Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Στις 9.. μου το έκλεισε πιο αργά γιατί λόγω γραφείου συνήθως αγχωνόμαστε να μην καθυστερήσουμε ... με έχει πιάσει μια νύστα.. φοβάμαι μη με πάρει ο ύπνος και χάσω το ραντεβού.. είμαι σπίτι Τετάρτη απόγευμα και πάει ο άντρας μου... 

αυτα τα ραντεβου αποκλειεται να τα χασεις. Σε κραταει ορθια η αδρεναλινη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat νομίζω ότι χρέος του κάθε γιατρού είναι πρώτα απ'όλα η υπομονή! 

Στην προσωπική μου ζωή για να είμαι ειλικρινής ούτε εγώ έχω πολύ υπομονή σε εμένα όμως φταίει το ότι την εξαντλω οοοοολη στους πελάτες κι όταν γυρίζω σπίτι χαλιέμαι με το παραμικρό.Σκέψου συνάδελφος μου είχε πει:ρε Ζωή είσαι πολύ καλή και υπομονετική πώς το κάνεις αυτό? Είναι όντως αρετή.....στη δουλειά άλλωστε είναι και υποχρέωση..... στο σπίτι.....είναι μια πονεμένη ιστορία χαχαχαχαχα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D άντε κορίτσι μου τα καλύτερα για το σπορακι σου! 

Α σήμερα την ώρα που περίμενα στο ιατρείο να τελειώσει με την προηγούμενη του επίσκεψη ο γιατρός άκουσα καρδιά......η κοπέλα ήταν έγκυος κι εκεί που καθόμουν ακούω ένα:τουκ τουκ τουκ τουκ...... με κοιτάζει η κοπέλα στη γραμματεία και μου λέει:καρδούλα! 

Με το που βγήκε έξω η έγκυος την κοιτούσα με ένα ηλίθιο βλέμμα..... λες και άκουσα του δικού μου μωρού!!!! Αααχ που θα πάει.......???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Irene_D άντε κορίτσι μου τα καλύτερα για το σπορακι σου! 

Α σήμερα την ώρα που περίμενα στο ιατρείο να τελειώσει με την προηγούμενη του επίσκεψη ο γιατρός άκουσα καρδιά......η κοπέλα ήταν έγκυος κι εκεί που καθόμουν ακούω ένα:τουκ τουκ τουκ τουκ...... με κοιτάζει η κοπέλα στη γραμματεία και μου λέει:καρδούλα! 

Με το που βγήκε έξω η έγκυος την κοιτούσα με ένα ηλίθιο βλέμμα..... λες και άκουσα του δικού μου μωρού!!!! Αααχ που θα πάει.......???

αχχχχχχ τι ωραιο σημαδιιιιιιι ❤️ τι χαραααα! Αυτο με την υπομονη που λες μεγαλη κουβεντα. Η κολλητη μου πχ που ειναι γιατρος διαφωνει. Ειναι μεχρι ενα σημειο ολα αυτα λεει γιατι μετα σε καβαλαει ο ασθενης. Ειναι μια ισορροπια μαλλον μεταξυ καλου και υπομονετικου αλλα με μια οριογραμμη. Δε με συμφερει φυσικα που το λεω, αλλα στα δικα μου επαγγελματικα πχ εχω υπομονη ως ενα σημειο. Δε θα προσβαλλω κανεναν αλλα σε πολυ φορτικα ατομα ειμαι πιο κοφτη ισως. Μεγαλη κουβεντα για το τι ειναι σωστο και τι οχι, το θεμα ειναι πως την παλευει και ο ιδιος ο επαγγελματιας. Αυτο που εμενα με τρελαινει βεβαια ειναι η αγενεια και να σε αγχωνει ο γιατρος. Εκει για μενα delete! Η να νιωσω οτι με βλεπει αποκλειστικα σαν πορτοφολι και κοιταζει πως θα εκμεταλλευτει την κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Irene_D άντε κορίτσι μου τα καλύτερα για το σπορακι σου! 

Α σήμερα την ώρα που περίμενα στο ιατρείο να τελειώσει με την προηγούμενη του επίσκεψη ο γιατρός άκουσα καρδιά......η κοπέλα ήταν έγκυος κι εκεί που καθόμουν ακούω ένα:τουκ τουκ τουκ τουκ...... με κοιτάζει η κοπέλα στη γραμματεία και μου λέει:καρδούλα! 

Με το που βγήκε έξω η έγκυος την κοιτούσα με ένα ηλίθιο βλέμμα..... λες και άκουσα του δικού μου μωρού!!!! Αααχ που θα πάει.......???

Ευχαριστώ πολύ Ζωούλα!! Εγώ δεν έχω ακούσει ποτε καρδούλα από κοντά! Εύχομαι να γίνει σήμερα.. σας φιλώ κορίτσια μια μια ξεχωριστά, πάω τον Σκυλακο μου βόλτα.. θα τα πούμε αργότερα η το πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ευχαριστώ πολύ Ζωούλα!! Εγώ δεν έχω ακούσει ποτε καρδούλα από κοντά! Εύχομαι να γίνει σήμερα.. σας φιλώ κορίτσια μια μια ξεχωριστά, πάω τον Σκυλακο μου βόλτα.. θα τα πούμε αργότερα η το πρωί!!!

Εντάξει σκέψου:εγώ με το που την άκουσα κατουρηθηκα από τη χαρά μου για μια άγνωστη.......φαντάζομαι όταν έρθει η ώρα μου....θα τα μπηξω! Με το καλό σήμερα λοιπόν κορίτσι μου!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η eriv είπε:

Μπραβο !!

Θα δείτε το σποράκι σήμερα ;;;; Άντε να μας πεις τα ευχάριστα...

ναι λέγε τα στην κυρία, λέγε τα αυτά !!!!

Αχ ρε συ εμένα παλιαααα που δούλευα Κολωνάκι πολύ μου άρεσε ! Και διάλειμμα έβγαινα μινι βόλτα και μετά το σχόλασμα καφέ ή ένα κρασί και βόλτα μαγαζιά.. Και με μετρό στη δουλειά... 

Ενώ τώρα εδώ που είμαι δράμα.... Τίποτα δεν έχει... 

κ γιατι εφυγες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

κ γιατι εφυγες??

Καλεεεεεε ξεσαλωσατε κ εγω μολις μπηκα και δε προλαβαινω να διαβασω.... 

εφυγα γτ ηταν αφενος η δευτερη αν θυμαμαι καλα δουλεια μου πριν 57 περιπου χρονια, δεν πληρωνε και τοοοοτε στην ωρα του, ηταν καλες επιχες και βρηκα αλλου!! Αλλα απο τοτε σπανια θα κατεβω κεντρο.! Για καμια εξοδο και σπανιοτερα για βολτα! 

@Kat-Cat ελα ρε ηταν ευκαιρια να κανεις και προστατη... χαζομαρα ρεεεεε ?. Ολα καλα ειναι και το βλεπεις... μην εχεις δευτερες σκεψεις.. το δες και στην πραξη οτι η μια αναχωρησε ηδη... 

@zoi.ko αντε αντε ολα τελεια.. για να παιρνουμε σειρα σιγα σιγα παρακαλω... και εγω εχω τυχει να ακουσω καρδουλα και πραγματικα ανατριχιασα, και εγω λεω πρωτα ο Θεος να ερθει εκεινη η ωρα και θα ειναι ο ωραιοτερος ηχος ?

@anni7 αστα κ εγω πεφτω τουβλο ρε συ.. η πραγματικα λιωνω στον καναπε και ουτε με κλαρκ δε με σηκωνεις ? ααααχ νιατα σου λεει μετα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλεεεεεε ξεσαλωσατε κ εγω μολις μπηκα και δε προλαβαινω να διαβασω.... 

εφυγα γτ ηταν αφενος η δευτερη αν θυμαμαι καλα δουλεια μου πριν 57 περιπου χρονια, δεν πληρωνε και τοοοοτε στην ωρα του, ηταν καλες επιχες και βρηκα αλλου!! Αλλα απο τοτε σπανια θα κατεβω κεντρο.! Για καμια εξοδο και σπανιοτερα για βολτα! 

@Kat-Cat ελα ρε ηταν ευκαιρια να κανεις και προστατη... χαζομαρα ρεεεεε ?. Ολα καλα ειναι και το βλεπεις... μην εχεις δευτερες σκεψεις.. το δες και στην πραξη οτι η μια αναχωρησε ηδη... 

@zoi.ko αντε αντε ολα τελεια.. για να παιρνουμε σειρα σιγα σιγα παρακαλω... και εγω εχω τυχει να ακουσω καρδουλα και πραγματικα ανατριχιασα, και εγω λεω πρωτα ο Θεος να ερθει εκεινη η ωρα και θα ειναι ο ωραιοτερος ηχος ?

@anni7 αστα κ εγω πεφτω τουβλο ρε συ.. η πραγματικα λιωνω στον καναπε και ουτε με κλαρκ δε με σηκωνεις ? ααααχ νιατα σου λεει μετα ?

χαχα!κριμα!θα ημασταν γειτονισσες τωρα!

καποιος ειχε πει οτι οι κυστες θα φυγουν αλλα καποιος αλλος δεν το πιστεψε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλεεεεεε ξεσαλωσατε κ εγω μολις μπηκα και δε προλαβαινω να διαβασω.... 

εφυγα γτ ηταν αφενος η δευτερη αν θυμαμαι καλα δουλεια μου πριν 57 περιπου χρονια, δεν πληρωνε και τοοοοτε στην ωρα του, ηταν καλες επιχες και βρηκα αλλου!! Αλλα απο τοτε σπανια θα κατεβω κεντρο.! Για καμια εξοδο και σπανιοτερα για βολτα! 

@Kat-Cat ελα ρε ηταν ευκαιρια να κανεις και προστατη... χαζομαρα ρεεεεε ?. Ολα καλα ειναι και το βλεπεις... μην εχεις δευτερες σκεψεις.. το δες και στην πραξη οτι η μια αναχωρησε ηδη... 

@zoi.ko αντε αντε ολα τελεια.. για να παιρνουμε σειρα σιγα σιγα παρακαλω... και εγω εχω τυχει να ακουσω καρδουλα και πραγματικα ανατριχιασα, και εγω λεω πρωτα ο Θεος να ερθει εκεινη η ωρα και θα ειναι ο ωραιοτερος ηχος ?

@anni7 αστα κ εγω πεφτω τουβλο ρε συ.. η πραγματικα λιωνω στον καναπε και ουτε με κλαρκ δε με σηκωνεις ? ααααχ νιατα σου λεει μετα ?

καλα τι γελιο με αυτο το ραντεβου. Το κλεινω και εγραφε υπερηχος νεφρων - ουροδοχου και προστατη, Με παιρνει η κοπελα τηλεφωνο και μου λεει για σας ειναι? αχαχαχαχ. Της λεω ναι εκτος του προστατη. :P Τεσπα θα δουμε με τις κυστες, τα στειλα στο γυναικολογο μου φυσιολογικα μου ειπε ειναι και θα τα δουμε και μαζι τον αλλο μηνα ουτως η αλλως. Η βλακεια σημερα οτι ξεκινησε ξανα η συχνοουρια που σημαινει οτι λιγο υποτροπιαζω παλι με το θεμα ουρολοιμωξης το κερατο μου. Ενω ειχε κρατησει μισο βραδυ και μετα ημουν καλα. Ελπιζω να περασει γιατι τα νευρα μου. Ειναι ενοχλητικο πραγμα πολυ το καθε 5 λεπτα μαξ τουαλετα και χωρις να κανεις και τιποτα. Ρε τι επαθα......Στο μεταξυ ακουσα οτι οποιος παθαινει μια μετα τον ταλαιπωρει για καιρο. Εγω δεν ειχα ξαναπαθει στην ενηλικη ζωη μου και λεω με βρηκαν τωρα ταπεινο χαμομηλακι και θα με ξετιναξουν ολα. Ποτε θα ξαναγινω σκυλι του πολεμου? :P

Αναφορικα με την καρδια εγω δεν προλαβα ποτε να το ζησω γιατι ηταν κενος ο σακος, ευχομαι να το ζησουμε ομως ολες και οχι μονο φυσικα την καρδουλα αλλα ολη την κυηση ως το κλαμα του μωρου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

χαχα!κριμα!θα ημασταν γειτονισσες τωρα!

καποιος ειχε πει οτι οι κυστες θα φυγουν αλλα καποιος αλλος δεν το πιστεψε!!!!!

Ναι αλλα νομιζω ειμαστε ψιλογειτονισσες στα σπιτι αν θυμαμαι καλα;!;! 

Καλα εδω δεν πιστευει ουτε υπερηχους ουτε τιποτα!! Χαχαχαχ τους ακυρωνει καλε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

χαχα!κριμα!θα ημασταν γειτονισσες τωρα!

καποιος ειχε πει οτι οι κυστες θα φυγουν αλλα καποιος αλλος δεν το πιστεψε!!!!!

η μια η μεγαλη ηταν απουσα. Εκτος αν δεν την ειδε δεν ξερω. Οι αλλες δυο οι μικρες που ειναι 2,5 εκατοστα υπηρχαν με υγρο βεβαια και μου ειπε ο γιατρος οτι μπορει να ειναι και σκετα ωοθυλακια ή κυστες ωχρου αλλα μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικες καταστασεις και τα δυο και θα τα δουμε και μαζι τον ιουνιο που θα παω. Δεν ξερω δεν κανω χαρες καν, απλα ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη απο το να μου λεγε ωραια βλεπω 5 κυστες 5 εκατοστα η καθε μια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

με βρηκαν τωρα ταπεινο χαμομηλακι και θα με ξετιναξουν ολα. Ποτε θα ξαναγινω σκυλι του πολεμου

Το ταπεινο χαμομηλακι μας ??? 

γελασαααααα χαχαχαχχα

με την αντιβιωση τελειωσες;;; Η την εκοψες στη μεση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι αλλα νομιζω ειμαστε ψιλογειτονισσες στα σπιτι αν θυμαμαι καλα;!;! 

Καλα εδω δεν πιστευει ουτε υπερηχους ουτε τιποτα!! Χαχαχαχ τους ακυρωνει καλε ?

ναι ειμαστε κοντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι αλλα νομιζω ειμαστε ψιλογειτονισσες στα σπιτι αν θυμαμαι καλα;!;! 

Καλα εδω δεν πιστευει ουτε υπερηχους ουτε τιποτα!! Χαχαχαχ τους ακυρωνει καλε ?

πιστευω μονο τους κακους υπερηχους. αχαχαχχαχα. Ρε με ειχε παρει η κολλητη οταν εκανα τις ορμονικες και μου ελεγε εξαιρετικες ειναι και της ελεγα μη μου λες ψεματα μη με κοροιδευεις πες μου την αληθεια. Αφου ετσι οπως με πηγαινει τελευταια μονο κακα προετοιμαζομαι να ακουω πΧια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

η μια η μεγαλη ηταν απουσα. Εκτος αν δεν την ειδε δεν ξερω. Οι αλλες δυο οι μικρες που ειναι 2,5 εκατοστα υπηρχαν με υγρο βεβαια και μου ειπε ο γιατρος οτι μπορει να ειναι και σκετα ωοθυλακια ή κυστες ωχρου αλλα μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικες καταστασεις και τα δυο και θα τα δουμε και μαζι τον ιουνιο που θα παω. Δεν ξερω δεν κανω χαρες καν, απλα ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη απο το να μου λεγε ωραια βλεπω 5 κυστες 5 εκατοστα η καθε μια.

Πως δε το σκεφτηκαμε;;; 

Καλε δε θα τις ειδε.... τις αλλες τις μικροτερες ειδε αλλα η μεγαλη του διεφυγε. Ναι βγαζει νοημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Το ταπεινο χαμομηλακι μας ??? 

γελασαααααα χαχαχαχχα

με την αντιβιωση τελειωσες;;; Η την εκοψες στη μεση; 

οχι δεν τελειωσα θα την παιρνω ως το τελος της εβδομαδας. Ελπιζω να ξαναπερασει η συχνοουρια γιατι δεν ειναι καλο σημαδι. σημαινει οτι υποτροπιαζει λιγο. Θα κανω και μια καλλιεργεια την αλλη εβδομαδα. ΟΤαν με επιασε το Σαββατο ηταν για μισο βραδυ ολο αυτο, αλλα τωρα τσουπ μετα τον υπερηχο που ηπια 5 λιτρα νερο και επρεπε να κρατηθω να μην ουρησω για τον υπερηχο με ξαναπιασε αυτο που με επιασε το Σαββατο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

πιστευω μονο τους κακους υπερηχους. αχαχαχχαχα. Ρε με ειχε παρει η κολλητη οταν εκανα τις ορμονικες και μου ελεγε εξαιρετικες ειναι και της ελεγα μη μου λες ψεματα μη με κοροιδευεις πες μου την αληθεια. Αφου ετσι οπως με πηγαινει τελευταια μονο κακα προετοιμαζομαι να ακουω πΧια

ταπεινο χαμομηλακι τον σλλο μηνα δεν θα εχεις καμια κυστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

οχι δεν τελειωσα θα την παιρνω ως το τελος της εβδομαδας. Ελπιζω να ξαναπερασει η συχνοουρια γιατι δεν ειναι καλο σημαδι. σημαινει οτι υποτροπιαζει λιγο. Θα κανω και μια καλλιεργεια την αλλη εβδομαδα. ΟΤαν με επιασε το Σαββατο ηταν για μισο βραδυ ολο αυτο, αλλα τωρα τσουπ μετα τον υπερηχο που ηπια 5 λιτρα νερο και επρεπε να κρατηθω να μην ουρησω για τον υπερηχο με ξαναπιασε αυτο που με επιασε το Σαββατο....

Δεν εισαι θεωρητικα καλυμμενη αφου ακομα παιρνεις αντιβιωση;;; 

Εννοω αν την ειχες σταματησει να υποτροπιασει πχ αλλα τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δουμε βρε @Dim83 δεν το πιστευω αλλα αν οντως εφυγε η μεγαλη και δεν ειναι οτι δεν την ειδε καν θα σκεφτομαι θετικα. Κοιτουσα και εγω τους υπερηχους μετα στο φως μπας και δω κατι που δεν ειδε. Αλλα λεω ελεος δεν μπορει στην αριστερη ωοθηκη να μην ειδε τιποτα και να ειδε δυο μικρα που ισα που θεωρουνται κυστικα στη δεξια. Αλλα ακομα δεν το πιστευω.

@eriv με κοροιδευεις και συ? αχαχαχχαχα. Αφηστε με καλε και εχω και την συχνοουρια μου. Το μεγαλο αστειο μετα που ειχα τον υπερηχο στα χερια ειναι εκει που εγραφε φυσιολογικη μητρα με φυσιολογικη ηχομορφολογια και ενδομητριο 0,82 εκ αρχισα να γκουγκλαρω "φυσιολογικο παχος ενδομητριου" αχαχαχαχχαχαχαχ. ΛΕω που ειστε κοριτσια να με καμαρωσετε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Δεν εισαι θεωρητικα καλυμμενη αφου ακομα παιρνεις αντιβιωση;;; 

Εννοω αν την ειχες σταματησει να υποτροπιασει πχ αλλα τωρα;

πηρα μια ευρεως φασματος γιατι δεν ειχα κανει καλλιεργεια να δουμε μικροβιο. Με βρηκε Σαββατο βραδυ. Το οτι με επιασε κατευθειαν σημαινει οτι ηταν η καταλληλη αλλα καλλιεργεια θα κανω πλεον την αλλη εβδομαδα. Με επιασε μετα τον υπερηχο μωρε που δεν επρεπε να παω τουαλετα για 3 ωρες και αντιστοιχα ηπια καπακια εναμιση λιτρο νερο. Δεν ειναι οπως το Σαββατο, αλλα λογικα το οτι δεν αδειαζα την κυστη οσο ακομα ειναι σε ευαισθησια με ταραξε λιγο ετσι πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Για να δουμε βρε @Dim83 δεν το πιστευω αλλα αν οντως εφυγε η μεγαλη και δεν ειναι οτι δεν την ειδε καν θα σκεφτομαι θετικα. Κοιτουσα και εγω τους υπερηχους μετα στο φως μπας και δω κατι που δεν ειδε. Αλλα λεω ελεος δεν μπορει στην αριστερη ωοθηκη να μην ειδε τιποτα και να ειδε δυο μικρα που ισα που θεωρουνται κυστικα στη δεξια. Αλλα ακομα δεν το πιστευω.

@eriv με κοροιδευεις και συ? αχαχαχχαχα. Αφηστε με καλε και εχω και την συχνοουρια μου. Το μεγαλο αστειο μετα που ειχα τον υπερηχο στα χερια ειναι εκει που εγραφε φυσιολογικη μητρα με φυσιολογικη ηχομορφολογια και ενδομητριο 0,82 εκ αρχισα να γκουγκλαρω "φυσιολογικο παχος ενδομητριου" αχαχαχαχχαχαχαχ. ΛΕω που ειστε κοριτσια να με καμαρωσετε :P

Εισαι απιθανη ρε.... τον εβαλε στο φως να δει.... ?

Οοοοχι επισης δεν μας φτανει γραμμενο το φυσιολογικο παχος εμεις θα το ψαξουμε... μονες μας!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Για να δουμε βρε @Dim83 δεν το πιστευω αλλα αν οντως εφυγε η μεγαλη και δεν ειναι οτι δεν την ειδε καν θα σκεφτομαι θετικα. Κοιτουσα και εγω τους υπερηχους μετα στο φως μπας και δω κατι που δεν ειδε. Αλλα λεω ελεος δεν μπορει στην αριστερη ωοθηκη να μην ειδε τιποτα και να ειδε δυο μικρα που ισα που θεωρουνται κυστικα στη δεξια. Αλλα ακομα δεν το πιστευω.

@eriv με κοροιδευεις και συ? αχαχαχχαχα. Αφηστε με καλε και εχω και την συχνοουρια μου. Το μεγαλο αστειο μετα που ειχα τον υπερηχο στα χερια ειναι εκει που εγραφε φυσιολογικη μητρα με φυσιολογικη ηχομορφολογια και ενδομητριο 0,82 εκ αρχισα να γκουγκλαρω "φυσιολογικο παχος ενδομητριου" αχαχαχαχχαχαχαχ. ΛΕω που ειστε κοριτσια να με καμαρωσετε :P

πιστευω στο επομενο γκουγκλαρισμα θα εμφανιστει το πνευμα της @eriv να κοψει το wifi!

οι κυστες σου...λαστ γιαρ! γιαυτο ολοι προτεινουν ενα τριμηνο για επαναφορα.γιατι ολα αυτα ειναι συνηθη!δεν εισαι ατυχη που εβγαλες κυστες.νορμαλ εισαι!! ε ...περιπου τελος παντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

πιστευω στο επομενο γκουγκλαρισμα θα εμφανιστει το πνευμα της @eriv να κοψει το wifi!

οι κυστες σου...λαστ γιαρ! γιαυτο ολοι προτεινουν ενα τριμηνο για επαναφορα.γιατι ολα αυτα ειναι συνηθη!δεν εισαι ατυχη που εβγαλες κυστες.νορμαλ εισαι!! ε ...περιπου τελος παντων!

Χαχχαχα ε της αξιζει, αποκομμενη απο τον κοσμο!

Ειναι νορμαλ σε ολα εκτος των γυναικολογικων... εκει δαιμονιζεται.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Χαχχαχα ε της αξιζει, αποκομμενη απο τον κοσμο!

Ειναι νορμαλ σε ολα εκτος των γυναικολογικων... εκει δαιμονιζεται.! 

για πλακα της τα λεω!δεν παρεξηγειται!και να σκεφτειτε οτι νομιζα οτι εχω θεμα με το να ψαχνω....κ μετα γνωρισα την κατ κατ....

μπροστα της ειμαι γατακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...