Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση καλού γυναικολόγου/μαιευτήρα στο Ιασώ


angela

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας . Σας εύχομαι να σας ζήσουν τα μωράκια σας και να τα δείτε όπως επιθυμείτε. Ήθελα κι εγώ να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου. Μόλις επιβεβαιώθηκε η εγκυμοσύνη μου . Είμαι σε πολύ αρχικό στάδιο και ψάχνω έναν πολύ καλό γυναικολόγο στην Αθήνα , κατά προτίμηση στο Ιασώ . Μου έχει προτείνει μια φίλη μου τον κ. Πετρογιάννη, που λένε ότι έχει αναλάβει και πολύ δύσκολες περιπτώσεις. Τι γνώμη έχετε εσείς ? Τον γνωρίζει καμία ? Θα με βοηθούσατε πολύ να αποφασίσω με τις συμβουλές σας. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και θα χαιρόμουν πολύ, αν μοιραζόσαστε μαζί μου τις δικές σας εμπειρίες. :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντζελα ειναι ο γυναικολογος μου ειναι φοβερος ανθρωπος και πολυ καλος γιατρος . Εγω ειχα μεγαλο προβλημα και με στηριξε σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης του τοκετου αλλα και μετα .Ειναι νεος στην ηλικια και παρολο αυτο εχει κανει πολλες γεννες και εξωσωματικες .εχει δυο ιατρεια τα τηλεφωνα του ειναι:6932219200 το τηλεφωνο του ιατρειου του στη νικαια ειναι το 2104928958 επισης εχει ιατρειο και διπλα στο ν.ν.α στην αθηνα αλλα εμενα με βολευε της νικαιας . Δεν ξρω αν σου εχει πει η φιλη σου οτι ειναι στρατιωτικος γιατρος και πολλες εξετασεις εμενα με εστελνε και της εκανε στο ν.ν.α για να μην πληρωνω . Κλεισε ραντεβου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου σε ευχαριστώ πολύ. Να σου ζήσει το παιδάκι σου , το είδα στη φωτογραφία, είναι ένας κούκλος. Για τον γιατρό, το έχω ακούσει και εγώ ότι είναι στρατιωτικός γιατρός και μάλιστα από τους καλύτερους, απλά ήθελα και μια επιβεβαίωση παραπάνω. Είμαι λίγο αγχωμένη ως να γίνει ο πρώτος υπέρηχος και καταλαβαινεις ... :woohoo:

Μακάρι σε λίγους μήνες να βάζω και εγώ τη φωτογραφία του μωρού μας ...σε αυτό το forum.. Θελω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια εσύ Βάνια,πώς κατάφερες και συνδύαζες τη Νίκαια και το νοσοκομείο ΝΝΑ για τις εξετάσεις που μου λές ?? Δεν είναι πολύ μακρυά οι δύο αυτές περιοχές? Σε βόλευε από άποψη απόστασης , ή είναι περισσότερες μέρες στο ιατρείο στη Νίκαια ο γιατρός και έκλεινε ραντεβού πιο νωρίς ? Αληθεύει ότι δουλεύει μέχρι αργά και μπορεί να σε δεχτεί μέχρι και στις 10,30 το βράδυ :ohmy: , γιατί κάτι τέτοιο μου είπε η φίλη μου και τρελλάθηκα. Έχει πολύ χρόνο αναμονής ή τηρούνται τα ραντεβού με μικρή απόκλιση ? Α και θα ήθελα αν δεν σου κάνει κόπο να με πληροφορήσεις τι εξέταση σου κάνει: είναι εξονιχιστική (πίεση, χέρια , πόδια , στήθος ) ή μόνο υπέρηχο. Πόσο προσεκτικός είναι στα φάρμακα ? Θυμάται γενικά τι δίνει σε κάθε έγκυο ή πρέπει να του υπενθυμίζεις εσύ? Σε ρωτάω γιατί μια γνωστή μου , έλεγε ότι ο γιατρός της, έκανε μόνο υπέρηχο και στα φάρμακα ήταν πολύ αφηρημένος. Να καταλάβεις της ξεκίνησε σίδηρο και μαγνήσιο για ενίσχυση του οργανισμού , στον 6ο μήνα και επειδή του το υπενθύμησε εκείνη !!

Συγνώμη αν σε κούρασα, αλλά θέλω να ξέρω για να αποφασίσω . Μήπως και κάποια άλλη κοπέλα, έχει κάποια αντίστοχη εμπειρία ή κάποια συμβουλή να μου δώσει ??

ευχαριστώ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Τζοαννα μου ... να σου ζήσει και εσένα το παιδάκι σου .. θα σας ενημερώνω ... ανυπομονώ να κάνω την πρώτη επίσκεψη στο γιατρό που θα επιλέξω.. Είναι μια δύσκολη απόφαση και η επιλογή του γιατρού βλέπεις ...Εσύ είσαι από Κύπρο εεε.. ???



Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angela einai aplo .an den pas me to autokinito eite sto nna eite sto aigalew na pareis to metro,perneis leofforio pas aigalew kai meta to metro kai katebeneis megaro mousikhs ,meta einai 2 bimata.den einai konta alla den einai kai polu makria.analogos kai pou menei h kopela mporei na menei aigalew.deuteron egw thelw na rwtisw BANIA o stratiotikos giatros pou se ksegennise ?sto iasw?giati apoti kserw den ksegennane sto nna .apla dieukrinish thelw na kserw sto melon.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anfela καλησπέρα. Είχα ο προηγούμενος γιατρός μου ήταν ο Δώδος Δημοσθένης (που είναι στο Ιασώ). Δεν κατάλαβα ποτέ οτι με εξέταζε και ήταν πάντα ήρεμος, κάτι που το μετέφερε και σε μένα. Ο άνθρωπος έχει τη μορφή του Χριστού και είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ. Ο μόνος λόγος που άλλαξα ήταν γιατί ο σύζυγός μου δουλεύει σε Δημόσιο Ταμίο. Έτσι για οικονομικούς και μόνο λόγους τον άλλαξα, αλλά έχω τα καλύτερα λόγια γι'αυτόν. Και ο τωρινός μου επίσης είναι OK αλλά είναι στο ΜΗΤΕΡΑ, δεν ξέρω άν θές. Σου δίνω τα τηλέφωνα του Δώδου : 210-6142732. Το ιατρείο του είναι στο Μαρούσι. Να σου πώ επίσης ότι σε αυτόν είχα κάνει και μία επέμβαση πρίν από 4-5 χρόνια περίπου η οποία πήγε πολύ καλά και μάλιστα πέρασε αυτό που είχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw thelw na rwtisw:

kyoforeis enw prin DEN eixes giatro???

Pantws, den exei kamia simasia to pws tha pas

gia eksetaseis!

Me metro , me taxi , me amaksi...

simasia exei na empistevesai ton giatro sou

kai na exei fanei antaksios twn apaitisewn sou!

Gia paradeigma : o dikos mou giatros

einai makrya, exei anamoni sto iatreio tou,

"kostizei" kati parapanw alla ton "dialeksa" prin 10 xronia

((apo to ksekinima tis erwtikis mou zwis sxeson))

exoume kanei 2 epemvaseis me epityxia,

me exei apotrepsei apo ta xeirotera(!)

kai epipleon eimai kai egkyos!!!

Auta nomizw exoun simasia...

Na niwtheis asfaleia ESY!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss:angela έγραψε:

Αλήθεια εσύ Βάνια,πώς κατάφερες και συνδύαζες τη Νίκαια και το νοσοκομείο ΝΝΑ για τις εξετάσεις που μου λές ?? Δεν είναι πολύ μακρυά οι δύο αυτές περιοχές? Σε βόλευε από άποψη απόστασης , ή είναι περισσότερες μέρες στο ιατρείο στη Νίκαια ο γιατρός και έκλεινε ραντεβού πιο νωρίς ? Αληθεύει ότι δουλεύει μέχρι αργά και μπορεί να σε δεχτεί μέχρι και στις 10,30 το βράδυ :ohmy: , γιατί κάτι τέτοιο μου είπε η φίλη μου και τρελλάθηκα. Έχει πολύ χρόνο αναμονής ή τηρούνται τα ραντεβού με μικρή απόκλιση ? Α και θα ήθελα αν δεν σου κάνει κόπο να με πληροφορήσεις τι εξέταση σου κάνει: είναι εξονιχιστική (πίεση, χέρια , πόδια , στήθος ) ή μόνο υπέρηχο. Πόσο προσεκτικός είναι στα φάρμακα ? Θυμάται γενικά τι δίνει σε κάθε έγκυο ή πρέπει να του υπενθυμίζεις εσύ? Σε ρωτάω γιατί μια γνωστή μου , έλεγε ότι ο γιατρός της, έκανε μόνο υπέρηχο και στα φάρμακα ήταν πολύ αφηρημένος. Να καταλάβεις της ξεκίνησε σίδηρο και μαγνήσιο για ενίσχυση του οργανισμού , στον 6ο μήνα και επειδή του το υπενθύμησε εκείνη !!

Συγνώμη αν σε κούρασα, αλλά θέλω να ξέρω για να αποφασίσω . Μήπως και κάποια άλλη κοπέλα, έχει κάποια αντίστοχη εμπειρία ή κάποια συμβουλή να μου δώσει ??

ευχαριστώ :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quoteΛοιπον εχουμε και λεμε οταν ημουν εγκυος εμενα Αιγαλεω και πηγαινα με το αυτοκινητο η με ταξι η το λεωφορειο στο ν.ν.α πηγαινα παντα με ταξι και κανα 2 φορες για βολτα πηγα με το λεωφορειο και το μετρο .Ναι εχει πολλη κινηση στο ιατρειο βασικα τα ραντεβου δεν μπορει να τα τηργσει με ακριβεια γιατι υπαρχουν και τα εκτατα ξερεις αποβολες , αιμοραγιες και αυτα εχουν προτερεοτητα . Εγω παντα επειδη ο αντρας μου σχολαγε 8 το βραδυ εκλειναι το τελευταιο ραντεβου και καποιες φορες ελεγα στη μαια οταν κοντευει δηλαδη καν δυο ραντεβου πιο πριν να με παρει και πηγαινα .Τωρα μενω ολυμπιακο χωριο λοιπον κατεβαινω κηφισια παιρνω ηλεκτρικο μετρο και παω αιγαλεω και μετα δινω 3 ευρω και ειμαι εκει .Στις εξετασεις του ειναι ψειρα σε ψαχουλευει ασε να πανε καθε φοεα κοιταει πιεση αν εχεις πρησμενα ακρα , βαρος (ειδικα μ αυτο ειναι απολυτος σε πληροφορω οτι καταφερε και πηρα μονο 6 κιλα )και κανει και υπερηχο.Ξερι τη φαρμακα παιρνεις γιατι εχει καρτελλα και να φανταστεις εγω αργησα να ξαναπαω ειχα αλλα τρεξιματα και οταν πηγα μου λεει με το θηρωειδη πως παμε ;το θυμοταν . Οι τιμες του ειναι πολυ καλες τον μαιο εδωσα υπερηχο , τεστ παπ , και η επισκεψη 70 ευρω .

α να σου πω μια φορα φυγαμε απο εκι στις 12 τη νυχτα ειπε του αντρα μου μια και τελειωσα θελεις ενα ποτακι; Επισης κατι που μου εκανε εντυπωση οταν ηρθε η ωρα να γεννησω επειδη ξεκινησαμε για φυσιολογικο τοκετο στην πορεια δεν ειχα πονους και ειχαν πεσει οι παλμοι του μωρου.Ηρθε λοιπον και μου ειπε πολυ τρυφερα οτι επρεπε να παμε για καισαρικη δεν θελω μου λεει να σε ταλαιπωρησω και με φιλησε στο μετωπο οπως και μεσα στο χειρουργειο . Οταν ειχα προβλημα με τη επιλοχεια καταθλιψη ηταν διπλα μου αφιερωνε χρονο για μενα .Μια φορα ειχα ραντεβου μετα απο λιγο ηρθε μια κοπελα σε κακη κατασταση τα ματια της ηταν κοκκινα με παρακαλεσε η μαια αν γινετε να περασει και βεβαια την αφησα εκανε σχεδον μια ωρα μεσα δεν ηξερα καποια στιγμμη η αληθεια ειναι οτι κουραστηκα αλλα μετα οταν μου εξηγησε η κοπελλα ειχε τη δευτερη παλλινδρομη κυηση και της μιλαγε την εμψυχωνε εκει καταλαβα ποσο σημαντικο ειναι να περιμενεις . Αλλωστε ολοι οι γυναικολογοι καθυστερουν για οτι αλλο θελεις ειμαι στη διαθεση σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

angela einai aplo .an den pas me to autokinito eite sto nna eite sto aigalew na pareis to metro,perneis leofforio pas aigalew kai meta to metro kai katebeneis megaro mousikhs ,meta einai 2 bimata.den einai konta alla den einai kai polu makria.analogos kai pou menei h kopela mporei na menei aigalew.deuteron egw thelw na rwtisw BANIA o stratiotikos giatros pou se ksegennise ?sto iasw?giati apoti kserw den ksegennane sto nna .apla dieukrinish thelw na kserw sto melon.
οχι γλυκεια μου δεν με ξεγγενησε στο Ν.Ν.Α αλλα στο ιασω επισης εχει τη δυνατοτητα να π[αει και στο μητερα αλλα και στο λητω στο Ν.Ν.Α με εστελνε για τις εκετασεις τις μικροβιολογικες ξερεις καθε μηνα γιατι ηταν απολυτος και ειχα ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΙΔΙΟς.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι απο επαρχια αλλα ενας πολυ καλος γυναικολογος στο ιασω ειναι ο ζιωγας...η γυναικα του εχει κεντρο εξωσωμ,ατικης...ειναι συγγενης μας...αν ενδιαφερεσαι πες μου να σου στειλω τηλεφωνα..ειναι ο γιατρος της γυναικας του τσαλικη..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bania katapliktikos o giatros sou shginithika.aksizei ton dromo pou kaneis .an theleis stile mou me pm to onoma kai thl kai dieuthinsh.oxi oti tha allaksw tora giatro alla thelw na ton exw gia argotera an thelisw na allaksw giatro.einai kai stratiotikos kai mas shmferei (logo polemikou nautikou).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βάνια μου,

Σεευχαριστώ για τις διευκρινήσεις που μου έδωσες. Ήσουν πολύ κατατοπιστική και μου διέλυσες και την παραμικρή αμφιβολία. Βασικά τα ίδια μου είχε πει και η φίλη μου - την οποία την εμπιστεύομαι και την αγαπάω πολύ πρέπει να σου πώ - αλλά ήθελα και μια δεύτερη γνώμη.

Και για να απαντήσω και στην marimari ... Λοιπόν , ψάχνω για γιατρό ενώ κυοφορώ γιατί : 1)Είμαι από επαρχία , όπου φυσικά έχω γιατρό , απλά δεν συνεργάζεται με νοσοκομείο των Αθηνών και δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι και 2) γιατί είχα γιατρό εδώ στην Αθήνα , άλλα δεν έμεινα ευχαριστημένη καθόλου και γι'αυτό αναγκάζομαι να αλλάξω. Συμβαίνει ξέρεις αυτό συχνά και στις καλύτερες οικογένειες marimari . Δεν ήμουν υποχεωμένη να δώσω διευκρινήσεις, ούτε και πρόκειται να επεκταθώ περισσότερο, απλά για να μην μένουν και άσχημες εντυπώσεις. Ξέρω πολύ καλά τι να προσέξω στο γιατρό, marimari και τι έχει σημασία , απλά ήθελα να μάθω περισσότερα για το συγκεκριμένο γιατρό και φυσικά η φίλη μας η Βάνια με βοήθησε πολύ. Σε ευχαριστώ και πάλι Βάνια. Θα κλέισω άμεσα ραντεβού και θα σε ενημερώσω. Καλή μέρα σε όλες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angela gia na mhn aisthanese asxima (pou den nomizw) egw otan emina eguos den eixa katholou giatro gynaikologo.shmbenoun auta.eixa metakomisei 1.5 xrono sthn athina kai otan eixa xriastei kapoies fores gunaikologo eixa paei so ika.den eixa prolabei na brw kanoniko eksoteriko giatro kai as htan programatismenh egumosinh .to simantiko einai na mineis eguos ...o giatros briskete meta kai as allakseis kai enan duo.den xriazete na apologise giati den exeis kai giati zitas ,einai poles oi parametroi pou mas fernoun se teties katastaseis .a akoma den exw paidiatro ,pathologo ,dermatologo ....mono odontiatro brika.:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera angela!

Xairomai pou eisai apo tis kopeles

pou gnwrizoun tin spoudaiotita twn gunaikologikwn

eksetasewn... Yparxoun, ksereis, gunaikes

pou tis thewroun kati "oxi aparaitites"!

Symvainei kai stis kalyteres oikogeneies...!

Episis na dieukrinisw pws den ypirxe prothesi

arnitiki apo merous mou, kai den ithela na se stenaxwrisw..

To Mammy einai gia na katatheteis tin gnwmi sou

kai tin empeiria sou, (opoia kai an einai)

voithontas me auton ton tropo

ta ypoloipa koritsia , me tis apories tous...

Egw synithws apantw "euxaristw"

otan me symboulevoun, me kathe tropo...

Kalimera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angela kalispera.. K mena o giatros mou einai sto Iasw mou ton exei sustisei i ksaderfi tis mamas mou k ton eixe k mia fili mou i opoies eixan k oi duo arketa duskoles periptwseis...Den eixan kanena provlima mazi tou einai konta sou otan gennas k simantiko den kanei me to paramikro kaisariki..Polu omilitikos k kalos aisthanesai polu aneta mazi tou...An thes mporeis na tou peis oti se stelnw egw(Rania Maxaira) ta til. tou Takas Asterios 2105322399 k 6932225413 k einai sto Xaidari...filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enas aplos tropos gia na kanei kapoia kopela test pap h kaliergia kolpikou ygrou den einai mono na paei se idiotiko giatro kai na skasei 70e alla na paei sto ika kai na ths dosoun parapemtiko gia ena kentro px bioiatrikh .apo thn stigmh pou o misos misthos mas paei sto ika giati na mhn to aksiopoihsw?telos kalhtera pou den eixa brei giatro giati tha eixa kolisei mazi tou kai tha genousa kapou pou den thelw.epsaksa prwta pou thelw na gennisw kai meta brika ton kalhtero.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

otan exeis kapoion sthn polh na sou sistiseis kapoion tote einai kala .an den exeis omos psaxneis kai rwtas na breis kapoion.telos panton tha gennisw sto attiko .ton giatro mou ton empisteuome pliros kai exw akousei ta kalhtera giauton apo kopela pou gennise kai ta duo ths paidia sauton.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που διάβασα για την αναζήτηση γυναικολόγου που λέτε, εγώ άλλαξα γιατρό 1 μήνα πριν μείνω έγκυος, και ξέρετε γιατί? Γιατί πήγα στον πρωην γιατρό μου για να συζητήσουμε γιατί δεν μπορούσα να συλλάβω 3-4 μήνες και μου είπε ότι αφενός φταίνε τα παραπάνω κιλά (έπεσα φυσικά σε κατάθλιψη) και αφετέρου οτι μάλλον έχω πολυκιστικές ωοθήκες:huh: , και συγγνώμη ρε κορίτσια, τόσα χρόνια δεν το είχε αντιληφθει?????? Ελεος!:angry: Ουτε καν μου είπε οτι 3-4 μήνες δεν είναι τίποτα, ούτε καν μου εξήγησε για γόνιμες ημέρες που δεν ήξερα τότε τίποτα!:angry:

Την επόμενη ημέρα κιόλας βρήκα τον καινούριο μου γιατρό και αφού με εξέτασε μου είπε χαρακτηριστικά :"Πήγαινε σπίτι σου και πάρε με τον επόμενο μήνα να μου πεις τα ευχάριστα":laugh: Και όταν τον ρώτησα για τα κιλά (30+ παραπανίσσια) μου είπε οτι είναι μόνο θέμα αισθητικής και αυτόν δεν τον αφορά:lol: :lol: , αρκεί να μην πάρω πάνω απο 10 για να μην έχουμε επιπλοκές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Σας ευχαριστώ πολύ όλες ή σχεδόν όλες (αφού όπως λέει και η marimari πρέπει να λέμε ευχαριστώ , σε ότι μας προσφέρει ο καθένας !! Έτσι είναι εξάλλου . Η γιαγιά μου έλεγε "Παιδί μου , ό,τι έχει στο καλάθι του ο καθένας προσφέρει, τίποτε περισσότερο, τίποτε λογότερο!! Σοφή γυναίκα !!" )

Οφείλω να ομολογήσω ότι με βοηθήσατε πολύ , τόσο η Βάνια, όσο και όλες εσείς που μου απαντήσατε .. νοιώθω πολύ όμορφα που συμμετέχω σε αυτό το forum και πραγματικά θα χαρώ και εγώ να βοηθήσω εσάς , όπου και όπως μπορώ . Να για παράδειγμα, Αφροδιτούλα μου , παιδίατρο εγώ δεν έχω ακόμα (αν και ελπίζω βέβαια να πάνε όλα καλά και να αποκτήσω σύντομα), έχω όμως δύο πολύ αγαπημένες και καλές μου φιλενάδες στην Αθήνα , που έχουν παιδάκια και αν θες μπορώ να σου συστήσω τις παιδιάτρους τους. Μένουν Μαρούσι και Ν.Ηράκλειο. Αν σε βολεύει η περιοχή πολύ ευχαρίστως πες μου να ρωτήσω και να σου δώσω όλα τα στοιχεία. Και εσάς κορίτσια, σας φιλώ και σας ευχαριστώ για όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...