα ευχάριστα...Στο εύχομαι κι εσένα ολόψυχα..

Περιμένουμε αύριο τα νέα σου!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ Η ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΓΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟ 26 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 29 ΜΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ 3 ΜΕΡΕΣ!!! ΑΡΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!! ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ!!!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου, κι εγω πιστευω οτι τα συμπτωματα κρυβουν εγκυμοσυνη!!:woohoo:

στο ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ γλυκια μου!!! περιμενουμε τα νεα σου αυριο!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina mou

den theloume na trelatheis kai na se xasoume...!

Eisai se pooooly kalo dromo...

Syntoma tha exeis thetiko test kai emeis edw na ta leme...

Ps: thymamai kai egw tin "syzitisi" mas.. Eisai toso kali!!!

To psaraki mou einai mia xara, euxaristw!

Me to kalooooooooooooooooooo...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 μερες καθυστερηση,συπτωματα περιργα αλλα ευχαριστα διοτι αυτα που μας λες κατι καλο εννοουνε....:) τι να σου πω κοπελα μου,μακαρι να εισαι..που κατι τετοιο καταλαβαινω,καλα αποτελεσματα να εχεις αυριο:laugh: :laugh: περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα τι καλα τα νεα σου!! περιμενω να κανεις το τεστ, ευχομαι και πιστευω πως ειναι θετικο!!!!!!!!!!Περιμενουμε την ανακοινωση!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ.....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια μου θελω να πω οτι χθες βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου και η καρδια μου χτυπουσε ασταματητα...ωσπου γυρω στις 5 το πρωι ειδα αιμα αλλα χωρις καθολου πονους κ.λ.π. που παντα εχω και στην κοιλια και στο στηθος.....μου εκοψε τα φτερα ομως...δεν ξερω αν ακομα πρεπει να παω για την χοριακη...

Αν δεν ειμαι δεν πειραζει τι να πουν και αλλες κοπελες απο εσας που προσπαθουν καιρο,αλλα οταν μπαινεις στην διαδικασια να το σκεφτεις ε επηρεαζεσαι λιγακι....ειχε αρχισει να μου αρεσει η ιδεα...

Ευχαριστω για την συμπαρασταση...ολα εδειχναν τοσο σιγουρα μεχρι και το ενστικτο μου....

Συγνωμη που σας εκανα να χαρειτε αδικα...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina mou

koritsaki mou...

Kalimera kat'arxin...

Akoma exeis aima;

Den katalava...

Adiathetises diladi;

Sygnwmi, den katalava...

An nai,, DEN PEIRAZEI

edw eimaste, kala eimaste,

tha ksanaleme ta idia kai ton allo mina

wwwwwws pou den tha ksanaexeis periodo gia 9 mines!!!

Fysika kai DEN apogoitevomaste,,

DEN masame, DEN xanoume tin pisti mas

DEN apelpizomaste!

Kai ti egine???

DEN viazomaste kiolas!!!

Ps: min ksanazitiseis sygnwmi,

gi'auto einai to Mammy...

Perimenoume neotera!

Filiaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλες μου!!!

apis μου λες να παω...θελω...|

marimari μου ναι αδιαθετησα...δεν πολυ ηθελα να την πω την λεξη γιατι το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου...ειναι ομως λες και δεν ειμαι, δεν εχω πονο(μαλλον θελω να ελπιζω ακομα βλακεια μου):( .Σ ευχαριστω για την συμπαρασταση :)

Τζοαννα,matakiaefh,ekoliou,mpempoula16,Τόμα,mitsakii ,memi ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που εισασταν κοντα μου!!!

Με το καλο να δεχτειτε τα μωρακια σας και οσες τα εχετε στην αγκαλιτσα σας να τα χαιρεστε και να ειναι παντα γερα...ε και με το καλο να μεγαλωσετε κι αλλο την οικογενεια σας!!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!

Μπορει να κανω και την εξεταση ετσι για να φυγει τελειως απο το μυαλο μου θα σας πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...