Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

πιστευω στο επομενο γκουγκλαρισμα θα εμφανιστει το πνευμα της @eriv να κοψει το wifi!

οι κυστες σου...λαστ γιαρ! γιαυτο ολοι προτεινουν ενα τριμηνο για επαναφορα.γιατι ολα αυτα ειναι συνηθη!δεν εισαι ατυχη που εβγαλες κυστες.νορμαλ εισαι!! ε ...περιπου τελος παντων!

αχαχαχαχ, σταματα ρε συ! Νορμαλ ειμαι νορμαλ! Η αληθεια ειναι οτι αν δεν εκανα διακοσιους υπερηχους ισως καινα μην τις ειχα δει ποτε. Αν πηγαινα 2-3 μηνες μετα πχ. Ας ελπισω στον επομενο κυκλο που θα παω να μην εχει εμφανιστει τιποτα καινουργιο και ολα καλα.

Παντως ειμαι ειλικρινης. Σας τα λεω! Μου το δινετε τουλαχιστον :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Χαχχαχα ε της αξιζει, αποκομμενη απο τον κοσμο!

Ειναι νορμαλ σε ολα εκτος των γυναικολογικων... εκει δαιμονιζεται.! 

δαιμονιζομαι εκει οντως. Γενικα νορμαλ ειμαι το πιστευω ?

@Dim83 ναι υπαρχουν και χειροτερα απο σενα που τα εψαχνες οπως βλεπεις. Ξεκινησα βεβαια αγνο παρθενο μαλλι τις προσπαθειες γιαυτο εφαγα τελικα τετοιο σκαλωμα. 11 χρονια που παω σε αυτο το γιατρο τεστ παπ ειχα κανει μονο, δεν ειχα και κανενα προβλημα καθε φορα, οποτε εφευγα χαρουμενη και αερατη, που να ξερα η αθωα ψυχη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

για πλακα της τα λεω!δεν παρεξηγειται!και να σκεφτειτε οτι νομιζα οτι εχω θεμα με το να ψαχνω....κ μετα γνωρισα την κατ κατ....

μπροστα της ειμαι γατακι!

Και εγω εννοειται για πλακα... ολες ψαχνομαστε λιγο πολυ στα κρυφα, μην γελιομαστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

δαιμονιζομαι εκει οντως. Γενικα νορμαλ ειμαι το πιστευω ?

@Dim83 ναι υπαρχουν και χειροτερα απο σενα που τα εψαχνες οπως βλεπεις. Ξεκινησα βεβαια αγνο παρθενο μαλλι τις προσπαθειες γιαυτο εφαγα τελικα τετοιο σκαλωμα. 11 χρονια που παω σε αυτο το γιατρο τεστ παπ ειχα κανει μονο, δεν ειχα και κανενα προβλημα καθε φορα, οποτε εφευγα χαρουμενη και αερατη, που να ξερα η αθωα ψυχη......

Ακομα θυμαμαι το : ποσες κοπελες ξεκινανε προσπαθεια ιανουαριο και μπηκε δυναμικα ΕΓΩ ΕΓΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Ακομα θυμαμαι το : ποσες κοπελες ξεκινανε προσπαθεια ιανουαριο και μπηκε δυναμικα ΕΓΩ ΕΓΩ!!

ναι καλα ουτε ειχα καταλαβει περι τινος επροκειτο το ποστ. Ντραπηκα πολυ μετα. Μιλουσαν οι κοπελες για τις εμβρυομεταφορες και τις διεγερσεις και μπηκα εγω μεσα να πω οτι ξεκινησα προσπαθειες. Ω ρε μανα μου, νταξει. Ειδα τιτλο/φως και μπηκα. Τοτε να σημειωσω πως δεν ηξερα καν τον ορο παλινδρομη και βιοχημικη αν το πιστευετε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι καλα ουτε ειχα καταλαβει περι τινος επροκειτο το ποστ. Ντραπηκα πολυ μετα. Μιλουσαν οι κοπελες για τις εμβρυομεταφορες και τις διεγερσεις και μπηκα εγω μεσα να πω οτι ξεκινησα προσπαθειες. Ω ρε μανα μου, νταξει. Ειδα τιτλο/φως και μπηκα. Τοτε να σημειωσω πως δεν ηξερα καν τον ορο παλινδρομη και βιοχημικη αν το πιστευετε......

παντως ολες ψαχνομαστε πιστευω.αλλος πολυ κ αλλος λιγο..για πλακα στα λεμε.απλα εσυ καμια φορα απογοητευεσαι χωρις να πρεπει.βασικα ειναι κακο για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

παντως ολες ψαχνομαστε πιστευω.αλλος πολυ κ αλλος λιγο..για πλακα στα λεμε.απλα εσυ καμια φορα απογοητευεσαι χωρις να πρεπει.βασικα ειναι κακο για σενα.

μωρε δεν ξερω που πραγματικα πρεπει να απογοητευτω και που οχι. Νομιζω αυτο ειναι το βασικο προβλημα. Ο,τι αντιμετωπιζω για πρωτη φορα μου φαινεται οτι ειναι τραγικο. Μετα καπως το διαχειριζομαι αλλα γενικα της θετικης σκεψης οτι ολα καλα ολα καλα δεν ειμαι. Τελοσπαντων, για πειτε κανα νεο εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μωρε δεν ξερω που πραγματικα πρεπει να απογοητευτω και που οχι. Νομιζω αυτο ειναι το βασικο προβλημα. Ο,τι αντιμετωπιζω για πρωτη φορα μου φαινεται οτι ειναι τραγικο. Μετα καπως το διαχειριζομαι αλλα γενικα της θετικης σκεψης οτι ολα καλα ολα καλα δεν ειμαι. Τελοσπαντων, για πειτε κανα νεο εσεις?

Τι έπαθες κοπέλα μου σε πια σελίδα να πάω να διαβάσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι καλα ουτε ειχα καταλαβει περι τινος επροκειτο το ποστ. Ντραπηκα πολυ μετα. Μιλουσαν οι κοπελες για τις εμβρυομεταφορες και τις διεγερσεις και μπηκα εγω μεσα να πω οτι ξεκινησα προσπαθειες. Ω ρε μανα μου, νταξει. Ειδα τιτλο/φως και μπηκα. Τοτε να σημειωσω πως δεν ηξερα καν τον ορο παλινδρομη και βιοχημικη αν το πιστευετε......

Γλυκουλα μου... οχι δεν υπαρχει λογος για ντροπη.. οκ δεν ηξερες. Γιατι εγω πχ ενα χρονο πριν ηξερα νομιζεις;; Την τυφλα μου

μετα εκανες ταχυρυθμα..!!! Ενημερωνεις οσες εχουμε κενα κιολας... και εκει που μπορει να μην ξερεις τσουπ ενημερωνεσαι αμεσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Τι έπαθες κοπέλα μου σε πια σελίδα να πάω να διαβάσω;

Χαχα που να το βρεις κ εσυ μεσα στον τομο! Θα σε ενημερωσω εγω στα γρηγορα.. θυμασαι που ειχε 2-3 κυστουλες η @Kat-Cat πηγε για υπερηχο και η μεγαλη κυστη εξαφανιστηκε.. εμειναν οι 2 πιο μικρες αλλα ειναι ανευ σημασιας... απλα ειναι αγχωμενη αν οντως εφυγε η μεγαλη και φοβαται μην εμφανιστει στην πορεια κατι αλλο που δεν περιμενει.. νομιζω περιπου αυτα.. α επαθε και ουρολοιμωξη στην μινι εξορμηση που ειχε παει και σημερα παρολο που παιρνει αντιβιωση σαν να υποτροπιασε και βεβαια αγχωθηκε μηπως δεν εχει ξεμπερδεψει φουλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι @eriv να το ζήσουμε όλες μας και το συντομότερο.....άλλωστε όπως είπε κι ο γιατρός μου:έρχεται καλοκαίρι!!!!!!

@Kat-Cat αν θυμάσαι στις αρχές που λέγαμε για googlαρισματα είχα πει ότι έχω μια φωτογραφία του ανθρώπινου σώματος και όταν νιώθω κάνα πονακι την κοιτάω για να ξέρω η έστω να καταλάβω κάτι και μου είχες πει:ε όχι κι έτσι!!!!! Τώρα λοιπόν που έχει περάσει αρκετός καιρός και διαβάζω τα κατορθώματα σου έχω να πω ότι μπροστά σου είμαι "γατάκι".Το τερματισες ρε κορίτσι......μη σου πω δε ότι η κύστη κρύφτηκε έτσι για την αλητεία!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Γλυκουλα μου... οχι δεν υπαρχει λογος για ντροπη.. οκ δεν ηξερες. Γιατι εγω πχ ενα χρονο πριν ηξερα νομιζεις;; Την τυφλα μου

μετα εκανες ταχυρυθμα..!!! Ενημερωνεις οσες εχουμε κενα κιολας... και εκει που μπορει να μην ξερεις τσουπ ενημερωνεσαι αμεσα! 

ε, επαθα και εμαθα. Μονο στην ενδοκρινολογια ημουν μπροστα :P Με τα γυναικολογικα δεν το ειχα καθολου. Με τα λοιπα ιατρικα κατι σκαμπαζα γιατιμου αρεσαν παρα πολυ απο παλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Τι έπαθες κοπέλα μου σε πια σελίδα να πάω να διαβάσω;

οχι οχι δεν επαθα κατι γλυκο κοριτσακι! Εξελιχθηκε ετσι η κουβεντα σε φιλοσοφικου περιεχομενου και διαβασες τον τραγικο επιλογο εσυ! αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μακάρι @eriv να το ζήσουμε όλες μας και το συντομότερο.....άλλωστε όπως είπε κι ο γιατρός μου:έρχεται καλοκαίρι!!!!!!

@Kat-Cat αν θυμάσαι στις αρχές που λέγαμε για googlαρισματα είχα πει ότι έχω μια φωτογραφία του ανθρώπινου σώματος και όταν νιώθω κάνα πονακι την κοιτάω για να ξέρω η έστω να καταλάβω κάτι και μου είχες πει:ε όχι κι έτσι!!!!! Τώρα λοιπόν που έχει περάσει αρκετός καιρός και διαβάζω τα κατορθώματα σου έχω να πω ότι μπροστά σου είμαι "γατάκι".Το τερματισες ρε κορίτσι......μη σου πω δε ότι η κύστη κρύφτηκε έτσι για την αλητεία!??

Το χα πει ε? αχαχαχχαχαχα! Ναι φωτογραφια δεν εχω η αληθεια ειναι, αλλα γενικα εχω τρελαθει στις ερευνες εδω και καποιους μηνες. Ο γιατρος σου εχει δικιο. Ερχεται καλοκαιρι, ξαμοληθειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Χαχα που να το βρεις κ εσυ μεσα στον τομο! Θα σε ενημερωσω εγω στα γρηγορα.. θυμασαι που ειχε 2-3 κυστουλες η @Kat-Cat πηγε για υπερηχο και η μεγαλη κυστη εξαφανιστηκε.. εμειναν οι 2 πιο μικρες αλλα ειναι ανευ σημασιας... απλα ειναι αγχωμενη αν οντως εφυγε η μεγαλη και φοβαται μην εμφανιστει στην πορεια κατι αλλο που δεν περιμενει.. νομιζω περιπου αυτα.. α επαθε και ουρολοιμωξη στην μινι εξορμηση που ειχε παει και σημερα παρολο που παιρνει αντιβιωση σαν να υποτροπιασε και βεβαια αγχωθηκε μηπως δεν εχει ξεμπερδεψει φουλ

@NikhNikh ειχε τοση πλακα ο τροπος που το εγραψες!!! οριστε η @eriv σου εκανε executive summary! σημερα τα εχουμε δωσει ολα παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

οχι οχι δεν επαθα κατι γλυκο κοριτσακι! Εξελιχθηκε ετσι η κουβεντα σε φιλοσοφικου περιεχομενου και διαβασες τον τραγικο επιλογο εσυ! αχαχαχαχ

κορυφαια στιχομυθια!γελαω μονη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ρε κοπελιά ελεος χαχαχα γελάω με την καλή εννοια. Άκου εκεί δεν την είδε. Εδώ αύριο μεθαύριο να δει έμβρυο π θα είναι 2 χιλιοστά την κύστη δ θα έβλεπε; πραγματικά κάτι πρέπει να κάνεις όμως. Επίσης οταβ με τ Καλό έρθει τ μωράκι ψάξε από τωρα να κοιτάς σπίτια στην ίδια οικοδομή με τ παιδίατρο. 

@zoi.ko πολύ ωραια τα νέα από τ γιατρό σου! Όπως σ είπε καλοκαιράκι έρχεται νεος άερας στις προσπάθειες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είμαι τόσο χαρούμενη που μπήκα να το μοιραστώ μαζί σας αμέσως!!

Ειδαμε το σποράκι μας ???? που είναι 8 χιλιοστά παρακαλώ, μου λέει η γιατρός ότι είναι και 1 εβδομάδα μεγαλύτερο ... τσουπωτο μου το χαρακτήρισε Χαχαχα και ακούσαμε την καρδούλα του!!!Κορίτσια μου αυτό που έζησα εύχομαι να το ζήσετε σύντομα , δεν φανταζόμουν την ευτυχία που μπορεί να νοιώσει ένα ζευγάρι μπροστά σε μια οθόνη.. και σήμερα το έζησα !!! Εγώ να μην μπορώ να κρατηθώ , να γελάω και να κλαίω ταυτόχρονα και ο άντρας μου να έχει κολλήσει τη μουσούδα στην οθόνη και να κοιτάει σαν χαμένος... ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat ρε κοπελιά ελεος χαχαχα γελάω με την καλή εννοια. Άκου εκεί δεν την είδε. Εδώ αύριο μεθαύριο να δει έμβρυο π θα είναι 2 χιλιοστά την κύστη δ θα έβλεπε; πραγματικά κάτι πρέπει να κάνεις όμως. Επίσης οταβ με τ Καλό έρθει τ μωράκι ψάξε από τωρα να κοιτάς σπίτια στην ίδια οικοδομή με τ παιδίατρο. 

@zoi.ko πολύ ωραια τα νέα από τ γιατρό σου! Όπως σ είπε καλοκαιράκι έρχεται νεος άερας στις προσπάθειες σας.

αχαχαχαχ, ηταν ο ακτινολογος αυτος που μου εκανε υπερηχο εσω γεννητικων. Τον εκαναν δωρο με τον υπερηχο νεφρων! (Ειχα κλεισει προστατη κατα λαθος. αχαχαχαχ) Βεβαια ο τυπος μεγαλος σε ηλικια εμπειρος, βρηκε τις δυο μικρουλες, ελπιζω οτι κοιταξε και την αλλη μου ωοθηκη και οχι μονο τη δεξια :P Γιατι το σκεφτηκα και αυτο μηπως ξεχαστηκε και ειδε μονο τηδεξια ωοθηκη και οχι την αριστερη :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου είμαι τόσο χαρούμενη που μπήκα να το μοιραστώ μαζί σας αμέσως!!

Ειδαμε το σποράκι μας ???? που είναι 8 χιλιοστά παρακαλώ, μου λέει η γιατρός ότι είναι και 1 εβδομάδα μεγαλύτερο ... τσουπωτο μου το χαρακτήρισε Χαχαχα και ακούσαμε την καρδούλα του!!!Κορίτσια μου αυτό που έζησα εύχομαι να το ζήσετε σύντομα , δεν φανταζόμουν την ευτυχία που μπορεί να νοιώσει ένα ζευγάρι μπροστά σε μια οθόνη.. και σήμερα το έζησα !!! Εγώ να μην μπορώ να κρατηθώ , να γελάω και να κλαίω ταυτόχρονα και ο άντρας μου να έχει κολλήσει τη μουσούδα στην οθόνη και να κοιτάει σαν χαμένος... ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!

Κορίτσι!!!! Τι υπέροχα νέα ειναι αυτα!!!! Σου ήρθαν τοσο μα τοσο ωραία όλα μετα την ατυχια! Ετσι θα πρεπει να ειναι παντα η ζωη. Μπράβο κορίτσι μου! Εζησες την καρδουλα, το σπορακι στην οθονη και επιτελους τη χαρα και το γελιο μπροστα στον υπερηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Το χα πει ε? αχαχαχχαχαχα! Ναι φωτογραφια δεν εχω η αληθεια ειναι, αλλα γενικα εχω τρελαθει στις ερευνες εδω και καποιους μηνες. Ο γιατρος σου εχει δικιο. Ερχεται καλοκαιρι, ξαμοληθειτε!

Αμεεεεε και νομίζω.....πριν καν φτιάξουμε το topic......ε κατέβασε μια μπας και χαλαρώσεις! Μετά τα μέσα Ιουνίου το ξαμολημα για μένα..... θα περάσει βέβαια νεράκι και μετά θα γκρινιάζω ότι έχουμε θέμα χρόνου με το σύζυγο.Από τώρα το σκέφτομαι βασικά ο ένας πρωί ο άλλος βράδυ.... καλά κρασιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου είμαι τόσο χαρούμενη που μπήκα να το μοιραστώ μαζί σας αμέσως!!

Ειδαμε το σποράκι μας ???? που είναι 8 χιλιοστά παρακαλώ, μου λέει η γιατρός ότι είναι και 1 εβδομάδα μεγαλύτερο ... τσουπωτο μου το χαρακτήρισε Χαχαχα και ακούσαμε την καρδούλα του!!!Κορίτσια μου αυτό που έζησα εύχομαι να το ζήσετε σύντομα , δεν φανταζόμουν την ευτυχία που μπορεί να νοιώσει ένα ζευγάρι μπροστά σε μια οθόνη.. και σήμερα το έζησα !!! Εγώ να μην μπορώ να κρατηθώ , να γελάω και να κλαίω ταυτόχρονα και ο άντρας μου να έχει κολλήσει τη μουσούδα στην οθόνη και να κοιτάει σαν χαμένος... ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!

Αχ τι ωραια και ποσο περιγραφικα μας τα γραφεις!!!! Οπως ακριβως τα εζησες!! Πολλα μπραβο και συγχαρητηρια κοριτσι μου!! Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni μου ευχαριστώ πολύ!

@Irene_D τι όμορφες εικόνες μας περιγράφεις βρε κοριτσάκι μου!!!!Να το χαρείς και να πάει τέλεια μέχρι το τέλος!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...