Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλησπερα όμορφες.

@Kat-Cat να σε ρωτήσω η σιγουριά σου απο που προκύπτει; μηπως δεν ηταν καλες οι επαφές;; και αγχώνεσαι μονη σου; 

@zoi.ko συμφωνώ με το να περιμένεις λιγο ακομα και πιστεύω εχεις καλες πιθανότητες. Οσο δεν έρχεται ειμαστε καλα!! 

Εχω εσωτερικη πεποιθηση οτι ολα θα πανε στραβα. αχαχαχαχ. Τελοσπαντων, ας μην το συζηταω αλλο, εξαλλου δεν εχει πολυ νοημα! Τι κανεις εσυ? Πως πας? ποτε ξαναεχουμε ραντεβου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι το κύμα τρώγεται έυκολα παντα :P Συμφωνω για το αυριανο!

Χαχαχαχαχα τώρα το είδα.....και κάποια άλλη το είχε πάθει την προηγούμενη Παρασκευή αν θυμάμαι καλά χαχαχαχαχα!Ναιιιιι θα μαγειρέψω στην παραλία χαχαχαχαχα!!!

@Μπλε έχεις δίκιο αλλά αυτά τα πονακια.....αν και λίγο διαφορετικά ....δεν μου δίνουν ελπίδες οπότε είμαι χαλαρή κι ότι βρέξει ας κατεβάσει!? Εσύ πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα τώρα το είδα.....και κάποια άλλη το είχε πάθει την προηγούμενη Παρασκευή αν θυμάμαι καλά χαχαχαχαχα!Ναιιιιι θα μαγειρέψω στην παραλία χαχαχαχαχα!!!

@Μπλε έχεις δίκιο αλλά αυτά τα πονακια.....αν και λίγο διαφορετικά ....δεν μου δίνουν ελπίδες οπότε είμαι χαλαρή κι ότι βρέξει ας κατεβάσει!? Εσύ πώς είσαι?

τρελαινομαι με τους κορεκτορες. Εχουν πολλη πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εχω εσωτερικη πεποιθηση οτι ολα θα πανε στραβα. αχαχαχαχ. Τελοσπαντων, ας μην το συζηταω αλλο, εξαλλου δεν εχει πολυ νοημα! Τι κανεις εσυ? Πως πας? ποτε ξαναεχουμε ραντεβου?

Χαχαχαχα οχι να το συζητήσουμε για να σε πείσουμε οτι ειναι νωρίς για να αγχωθεις!!!!!!! Άντε!

@zoi.ko πονακια αγαπη ειχα κ εγώ κ μάλιστα ενω ειχα θετικό τεστ ελεγα τωρα θα αδιαθετησω αφου το νοιώθω.. αλλα δεν την ξανα ειδα την κυρία... γι'αυτό λεω αααασε να δούμε. 

Εγω εχω την Τετάρτη τωρα ραντεβού και θα με βρισει γιατι δεν εχω κάνει ακομα την καλλιέργεια κολπικου υγρού καθως φοβάμαι παρα μα παρα πολυ οτι πρωτον θα με πονέσουν πολυ κ δευτερον οτι θα μου κανει κάνα τραυματισμό και θα δω αιμα κ θα παθω εγκεφαλικό. Ολα αυτα φυσικα τα εχω αποφασίσει μονη μου. Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Χαχαχαχα οχι να το συζητήσουμε για να σε πείσουμε οτι ειναι νωρίς για να αγχωθεις!!!!!!! Άντε!

@zoi.ko πονακια αγαπη ειχα κ εγώ κ μάλιστα ενω ειχα θετικό τεστ ελεγα τωρα θα αδιαθετησω αφου το νοιώθω.. αλλα δεν την ξανα ειδα την κυρία... γι'αυτό λεω αααασε να δούμε. 

Εγω εχω την Τετάρτη τωρα ραντεβού και θα με βρισει γιατι δεν εχω κάνει ακομα την καλλιέργεια κολπικου υγρού καθως φοβάμαι παρα μα παρα πολυ οτι πρωτον θα με πονέσουν πολυ κ δευτερον οτι θα μου κανει κάνα τραυματισμό και θα δω αιμα κ θα παθω εγκεφαλικό. Ολα αυτα φυσικα τα εχω αποφασίσει μονη μου. Χαχαχαχα

Καλέ μην αγχώνεσαι δεν πονάει είναι σαν να κάνεις τεστ ΠΑΠ εγώ δεν είχα καταλάβει το παραμικρό. Μακάρι βρε κορίτσι τι να πω αν είμαι τόσο τυχερή... θα κανονίσουμε πάρτυ στο μαγαζί σας!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα τις αιματολογικές και στα αντισώματα κυτταρομεγαλοιού Igg λέει θετικό. Ε μπήκα ίντερνετ να δω τι είναι αυτό κ λέει αυτό σημαίνει ότι κουβαλάτε τον ιό κ είστε οροθετική! Σοκ εγώ, τηλεφωνώ στο γιατρό αλλά μου είπε ότι αυτό σημάινει ότι έχω περάσει κάποια ίωση κ υπάρχουν τα αντισώματα. Θα ξαναμιλήσουμε το βράδυ γιατί βιαζόταν. Το έψαξα καλύτερα μετά κ όντως ισχύει αυτό που είπε. Ουφ άι στο καλό με το γκουγκλ. Από φαγητό εγώ κορίτσια θα παώ στην πεθερά. Τα Π-Σ-Κ παιρνω ρεπό από την κουζίνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Χαχαχαχα οχι να το συζητήσουμε για να σε πείσουμε οτι ειναι νωρίς για να αγχωθεις!!!!!!! Άντε!

@zoi.ko πονακια αγαπη ειχα κ εγώ κ μάλιστα ενω ειχα θετικό τεστ ελεγα τωρα θα αδιαθετησω αφου το νοιώθω.. αλλα δεν την ξανα ειδα την κυρία... γι'αυτό λεω αααασε να δούμε. 

Εγω εχω την Τετάρτη τωρα ραντεβού και θα με βρισει γιατι δεν εχω κάνει ακομα την καλλιέργεια κολπικου υγρού καθως φοβάμαι παρα μα παρα πολυ οτι πρωτον θα με πονέσουν πολυ κ δευτερον οτι θα μου κανει κάνα τραυματισμό και θα δω αιμα κ θα παθω εγκεφαλικό. Ολα αυτα φυσικα τα εχω αποφασίσει μονη μου. Χαχαχαχα

παντως εχει δικιο η μπλε για τα πονακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Εγώ πήρα τις αιματολογικές και στα αντισώματα κυτταρομεγαλοιού Igg λέει θετικό. Ε μπήκα ίντερνετ να δω τι είναι αυτό κ λέει αυτό σημαίνει ότι κουβαλάτε τον ιό κ είστε οροθετική! Σοκ εγώ, τηλεφωνώ στο γιατρό αλλά μου είπε ότι αυτό σημάινει ότι έχω περάσει κάποια ίωση κ υπάρχουν τα αντισώματα. Θα ξαναμιλήσουμε το βράδυ γιατί βιαζόταν. Το έψαξα καλύτερα μετά κ όντως ισχύει αυτό που είπε. Ουφ άι στο καλό με το γκουγκλ. Από φαγητό εγώ κορίτσια θα παώ στην πεθερά. Τα Π-Σ-Κ παιρνω ρεπό από την κουζίνα

αχαχαχαχ, γιαυτο μακρυα απο γκουγκλαρισμα, αν και ολες κανουμε την αμαρτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Soto αχ αχ με το google θα σας φάω όλες. Δεν ψάχνουμε γιατί τρελαινομαστε χειρότερα! Το θετικό είναι ότι έχεις σπορακι τα υπόλοιπα άσε να σου τα πει ο γιατρός σου κι όχι ο dr google!Όλα καλά θα πάνε!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

παντως εχει δικιο η μπλε για τα πονακια.

Τι να πω.....είναι πρώτη φορά  ειλικρινά που απλά περιμένω και δεν ψάχνω συμπτώματα κλπ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Εγώ πήρα τις αιματολογικές και στα αντισώματα κυτταρομεγαλοιού Igg λέει θετικό. Ε μπήκα ίντερνετ να δω τι είναι αυτό κ λέει αυτό σημαίνει ότι κουβαλάτε τον ιό κ είστε οροθετική! Σοκ εγώ, τηλεφωνώ στο γιατρό αλλά μου είπε ότι αυτό σημάινει ότι έχω περάσει κάποια ίωση κ υπάρχουν τα αντισώματα. Θα ξαναμιλήσουμε το βράδυ γιατί βιαζόταν. Το έψαξα καλύτερα μετά κ όντως ισχύει αυτό που είπε. Ουφ άι στο καλό με το γκουγκλ. Από φαγητό εγώ κορίτσια θα παώ στην πεθερά. Τα Π-Σ-Κ παιρνω ρεπό από την κουζίνα

Και εμενα με εβγαλε θετική σε αυτο κ στης ερυθρας αλλο οχι στο τοξοπλασμα δυστυχώς. Δεν νομιζω να σημαίνει οτι εισαι οροθετική καθως εχω κάνει στο παρελθον συγκεκριμένες εξετάσεις κ ειμαι καθαρή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

πωπωωπω Παναγία μου μακριά σε τρελαίνει!! τζιζζζ!

Έτσι ακριβώς λέγε τα εσύ να τα ακούμε οοοοοολες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Και εμενα με εβγαλε θετική σε αυτο κ στης ερυθρας αλλο οχι στο τοξοπλασμα δυστυχώς. Δεν νομιζω να σημαίνει οτι εισαι οροθετική καθως εχω κάνει στο παρελθον συγκεκριμένες εξετάσεις κ ειμαι καθαρή. 

ναι Μπλε ισχύει αυτό που λες. Δηλ. τώρα που είμαστε αρνητικές στο τοξόπλασμα σημαίνει ότι μπορεί να κολλήσουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααα ηρθα και εγω!!!!! να σας πω οτι αδιαθετησα και εγω τωρα πριν κανα δυο ωρακι καλα οχι οτι περιμενα κατι γιατι αυτο το μηνα οι επαφες εγιναν αλλα ασχετες ημερομηνιες οποτε τον χαιρετησαμε δε πειραζει καλα να ειμαστε παμε δυνατα στο επομενο!!!!!

@zoi.ko πας πολυ καλα βλεπω αντε μακαρι !!!! 

@Kat-Cat εχεις βγαλει αποτελεσμα εσυ απο πριν εεε????? βρε περιμενε θα δεις θα γινει ερχεται!!καλα κανεις και σκεφτεσαι τα βηματα τα παρακατω απλα νομιζω οτι εχεις ακομα περιθωριο εισαι υγιεστατη φτου φτου μολις ξεκινησατε !!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

ναι Μπλε ισχύει αυτό που λες. Δηλ. τώρα που είμαστε αρνητικές στο τοξόπλασμα σημαίνει ότι μπορεί να κολλήσουμε;

Δυστυχώς ναι. Ειχα μια ελπιδα καθως παλιοτερα τρεφομουν μονο με απ εξω λεω ε τι στο καλο; ενα μαρούλι άπλυτο δεν θα εχω φαει; κ ομως... να ξέρεις ο,τι λεει lGG ειναι αντισώματα απο παλιά. Εφοσον τα αντίστοιχα IGM ειναι αρνητικά σημαίνει οτι τωρα δεν εχεις κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κορίτσι και σε σκεφτόμουν λέω που πήγε σήμερα η @anni7 ? ???Δεν λέω τίποτα θα δείξει! Ωωωχ καλά κουράγια.

Άντε πέστα της κι εσύ γιατί έπεσε μαυρίλα @Kat-Cat πάρε τα πάνω σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koπαμε δυνατα οδο δεν εμαφανιζεται ειναι καλο επισης εδω θα συμφωνησω με μπλε οτι οσα κοριτσια και φιλες και ακομα και η μαμα μου τους εχω ρωτησει πως ενιωθαν ακριβως οτι θα αδιαθετησουν πονους κανονικα εβλεπαν καφε ολα οπως ειναι και καθ εφορα να σας η κολλητη μου ηταν συγουρη οτι θα αδιαθετηση ειχε παει σε μια δουλεια και φοραγε και την σερβιετα ηδη γιατι ενιωθε απο το πρωι να κατεβαινει τελικα κατεβηκε ενας μπεμπις μετα απο εννια μηνες χαχαχαχχα!!!! εδω ειμαι ειχα ολη μερα τρελη δουλεια τωρα λιγο χαλαρασω!!!! 

@Kat-Catεγω τα λεω εγω το πιστευω θα μεινει συντομα και το αστειο ειναι οτι θα παθει τοσο μεγαλη πλακα με την συγουρια που εχει !!!!!!

@Μπλε και τωρα που δε το εχεις περασει τι κανεις υπαρχει εμβολιο που μπορεις να κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 καλωςστην !! Η πλακα με το τοπικ ειναι οτι εχουμε συντονισμενο κυκλο ολες. αχαχαχαχαχ. Οποτε μενει τωρα να δουμε ποια θα χασει τον κυκλο της.

@Μπλε και @Soto αρνητικες σε τοξοπλασμα σημαινει οτι πρεπει να ειστε λιιιιγο πιο προσεκτικες στα ωμα απεξω και στα περιττωματα γατας. Ε ειναι εξαιρετικα απιθανο να μην εχεις κολλησει σε ολη σου τη ζωη και να κολλησεις τωρα. Παλια που ειχα κανει μια εξετασει για τη διατριβη της κουμπαρας μου στην ιατρικη και με ειχε βαλει να τα κανω αυτα, ειχα εμφανισει αντισωματα σε τοξοπλασμα πραγμα που σημαινει οτι μαλλιν θα τα εχω ως σημερα (δεν ξερω κιολας). Βεβαια ημουν με γατια απο μικρη, οποτε μια γρατζουνια να χα φαει απο αδεσποτο, ειναι πολυ πιθανο.

@zoi.ko μου περασε αυτο ηταν. αχαχαχαχ. Ηταν η αρνητιλα του πρωινου, τωρα επανήλθα και συνεχιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.koπαμε δυνατα οδο δεν εμαφανιζεται ειναι καλο επισης εδω θα συμφωνησω με μπλε οτι οσα κοριτσια και φιλες και ακομα και η μαμα μου τους εχω ρωτησει πως ενιωθαν ακριβως οτι θα αδιαθετησουν πονους κανονικα εβλεπαν καφε ολα οπως ειναι και καθ εφορα να σας η κολλητη μου ηταν συγουρη οτι θα αδιαθετηση ειχε παει σε μια δουλεια και φοραγε και την σερβιετα ηδη γιατι ενιωθε απο το πρωι να κατεβαινει τελικα κατεβηκε ενας μπεμπις μετα απο εννια μηνες χαχαχαχχα!!!! εδω ειμαι ειχα ολη μερα τρελη δουλεια τωρα λιγο χαλαρασω!!!! 

@Kat-Catεγω τα λεω εγω το πιστευω θα μεινει συντομα και το αστειο ειναι οτι θα παθει τοσο μεγαλη πλακα με την συγουρια που εχει !!!!!!

@Μπλε και τωρα που δε το εχεις περασει τι κανεις υπαρχει εμβολιο που μπορεις να κανεις???

Κοριτσι αρχικα εδω θα είμαστε κ αυτον τον μήνα! Θα το καταφέρουμε! 

Οχι δεν κανεις κατι. Απλα προσέχεις. Το τοξοπλασμα ειναι απ αυτα που δεν κάνουν κατι σε εσενα αλλα μονο στο μωρο γι'αυτό κ με τρομοκρατεί η σκέψη αλλα οκ απλα προσέχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

@anni7 καλωςστην !! Η πλακα με το τοπικ ειναι οτι εχουμε συντονισμενο κυκλο ολες. αχαχαχαχαχ. Οποτε μενει τωρα να δουμε ποια θα χασει τον κυκλο της.

@Μπλε και @Soto αρνητικες σε τοξοπλασμα σημαινει οτι πρεπει να ειστε λιιιιγο πιο προσεκτικες στα ωμα απεξω και στα περιττωματα γατας. Ε ειναι εξαιρετικα απιθανο να μην εχεις κολλησει σε ολη σου τη ζωη και να κολλησεις τωρα. Παλια που ειχα κανει μια εξετασει για τη διατριβη της κουμπαρας μου στην ιατρικη και με ειχε βαλει να τα κανω αυτα, ειχα εμφανισει αντισωματα σε τοξοπλασμα πραγμα που σημαινει οτι μαλλιν θα τα εχω ως σημερα (δεν ξερω κιολας). Βεβαια ημουν με γατια απο μικρη, οποτε μια γρατζουνια να χα φαει απο αδεσποτο, ειναι πολυ πιθανο.

@zoi.ko μου περασε αυτο ηταν. αχαχαχαχ. Ηταν η αρνητιλα του πρωινου, τωρα επανήλθα και συνεχιζω.

Παντως κ εγω είχα γατα μικρη κ ολο με αδεσποτα αλλα τπτ. Ειναι όντως σπάνιο πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Παντως κ εγω είχα γατα μικρη κ ολο με αδεσποτα αλλα τπτ. Ειναι όντως σπάνιο πράγμα.

Ε, αντιλαμβανεσαι οτι αν δεν εχεις κολλησει με αδεσποτες γατες, και ετοιματζιδικο φαγητο, οτι ειναι σχεδον απιθανο να κολλησεις τωρα. Οποτε μην αγχεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Ε, αντιλαμβανεσαι οτι αν δεν εχεις κολλησει με αδεσποτες γατες, και ετοιματζιδικο φαγητο, οτι ειναι σχεδον απιθανο να κολλησεις τωρα. Οποτε μην αγχεσαι.

Τρου τρου και ραιτ μπακ ατ γιου για το "μην αγχεσαι" . Πως το μιλάω το αγγλικο ρε παιδι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας το ειπα εγω το εχω προβλεψει με μικρες διαφορες θα ανοιξουμε το τοπικ θα το δειτε !!!!!!!!!!!!!!! ηδη τα κοριτσια μας τα πρωτα κανανε την αρχη!!!!!

κοριτσια εγκυουλες δε θα κολλησετε τπτ θα δειτε ολα καλα θα πανε φτου φτου μακυρα ολα!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Τρου τρου και ραιτ μπακ ατ γιου για το "μην αγχεσαι" . Πως το μιλάω το αγγλικο ρε παιδι μου.

δινω τις τελειες συμβουλες να ξερεις. (Στους αλλους :P ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...