Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Αμεεεεε και νομίζω.....πριν καν φτιάξουμε το topic......ε κατέβασε μια μπας και χαλαρώσεις! Μετά τα μέσα Ιουνίου το ξαμολημα για μένα..... θα περάσει βέβαια νεράκι και μετά θα γκρινιάζω ότι έχουμε θέμα χρόνου με το σύζυγο.Από τώρα το σκέφτομαι βασικά ο ένας πρωί ο άλλος βράδυ.... καλά κρασιά!

φανταζεσαι να την κολλησω στον τοιχο του υπνοδωματιου? Παντως δεν ημουν ετσι με τα ιατρικα ποτε, απλα προφανως εχω αγχωθει πολυ με το θεμα παιδι/ηλικια κλπ. Αλλιως αν ημουν 27 πχ δε θα το σκεφτομουν τοσο αγχωμενα. Μη σκεφτεσαι το μετα. Εξαλλου το καλοκαιρι ειναι και αλλες οι αντοχες μην ξεχνας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

φανταζεσαι να την κολλησω στον τοιχο του υπνοδωματιου? Παντως δεν ημουν ετσι με τα ιατρικα ποτε, απλα προφανως εχω αγχωθει πολυ με το θεμα παιδι/ηλικια κλπ. Αλλιως αν ημουν 27 πχ δε θα το σκεφτομουν τοσο αγχωμενα. Μη σκεφτεσαι το μετα. Εξαλλου το καλοκαιρι ειναι και αλλες οι αντοχες μην ξεχνας!

Χαχαχαχαχα αυτό θα ήταν αιτία διαζυγίου χαχαχαχαχα!!!! Είναι ε???? Άντε να δούμε.....έχουμε 3 μήνες για να εντρυφησουμε πάνω σε αυτό!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα αυτό θα ήταν αιτία διαζυγίου χαχαχαχαχα!!!! Είναι ε???? Άντε να δούμε.....έχουμε 3 μήνες για να εντρυφησουμε πάνω σε αυτό!!!???

χαμος θα γινει ρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Χαχα που να το βρεις κ εσυ μεσα στον τομο! Θα σε ενημερωσω εγω στα γρηγορα.. θυμασαι που ειχε 2-3 κυστουλες η @Kat-Cat πηγε για υπερηχο και η μεγαλη κυστη εξαφανιστηκε.. εμειναν οι 2 πιο μικρες αλλα ειναι ανευ σημασιας... απλα ειναι αγχωμενη αν οντως εφυγε η μεγαλη και φοβαται μην εμφανιστει στην πορεια κατι αλλο που δεν περιμενει.. νομιζω περιπου αυτα.. α επαθε και ουρολοιμωξη στην μινι εξορμηση που ειχε παει και σημερα παρολο που παιρνει αντιβιωση σαν να υποτροπιασε και βεβαια αγχωθηκε μηπως δεν εχει ξεμπερδεψει φουλ

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση... @Kat-Catκορίτσι μου θετική σκεψει από την στιγμή πουβεφυγε θα φύγουν και η άλλες και όλα καλά θα είναι περαστικά..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση... @Kat-Catκορίτσι μου θετική σκεψει από την στιγμή πουβεφυγε θα φύγουν και η άλλες και όλα καλά θα είναι περαστικά..!!

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με τα ιατρικά το έχω πολύ μ'αρέσουν πάρα πολύ θυμάμαι από το δημοτικό διάβασα πολλά σε εγκυκλοπαίδειες (Ναι της έχω προλάβει ειμαι γιαγιά αχαχα not) ιατρικές ότι σχέση είχε ιατρική πρώτη εγώ θυμάμαι μικρή έπαιζα με της κούκλες και πάντα ιατρός ειμουν αχαχα (γελαστε άνετα) αλλά τελικά καμία σχέση με ιατρική (βλέπετε ήθελαν πολύ κα ασχοληθώ με τον κόσμο της τεχνολογίας αυτό με έφαγε..) αλλά ποτέ δεν είχα ασχοληθεί να διαβάσω θέματα γυναικολογιας τώρα τα έμαθα κι εγώ από τότε που άρχισα για παιδί..

Δεν θυμάμαι πια είχε πει ότι έχει μια φωτογραφία με το ανθρώπινο σώμα (συγνωμη) αλλά θέλω να μου πεις που την βρήκες την θέλω κι εγώ.. (για να πάω μια ώρα νωρίτερα στο Δαφνί)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια με τα ιατρικά το έχω πολύ μ'αρέσουν πάρα πολύ θυμάμαι από το δημοτικό διάβασα πολλά σε εγκυκλοπαίδειες (Ναι της έχω προλάβει ειμαι γιαγιά αχαχα not) ιατρικές ότι σχέση είχε ιατρική πρώτη εγώ θυμάμαι μικρή έπαιζα με της κούκλες και πάντα ιατρός ειμουν αχαχα (γελαστε άνετα) αλλά τελικά καμία σχέση με ιατρική (βλέπετε ήθελαν πολύ κα ασχοληθώ με τον κόσμο της τεχνολογίας αυτό με έφαγε..) αλλά ποτέ δεν είχα ασχοληθεί να διαβάσω θέματα γυναικολογιας τώρα τα έμαθα κι εγώ από τότε που άρχισα για παιδί..

Δεν θυμάμαι πια είχε πει ότι έχει μια φωτογραφία με το ανθρώπινο σώμα (συγνωμη) αλλά θέλω να μου πεις που την βρήκες την θέλω κι εγώ.. (για να πάω μια ώρα νωρίτερα στο Δαφνί)..

Καλημέρααααα χαχαχαχαχα εγώ το είχα πει......βάλε στο google ανατομία ανθρώπινου σώματος και διάλεξε ποιά σου αρέσει περισσότερο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες. Σημερα θα κάτσω γραφείο μεχρι αργά δυστυχως, και βαριεμαι και νυσταζω και ολα τα καλα. Για την ιατρικη και μενα μου άρεσε πολυ, αλλα εμενα οι θεωρητικες σχολες ηταν μονοδρομος για πολλους λογους. Για χρόνια αγοραζα ιατρικα περιοδικα και ειχα φτιάξει ολόκληρη συλλογη με δεκαδες απο αυτα τα οποια τελικα πεταξα μετα από χρονια που ξεκίνησα να μπαίνω στο ιντερνετ :P και να κουβεντιάζω με την κολλητη. Γυναικολογικά ημουν σκράπας αφου δε μου άρεσαν και δεν ασχολούμουν ποτέ, αλλα γενικα με τη λειτουργία του ανθρώπινου οργανισμού, θέματα διατροφής, ορμονολογικά κλπ πολύ με ενδιέφεραν. @Irene_D εννοειται θα ημασταν μαζι σου σε ολο αυτο! Ειμαστε στα ασχημα παντα εκει να αλληλοστηριζόμαστε, δε θα ειμαστε στα ομορφα και ελπιδοφόρα? Μου φαίνεται αδιανοητα μακρυα αυτή η στιγμή που έζησες και μόνο σαν παραμυθάκι μπορώ να τη σκεφτώ. Πρέπει να ειναι μαγική στιγμη πραγματικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας ευχαριστώ όλες που είστε εδώ! Ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει τι μου συμβαίνει... 

χαρηκα παρα πολυ για αυτες τις υπεροχες στιγμες που ζησατε με τον αντρουλη σου ετσι απο εδω και περα μονο αυτο το χαμογελω την χαρα που νιωθεις τωρα να εχεις !!!!! τωρα χαλαρωσε και απο λαυσε το !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρααααα χαχαχαχαχα εγώ το είχα πει......βάλε στο google ανατομία ανθρώπινου σώματος και διάλεξε ποιά σου αρέσει περισσότερο!?

Καλημέρα... χαχα μπα δεν θα το κάνω με τίποτα αν το κάνω θα με πάνε 2 με μια άσπρη ρόμπα που δένουν τα χέρια πίσω σε ένα όμορφο μέρος (εμεθα ότι καταργήθηκε αυτή η ρόμπα (πάλι καλά δεν μου πάει το άσπρο)) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D θα συμφωνήσω με την @Kat-Cat και στα άσχημα είμαστε εδώ αλλά και στα καλά είμαστε εδώ. Εχθές έζησες μια από της ομορφότερες στιγμές σου που θα δεις θα είναι πολλές αυτές η στιγμές μέχρι να φτάσει στηνναγγαλια σας τώρα για εσάς ξεκινάει το ομορφότερο ταξίδι σας με προορισμό την μητρότητα και πατρότητα.. μαζέψτε εικόνες στιγμές αυτό το ταξίδι.. Και σαν άνθρωπος που αγαπώ της εικόνες σου δίνω μια ιδέα για αυτό το ταξίδι σας τραβήξτε φωτογραφίες κάθε μήνα που θα περνάει να δεις πως αλαζει το σώμα.. Εμείς είμαστε εδώ για όλα τα κορίτσια..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τη κανετε; εμένα με έφαγε το κρεβάτι σήμερα Εχθές κατάφερα και τελείωσα μπάνιο και κουζίνα από της 8 το πρωί έκατσα 8 το βράδυ είχα ξεχάσει να φάω μόνο νερό είχα πει Εχθές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα... χαχα μπα δεν θα το κάνω με τίποτα αν το κάνω θα με πάνε 2 με μια άσπρη ρόμπα που δένουν τα χέρια πίσω σε ένα όμορφο μέρος (εμεθα ότι καταργήθηκε αυτή η ρόμπα (πάλι καλά δεν μου πάει το άσπρο)) 

Χαχαχαχαχα ναι όντως καταργήθηκε κάπου το είχα αναφέρει......έχω μια γνωστή που ασχολείται με τον κλάδο και μου το έχει επιβεβαιώσει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D μπράβο κοπέλα μου! Χαιρομαι πολυ. Σου ευχομαι καθε υπέρηχος να ειναι ετσι τέλειος.

Χθες κορίτσια μου επιασε την κουβέντα ενας προμηθευτής στο μαγαζί και μου ελεγε οτι προσπαθούσαν οι καημένοι 9 χρονια για παιδακι. Ειχε περασει λεει μαγουλαδες και ειχε θεμα στο σπερμα; κατι τετοιο. Τωρα εχουν μια κορουλα και εκανε σαν τρελός. Γλυκούλης. Σε ολα τα ζευγάρια αξιζει ενα τετοιο χαρούμενο τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου σ’ευχαριστω! Και εσυ με το καλό να αγκαλιασεις το μπεμπάκι σου! Έχεις δίκιο, όλοι όσοι το θέλουν αξίζουν να το ζήσουν.. ιδανικά χωρίς ταλαιπωρία.. αλλά όταν στο τέλος πάνε όλα καλά ξεχνάς οτιδήποτε κακό έχεις ζήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια σε ολες!!!! 

τι κανετε ?? πεμπτη σημερα κοντοζυγονουμε στο σκ δλδ στην κυριακη εγω χααχχαχαχαα!!!

Καλημερούδια!Μια από τα ίδια.....εως τις 18.00 το Σάββατο!!!!Υπομονηηηη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

@Irene_D μπράβο κοπέλα μου! Χαιρομαι πολυ. Σου ευχομαι καθε υπέρηχος να ειναι ετσι τέλειος.

Χθες κορίτσια μου επιασε την κουβέντα ενας προμηθευτής στο μαγαζί και μου ελεγε οτι προσπαθούσαν οι καημένοι 9 χρονια για παιδακι. Ειχε περασει λεει μαγουλαδες και ειχε θεμα στο σπερμα; κατι τετοιο. Τωρα εχουν μια κορουλα και εκανε σαν τρελός. Γλυκούλης. Σε ολα τα ζευγάρια αξιζει ενα τετοιο χαρούμενο τέλος.

Αχ κανονικά ετσι θα έπρεπε να ειναι στο τέλος, αλλα η ζωή καμια φορά δεν ειναι τοσο γλυκια! Μακάρι ομως να ανταμείψει ολες τις κοπέλες τελικά. Εκει που εχω εμπιστοσυνη στις μερες μας ειναι οτι ειδικα στο κομματι αναπαραγωγη η επιστημη εχει προχωρησει τοσο πολυ που πλεον ισχυει ο γενικος κανονας: γυναικα που χει μητρα κανει παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Μακάρι καμία γυναίκα π θελει να γίνει μανούλα να μη ταλαιπωρείται. Μακάρι να μην ασχοληθεί καθόλου με τις έννοιες ωορηξια, τεστ ωορηξιας κτλ. Επειδή όμως για πολλές από εμάς δ είναι έτσι μακάρι και για κάθε γυναίκα π ταλαιπωρείται να κρατήσει στην αγκαλιά της στο τέλος τ δικό της μωράκι.

Πέμπτη ε; Ούτε ξέρω τι μέρα είναι. Τ απόγευμα έχω ραντεβού να κάνω ανταύγειες να ανοίξω λίγο τα μαλλιά μου. Εν τω μεταξύ συνήθως τέτοια ώρα είμαστε έξω άλλα κοιμήθηκε η μικρή γτ δ καλό κοιμήθηκε τ βραδυ οπότε απλά κάθομαι κ περιμένω να ξύπνησει. Επίσης να σας πω ότι από τις πιο όμορφες στιγμές είναι να χαζεύεις γ παιδί σ να κοιμάται.

@Irene_D μπράβο κορίτσι μου! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωρο σ εύχομαι! Με τ καιρό θα τ πιστέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Μακάρι καμία γυναίκα π θελει να γίνει μανούλα να μη ταλαιπωρείται. Μακάρι να μην ασχοληθεί καθόλου με τις έννοιες ωορηξια, τεστ ωορηξιας κτλ. Επειδή όμως για πολλές από εμάς δ είναι έτσι μακάρι και για κάθε γυναίκα π ταλαιπωρείται να κρατήσει στην αγκαλιά της στο τέλος τ δικό της μωράκι.

Πέμπτη ε; Ούτε ξέρω τι μέρα είναι. Τ απόγευμα έχω ραντεβού να κάνω ανταύγειες να ανοίξω λίγο τα μαλλιά μου. Εν τω μεταξύ συνήθως τέτοια ώρα είμαστε έξω άλλα κοιμήθηκε η μικρή γτ δ καλό κοιμήθηκε τ βραδυ οπότε απλά κάθομαι κ περιμένω να ξύπνησει. Επίσης να σας πω ότι από τις πιο όμορφες στιγμές είναι να χαζεύεις γ παιδί σ να κοιμάται.

@Irene_D μπράβο κορίτσι μου! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωρο σ εύχομαι! Με τ καιρό θα τ πιστέψεις!

αυτο πρεπει να ειναι πολυ γλυκο. Εδω βλεπω την ανηψια μου να κοιμαται και λιωνω. Ειναι η ωρα που μοιαζουν με αγγελουδια πραγματικα. Γιατι αμα ξυπνανε πολλες φορες δεν ειναι ειναι και τοσο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Καλά εννοείται αυτό! Ώρες ώρες δαιμονιζονται όπως λέει κ ένας φίλος μου χαχχα Επίσης είναι κ κάτι ώρες π παρακαλάς να κοιμηθούν έστω για μισή ωρα να ηρεμήσει λίγο κ τ κεφάλι σου. Να πας μια τουαλέτα π λέει ο λόγος με την ησυχία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια? Χαθηκαμε λιγο σημερα με τι δουλειες. Εμενα με εχει πιασει ενα κατιτις σημερα, ετσι μια γλυκια μελαγχολια :P δεν ξερω πως να το πω. Τελοσπάντων, τι κανετε εσεις? τελειώνει σιγά σιγά η βδομάδα και πάλι και αυριι μπαίνει πια ο Ιουνιος. Ξεκιναει το καλοκαιρακι ημερολογιακα τουλάχιστον το οποιο ευχομαι να ειναι λιγο πιο τυχερο για πολλες απο εμας. Δε θελω να μιλαω πια για προαισθηματα κλπ γιατι πεφτω εξω, απλα ελπιζω για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @Kat-Cat όντως σήμερα είναι ήσυχες.. αχαχα εγώ περιμένω να έρθει το φαΐ να πάω μετά να λιώσω στο κρεβατάκι μου...!!

@Scooby! Γεια.. 

Γιατί έτσι κορίτσια..; για φτιάξτε διάθεση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...