Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση καλού γυναικολόγου/μαιευτήρα στο Ιασώ


angela

Recommended Posts

καλησπερα κοπελια...το μηνυμα σου ειναι παλιο αλλα τωρα γραφτηκα και το ειδα.ο ΧΑΡΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ειναι ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ!!!!!!! ειμαι 34 χρονων και τον εχω απο τα 17 μου.πλεον για μενα δεν ειναι μονο γιατρος αλλα και φιλος.με εχει ξεγεννησει 2 φορες και τις φορες τα εβγαλε περα και του βγαζω το καπελο γιατι σημερα μπορει να μην ζουσα εγω ή καποιο παιδι μου.την πρωτη φορα με ανοιξε(καισαρικη) ενω ειχα 21 πιεση αλλα προσπαθουσε να σωσει εμενα κατα κυριο λογο αλλα και το παιδι που εσκαγε μεσα μου απο την πιεση και τη δευτερη φορα με προλαβε στο τσακ γιατι εσπασε το τοιχωμα της μητρας μου και δεν μου πεταξε την μητρα εξω.περα απο ολα αυτα επειδη το δευτερο παιδι το γεννησα πολυ προωρο ηταν καθε μερα μαζι μας στην εντατικη και παρακολουθουσε τον μπεμπη μου και και και και και...........οτι και να πω ειναι λιγο!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

για μένα ένας είναι ο Θεος! Ψαθας Παναγιώτης στη Νίκαια. π.Ράλλη 438. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.Οι περισσότερες εξετάσεις γίνονται στο ιατρείο του και είναι και φοβαρά οικονομικός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

και ο δικός μου είναι στο Ιασώ και είναι καταπληκτικός και σαν γιατρός και σαν άνθρωπος. Φαντάσου, επειδή είχα δύσκολη εγκυμοσύνη, αν δεν τον έπαιρνα εγώ με έπαιρνε εκείνος να δει πως είμαι! Άσε που πάντα ήταν ήρεμος και με καλή δόση χιούμορ!

Λέγεται Αποστολίδης και εδώ θα βρεις πληροφορίες http://capostolidis.gennima.eu/ και μόνο που κοιτώ τη φωτογραφία του χαμογελώ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...